برگزیده های پرشین تولز

رستوران

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . اينجا نه آشپزخونست نه آشپزي نه هيچي .
بياييد رستورانهاي خوب مناطق مختلف ايران و جهان رو معرفي كنيم .
از خودم شروع كنم :

جهاني :
مك دونالد ( همبرگر - چيز برگر - ... برگر - فست فود ) . خودم تست كردم و عالي بوده ;)
هات ( پيتزا - فست فود ) اين رو هم تست كردم و تا حالا پيتزا به اين خوشمزگي نخورده بودم ;)
KFC ( مرغ سوخاري (( كنتاكي )) ) اولين و بهترين كنتاكي جهان كه اين هم تست شده :f34r: عالي بود ;)

تهران :
نايب ( كبابيجات - غذاهاي ايراني ) . معرفوترين كباب تهران كه چند شعبه داره و هنوز دست ما رئيت بهش نرسيده ولي عاليه ;) ( اينو همه ميگن )
جوان ( كبابيجات - غذاهاي ايراني ) . اين هم رستورانيست كه كبابهاش عاليه و طرفهاي گيشاست و خودم تست كردم عالي بود . ;)
خانه كوچك ( انواع غذاها ) رستوراني كه همه ي غذاهاش عاليه و كلا تكه
استار برگر ( همبرگر - فست فود ) بهترين همبرگري ايران كه سه شعبه داره و كلا حرفي توش نيست
هايدا ( ساندويچ سرد ) بهترين ساندويچي كه تو ايران مي تونيد پيدا كنيد و در بعضي شهر ها هم شعبه داره

× بوف توصيه نميشه چون كيفيت سال 79 ش رو تو كيش ( كه اولين شعبشه ) ديگه نداره و يك پيتزاي رو به بده هم هست .

اصفهان :
نقش جهان ( سفره خانه ي سنتي ) انواع غذاهاي ايراني در مكاني سنتي واقع در ميدان امام اصفهان كه كلي حال مي كنيد
ثاني ( كباب و .... ) اگر خواستيد بياييد اصفهان و يك كباب خوب بخوريد فقط برين اينجا و بس واقع در بوستان سعدي
در ضمن در هتل هاي كوثر و جلفاي اصفهان رستورانهايي به نامهاي ( سيمين و زرين در هتل كوثر ) و ( خوان گستر در هتل جلفا ) وجود داره كه غذاهاي خوبي داره .

× اصفهان چون شهر خودمه آشنايي داشتم . ;)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
تن تن جان بهتر بود آدرساي ايران رو مينوشتي

و اما بعد:

من تو تهران هيچ رستوراني رو به سندباد ترجيح نميدم طالقاني تقاطع وليعصر روبروي سينما قيام
همبرگر هم اگه خواستين يه سر به يوسف آباد روبروي پارك شفق بزنين اونوقت مك دونالد هم نميخورين من كه اينجوريم
91.gif

تبريز و اروميه هم بچه ها ميان خودشون ميگن :D
اما اگه اسفنديار گير نده اسماشون ايناست پيتزا و ساندويچ دكتر نيك با دوشعبه
رستوران هم يكي حاج علي ديگري كبيري بعدشم كه يه زيرزمين هست اسفنديار تعريفشو ميكنه قراره بچه هارم ببره
68.gif

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از Reza364 :
تبريز و اروميه هم بچه ها ميان خودشون ميگن :D
اما اگه اسفنديار گير نده اسماشون ايناست پيتزا و ساندويچ دكتر نيك با دوشعبه
رستوران هم يكي حاج علي ديگري كبيري بعدشم كه يه زيرزمين هست اسفنديار تعريفشو ميكنه قراره بچه هارم ببره
68.gif
توام با اين سليقت... :blink: :blink: جمعش كن ببينيم بابا!!! :lol:
اين رضا خان معلومه تو عمرش تو تبريز بغير از اين چند تا ... دوني (با عرض معذرت)جاي ديگري نرفته ها!!! :eek:
با اين وضع,مسمويت غذايي دوستان در تبريز به مديريت آق رضا بسيار بديهي است... :lol:
آها يادم اومد..صاحبين اين چند تا غذاخوري از دوستان و آشنايان آق رضان... ;)
آقا تبليغات براي قوم اروميه اي ممنوع,دهه!!! :hmm:
ولي خودمونيم ها...رضا جان,در تعجبم چرا رفتي دسته سنگين وزن با اين سليقه ات!!! :wacko:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من از رستوران هاي تهران فقط هاني اول تخت طاووس رو ميناسم. هر وقت تهران ميرم يه سري هم به اونجا ميزنم.
باقالي پولو با گوششت...
84.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از esfandiyar2002 :
توام با اين سليقت... :blink: :blink: جمعش كن ببينيم بابا!!! :lol:
اين رضا خان معلومه تو عمرش تو تبريز بغير از اين چند تا ... دوني (با عرض معذرت)جاي ديگري نرفته ها!!! :eek:
با اين وضع,مسمويت غذايي دوستان در تبريز به مديريت آق رضا بسيار بديهي است... :lol:
آها يادم اومد..صاحبين اين چند تا غذاخوري از دوستان و آشنايان آق رضان... ;)
آقا تبليغات براي قوم اروميه اي ممنوع,دهه!!! :hmm:
ولي خودمونيم ها...رضا جان,در تعجبم چرا رفتي دسته سنگين وزن با اين سليقه ات!!! :wacko:

خب معمولا سليقه افراد تو شيكم از هيكلشون معلومه اونم كه خب وضع حضرتعالي آفتاب آمد دليل آفتاب :lol:

بعد ببخشيد ممكنه اون جاي خاليتونو پر كنيد ببينم من غذاي چه موجوداتي رو ميخورم؟
42.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
در ضمن اسي جان اگه ممكنه اسامي رستورانهاي مقبول خودتونو بگين منم بدونم بلكه ذائقم تغيير كرد ;)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از daftarekhaterat :
من از رستوران هاي تهران فقط هاني اول تخت طاووس رو ميناسم. هر وقت تهران ميرم يه سري هم به اونجا ميزنم.
باقالي پولو با گوششت...
84.gif

من مدتهاست نرفتم هاني ولي اون موقع ها كه ميرفتم خيلي توپ بود. :happy:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Reza364 :
در ضمن اسي جان اگه ممكنه اسامي رستورانهاي مقبول خودتونو بگين منم بدونم بلكه ذائقم تغيير كرد ;)

اسفنديار جان من اينو جدي پرسيدما! :eek:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
سلف سرويس دانشگاه اميركبير با انواع غذاها در خدمت شماست.
آدرس : تهران - خيابان حافظ - دانشگاه اميركبير - روبروي مسجد :p

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فست فود: "سودا" پایین تر از شعبه ی شریعتی هایدا(فقط تنوریش)
"نیک" نه اون نیکی که کلی شعبه داره این تو جمارانه
"قبیله" واقعا غذاهای عجیب غربی داره و الکی گرون! اما خیلی کلاس داره! کلی میشه برای یکی کلاس گذاشت توش! یه شعبه روبروی پارک ملت یه شعبه هم پایین تر از میدان ونک
رستوران هم شرمنده من اهل این غذاهای سوسولی نیستم:lol:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
مشهد : براي چلوكباب توي شهر و براي ششليك شانديز (طرقبه هيچي!)
چلوكباب اول اميد كه توي ارگ هست و هيچوقت كيفيت غذاش رو پايين نياورده- بعد چلوكبابي ميدون سعدآباد (اسمش شانديز هست فكر ميكنم) - رضايي آبكوه هم يك زماني خوب بود ولي چند ساله كه چلوكبابش رو از نظر طعم خراب كرده در عوض سالنش رو خوب كرده. رضايي دريادل بهتره!
ششليك در حال حاضر اول باغ سالار تو جاده شانديز - قبلا صفدري خيلي خوب بود البته از نظر محيط صفره! ولي كلا بيشتر رستورانهاي شانديز از نظر ششليك خوبن! ششليك معين درباري جاده سنتو(بلوار تلويزيون) هم خوبه ولي كوچيكه!
براي چلوماهيچه و چلوگوشت بهترين جا پسران كريم هست تو بلوار خيام. البته چلوكباب و ششليك هم داره.
البته همه رستورانها وقتي آشنا باشي بخصوص براي مجالس غذاي بهتري ميدن!
براي كله پاچه اول چهارراه لشكر بعد بلوار عدل خميني

تهران غير از اينهايي كه تن تن گفتو هاني كه دفتر گفت بهترين چلوكباب رو من تو بازار خوردم!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از mahdi206 :
سلف سرويس دانشگاه اميركبير با انواع غذاها در خدمت شماست.
آدرس : تهران - خيابان حافظ - دانشگاه اميركبير - روبروي مسجد :p

زمان دانشجويي من چلوكباب سلف 12 ريال بود! بيشتر وقتها هم يكهو يكي داد ميزد گوشتش يخيه و بعدش بشقاب پرنده ها به پرواز در ميامدن!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mazoolagh :
مشهد : براي چلوكباب توي شهر و براي ششليك شانديز (طرقبه هيچي!)
چلوكباب اول اميد كه توي ارگ هست و هيچوقت كيفيت غذاش رو پايين نياورده- بعد چلوكبابي ميدون سعدآباد (اسمش شانديز هست فكر ميكنم) - رضايي آبكوه هم يك زماني خوب بود ولي چند ساله كه چلوكبابش رو از نظر طعم خراب كرده در عوض سالنش رو خوب كرده. رضايي دريادل بهتره!
ششليك در حال حاضر اول باغ سالار تو جاده شانديز - قبلا صفدري خيلي خوب بود البته از نظر محيط صفره! ولي كلا بيشتر رستورانهاي شانديز از نظر ششليك خوبن! ششليك معين درباري جاده سنتو(بلوار تلويزيون) هم خوبه ولي كوچيكه!
براي چلوماهيچه و چلوگوشت بهترين جا پسران كريم هست تو بلوار خيام. البته چلوكباب و ششليك هم داره.
البته همه رستورانها وقتي آشنا باشي بخصوص براي مجالس غذاي بهتري ميدن!
براي كله پاچه اول چهارراه لشكر بعد بلوار عدل خميني

تهران غير از اينهايي كه تن تن گفتو هاني كه دفتر گفت بهترين چلوكباب رو من تو بازار خوردم!
معين درباري و پسران كريم تاييد ميشوند. قبلا تست شدن!
26.gif

معين درباري كه خيلي جالب بود. يه بابايي دائما دور ميز ميچرخيد هرچي از روي ميز استفاده ميكردي علامت ميزد! آخرش يه نوشابه از دستش در رفت!
22.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mazoolagh :
زمان دانشجويي من چلوكباب سلف 12 ريال بود! بيشتر وقتها هم يكهو يكي داد ميزد گوشتش يخيه و بعدش بشقاب پرنده ها به پرواز در ميامدن!
آقا واسه اينكه بحث منحرف نشه من در آينده اي نزديك تاپيك خواهم زد درباره غذاهاي دانشجويي و سلف هاي دانشگاهها!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از astm1834 :
77 رفتين تا حالا؟؟؟؟
مرگ بگيري! پستهاي آزاد كه حساب نميشن كه ميخواي دو تا پست اينجوري براي خودت اضافه كني! همون اول بگو چيه ديگه!

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
مگه اين پستا چقدر ارزش دارن كه شما ها خودتونو بخاطرش ميكشيد....مرگ نگيري.....

چي رو از اول بگم....

بالا