برگزیده های پرشین تولز

رای گیری نهایی محبوبترین کاربر پی تی

رای گیری محبوبترین کاربر

• یاشار

Votes: 15 8.7%
  • Dariux

Votes: 21 12.2%
  • shervinrv

Votes: 55 32.0%
  • zirnevis

Votes: 15 8.7%
  • korosh bozorg

Votes: 11 6.4%
  • ایرانی آزاد

Votes: 4 2.3%
  • persiana

Votes: 51 29.7%

• Total voters
    172
  • Poll closed .

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
محبوبترین کاربر پی تی در سال 85

بالاخره کاندیدای "محبوبترین کاربر پی تی" با کمک شما انتخاب شدن . همونطور که توی قوانین بود مدیرا رو شرکت ندادیم . و تعیین این کاندیدا 100% بر اساس قوانین بوده .

متاسفانه فقط 7 تفر شد که اضافه کنم چون افرادی بودند با رای های مساوی که زیاد هم بودن و نمیشد که 3 تا ازشون رو انتخاب کنیم و به این 7 تا اضافه کنیم تا بشه 10 تا .

خوب رای هاتون رو شروع کنین ....

فقط 20 روز وقت رای دادن دارید

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر من محبوب ترین موجود روی کره زمین " شایان " هست ! که برای تاپیک نزده و کار نکرده 3 امتیاز منفی میده ! :D

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه مشکل هست شاید یکی به خواد به بیشتر از یه نفر رای بده ! محبوب ترین ها

پ.ن متاسفم ولی این تاپیک حذف میشه چون خوشایند بعضی ها نیست :f34r:

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
به نظر من محبوب ترین موجود روی کره زمین " شایان " هست ! که برای تاپیک نزده و کار نکرده 3 امتیاز منفی میده ! :D
mahmoud58 بخاطر این جمله بن شد !؟!!

قرار بود من دیگه نیام تو این قسمت ولی دیگه کلا می خوام برم سایت ziafat.com .. پس این آخرین پست منه .. بای بای ..
Ziafat.com = democracy

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس من چی؟
pain.gif

من 2 تا رای داشتم تو اون تاپیک
تاپیک تحریم میشه از طرف من
biggrinclarifils.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3

قرار بود من دیگه نیام تو این قسمت ولی دیگه کلا می خوام برم سایت ziafat.com .. پس این آخرین پست منه .. بای بای ..
Ziafat.com = democracy
گویا این فروم مال آقای روزگار هست که از بچه های قدیمی و باحال همینجاست. نه؟

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر حقير به عنوان كوچك ترين عضو فروم خواهر پرشيانا يكي از بهترين دوستان و اعضاي اينجاست .بهترين و پر محتوا ترين پست ها رو در چند تاپيكي كه پيدا كردن مطلباش خيلي سخت بود گذاشتن.البته همه دوستان حاضر هم واقعا اين كارو كردن ولي خنواهر پرشيانا واقعا ...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

Ziafat.com = democracy

بچه با مرامی بود!حیفه بن بشه!شما هم جا بهتر از پی تی پیدا نمی کنه من همه فروما رفتم اینجا تنها فرومیه که مدیراش تا بهشون گیر ندیم بهمون کاری ندارن می شه تو پی ام با هاشونت مشکل حل کرد فقط تنها ایرادشون اینه وقتی برا این بخش مدیر گزاشتن از بچه های گفتگوی ازاد نزاشتن همین با عث مشکل شد!
در ضمن رای ما یک صدا پرشیانا!
vishenka_19.gif

Mansour Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چرا اسم دوست خوبم امین موذی اینجا نیست:eek:

این رای گیری برای 3 ماهه آخر ساله حتما آره؟:blink: :hmm:

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام.

دوستان واقعا درست گفتند كه خيلي سخته آدم فقط يه نفر رو انتخاب كنه. براي من هم واقعا سخته كه بين پرشياناي عزيزم و جناب زيرنويس بسيار عزيز يه نفر رو انتخاب كنم چون واقعا هر دو شايستگي اين رو دارند كه محبوبترين كاربر باشند. اما وقتي به واژه "محبوبترين" فكر مي كنم و يادم به حضور هميشگي جناب زيرنويس عزيز در لحظاتي كه ديگه همه از پاسخ به درخواستي نااميد شدند مي افتم ناخودآگاه ذهنم به سوي انتخاب ايشون معطوف ميشه. نكته مهم ديگه در مورد ايشون كمكهايي هستش كه ايشون پنهاني به پيشبرد اهداف بعضي از تاپيكها كردند ولي هيچوقت نخواستند بر كسي منتي بگذارند براي همين هم سكوت مي كردند و به دنبال اينكه هميشه سپاس و تشكر همه كاربران رو داشته باشند و اينكه به عنوان ناجي همگان خودنمايي كنند نبودند و فقط انجام خواست دوستان به بهترين شكل هدف ايشون بود. راي من جناب زيرنويس عزيز همگان هستش.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
اصلاً لیست جالبی نیست!!!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
.

منم که خودم تو اين پست اعلام کردم که به نفع جناب زيرنويس عزيز ميرم کنار، دلايلش را هم که آرياناي عزيز کاملا بيان کردند (فکر کنم معلوم شد که منم به چه کسي رأي دادم ---> زيرنويس نازنين ^_^).

البته من نسبت به جناب کوروش بزرگ هم ارادت خاصي دارم، تلاش هاي ايشان در راه شناساندن و يادآوري فرهنگ و تاريخ ايران زمين ستودني است. ايراني آزاد عزيز هم به همچنين (به ويژه با آن امضاي متأثر کننده در رابط با پاسارگاد) ولي چه کنم که فقط امکان انتخاب يک گزينه وجود داشت.

پ.ن. از دوستان عزيزم هم که منو قابل دانسته و انتخاب کردند هم کمال تشکر رو دارم، خيلي خيلي مرسي
368910.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
شلوغش کردید شما هم. حالا مثلاً محبوبترین کاربر بشید یا نشید فرقی می کنه؟
فعلاً که من با این محبوبیتم تو اون تاپیک جهنم به اون وضع رسیدم و Dariux هم که...
crying.gif

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
.

منم که خودم تو اين پست اعلام کردم که به نفع جناب زيرنويس عزيز ميرم کنار، دلايلش را هم که آرياناي عزيز کاملا بيان کردند (فکر کنم معلوم شد که منم به چه کسي رأي دادم ---> زيرنويس نازنين ^_^).

البته من نسبت به جناب کوروش بزرگ هم ارادت خاصي دارم، تلاش هاي ايشان در راه شناساندن و يادآوري فرهنگ و تاريخ ايران زمين ستودني است. ايراني آزاد عزيز هم به همچنين (به ويژه با آن امضاي متأثر کننده در رابط با پاسارگاد) ولي چه کنم که فقط امکان انتخاب يک گزينه وجود داشت.

پ.ن. از دوستان عزيزم هم که منو قابل دانسته و انتخاب کردند هم کمال تشکر رو دارم، خيلي خيلي مرسي
368910.gif

سلام بر خواهر عزيز و فهيمم پرشياناي دوست داشتني! :heart: :wub:

من اصلا منظورم اين نبود كه شما بريد كنار چرا كه در محبوبيت شما هم هيچ كس شك نداره. منظور من بيشتر نادرست بودن قرارگرفتن جناب زيرنويس عزيز در چنان جايگاهي در جدول بود. آخه واقعا انصاف نيست! :( هر دوي شما هميشه برام عزيز بوده و هستيد . واقعا كاش كه دو نفر رو ميشد انتخاب كرد و اونوقت من از هر دوي شما دوستان عزيز حمايت مي كردم.:heart: :heart:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

Ziafat.com = democracy

نه به نظرم چون قبلا با یه اسم کاربری دیگه کار می کرد و اون بن شده بود بن شد

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
هر کس فکر میکنه تاپیکای من مسخرست اصلا نیاد تو تاپیک!!!!!!!!!!!!!!!

bia22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا توی نظر سنجی تنگنا نیستش

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
توطئه دركاراست چرا همش كاربران بخش فرهنگ وهنر گذاشتيد يه كاسه اي زيرنيم كاسه است:D :D
شوخي

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام بر خواهر عزيز و فهيمم پرشياناي دوست داشتني!

نه آريانا جان، اون مورد کناره گيري رو که به خاطر حرف شما ننوشته بودم (ساعت نوشتن اون پست، شاهد خوبي است بر اين مدعاي بنده ^0^) ، ولي آخه من که روحم هم از اين موضوع خبر نداشت، يهويي فهميدم اينجا از اين خبراست و شوکه شدم!! بعد هم آخه من اهل رقابت کردن با کسي نيستم، خوشم نمياد، ترجيح مي دم سرم به کار خودم باشه و تو حاشيه هم باشم، همونجور که ترجيح ميدم خودم ناراحت بشم تا کسي رو ناراحت کنم، ولي الان احساس مي کنم که ناخواسته عاملي شدم براي ناراحتي و دلخوري بقيه و احتمالا سرازير شدن سيل متلک ها و ناسزاهاي مختلف بر کله ي مبارک خود!! براي همينه که دارم جناب زيرنويس رو ميندازم جلو که خودم از در پشتي فرار کنم برم يه جا پنهان شم ديگه
laugh.gif
!!

ولي خواهش مي کنم leylax عزيز، لطفا منو از اين ليست حذف کنيد يا اگر امکانش نيست (من هيچوقت نظرسنجي نکردم براي همين با آپشن هاش آشنايي ندارم) تو پست اولتون بنويسيد که پرشيانا از دور مسابقه خارج شده و ديگه نيست، مرسي ^_^

پ.ن. اميدوارم حالا کسي از اين نوشته ي من ناراحت نشه
icon9.gif

sigh.gif

بالا