برگزیده های پرشین تولز

رسوایی جاستین بیبر خواننده نوجوان آمریکایی!آیا سلنا گومز از او جدا می شود؟

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
به نظرم بدنش به سني نرسيده باشه كه توليد اسپرم كنه ... كو تا بلوغ بچه !!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
یه سایت آپلود خوب معرفی کنید براتون آپلود کنم ،

هر چی گشتم تو اینترنت پیداشت نکردم .... یادمه اونوقتا که دیدمش در حواشی همین جاستین پیداش کردم، ولی بعد که فهمیدم کم یابه با یه برنامه فلش روی وبلاگرو دانلود کردم !

حالا اگه کسی لینک داره ازش که بهتر بذاره اگه نه که یه سایت بگید بدون یوزر و پس بشه توش آپلود کرد

با تشکر (30 ثانیه هست و 1 مگ و نیم)

تو مدیا فایر آپ کن

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
با تمام وجود به چیزم .
ای کاش اسمایلش الان دمه دستم بود

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
از بین این خواننده جدید مدیدا فقط jojo

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
می خواستم پسورد رو به همه بدم که پسورد نمی ذاشتم روش ،

باید صلاحیت امنیتی طرف و تعهدش نسبت به عدم پخشش احراز بشه !

با تشکر

azfandak

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
801

با تشکر
بگم پسوردو بگم... بگم...:D

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394

با تشکر

پسورد رو نده نوموخوام

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
فقط گفتم پخشش نکنید که لوس (جواد) نشه ،

بعضی چیزا ارزششون به همین نداشتن همه هست

با تشکر (فایل هم پاک شد، دوستانی که دارند لذت اکسکلوسیوشو ببرن - اگه پخش شد و دیدم تاپیک زدن با عنوان جاستین فلان ، دیگه این چیزامو رو نمی کنما)

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
لا اقل دوباره می زاری با یه پسورد دیگه بذار ، یا از پسورد درش بیار نگن این چقدر بی کلاس بود داشت خیرات می کرد

من خواستم فقط دست چند تا از بچه های پی تی باشه (می شد تو ایمیل تبادلش کرد)

از این موارد زیاد است ، بازیگرها و خواننده ها و ... فقط بچه نمیندازن از این چیزام زیاد میندازن که از طرف مدیر برنامه هاشون یا سرمایه گذارانشون به اشکال مختلف جمع میشه (عامل اصلی پخش عنواع عکس و ایناشون خود همین سرمایه گذاران) در هر حال خیلی وقت بود (همون وقت که گذاشتش) از همون سایتی هم که لینکش روشه حذف شده بود،

در ضمن من سلیقم این بود که اینطوری بذارمش، شما بهتر بود بهش احترام میذاشتید

با تشکر (باعث شدی نسبت به اخلاقم که این جور فایلهام رو منتشر نمی کنم صرف نظر نکنم)

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
لا اقل دوباره می زاری با یه پسورد دیگه بذار ، یا از پسورد درش بیار نگن این چقدر بی کلاس بود داشت خیرات می کرد

از این موارد زیاد است ، بازیگرها و خواننده ها و ... فقط بچه نمیندازن از این چیزام زیاد میندازن که از طرف مدیر برنامه هاشون یا سرمایه گذارانشون به اشکال مختلف جمع میشه (عامل اصلی پخش عنواع عکس و ایناشون خود همین سرمایه گذاران) در هر حال خیلی وقت بود (همون وقت که گذاشتش) از همون سایتی هم که لینکش روشه حذف شده بود،

با تشکر (باعث شدی نسبت به اخلاقم که این جور فایلهام رو منتشر نمی کنم صرف نظر نکنم)

نه بابا؟

نکنه این ها رو در ازای آشنایی با شما میدن بهتون؟:lol:

جمع کنن بابا! این چیزا توی نت پره..ادای آدمایی رو که یه چیزای خاصی دارن که بقیه ندارن رو در نیار واسه ما اینجا!:eek:

یه دوریبن مخفی توالت رستوران رو داری..صحنه معاشقه براد پیت و آنجلینا جولی توی خونشون رو نداری که اینقدر کلاس میذاری!

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255

همین بخل و خصاصت ایرانی جماعت است که ما رو جهان سومی نگهداشته! البته در مورد شما فقط مثالی از این رفتار است چون این گونه فیلمها نه ایران را به جلو می برند و نه ایرانی را! همون بهتر شما خودتون ببینید و لذتش رو ببرید! ;)

ضمن اینکه میخواستی محفوظ باشه، لینک و پسوردو توی pm رد و بدل میکری... نه اینکه لینک رو اینجا بزاری بعد بگی پسورد رو به بعضیا میدم! وقتی لینکی پابلیک شد، یعنی پابلیک شد! اگر و اما نداره...

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
نه بابا؟

نکنه این ها رو در ازای آشنایی با شما میدن بهتون؟:lol:

جمع کنن بابا! این چیزا توی نت پره..ادای آدمایی رو که یه چیزای خاصی دارن که بقیه ندارن رو در نیار واسه ما اینجا!:eek:

یه دوریبن مخفی توالت رستوران رو داری..صحنه معاشقه براد پیت و آنجلینا جولی توی خونشون رو نداری که اینقدر کلاس میذاری!

آره خب شما اینو تا حالا دیده بودی ... مطمعن باش اگه خاص نبود الآن تو یوتیوب و .... سی ان ان هم پخشش می کرد، که فک کنم به زودی ببینی چه پخشی بشه ،

همین جریان شکنجه یارو تو بیابونای دوبی وقتی رسانه های آمریکا و اینا به عنوان افشا گری پخشش می کردند من 1 سال قبلش داشتمش ،

حالا اینا که کلاس گذاشتن به قول شما برداشت میشه، اینه که بهتره ادامه ندم، ولی منظور من فقط دادنش به کسانی بود که جنبش رو دارن و قدرش رو هم می دونن

نه مثل خیلی ها که میان یه فایلی رو مذارن دیگرون استفاده می کنن و چهار تا متلکم بار طرف می کنن پس فرداشم ویدئو رو دستکاری می کنن و به عنوان اختصاصی سایت یا وبلاگشون میذارن

در مجموع این داستان ها سر دراز دارد که نه شما و نه من حصلشو نداریم و در یک جمله "سلیقه ی شخصی" خلاصش می کنم،

با تشکر (بی خیال، ما نمی تونیم منظور رو درست برسونیم میشه سوء تفاهم)

بالا