برگزیده های پرشین تولز

رسوایی اخلاقی آرش برهانی؟؟؟

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
گفتگو با دختری که فوتبالیست جوان را ناخواسته پدر کرد:

تنها یک شناسنامه برای کودک بی گناه می خواهم!

واقعا دوره زمانه بدی شده است وقتی می بینیم که فیلم و یا عکس هر فوتبالیست یا یک شخصیت مشهور که نباید ببینیم بر روی گوشی های موبایل ، تمامی بلوتوث داران وجود دارد مگر آن که خلاف آن ثابت شود! اما اتفاقی ، طی چند هفته اخیر رخ داده است که می تواند این وضع را بدترهم کند. زمانی که فردی بیاید و از ارتباط خود با یک فوتبالیست خبر دهد. امری که گویا قرار است جدیدا گریبان این قشر از جامعه را بگیرد!

چندی پیش وبلاگ هوادار یکی از فوتبالیست های مشهور نظرهای عجیبی را دریافت می کرد مبنی بر اینکه به دلیل پاره ای از دلایل ، دست حمایت از آن فوتبالیست را بردارد. زمانی که مدیر وبلاگ در برابر این نظرات موضع گرفت ، آن نظر دهنده علت مخالفت خود را ارتباط نامشروعی دانست که آن فوتبالیست در زمانی با او داشته است که در نهایت منجر به بچه دار شدن از او و سایر مشکلات به وجود آمده به تبع آن شده است!!

در نگاه اول قضیه بسیار ساده بود و همه گان ، آن نظر دهنده را فردی دروغگو که در صدد جلب توجه و خراب کردن چهره آن فوتبالیست محبوب بود ، می دانستند. اما در ادامه مشخص شد قضیه به این سادگی ها نیز نیست. نظر دهنده که نظرات خود را با نام مستعار "آهنگ" در وبلاگ های طرفداران آن فوتبالیست مشهور می گذاشت از عکس ها و مدارک پزشکی خبر داد که در صدد افشای آن ها بر آمده بود. او برخی از عکس های تکی و شخصی این فوتبالیست را نیز که در اطاق هتل های محل اقامت او گرفته بود ، بر روی وبلاگی که خود آن را راه اندازی کرده بود قرار داد تا قضیه ابعاد جدیدی پیدا کند.

فرد مذکور که هم اکنون در ایالت کالیفرنیا آمریکا زندگی می کند ایمیلی با نام "شیوا رحیمی" دارد و از طریق آن عکس های آن فوتبالیست را برای کسانی که خواهان اطمینان از قضیه هستند ارسال می کند! اتفاقی که نمود خود را در وبلاگ های طرفداران آن فوتبالیست نیز گذاشته است و بسیاری را با او هم عقیده کرده است!
فرد مذکور با بیان اینکه "شیوا رحیمی" نام واقعی او نمی باشد از خویشاوندی بسیار نزدیک خود با این فوتبالیست خبر می دهد و مدعی می شود که با او از سال های بسیار دور یعنی آن زمانی که وی هنوز در شهرستان خود توپ می زد ارتباط داشته است. او حتی خود را دلیل اصلی پیشرفت آن فوتبالیست می داند و می گوید: زمانی که او از یکی از تیم های مطرح تهرانی با مبلغی بسیار کم پیشنهادی دریافت کرد ، قصد داشت به یکی از تیم های دیگر شهر خود به دلیل دریافت مبلغ دو میلیون بشتر رود! که من ساعت ها با او حرف زدم و او را متقاعد کردم که به تهران رود. و او به تهران رفت و توانست با بازی های بسیار خوب خود تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان ایران شود که به همراه تیم خود قهرمانی لیگ برتر را هم کسب کرد تا به تیم ملی نیز راه یابد.

او ادامه می دهد زمانی که این فوتبالیست به تهران رفت همچنان ارتباط خودش را با من حفظ کرده بود و بارها نیز به من قول ازدواج داده بود تا اینکه من به همراه خانواده ام مجبور شدیم به آمریکا سفر کنیم. جالب بود که همزمان با سفر من به آمریکا فوتبال او بسیار افت کرد خبرهای بسیار تلخی می شنیدم مبنی بر فساد اخلاقی او در تهران و اینکه به خوردن مشروبات الکلی سخت گرفتار شده است. و از تلویزیون هم بازی های ضعیف او را می دیدم و هر زمان با او صحبت می کرم او منکر منحرف شدن خود می شد.

وی در ادامه سخنان خود می گوید: او به هر شکل به امارات رفت و موقعیت برای من هم فراهم شد که در مقطعی که او به تیم اماراتی منتقل شد به آن کشور بروم و با یکدیگر زندگی کنیم. او مدعی است تمامی فوتبالیست هایی که در آن زمان در امارات توپ می زدند از ارتباط من با آن فوتبالیست در جریان بودند.

زمانی که قرار شد او به ایران بازگردد من به او اعلام کردم که: از تو حامله شده ام و نیاز به یک شناسنامه برای این بچه دارم و او بی توجه از کنار این قضیه گذر کرد اما من در تمامی این مدت به او اعلام می کردم که حاظر به گذشتن از این بچه نیستم و اورا به دنیا خواهم آورد که بسیاری می گفتند علت افت مجدد او در بازگشت به ایران ، ناراحتی روحی اش از این قضیه بوده است! تا اینکه بالاخره پس از تولد بچه و قبل از یکی از بازی های بسیار مهم لیگ برتر با او تماس گرفتم و از تولد بچه خبر دادم و همین عاملی شد تا او به شکلی کاملا عصبی از آن بازی مهم اخراج شود!!

گویا نام آهنگ نیز برای این بچه انتخاب شده است که وی با این نام در وبلاگ ها مبادرت به افشاگری های خود می کند. زن مجهول الهویه در رابطه با افشاگری های خود گفت: من نه پول می خواهم و نه قصد گرفتن انتقام از آن فوتبالیست را دارم ، من تنها یک شناسنامه برای فرزندم می خواهم. تاکنون نیز به صورت علنی نیز خیلی از عکس ها و مدارک را افشا نکرده ام اما در صورت ادامه بی توجهی این پدر به فرزند خود همه آن هارا منتشر می کنم ، چراکه من دیگر این زندگی را نمی خواهم و فقط درصدد هستم آینده این بچه بی گناه تامیین شود!!

وی از وجود آزمایش هایDNA که ثابت می کند آن فوتبالیست ، پدر این کودک است خبر می دهد و می گوید: در اینجا از او شکایت کرده ام و اگر او سریعا برای گرفتن شناسنامه این کودک اقدام نکند تمامی این شکایت ها و مدارک را به رسانه ها می کشانم تا درس خوبی را به او داده باشم!!

نتیجه گیری از این قضیه را فقط به شخص خود شما وا می گذاریم و هیچ داوری و اظهار نظری را از خودمان اعلام نمی کنیم! و تنها یه یک کلام بسنده می کنیم... تاسف و دیگر هیچ...

کسی خبری در این مورد شنیده یا این خبر جعلی است؟

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکسی میره خارج یهو فاسد میشه

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشيد ولي چرا ما به خودمون اجازه ميديم در زندگي خصوصي ديگران وارد بشيم؟ايا خودتون اگه فردا بيايد و ببينيد كه يه روزنامه تمام ندانسته هاي زندگيتون رو براي مردم كشور توضيح داده خوشحال ميشيد؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آدم چه چيزا كه نميشنوه!!!!

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر بخوان رسوائی های تیم ملی ایران رو بشمارن هرگز نمیتونی بشماری

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مگه نمیگه آمریکاست؟ خوب چرا براش شناسنامه نمیگیره؟

2x2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروغه شما جدی نگیر و البته نمیشه این رو کتمان کرد که رسوایی های بچه های تیم ملی از حد گذشته

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من این خبر رو شنیدم. 100% تایید اش میکنم. چون میبینم حرف هاش کاملا درسته.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
وبلاگ هاشون چیه؟
excl.gif

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
واقعا کار زشتی است که خبری که می تونه زندگی چندین نفر رو ویران کنه به این راحتی دست به دست بچرخونیم. اون هم در حالتی که هنوز این قضیه در حد حرف هست.

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من اول از این فوتبالیست خوشم میومد ولی حالا . . .
kotzen.gif

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
هيچوقت به هيچ طرف قضيه نميشه کامل اعتماد کرد.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
اولا مگر آقای برهانی یک صخره سنگ است او هم مثل بقیه انسان است مگر قرار است کسی که فوتبالیست مشهوریست به بقیه مثال نپردازد یا اینکه حتما متعلق به طیف عقیدتی خاصی باشد

دوما این خانوم آن موقع که می پرید در بغل ایشان و دوست دارم و عاشقتم براش حواله می کرد باید فکر اینجاشو می کرد

در این قضیه این خانم هم به همان اندازه درگیر است

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینها مایه آبرورزی مملکت هستند نه افتخار ملت
یک ورزشکار باید تا آخر عمرش پاک باقی بمونه تا برای بقیه الگوی خوبی باشه

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علی دائی با اینکه این همه سال توی آلمان و انگلیس و ایتالیا توپ زد ولی هیچ وقت خودشو آلوده این کارا نکرد اون هم توی دنیا کثافت بار غرب
چون شهرستانی بود

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
علی دايی که گندش در اورد، کجای کاری؟!

Javad-ht

Registered User
لایک‌ها
560
آخه شما مطمئن هستید که این حرف رو میزنید؟
بعد میان درباره علی دایی هم حرف میزنن
چرا درباره چیزی که مطمئن نیستید این قدر محکم حرف میزنید

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا کثافت کاری کدومه بابا بیخیال. اصلا به من و شما چه ربطی داره که ...

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
فقط میتوانم بگویم شرم آور است که در مورد زندگی دیگران اینچنین قضاوت کنیم .

متاسفم ....

بالا