برگزیده های پرشین تولز

راه مهاجرت به امریکا و کانادا 100 % قطعی در 1 ماه.

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
یه کشور تو اروپاست ولی جزو اتحادیه اروپا نیست
کشوریه که از کشور ها اروپایی سطح درآمدیش کمتره
کشور ارزونیه
مثلا 10 دلار میشه 1225 دینار صربیا - باهاش 3 پاکت مالبرو میدن

قراره آخر 2019 جزو اتحادیه اروپا بشه

اینا من تحقیق نکردم , فقط از راه پیناهندگی میدونم که پیناهنده میشی
تو کمپ ها - بهت خدمات - غذا - وسایل شخصی و ..... میدن
حالا باید اقدام کنی برای خود صربیا یا مجارستان

و اینکه مردم صربستان خیلی مهربون و خون گرمن و کمک میکنن به مهاجرا تو کشورشون

درود

یه کمی اطلاعاتی که اینجا در مورد پناهندگی داره رد بدل میشه اشتباه هست . پناهندگی دو نوع هست . پناهندگی در کشور امن و غیر امن . برای مثال ترکیه کشور غیر امن محسوب میشه و افرادی که پناهنده میشن در ترکیه به سازمان ملل مراجعه می کنند تا پروندشون بررسی بشه و آنها را به کشور سوم بفرستد .

شما اگر در صربستان درخواست پناهندگی بدین در حقیقت شما به یو ان درخواست نمیدین به خود صربستان درخواست میدین .
کشورهای بلوک شرق اروپا کشورهای پناهنده پذیری نیستن در کل . اگر کسی میخواد پناهنده بشه بهتر هست برای کشورهای دیگری که بیشتر پناهنده پذیر هستن اقدام کنه . و البته این رو هم یادش باشه که پناهنده شدن هم به همین راحتی ها نیست . باید حتما از اول شروع یک کیس درست داشته باشید در غیر این صورت سالها باید درگیر باشید . الان دوستانی در اروپا هستن که مجبور میشن ده سال رو به صورت غیر قانونی و سیا زندگی کنن تا شاید بتونن در نهایت اجازه اقامت بگیرن . پس از اول باید کامل به همه چیزش فکر کرد .

در مورد مردمان شرق اروپا هم باید بگم بله از مردمان غرب اروپا خون گرم تر هستند . هر چند که گاهی اوقات به تور آدمهای افراطی و نژاد پرستشون میخوره آدم اما دراین افراد در همه کشورها هستن و دیگه راه مفری از اونها نیست .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
درود

یه کمی اطلاعاتی که اینجا در مورد پناهندگی داره رد بدل میشه اشتباه هست . پناهندگی دو نوع هست . پناهندگی در کشور امن و غیر امن . برای مثال ترکیه کشور غیر امن محسوب میشه و افرادی که پناهنده میشن در ترکیه به سازمان ملل مراجعه می کنند تا پروندشون بررسی بشه و آنها را به کشور سوم بفرستد .

شما اگر در صربستان درخواست پناهندگی بدین در حقیقت شما به یو ان درخواست نمیدین به خود صربستان درخواست میدین .
کشورهای بلوک شرق اروپا کشورهای پناهنده پذیری نیستن در کل . اگر کسی میخواد پناهنده بشه بهتر هست برای کشورهای دیگری که بیشتر پناهنده پذیر هستن اقدام کنه . و البته این رو هم یادش باشه که پناهنده شدن هم به همین راحتی ها نیست . باید حتما از اول شروع یک کیس درست داشته باشید در غیر این صورت سالها باید درگیر باشید . الان دوستانی در اروپا هستن که مجبور میشن ده سال رو به صورت غیر قانونی و سیا زندگی کنن تا شاید بتونن در نهایت اجازه اقامت بگیرن . پس از اول باید کامل به همه چیزش فکر کرد .

در مورد مردمان شرق اروپا هم باید بگم بله از مردمان غرب اروپا خون گرم تر هستند . هر چند که گاهی اوقات به تور آدمهای افراطی و نژاد پرستشون میخوره آدم اما دراین افراد در همه کشورها هستن و دیگه راه مفری از اونها نیست .

درود

نوع پیناهندگی متفاوته

1- یه نوع پناهندگی هست un فعال اما کشور سوم نمیفرسته و اقامت همون کشور میگیری
مثل ارمنستان و .............

2- نوع دیگه un فعاله و کشور سوم میفرسته
مثل ترکیه و .......... حتی اکوادور

3- نوع دیگه un غیر فعاله مثل ایران , این نوع کشور ها خود سازمانی مهاجرتی و نظامی و امنیتی بررسی میکنه وضع رو
و در صورت تایید اقامت میده
مثل تاجیکستان و ...........

کشور صربیا un داره در بلگراد
خوتو معرفی میکنی و پناهجو میشی ( نه پناهنده ) میفرسنت کمپ
اونجا کیس هم ازت نمیخوام که موثع ثبت 2 حالت داره یا باید ثبت نام کنی برا خود صربیا یا لیست مجارستان
مجار هم به مجرد ها سخت میگیره و زمان خیلی زیادی باید کمپ بمونن

الان خیلی ها صربیا رو راهی برا رسیدن به اروپا میدونن - از صربیا راهی هست میشه رفت یونان ( خود انداز )
اثر انگشت صربیا به اتحادیه اروپا وصل نیست

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
صربستان هم شد جا
باو در مورد ایروان،کانادا،جاهایی که رزمی کار میگیرن بگو باو
صربا که از هنر چیزی حالیشون نیست

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
صربستان هم شد جا
باو در مورد ایروان،کانادا،جاهایی که رزمی کار میگیرن بگو باو
صربا که از هنر چیزی حالیشون نیست

رزمی کارا که کشور ها کوچولو آسیا میگیرن دیگه شاخشون کره شمالی و جنوبیه
کشور ها توسعه یافته و درجه اول دنبال نوابغ و هوش و پرستار و ..... هستن نه کسی که لگد میپرونه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من لگد نمی پرونم
شیوه جدید دفاع شخصی رو یاد میدم
میتونی برا ایروان برام کاری کنی یا نه؟

ایروان اینا بدردت نمیخوره , مطمعن باش اگر ایروان خوب بود خود من اولین کسی بودم میرفتم
چون همین بغله هزینه هم نداره رفتنش

بهتره بری اروپا کلاس خصوصی بزنی تا شاگرد بگری

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
شیوه مبارزه من مختص خودمه
من نمی خوام بروسلی باشم اما بقیه میگن قیافه ، استایل ، مبارزه، بدن همه شبه بروس ه
از نظر من بروس خوب بود ولی برای دوره خودش
فعلأ که کسی نتونست تو مبارزه ،بحث،کلکل با من حرفی داشته باشه
یکی از چیزایی که من کار کرم و ایرانیا کم میشناسان، بوکس کثیف هست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
شیوه مبارزه من مختص خودمه
من نمی خوام بروسلی باشم اما بقیه میگن قیافه ، استایل ، مبارزه، بدن همه شبه بروس ه
از نظر من بروس خوب بود ولی برای دوره خودش
فعلأ که کسی نتونست تو مبارزه ،بحث،کلکل با من حرفی داشته باشه
یکی از چیزایی که من کار کرم و ایرانیا کم میشناسان، بوکس کثیف هست
selecta-news-bruce-lee-nuevos-lanzamientos-original.jpg

این چیزا مال عصر شمشیر و تیر و کمون بود
الان یک نفر مsلح صد نفر رو میفرسته قبرستون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
تاپیکو به فنا دادید که:D
از کانادا و امریکا رفتید ضرب و اینا.چقد توقعتون پایینه:p

چون حتی از اعضا خانواده درجه 1 خودت یه دعوت نامه از کانادا برات بفرستن بازم نمیتونی بری کانادا
بخاطر همین :p
همن الان یه کشور آشغالی مثل گرجستان داره ایرانی ها میریزه بیرون , دیگه تمدید نمیکنه اقامت ها رو و ..........
فردا روزی ارمنستانم نمیتونی بری :D
کانادا و آمریکا پیشکش:general509:

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
چون حتی از اعضا خانواده درجه 1 خودت یه دعوت نامه از کانادا برات بفرستن بازم نمیتونی بری کانادا
بخاطر همین :p
همن الان یه کشور آشغالی مثل گرجستان داره ایرانی ها میریزه بیرون , دیگه تمدید نمیکنه اقامت ها رو و ..........
فردا روزی ارمنستانم نمیتونی بری :D
کانادا و آمریکا پیشکش:general509:

اولین باره میشنوم.
اگر به گرجستن و ارمنستانه که ایران خیلی بهتره:D
یکم پول و شخم نیاز هست برای رفتن

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
واقع بین باشید،من تو ایمیل ازم دعوت شد برای رفتن به سمینار دفاع شخصی تو کانادا
اینا فک می کردن من یا ژاپنی هستم یا روس
تا فهمیدن تو ایران ساکن هستم گفتن شرمنده متن دعوت نمی تونن برا ایران بفرستن
سمینار تو تورنهیل کانادا بود:(:(:(

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
اولین باره میشنوم.
اگر به گرجستن و ارمنستانه که ایران خیلی بهتره:D
یکم پول و شخم نیاز هست برای رفتن

چه با شخم چه بی شخم الان تو رو تروریست میدونن هیجا راحت نمیدن :p راه ها بسته اس
یکی از اقوام برای بردارش از کانادا دعوت نامه فرستاده , ایشونم باز نشسته اس و حقوق بالایی داره
رفتن ترکیه سفارت کانادا با اون دعوت نامه نتونستن ویزا کاناد بگیرن رفتن دنبال کار چاق کن ها بازم نشده - برگشتن ایران رفتن جمهوری آذربایجان از اونجا تونستن بگیرن
میگفت دعوت نامه دارم خانواده درجه 1 تو کانادا دارم 10 میلین خرج کردم نتونستم ویزا بگیرم- برگشتم از این ور اقدام کردم

شما موها شخمتو دونه دونه ای بکن که هیجا راهش نمیدن :general404: الان اعتبار افقانی ها از ما بیشتره :general506:

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
چه با شخم چه بی شخم الان تو رو تروریست میدونن هیجا راحت نمیدن :p راه ها بسته اس
یکی از اقوام برای بردارش از کانادا دعوت نامه فرستاده , ایشونم باز نشسته اس و حقوق بالایی داره
رفتن ترکیه سفارت کانادا با اون دعوت نامه نتونستن ویزا کاناد بگیرن رفتن دنبال کار چاق کن ها بازم نشده - برگشتن ایران رفتن جمهوری آذربایجان از اونجا تونستن بگیرن
میگفت دعوت نامه دارم خانواده درجه 1 تو کانادا دارم 10 میلین خرج کردم نتونستم ویزا بگیرم- برگشتم از این ور اقدام کردم

شما موها شخمتو دونه دونه ای بکن که هیجا راهش نمیدن :general404: الان اعتبار افقانی ها از ما بیشتره :general506:

ربطی به تروریست بودن نداره.اون مراحل خودشو داره برای چک کردن
شما هر کشوری بخوای وارد بشی دم مرز یا سفارت آفیسر تصمیم میگره بری داخل یا نه.یعنی قدرتش اگر بیشتر از وزیر امور خارجه نباشه کمتر هم نیست:D.اینو همیشه یادت باشه.ینی ممکنه از پوزت خوشش نیاد ردت کنه
نکته بعدی هم دعوتنامه هم حتی ضمانت ورود شما به کشوری نیست.ینی ممکنه استدلال های مراجعه کننده شخمی باشه.
شما مثال زدی منم برات مثال بزنم:یه بنده خدایی از شهرستان یاسوج با ویزای سرمایه گزاری میخواست وارد یک کشوری بشه که مبلغشم کم نبود.بعد از انجام پروسه وقتی خواستن برن سفارت این اقا با شلوار ورزشی رفت تو سفارت الارغم سفارش وکیل که گفته بود بهش رسمی برو اما استدلالش این بود من که دارم سرمایه گزاری میکنم این مبلغ و میخوام یه کشور ازارد برم دلیل نداره رسمی باشم:D.یعنی وظیفشونه بهم ویزا یکضرب بدن(حس طلبکارانه همه ایرانی ها:D).فک کنم به دو جمله نکشیده بود ریجکت شد.
پس صرفا هرکس میره اونجا واجد شرایط نیست.حتی کسانی که در لاتاری برنده شدن ممکنه ریجکت بشن
در خصوص ارزش پاسپورت که چیزی نگیم بهتره چون ارزشش همرده با پهن هست
منظور از داشتم شخم هم رفتن بصورت پ ن ا ه ن د گ ی هست که ریسک های خودش رو داره

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
نگرانی از ورود پناهجویان ایرانی به صربستان در پی از سرگیری پروازهای مستقیم

از سرگیری پروازهای مستقیم میان تهران و بلگراد پس از ۲۷ سال، با هشدار یک بنیاد خیریه صربستان مواجه شده است.

رسانه‌ها در صربستان، روز شنبه ۱۹ اسفند ضمن اعلام فرود یک هواپیمای ایران ایر در فرودگاه نیکلا تسلای بلگراد، از سر گیری پروازهای دو هفته یک بار بین ایران و صربستان را اعلام کردند.

همزمان، مجریان یک برنامه خیریه درگیر در کمک به پناهندگان ابراز نگرانی کرده‌اند که ایرانیان خواستار مهاجرت به اروپا، از تسهیلاتی که صربستان در مورد ویزای مسافرتی برای ایرانیان فراهم ساخته است از پروازهای مستقیم بین دو کشور برای پناهندگی استفاده کنند.

خبرگزاری فرانسه اظهارات مجریان برنامه خیریه موسوم به اینفو پارک را نقل کرد که گفته‌اند بسیاری از ایرانیانی که پس از توافق سال گذشته تهران و بلگراد برای تسهیل در روادیدهای مسافرتی، با ویزای توریستی وارد صربستان شده‌اند، در انتظار تماس با قاچاقچیان مسافربر برای رفتن به کشورهای اروپائی به ویژه فرانسه و آلمان، در بلگراد مانده‌اند.

بر اساس این گزارش، بیشتر این افراد گفته‌اند در نظر دارند برای گریز از مجازات‌های سیاسی و مذهبی و تراجنسیتی درخواست پناهندگی بدهند.

بنا بر خبرها، قشم ایر نیز در نظر دارد در آستانه نوروز بین تهران و بلگراد پرواز مستقیم برقرار کند.

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
اقا من یه زمانی شنیدم عمو ترامپ لاتاری رو لغو کرد این سایتا چرا پس ایمیل ثبت نام لاتاری ۲۰۲۰ میفرستن؟

بالا