• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رايتر فوري (29/10/82)

aidin1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام ,خدمت دوستان سخت افزار خفن.
من يك رايتر مي خوام براي كار تو خونه .حد اكثر هفته اي 3 تا cd هم رايت مي كنم كار زيادي ازش نمي خوام.
ولي بعضي از رايتر ها براي انجام داذن همين كار ساده جون ادم را به لب مي رسوننّ!!
حد اكثر پول من هم 40000 هست.
در ضمن تمام مقاله هاي در باره رايتر كه توي بخش سخت افزار نوشته شده را خوندم.ولي ان توضيحات كمي قديمي
هستن و در بازار رايتر امروز صدق نميكنند!دو روز پيش 27/10 رفتم بازار رضا وبازار ايران هر مغازه اي يك چيز مي گفت
يكي مي گفت MSI 52 32 52 مدلactive panel ( اين بهترين ماركي هستش كه با اين پول ميتونيد بخريد)و ديگري مي گفت فقط mitsumi54 32 54 مدل CR-485GTE (اين رايتر تمامي قطعاتش از ژاپن مياد و 8mb buffer داره).
ولي همه مي گفتن كه SAMSUNG 52 24 52 نخريد!!!!!البته ماركهاي بهتر هم بود مثل YAMAHA F1 كه 115000
تومان قيمت داشت.يا plextor كه 60000 تومان بود.اما با بودجه من نمخوند.ولي اين را هم بگويم كه اگر براي
خريد رايتر 200000 تومان هم پول داشتم رايتر بالاي 40000 نمي خريدم چون در مقابل استفاده من از رايتر ,خريد
يك رايتر صد خورده اي پول دور ريختن است.لطفا مرا راهنمايي كنيد كه حسابي گيج شده ام. :wacko: :wacko:
MSI:40000
MITSUMI:35000

با تشكر
ايدين.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین پسرم من هنوز هم asus را پیشنهاد می دم هر چند که این مدل جدیدش که اندازش 3/17 سانته را هنوز به اندازه کافی امتحان نکردم (چون 20-30 روزه اومده) ولی قیمتش 38-39 تومنه شایدم کمتر.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
فقط بهت توصيه ميكنم MSI نخر.من چند نفري ميشناسم ناراضين خودم هم تو همون مدتي كه سيستمها اينجا بود با اين MSI كار ميكردم راضي كننده نبود.
من هم پيشنهاد ميكنم ASUS بخر..اين سامسونگ كه جديدا نميدوم چرا همه بدش رو ميگن.(هرچند من و چند نفري كه ميشناسم دارن راضين) Mitsumi رو هم من اطلاعي ازش ندارم.اما ايسوس در مجموع خوبه.و فكر ميكنم با پولي كه ميخواي بدي اين بهترين انتخابت باشه.

باي.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با 40 هزار تومن بهترين پيشنهادي كه ميتونم بهت بكنم همون Asus هست
در ضمن خودم هم ايسوس دارم و تا حالا مشكلي نداشته و ازش راضيم

aidin1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hardware :
ببین پسرم من هنوز هم asus را پیشنهاد می دم هر چند که این مدل جدیدش که اندازش 3/17 سانته را هنوز به اندازه کافی امتحان نکردم (چون 20-30 روزه اومده) ولی قیمتش 38-39 تومنه شایدم کمتر.
با تشكر از همگي
مي خواستم بگم كه توي اين چنتا مغا زه اي كه من رفتم براي خريد رايتر ,هيچكدوم از فروشنده ها از asus حرفي نزدن.يعني پيشنهادي ندادن و اگر خودم هم در مورد asus چيزي مي گفتم تنها جوابشون اين بود كه مثل SAMSUNG 52 24 52 هستش و samsung هم كه خودتون بهتر مي دونيد...!!

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور كه گفتم من فكر كنم بهترين انتخابت باشه (با توجه به قيمت) اما اگه خريدي يك review به ما بده تا ببینیم واقعا این مدل جدیدش هم مثل قبلی هاست یا بهتره (یا خدایی نکرده لنگ میزنه) ولی من فکر نمی کنم چیز بدی باشه چون مطمئناُ جنسش اصل و ریمارک نیست.

aidin1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hardware :
همونطور كه گفتم من فكر كنم بهترين انتخابت باشه (با توجه به قيمت) اما اگه خريدي يك review به ما بده تا ببینیم واقعا این مدل جدیدش هم مثل قبلی هاست یا بهتره (یا خدایی نکرده لنگ میزنه) ولی من فکر نمی کنم چیز بدی باشه چون مطمئناُ جنسش اصل و ریمارک نیست.
رو چشم .
تا بعد...
چاكرتون
آيدين.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم خرید خوبی داشته باشی

aidin1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hardware :
امروز(7/11/82)
الان سه روزه كه رايتر مورد نظر رو خريدم.(asus (52 32 52 /17.3
خوب كار ميكن.
خيلي نرم و بي صر صدا(حتي با سرعت 40 يا بالاتر)
اما خوندنش افتضاحه!!
در كل ازش راضيم ... :)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از aidin1380 :
فروشنده ها از asus حرفي نزدن.يعني پيشنهادي ندادن و اگر خودم هم در مورد asus چيزي مي گفتم تنها جوابشون اين بود كه مثل SAMSUNG 52 24 52 هستش و samsung هم كه خودتون بهتر مي دونيد...!!

چيزي كه ما "بهتر" ميدونيم اينه كه رايتر سامسونگ در اون رده قيمتي خوب هست درست مثل ايسوس همين و بس. ;)

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مباركت باشه. فقط هميشه به گارانتيش دقت كن. كلا چيز خوبي تو اين آشفته بازار خريدي.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
رايترهاي Tdk چه طوره؟

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر كنم قبلا هم جواب اين سوال رو داده باشم به نظر من tdk باید بهتر از asusباشه من خیلی باهاشون کارنکردم ولی تا همونقدر که کارکردم خوب بوده البته سری آبی هاش یه ریزه بهتره و گرونتر ولی همون سفیدهاشم خوبه قیمتش هم حدود 40 تومنه.

بالا