برگزیده های پرشین تولز

رزرو دامين هاي ثبت شده

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
كسي مي دونه چه جوري مي شه دامين هاي ثبت شده رو رزرو كرد؟
سايت آريانيك نوشته:
سيستم صيد دامين شرکت آريانيک اين امکان را برای شما فراهم نموده است که دامين های مورد علاقه خود را که در حال حاظر توسط ديگران ثبت شده و امکان ثبتشان برای شما وجود ندارد را مانيتور کرده و در صورت تمديد نشدن توسط صاحبان بلافاصله به صورت اتومات برای شما ثبت شوند.

*هزينه مانيتورينگ يکساله دامين 75،000 تومان مي باشد.
اينا يعني چي؟

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Annapaquin :
*هزينه مانيتورينگ يکساله دامين 75،000 تومان مي باشد. " اينا يعني چي؟
یعنی هیچی ؛ :blink:
در و دکون باز کردند و برای پولهای من و تو نقشه کشیدند. :blink:

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینها یعنی سوء استفاده از نداشتن اطلاعات کافی کاربران.
من تقریباً هر روز با دامین و مانیتورینگ و بررسی دامین ها سر و کار دارم. و دامین های ایرانی زیادی رو از این طریق گرفتم که قبلا دست افراد خارجی بوده و فقط ثبت کرده بودند.
خیر دوست عزیز 75 هزار تومان؟ چه خبر است؟ شما با 28 دلار از طریق Godaddy میتوانید به بهترین نحو یک دامین را Monitoring کنید که اگر آزاد شد ثبتش کنید. و همچنین سایت های زیادی هستند که حتی با قیمت کمتری این کار رو برای شما انجام میدهند. منظورشون این بوده که بر فرض مثال یک دامین رو که بهشون میدید برای دیدبانی اگر دیدند آزاد شده اتوماتیک ثبت میکنند اگر هم نه پول شما دیگه به دست شما نمیرسه یعنی جه ثبت بشود و چه نشوند ولی اصلا این قیمتشون قابل قبول نیست دوست عزیز.
به هر حال من میتونم بصورت رایگان به شما کمک کنم.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
این سرویس رو اکثر رجیسترارها ارائه میدن و قیمتش همین حدوده. یک سرویس خودکار دارند که این دامین خاص رو مرتبا چک میکنه و به محض اینکه امکان ثبتش فراهم بشه اون رو به نام شما ثبت میکنه. که ممکنه این اتفاق نیفته!

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
خب ببينيد دوستان من يه دامين مورد نظرم هست.ولي پولي ندارم كه بتونم بپردازم.اگر كسي مي تونه اون دامين رو برام بگيره من هم در عوض سايتش رو توي فرومم تبليغ مي كنم.
آدرس فروم:
http://www.irforums.org/board/

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواید رجیستر کنید یا backorder؟ ( منظورم سعی در گرفتن دامین هست )

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
مي شه بگيد اين رجيستر با بك اوردر چه فرقي داره؟
من مي خوام دامين رو بگيرم كه از اون به بعد مال خودم باشه.

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر دامین مورد نظر شما در حال حاضر آزاد باشه که میتونید براحتی ثبتش کنید ولی اگر آزاد نباشه که اصلا نمیشه ثبتش کرد.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
لطفن به تاین سؤال من هم جواب بدید که
بک اردر کردن دامین ، با رینیو چه فرقی داره ؟
Bac Order & Renew

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب Renew یا همان تمدید کردن توسط صاحبت دامین انجام میشه صاحب یک دامین میتونه دامین رو در حالت تمدید خودکار قرار بده که در این صورت چند روز قبل از expire شدن دامین بصورت خودکار ثبت میشه. و همچنین بعد از expire شدن تا چند روز صاحب دامین میتونه از طریق renew دامین رو تمدید کنه.
حالا backorder
یکسری سایت های ثبت کننده دامین هستند که این سرویس رو ارائه میدهند نحوه کار به اینصورت است که شما نام یک دامین رو بهشون مدید و اونها این دامین رو بطور مرتب زیر نظر دارن (بصورت خودکار و توسط نرم افزار) و در صورتی که دامین بعد از expire شدن توسط شخصی دیگر ثبت نشد بصورت خودکار دامین مورد نظر برای شما ثبت میشود.
در مورد این سرویس شما باید چند نکته اساسی را مد نظر داشته باشید
اول اینکه چندین برابر مبلغ ثبت دامین از شما گرفته میشود. هیچ تظمینی وحود ندارد که سایت مورد نطر بتواند دامین رو ثبت کنه و معمولا هم اینکار امکان پذیر نمیباشد چون معمولاً دامین ها یا در حالت renew قرار دارند و یا چندین روز بعد از expire شدن هم صاحب دامیننه دامین رو ثبت کنه مگر اینکه صاحبت دامین نخواد دامین رو بگیره یا اینکه اصلا یادش نباشه همچنین دامینی داشته یا اینکه واقعا بدردش دیگه نخوره. یا اینکه امکان تمدید دوباره رو نداره.
*
این نکته رو هم در نظر بگیرید :
بطور معمول backdor یعنی از دست دادن زمان و هدر دادن پول
*
شما یک دامین رو اول آنالیز کنید ببینید به چه صورت هست. باید دید که کی Expire میشه؟ توی همین ماه؟ ماه بعدی؟ یک سال آینده؟ شما این مورد رو مد نظر داشته باشید همیشه که backdor رو برای دامین هایی بکار ببرید که در یکی دو ماه آینده expire میشن ( تازه آن هم به فرض expire شدن و بعد از expire شدن هم جیزی مشخص نیست )

بالا