برگزیده های پرشین تولز

رای گیری نهایی محبوبترین کاربر پی تی

رای گیری محبوبترین کاربر

• یاشار

Votes: 15 8.7%
  • Dariux

Votes: 21 12.2%
  • shervinrv

Votes: 55 32.0%
  • zirnevis

Votes: 15 8.7%
  • korosh bozorg

Votes: 11 6.4%
  • ایرانی آزاد

Votes: 4 2.3%
  • persiana

Votes: 51 29.7%

• Total voters
    172
  • Poll closed .

Mansour Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تمجید از دوست خوبم یاشار، من رای خودم رو به Dariux دادم تا ایشون همچنان در مکان دوم جدول پایدار بمونه.:cool: انصافا با پست ها و اسمایلی های باحالش جو پی تی رو شاد میکرد.:blush: :D
و اظهار تاسف برای بن شدنش...:hmm:

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
نه آريانا جان، اون مورد کناره گيري رو که به خاطر حرف شما ننوشته بودم (ساعت نوشتن اون پست، شاهد خوبي است بر اين مدعاي بنده ^0^) ، ولي آخه من که روحم هم از اين موضوع خبر نداشت، يهويي فهميدم اينجا از اين خبراست و شوکه شدم!! بعد هم آخه من اهل رقابت کردن با کسي نيستم، خوشم نمياد، ترجيح مي دم سرم به کار خودم باشه و تو حاشيه هم باشم، همونجور که ترجيح ميدم خودم ناراحت بشم تا کسي رو ناراحت کنم، ولي الان احساس مي کنم که ناخواسته عاملي شدم براي ناراحتي و دلخوري بقيه و احتمالا سرازير شدن سيل متلک ها و ناسزاهاي مختلف بر کله ي مبارک خود!! براي همينه که دارم جناب زيرنويس رو ميندازم جلو که خودم از در پشتي فرار کنم برم يه جا پنهان شم ديگه
laugh.gif
!!

ولي خواهش مي کنم leylax عزيز، لطفا منو از اين ليست حذف کنيد يا اگر امکانش نيست (من هيچوقت نظرسنجي نکردم براي همين با آپشن هاش آشنايي ندارم) تو پست اولتون بنويسيد که پرشيانا از دور مسابقه خارج شده و ديگه نيست، مرسي ^_^

پ.ن. اميدوارم حالا کسي از اين نوشته ي من ناراحت نشه
icon9.gif

sigh.gif

سلام پرشيانا جان!
فكر نمي كنم هيچ كس از دست شما ناراحت باشه عزيزم! مگه گناه كردي كه اكثر كاربر ها اينجا شما رو به عنوان محبوبترين كاربر انتخاب كردند؟ شما هم كه خودتون با صراحت نظرتون رو در باره انتخابتون اعلام كرديد. من هم كه همون اول گفتم كه هر دوي شما رو شايسته ترين مي دونم و واقعا از صميم قلب خوشحال شدم كه دوست و خواهر عزيزم در صدر جدول قرار گرفته. در مورد جناب زيرنويس من بيشتر نگران جايگاه ايشون در جدول بودم و ناراحت شدم كه چرا هيچ وقت دوستان قدر ايشون رو اونطور كه بايد ندونستند. :( البته الان وقتي فكرش رو مي كنم مي بينم كه شايد من اصلا نبايد اون پست قبلي رو در دفاع از ايشون مي زدم. چون در واقع ايشون نيازي ندارند كه كسي ازشون دفاع كنه. ايشون دوستاني چون شما دارند كه اگه بيشتر از ايشون نيكوسرشت و نيك نهاد نباشند به جرات مي تونم بگم كه كمتر هم نيستند. آره خواهر عزيزم.. نگران نباش...هيچ كس از شما ناراحت و دلخور نيست و نبايد باشد! شما هميشه همون پرشياناي مهربان شاداب و دوست داشتني بوده و هستيد! :heart:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
نه آريانا جان، اون مورد کناره گيري رو که به خاطر حرف شما ننوشته بودم (ساعت نوشتن اون پست، شاهد خوبي است بر اين مدعاي بنده ^0^) ، ولي آخه من که روحم هم از اين موضوع خبر نداشت، يهويي فهميدم اينجا از اين خبراست و شوکه شدم!! بعد هم آخه من اهل رقابت کردن با کسي نيستم، خوشم نمياد، ترجيح مي دم سرم به کار خودم باشه و تو حاشيه هم باشم، همونجور که ترجيح ميدم خودم ناراحت بشم تا کسي رو ناراحت کنم، ولي الان احساس مي کنم که ناخواسته عاملي شدم براي ناراحتي و دلخوري بقيه و احتمالا سرازير شدن سيل متلک ها و ناسزاهاي مختلف بر کله ي مبارک خود!! براي همينه که دارم جناب زيرنويس رو ميندازم جلو که خودم از در پشتي فرار کنم برم يه جا پنهان شم ديگه
laugh.gif
!!

ولي خواهش مي کنم leylax عزيز، لطفا منو از اين ليست حذف کنيد يا اگر امکانش نيست (من هيچوقت نظرسنجي نکردم براي همين با آپشن هاش آشنايي ندارم) تو پست اولتون بنويسيد که پرشيانا از دور مسابقه خارج شده و ديگه نيست، مرسي ^_^

پ.ن. اميدوارم حالا کسي از اين نوشته ي من ناراحت نشه
icon9.gif

sigh.gif

مگه شما اسمتو تو لیست دادی که ناراحتی!!!این لیست کاملا بر اساس نظر کاربراست!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
نتیجه رای گیری فکر نمیکنم خیلی درست باشه....یک کاربر میتونه 1000 تا آیدی بسازه و بیاد رای بده !!!!!..تجربه نشان داده که تو پی تی کاربران از این دست هم کم نیستند!!!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
نتیجه رای گیری فکر نمیکنم خیلی درست باشه....یک کاربر میتونه 1000 تا آیدی بسازه و بیاد رای بده !!!!!..تجربه نشان داده که تو پی تی کاربران از این دست هم کم نیستند!!!
مطمئن باشين که پرشيانای عزيز ما اينقدر در قسمت فرهنگ و هنر دوست داشتنی و محبوب هستن که همه بچه های فعال اون بخش به ايشون ارادت دارن و تعداد اين کاربران هم کم نيست. پس لطفاً به رأی بقيه دوستان احترام بزارين.:hmm:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشید اگه قراره یه نفر برنده بشه لطفا دیگه اسم بقیه رو تو رای گیریتون نزارین!توهین به دیگران و تهمت تقلب
واقعا خلاف اخلاقه!;)

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
مطمئن باشين که پرشيانای عزيز ما اينقدر در قسمت فرهنگ و هنر دوست داشتنی و محبوب هستن که همه بچه های فعال اون بخش به ايشون ارادت دارن و تعداد اين کاربران هم کم نيست. پس لطفاً به رأی بقيه دوستان احترام بزارين.:hmm:

تایید می شود
yes.gif

اگه رو اون حساب بخوایم بگیم که دیگه هیچ رای گیری اینترنتی قابل اعتماد نیست
confused0072.gif

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
persiana جریان کاربر افتخاری فرهنگ و هنر چیه؟؟؟؟
در ضمن leylax من نمی دونم بین این بقیه چی کار میکنم ؟؟؟

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
من اصلا نمیخواستم دوستان رو ناراحت کنم .
به هر حال از مدیران میخوام که این تاپیک رو close کنن .
ولی فراموش نکنین که اون تاپیک قبلی که برای تعیین کاندید ها بود دست کم 10 روز طول کشید و میتونستید اعتراضاتتون رو بیان کنین .
از دوستانی هم که مشتاقانه این کار رو دنبال کردن معذرت میخوام ولی مجبورم که درخواست close کردن این تاپیک رو بدم .

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من اصلا نمیخواستم دوستان رو ناراحت کنم .
به هر حال از مدیران میخوام که این تاپیک رو close کنن .
ولی فراموش نکنین که اون تاپیک قبلی که برای تعیین کاندید ها بود دست کم 10 روز طول کشید و میتونستید اعتراضاتتون رو بیان کنین .
از دوستانی هم که مشتاقانه این کار رو دنبال کردن معذرت میخوام ولی مجبورم که درخواست close کردن این تاپیک رو بدم .

لیلا خانوم دوست جان من منظور بدی نداشتم . بی لیو می
به هر حال این تاپیک یه ایده جالبه و با بسته شدنش موفق نیستم

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
از مدیران میخوام که این تاپیک رو close کنن .

نه ديگه نشد، حالا که من دارم جايزه رو مي برم مي خواين تاپيک رو ببنديد که جايزه ندين، قبول نيست، شما جايزه رو بديد، قول مي دم با شما و ساير شرکت کنندگان و رأي دهندگان نصفش کنم، خوبه ديگه
happy.gif

راستي اصلا جايزه اي در کار بود؟
129fs3702145.gif

آريانا جان، خواهر لينخو جون، برادر شيان جان و دنيل عزيز، آي لاو يو ال
129fs3708761.gif
icon12.gif

نتیجه رای گیری فکر نمیکنم خیلی درست باشه....یک کاربر میتونه 1000 تا آیدی بسازه و بیاد رای بده !!!!!..
منظورتون منم؟ يعني من همچين آدمي به نظر ميام؟ اي داد، اي هوار
107.gif
نه؟ من نبودم؟ يکي ديگه بود؟! پس بازم اي داد، اي هوار
129fs3657912.gif

persiana جریان کاربر افتخاری فرهنگ و هنر چیه؟؟؟؟
راستش خودمم نمي دونم :blush:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
ِاوا بي جايزه بود؟! عجب شانسي، يه جا هم که داشتيم مي برديم، جايزه نداشت (حالا خوبه نگفتيد برنده بايد يه چيزي بده
laugh.gif
).

نه بابا من کجا محبوبم، هنوز ملت از سفر نيومدند، مسابقه هم که تا 28 فروردين ادامه داره، اون موقع است که برنده ي نهايي مشخص ميشه که چون مطمئنا من نخواهم بود، اشکالي نداره اگه اون شيريني محبوبيتش رو بده
129fs3701414.gif

آخ جون، روز 28 فروردين شيريني خوران داريم، يوهو
freu.gif
!!!

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
جای چند تا اسم خالیه - لیست را ادیت کنید ...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
منظورتون منم؟ يعني من همچين آدمي به نظر ميام؟ اي داد، اي هوار
107.gif
نه؟ من نبودم؟ يکي ديگه بود؟! پس بازم اي داد، اي هوار
129fs3657912.gif

نه بابا منظورم به شما نبود من غلط بکنم چنین جسارتی به شما بکنم:( ....نمیدونم شما احتمالا بی اطلاع هستین یک کاربر اینجا هست که خوراکش آیدی درست کردنه فکر کنم تمام بچه های گفتگوی آزاد میشناسنش من منظورم به اون موجود بود:f34r: ....با شما زیاد آشنا نیستم ولی تعریف شما رو از دوستان زیاد شنیدم...میدونین اکثر یوزرهای اینجا رو از طرز پست زدن و انتخاب کلمات میشه شناخت...من وقتی یکی از پستهاتون رو خوندم( اگر خاطرتون باشه توی تاپیک تشخیص نوع هواپیما از صدای آن که تو همین بخش گفتگوی آزاد بود)...فهمیدم که واقعا عنوان درجه شما برازنده شماست...داشتن ک800 هم که جای خود داره:D (شوخی)!!!!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خواهش مي کنم، آقا اين حرف ها چيه، خودمم مطمئن بودم که منظورتون من نبودم براي همين مي بينيد که جمله ام هم بيشتر حالت شوخي داره - با اون اسمايلي هاي اشک ريزاني که گذاشتم !! - و نه جدي ^_^

خيلي هم ممنون، لطف داريد *^.^*

داشتن ک800 هم که جای خود داره:D (شوخی)!!!!

laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

يک نفر غير از من
happy.gif

بالا