برگزیده های پرشین تولز

راه های پیچوندن خدمت مقدس سربازی

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يه سالي دنبال كارهاي سربازي بودم
و تونستم تمام مراحل قانوني رو بگذرونم : ( خيلي سخت بود !!!‌)

ديروز هم پاسم رو گرفتم ! D:

تو اين مدت صرف تو صف وايسادن و ... با خيليا هم كلام شدم و كلا تجربه خوبي پيدا كردم !

از بنده خدايي كه انگشتش رو شكونده بود !‌ و معاف نشد !!‌ تا كسي كه به خاطر بيماري پدرش معاف شد !
كسي كه با دادن 8 ميليون هنوز هيچي واساش نيومده بود !! و يه نفر هم كه بعد از 4 5 بار خروج از كشور فهميده بودن معافيش پولي و تقلبي بوده !!!

ولي اگه ميخواين برين دنبال كار پزشكي :
بهترين سرنخ اينه كه يه جوري كتابي كه از روش معاف ميكنن رو گير بيارين *

تمامه ....

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتي اين كتاب دستتون باشه !
براحتي ميتونيد معاف شيد !
loool
هر بلايي كه قرار سر خودتون بياريد ( به هيچ عنوان اين كار رو نكنيد ولي اگه مجبوريد ! با علم باشه تا لااقل از جوابش مطمئن باشيد !) حتما بايد طبق بند * و تبصره * باشه وگرنه فاييده نداره .

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سلام
من يه سالي دنبال كارهاي سربازي بودم
و تونستم تمام مراحل قانوني رو بگذرونم : ( خيلي سخت بود !!!‌)

ديروز هم پاسم رو گرفتم ! D:

تو اين مدت صرف تو صف وايسادن و ... با خيليا هم كلام شدم و كلا تجربه خوبي پيدا كردم !

از بنده خدايي كه انگشتش رو شكونده بود !‌ و معاف نشد !!‌ تا كسي كه به خاطر بيماري پدرش معاف شد !
كسي كه با دادن 8 ميليون هنوز هيچي واساش نيومده بود !! و يه نفر هم كه بعد از 4 5 بار خروج از كشور فهميده بودن معافيش پولي و تقلبي بوده !!!

ولي اگه ميخواين برين دنبال كار پزشكي :
بهترين سرنخ اينه كه يه جوري كتابي كه از روش معاف ميكنن رو گير بيارين *

تمامه ....

مگه همچین کتابی هم هست؟:wacko:

alonelytree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره ..دیگه حتما منظورش ایین نامه ی معافی سربازیه!

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ديگه اسمش چيه رو نميدونم !

دكتراي حوزه فقط از روي بندهاي اون كتابه معاف ميكنند ...

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
تلفن این دکتر رو برات تو pm گذاشتم
اینکه میخوای چیکار کنی خود دانی:eek:

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
بابا اینا معاف کنن منو....
من حاظر م عملا روم هزار مدل "عملیات"انجام بشه......اونم با هر مدلی که میخوان!!!!!!!!!

پذیرشم داره می پره مرد مومن......
بزار منو ببرن زیر سوال.....اصلا زیر هرچی میخوان ببرن....ببرن!
گیریم از شخصیت و ... خودت هم گذشتی فکر کردی معافت می کنند ؟؟
اول : که اگه همین امروز دفترچتو بفرستی تا بیاد و برگ تکمیل مدارک را پر کنی و پس بفرستی و معرفی ات کنند برا معاینه و شورای پزشکی تشکیل بشه و نظر قطعی او اعلا بشه . حد اقل 3-4 ماه میگذره !
دوم : تمام معاف شده ها حتی پزشکی باید دوره آموزشی خودشونو برن حتمن ! پس تا مشخص شه تکلیفت و دوره اموزشیت هم بری بیای 3 ماه دیگه میگذره حد اقل.
سوم: تا مدرک معافی بدون ضمایم هم به دستت برسه بری برا اقدام یکی دو ماه طول میکشه دست کم !
با این حساب سر انگشتی 9 ماه از سال گذشت ؟ شما پذیرشت یا قابل تمدید نیست که غیر قابل استفاده میشه . یا قابل تمدید هست (انشا الله) که در اون شرایط تا بعد سربازی هم قابل تمدید هست .
لذا با احتساب موارد فوق و جمع زدنش با دردسر ها و دوندگی ها و بی قانونی ها و اعصاب خرد کنی ها و تردید ها که آیا اصلن بهت معافی دایم بدن یا معاف از رزم ! (به حال اون روز شورای پزشکی ربط داره) . نتیجه می گیریم که...؟
برای اطلاع دقیق از قوانین به اینجا مراجعه کن
و با شماره هاشون تماس بگیر و سوالاتو بپرس.
آرزوی موفقیت

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
گیریم از شخصیت و ... خودت هم گذشتی فکر کردی معافت می کنند ؟؟
اول : که اگه همین امروز دفترچتو بفرستی تا بیاد و برگ تکمیل مدارک را پر کنی و پس بفرستی و معرفی ات کنند برا معاینه و شورای پزشکی تشکیل بشه و نظر قطعی او اعلا بشه . حد اقل 3-4 ماه میگذره !
دوم : تمام معاف شده ها حتی پزشکی باید دوره آموزشی خودشونو برن حتمن ! پس تا مشخص شه تکلیفت و دوره اموزشیت هم بری بیای 3 ماه دیگه میگذره حد اقل.
سوم: تا مدرک معافی بدون ضمایم هم به دستت برسه بری برا اقدام یکی دو ماه طول میکشه دست کم !
با این حساب سر انگشتی 9 ماه از سال گذشت ؟ شما پذیرشت یا قابل تمدید نیست که غیر قابل استفاده میشه . یا قابل تمدید هست (انشا الله) که در اون شرایط تا بعد سربازی هم قابل تمدید هست .
لذا با احتساب موارد فوق و جمع زدنش با دردسر ها و دوندگی ها و بی قانونی ها و اعصاب خرد کنی ها و تردید ها که آیا اصلن بهت معافی دایم بدن یا معاف از رزم ! (به حال اون روز شورای پزشکی ربط داره) . نتیجه می گیریم که...؟
برای اطلاع دقیق از قوانین به اینجا مراجعه کن
و با شماره هاشون تماس بگیر و سوالاتو بپرس.
آرزوی موفقیت

این زمانهارو یکی زیاد گفتی:blink: منم معافی ضعف چشم گرفتم ظرف 2-3 ماه همه چی تموم شد کارت اومد در خونه

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
این زمانهارو یکی زیاد گفتی:blink: منم معافی ضعف چشم گرفتم ظرف 2-3 ماه همه چی تموم شد کارت اومد در خونه
اول اینکه زمانی شما معاف می شدی احتمالن آموزشی هم نرفتی و از اون معاف شدی در حالی که الان اموزشی برا همه اجباریه . حتی پزشکی !
دوم اینکه اکثر بچه ها الان 6 ماه اقدام کردن هنوز موفق نشدن بگیرن معافیشونو .
سوم ؟ شما امروز دفترچه را پست کردی همه کارا سه ماهه انجام شد سه ماه بعد کارت معافی داشتی ؟؟ جالبه ! الان بیشتر سخت گیری میکنن به هر حال.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اول اینکه زمانی شما معاف می شدی احتمالن آموزشی هم نرفتی و از اون معاف شدی در حالی که الان اموزشی برا همه اجباریه . حتی پزشکی !
دوم اینکه اکثر بچه ها الان 6 ماه اقدام کردن هنوز موفق نشدن بگیرن معافیشونو .
سوم ؟ شما امروز دفترچه را پست کردی همه کارا سه ماهه انجام شد سه ماه بعد کارت معافی داشتی ؟؟ جالبه ! الان بیشتر سخت گیری میکنن به هر حال.

آره شنیدم سختتر شده
من اصلا دفترچه نگرفتم
1 سال ترک تحصیل کردم معافی گرفتم دوباره تحصیل کردم
ترسیدم لیسانسشم ضعف چشمم دیگه جواب نده:D

ParsVector

Registered User
لایک‌ها
5
این چند تا از مدل های که به مردا راحت معافی میدن (البته بین خودمون بمونه)

1: اوا خواهر بودن (چون اینا برن تو سرباز خونه آشوب میشه سرشون :D )
2: بلند بودن بیش از حد الت تناسلی
3: بزرگ بودن بیش از حد چیز ها ..
4: خل بودن

alonelytree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.پذیرش من فقط یک بار قابل تمدید می شه یعنی 6 ماه که با در نظر گرفتن 2 ماه دیگه میشه جمعا 8 ماه.
2.از سال 2005 به این طرف تمام قانون های دانشجویی،پناهندگی و ..... داره روز به روز سخت تر میشه.
به طوری که الان دانمارک ،فندلاند پولی شده ،
سوئد قانونش تصویب شده و خیلی از کشور های دیگه تا 6 ماه الی دو سال دیگه کلا این بحث ها جمع میشه،
ما می مونیم یه عده گره گوری جهان سومی و یک سری کشور های درست حسابی که دور خودشون یه دیوار بلند کشیدن ...هر روز جمعیتمون بیشتر میشه و بدبخت تر میشیم.عوضش اونا جمعیتشون روز به روز کم تر میشه....
و مشکلاتاقتصادی ،سیاسی و ..... ما هر روز در حال بیشتر شدنه. و روز به روز گوز پیچ تر میشیم.
اختلاف طبقاتی هم که دیگه حرفشو نزن.....

6 ماه پیش میخواستم برم اتریش (البته مشکل سربازی هم اون موقع داشتم) گفتم ولش کن ،کشور فقیریه...
دیروز خبر دار شدم که دیگه دانشجو به فا هوخ شوله ها و رشته های مهندسی و پزشکی راه نمیده!
بهمین راحتی یه گزینه پرید.

اینه که دارم خودمو جر میدم که هر جور شده برم.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
1.پذیرش من فقط یک بار قابل تمدید می شه یعنی 6 ماه که با در نظر گرفتن 2 ماه دیگه میشه جمعا 8 ماه.
2.از سال 2005 به این طرف تمام قانون های دانشجویی،پناهندگی و ..... داره روز به روز سخت تر میشه.
به طوری که الان دانمارک ،فندلاند پولی شده ،
سوئد قانونش تصویب شده و خیلی از کشور های دیگه تا 6 ماه الی دو سال دیگه کلا این بحث ها جمع میشه،
ما می مونیم یه عده گره گوری جهان سومی و یک سری کشور های درست حسابی که دور خودشون یه دیوار بلند کشیدن ...هر روز جمعیتمون بیشتر میشه و بدبخت تر میشیم.عوضش اونا جمعیتشون روز به روز کم تر میشه....
و مشکلاتاقتصادی ،سیاسی و ..... ما هر روز در حال بیشتر شدنه. و روز به روز گوز پیچ تر میشیم.
اختلاف طبقاتی هم که دیگه حرفشو نزن.....

6 ماه پیش میخواستم برم اتریش (البته مشکل سربازی هم اون موقع داشتم) گفتم ولش کن ،کشور فقیریه...
دیروز خبر دار شدم که دیگه دانشجو به فا هوخ شوله ها و رشته های مهندسی و پزشکی راه نمیده!
بهمین راحتی یه گزینه پرید.

اینه که دارم خودمو جر میدم که هر جور شده برم.

فنلاند کی پولی شده ؟؟؟؟؟؟ تا اون جا که من میدونم فعلا رایگان0

در ضمن اتریش رو هم من دنبالش بودم اول این که برای ورود باید زبان آلمانی بلد باشی و و سخت تر این که برای کارشناسی باید در کنکور ایران قبول شده باشی (اونم نه کاردانی بلکه کارشناسی)

alonelytree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
0

در ضمن اتریش رو هم من دنبالش بودم اول این که برای ورود باید زبان آلمانی بلد باشی و و سخت تر این که برای کارشناسی باید در کنکور ایران قبول شده باشی (اونم نه کاردانی بلکه کارشناسی)

این که شرایط عادیشه، شما باید زبانت فول باشه و در کنکور سراسری قبول شده باشی.
قانون جدید برای Fachhochschule ها که بهترین مدل دانشگاهشون هستند و رشته های پزشکی و مهندسی اینه که شما باید کنکور اونجا هم بدی....که این یعنی مرگ....یعنی 0.001 میشه وارد شی.
در مورد فندلاند هم (تا اونجا که من امار دارم)یه سری از هزینه ها رو میان شامل میکنن برای مثال خود آلمان که من آمار دارم امسال شما ترمی 650 یورو میدی ...حالا با بیمه و ..... خیلی در میاد...خدا میدونه سال دیگه چقدر میشه!

خلاصه که گه شانس ترین نسل ما بودیم....
همه ی نسول قبلی با یه دیپلم میرفتن خارج.....ما این وضعیت رو داریم....
همه تا اونجایی که تونستن بنزین ریختن تو ماشین و عشق و حال ...به ما که رسید سهمیه بندی شد...
خلاصه که خیلی ستمه.!
خدا اخر عاقبتش رو بخیر کنه.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب میخوام یه روش معرفی کنم که 1-2 سال هست خیلیا از کسایی که میخوان بعد از معاف شدن برن خارج ازش استفاده میکنند
مدتی هست که همجنسبازها و ترنسها در ایران از خدمت سربازی معاف میشن
میتونین به یکی از روانشناسهایی که در این زمینه فعالیت میکنند مراجعه کنین تا بهتون برای معافی گرفتن مشاوره بدن
معروفترین روانشناسی که الان باهاش کار میکنن دکتر محرابی هست
به این ترتیب شما معافی میگیرین کارت سبز با شماره پرونده پزشگیتون روش زده میشه و وقتی رفتین خارج دلیل واقعی که تو کارتتون گی خورده رو میگین و همه چی درست میشه
خیلیا رو میشناسم که با چند دقیقه فیلم بازی کردن کارت گرفتن
:D

اگه طرف بخواد ایران بمونه چی ؟
electricf.gif

azizi0912

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بچه ها **** وظیفه تسهیلات خاصی برای دانشجوی ارشد دارای سه مقاله علمی پژوهشی قائل هست یا نه؟
در ضمن نمره اول نیستم. از کجا باید اقدام کنم.

khalil_guitar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا عجیبه هر کی دو تا کتاب دستش می گیره می خواد معاف بشه و ... :lol:

ای بابا ما که رفتیم گه مردیم
البته خیلی سخت بود ولی هر طور بود گذروندیم
بستگی به جات داره
ازدواج کن یه جایی نزدیک خونتون میفتی
هر روزم میری خونه

بالا