برگزیده های پرشین تولز

راه های کسب درآمد از یوتیوب

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
آقا من استارت زدم!
حالا پبدا ک نمیشه ولی اگه کسی میتونه اسپانسر پیدا کنه واسه ویدیوهای بهتر پیام بده!
اینم لینک چنلم!
check my vlog!
https://www.youtube.com/channel/UCeZIjkmyctS7bwCPt575zTw?sub_confirmation=1
سلام؛

کانالتون رو یک سر زدم و امیدوارم به خوبی پیش بره.
اما حقیقت اینه که کانال های اینطوری معمولا زیاد استقبالی نمی شه ازشون و زیر 100 بازدید می مونن...
درباره انگلیسی صحبت کردن کمی مشکل هست و به هرحال بهتره کمی بیشتر تمرین کنید و دانش زبانی رو افزایش بدید (چه با تحصیلات آکادمیک یا صرفا با تماشای ویدئوهای یوتوب برای گسترده شدن دانش زبانی مورد استفاده یوتوبرها)
به دلیل این که کمی در صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکل دارید، کیفیت پائین صدا باعث می شه فهمیدن صحبت هاتون خیلی سخت بشه... پس به نظرم یک میکروفن مناسب تهیه کنید... به عنوان مثال با نزدیک 100 الی 200 تومان می تونید یک میکروفن مناسب یقه ای (مثل Boya M1 یا Rode Smart Lav) تهیه کنید که باعث می شه کیفیت کارهاتون چند برابر شه.
در نهایت به خاطر داشته باشید که دارید در سطح جهانی محتوا سازی می کنید و حواستون در نهایت به تصویری که از کشورتون به عنوان یک رسانه هر چقدر کوچیک می ذارید باشه، چون توی ویدئوتون یک سری مسائل بودن که شاید زیاد تصویر جالبی نباشه

به هرحال امیدوارم موفق باشید

hidden__021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام؛

کانالتون رو یک سر زدم و امیدوارم به خوبی پیش بره.
اما حقیقت اینه که کانال های اینطوری معمولا زیاد استقبالی نمی شه ازشون و زیر 100 بازدید می مونن...
درباره انگلیسی صحبت کردن کمی مشکل هست و به هرحال بهتره کمی بیشتر تمرین کنید و دانش زبانی رو افزایش بدید (چه با تحصیلات آکادمیک یا صرفا با تماشای ویدئوهای یوتوب برای گسترده شدن دانش زبانی مورد استفاده یوتوبرها)
به دلیل این که کمی در صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکل دارید، کیفیت پائین صدا باعث می شه فهمیدن صحبت هاتون خیلی سخت بشه... پس به نظرم یک میکروفن مناسب تهیه کنید... به عنوان مثال با نزدیک 100 الی 200 تومان می تونید یک میکروفن مناسب یقه ای (مثل Boya M1 یا Rode Smart Lav) تهیه کنید که باعث می شه کیفیت کارهاتون چند برابر شه.
در نهایت به خاطر داشته باشید که دارید در سطح جهانی محتوا سازی می کنید و حواستون در نهایت به تصویری که از کشورتون به عنوان یک رسانه هر چقدر کوچیک می ذارید باشه، چون توی ویدئوتون یک سری مسائل بودن که شاید زیاد تصویر جالبی نباشه

به هرحال امیدوارم موفق باشید
سلام واقعن ممنونم از نقدتون.
راجع ب انگلیسی صحبت کردن آره درسته قبول دارم قوی نیستم اما خب سعیمو میکنم و این استرسم از بین بره اوکی میشه!
و این ک ولاگ کردن واقعن میتونه بازدید میلیونی داشته باشه (مثل کیسی نایستت یا مو ولاگ) و اگر هم میخاد کسی غیر از این مورد بزنه باید ی ایده ی جدید باشه تا بگیره.
واسه کشور هم ک گفتید درسته کار هرچند کوچیک اما جهانیه اما مثلن پرایدی ک نشون دادم واقعن ماشین خطرناکیه شما بقیه ی ولاگها هم ببینید همه خوبی و بدی رو میگن. هرچند این نمونه اصلن بدیه سیاسی و اینا نیست از اون نظر کاملن حواسمه و میخام سعی کنم واقعن خوبیا رو نشون بدم...
بازم ممنونم از نقدتون

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام به همه دوستان
من اگه شخصی رو پیدا کنم که خارج زندگی میکنه و پول به حساب اون واریز بشه.
میتونم از ایران کانالم رو هدایت کنم یا یوتیوب مسدود میکنه منو ؟

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
و آیا با تهیه یک ویزا کارت یا مستر کارت میتونم پولم رو تو ایران دریافت کنم؟؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
اینطور شنیدم که فقط آی پی موقع ثبتنام مهمه که از ایران نباشه.. (و همینطور اکانت کاربری که باید با همون آی پی بسازی) ..بعدش دیگه مشکلی نیست از کجا آنلاین شی..
پول رو که توی اون حساب دریافت کردید بعدش میتونید به هر حساب دیگه یی انتقال بدید و بعد در نهایت تبدیلش کنید به ریال

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
درامد رو فقط از طریق چک میفرستن؟؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
تاجایی که من تحقیق کرده بودم هم چک میفرستن و هم واریز میکنن..

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یعنی با تهیه یک ویزا کارت در داخل کشور میشه برداشت کرد؟

somaye_tex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
دوستان کسی اینجا پول دریافت کردن؟ سوالی که دارم اینه که آیا میتونی درخواست بدی تا پول به حساب کس دیگه ای واریز بشه؟ یا چک به آدرس دوستی ازسال بشه؟

amir110125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من دو تا سوال دارم لطفا جواب بدید:
1~من می تونم ویزا کارت ارزون قیمت بخرم بعدش پول یوتوب رو به ویزا کارتم انتقال بدم ؟
من می تونم از ایران پول را جمع کنم بعد برم خارج خرجش کنم؟
چون من وقت آزاد دارم و می خوام تو یوتوب وقت بزارم

OverGod

Registered User
لایک‌ها
14
كسي ميدونه اكانتي كه ساخته ميشه اسم و فاميل با حسابي بانكي كه تعريف ميشه بايد يكي باشه يا ميشه با اسمو حساب شخص ديگري هم درخواست واريز داد؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
كسي ميدونه اكانتي كه ساخته ميشه اسم و فاميل با حسابي بانكي كه تعريف ميشه بايد يكي باشه يا ميشه با اسمو حساب شخص ديگري هم درخواست واريز داد؟
اطلاعی ندارم

hadimeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان لينك گروه تلگرام كارنميكنه اگه لينك جديد داره برام بفرستين
گروه به دلیل نرسیدن به حد نساب منحل شد
حساب بانکی فکر کنم هر حسابی میشه ولی کشور باید یکی باشه و فکر کنم به ای پی هم گیرمیده

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان من دو تا سوال دارم لطفا جواب بدید:
1~من می تونم ویزا کارت ارزون قیمت بخرم بعدش پول یوتوب رو به ویزا کارتم انتقال بدم ؟
من می تونم از ایران پول را جمع کنم بعد برم خارج خرجش کنم؟
چون من وقت آزاد دارم و می خوام تو یوتوب وقت بزارم
1- نخیر باید آدرس ثابت داشته باشی تو اون کشور
2- بله میتونی بری اونجا خرجش کنی

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
1- نخیر باید آدرس ثابت داشته باشی تو اون کشور
2- بله میتونی بری اونجا خرجش کنی
اگر وقت داری میتونی وقت بزاری من میتونم باهات همکاری کنم ادرس فامیل تو ترکیه دارم خودمم لب مرز زندگی میکنم با 50 هزار تومن خرج میتونم برم اونور ترکیه صبح برم ظهر برمیگردم مشکل اصلی من اینه که وقت ازاد ندارم در ضمن از ترکیه هم سرور مجازی دارم مشکل ای پی و امثال هوم رو هم نخواهیم داشت فقط کافیه روی روش کار کنی وقت بزاری
اگر هستی بسم الله

بالا