برگزیده های پرشین تولز

راه های کسب درآمد از یوتیوب

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سلام ، دوستان.
می خواستم بپرسم از چه راههایی ما می تونیم از یک شبکه پربازدید تو یوتیوب درآمد داشته باشیم.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
ببین عزیز.
راه اصلی و پرسود درآمد از یوتیوب گوگل ادسنس هست که اگر ایران توی لیست تحریمش نبود و یه کانال پربازدید میداشتی،روزی 20_30 دلار شیرین توش بود.اما حالا که مارو آدم نمیدونن،باید از راه لاکپشتی (خودتو بکشی روزی 70 سنت) استفاده کنی.به این صورت که توی سایت http://adf.ly/?id=870435 عضو میشی.بعد یه موزیک ویدیوی توپ که مطمئنی مردم خوششون میاد (ترجیحا انگلیسی باشه زبانش) تو یوتیوب آپلود میکنی.
بعد میگردی و لینک دانلود موزیکشو هم پیدا میکنی.اون لینکو توی ادفلای (که البته فیلتر هست) پیست میکنی و شرینک رو میزنی.بعد لینکی که بهت میده رو توی توضیحات ویدیوت میزاری.همین.
سوالی بود در خدمتم.

Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
خوب معلومه دیگه.اون ادفلای به آلرت پی یا پیپال میریزه.گوگل ادسنس هم اگه می بود چک میفرستاد واست.حداقل پرداخت ادفلای هم 5 دلاره.

dadafarid

Registered User
لایک‌ها
1
گوگل ادسنس بهترین راه واسه کسب درامده به شرط اینکه از تمامی قوانینش پیروی کنید. چون به شدت زیر نظرین :
کلا چند تا نکته هست که باید تو ادسنس توجه داشته باشید.
1- مطالبتون رو خودتون بنویسید (کپی پیست نباشه)
2- کپی رایت رو رعایت کنید .( که متاسفانه ما ها نمیتونیم رعایت کنیم = باید قید ادسنس رو بزنی!)
3- مطالب به درد بخوری داشته باشی.
من کار کردم با ادسنس ( برای هر کلیک قیمت های متفاوتی داشت بعضا 35 سنت گاهی هم 80 سنت ؛ ماله من از 35 سنت کم نبود برای هر کلیک...)
متاسفانه بن شدم ! ایمیل هم که زدم گفتن کپی رایت رو رعایت نکردید....

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
گوگل ادسنس بهترین راه واسه کسب درامده به شرط اینکه از تمامی قوانینش پیروی کنید. چون به شدت زیر نظرین :
کلا چند تا نکته هست که باید تو ادسنس توجه داشته باشید.
1- مطالبتون رو خودتون بنویسید (کپی پیست نباشه)
2- کپی رایت رو رعایت کنید .( که متاسفانه ما ها نمیتونیم رعایت کنیم = باید قید ادسنس رو بزنی!)
3- مطالب به درد بخوری داشته باشی.
من کار کردم با ادسنس ( برای هر کلیک قیمت های متفاوتی داشت بعضا 35 سنت گاهی هم 80 سنت ؛ ماله من از 35 سنت کم نبود برای هر کلیک...)
متاسفانه بن شدم ! ایمیل هم که زدم گفتن کپی رایت رو رعایت نکردید....
آخه عزیز گیریم شما 100 دلار درامدت بود.گوگل چک میفرسته و ایران هم توی لیست تحریمش هست و چک رو به ایران نمیفرسته...خوب؟یعنی کلا اگه قوانینشو هم رعایت کنی و با وی پی ان دورش بزنی بازم ول معطلی!

dadafarid

Registered User
لایک‌ها
1
آخه عزیز گیریم شما 100 دلار درامدت بود.گوگل چک میفرسته و ایران هم توی لیست تحریمش هست و چک رو به ایران نمیفرسته...خوب؟یعنی کلا اگه قوانینشو هم رعایت کنی و با وی پی ان دورش بزنی بازم ول معطلی!

عزیز ایران نیستم من ... ترکیه زندگی میکنم....

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924

dadafarid

Registered User
لایک‌ها
1
چه خوب...ولی فک نکنم این دوستی که تاپیکو باز کرده تو ترکیه زندگی کنه! :D

هدف ما اینجا راهنمایی همدیگس !
شاید طرف اشنایی خارج داشته باشه ؟! راه هایی برای دور زدن هست که یکی همین وی پی ان خصوصیه. میتونه ادرس بده چکش بره اونجا.... همیشه یک راهی هست!
شمام هی گیر دادی اینجور میشه اونجور نمیشه!!!

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
هدف ما اینجا راهنمایی همدیگس !
شاید طرف اشنایی خارج داشته باشه ؟! راه هایی برای دور زدن هست که یکی همین وی پی ان خصوصیه. میتونه ادرس بده چکش بره اونجا.... همیشه یک راهی هست!
شمام هی گیر دادی اینجور میشه اونجور نمیشه!!!
اصلا یه کاری میشه کرد.آدم بره خونشو بفروشه یه 100 میلیون به دست بیاره،بعد بزاره تو بانک و تا 5 سال هی خونه این فامیل اون فامیل زندگی کنه.بعد از 5 سال 200 میلیون برداشت کنه و حالشو ببره! :p

dadafarid

Registered User
لایک‌ها
1
اصلا یه کاری میشه کرد.آدم بره خونشو بفروشه یه 100 میلیون به دست بیاره،بعد بزاره تو بانک و تا 5 سال هی خونه این فامیل اون فامیل زندگی کنه.بعد از 5 سال 200 میلیون برداشت کنه و حالشو ببره! :p

شما هر چی دلت میخواد اونو انجام بده بیخودی هم اسپم نده ، ما رو هم مجبور نکن اسپم بنویسیم!

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704
یکی دو سال پیش میگفتن که یوتیوب یه درصدی از فروش تبلیغاتی که روی ویدیو هاتون نمایش داده میشه رو به شما میده.حالا نمیدونم هنوزم هست یا برداشته شده !!!

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
یکی دو سال پیش میگفتن که یوتیوب یه درصدی از فروش تبلیغاتی که روی ویدیو هاتون نمایش داده میشه رو به شما میده.حالا نمیدونم هنوزم هست یا برداشته شده !!!

خوب آقا (یا خانوم) باهوش،گوگل ادسنس همونه دیگه!!!

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
برین مثله shane dawson ویدئو های کمدیک درست کنید و ماهیانه 30 هزار دلار درآمد داشته باشید. فقط talent میخواد.

بالا