برگزیده های پرشین تولز

رستوران هوریزون روف تاپ

arin1365

Registered User
تاریخ عضویت
26 مارس 2015
نوشته‌ها
374
لایک‌ها
3
سن
35
عکس های جدید از رستوران هوریزون روف تاپ پاتایا تایلند به همراه جزئیات رستوران هوریزون روف تاپ تایلند برای شما دنبال کنندگان تور پاتایا قرار داده ایم.
رستوران هوریزون روف تاپ که در هتل هیلتون پاتایا است. در طبقه ی ۳۴ هتل این هتل است در فضایی باز در بالکن که دارای منظره ای زیبا از کل شهر پاتایا و ساحل طلایی پاتایا در شب است. که یکی از رستوران های جذاب پاتایاست. در تورپاتایا ما شرکت و حتما میز اختصاصی خود را رزرو کنید.
Horizon-Rooftop-Bar-Restaurant-Thailandtor.com-1.jpg


رستوران هوریزون روف تاپ ۲ بخش تشکیل شده: بخش ناهار خوری و اشپز خانه که دارای پنجره شیشه ای از کف تا سقف و تراس پشت بام در فضای باز که بزرگتر است و جود یک اسنو برد بزرگ برای فیلم های نمایشی.

Horizon-Rooftop-Bar-Restaurant-Thailandtor.com-2.jpg

دارای منو از نوشیدنی برای دیدن غروب خورشید در ساحل پاتایا به پشت بام هتل هیلتون بروید که قطعا بهترین نقطه در شهر برای تماشای غروب است که گردشگران تور پاتایا می توانند از دیدن این صحنه لذت ببرند.
Horizon-Rooftop-Bar-Restaurant-Thailandtor.com-3.jpg


برای رفتن به انجا وارد هتل هیلتون پاتایا در کنار مرکز خرید جشنواره مرکزی شوید با اسانسور به طبقه ۷ روید. در انجا یک اسانسور اختصاصی تا پشت بام دارد. گردشکران پاتایا می توانند از یک رستوران شیک به نام رستوران روف اسکای بار بروند وبه یاد ماندنی ترین روز را در انجا بگذرانند.
منبع: thailandtor.com
 
بالا