برگزیده های پرشین تولز

رسوایی جاستین بیبر خواننده نوجوان آمریکایی!آیا سلنا گومز از او جدا می شود؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
آره خب شما اینو تا حالا دیده بودی ... مطمعن باش اگه خاص نبود الآن تو یوتیوب و .... سی ان ان هم پخشش می کرد، که فک کنم به زودی ببینی چه پخشی بشه ،

همین جریان شکنجه یارو تو بیابونای دوبی وقتی رسانه های آمریکا و اینا به عنوان افشا گری پخشش می کردند من 1 سال قبلش داشتمش ،

حالا اینا که کلاس گذاشتن به قول شما برداشت میشه، اینه که بهتره ادامه ندم، ولی منظور من فقط دادنش به کسانی بود که جنبش رو دارن و قدرش رو هم می دونن

نه مثل خیلی ها که میان یه فایلی رو مذارن دیگرون استفاده می کنن و چهار تا متلکم بار طرف می کنن پس فرداشم ویدئو رو دستکاری می کنن و به عنوان اختصاصی سایت یا وبلاگشون میذارن

در مجموع این داستان ها سر دراز دارد که نه شما و نه من حصلشو نداریم و در یک جمله "سلیقه ی شخصی" خلاصش می کنم،

با تشکر (بی خیال، ما نمی تونیم منور رو درست برسونیم میشه سوء تفاهم)

آخه! :D

ببین! شما هم اینا رو از توی اینترنت می گیری! اشخاص خاصی در مافیا که به دستت نمیرسونن! :D

پس شلوغش نکن! خب؟

HahaClips.net حالا خوبه سایتش رو هم گذاشته بود!(برفرضم که از این سایت نگرفته باشی و ده سال قبل گرفته باشی! بازم از یه سایت دیگه گرفتی..زیاد فرقی نداره!)

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
meysam77 آرتیست بازی درنیار . خب ؟ :wacko:

پ.ن : این مدیافایر چرا رنگ عوض کرد :eek:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
آخه! :D

ببین! شما هم اینا رو از توی اینترنت می گیری! اشخاص خاصی در مافیا که به دستت نمیرسونن! :D

پس شلوغش نکن! خب؟

HahaClips.net حالا خوبه سایتش رو هم گذاشته بود!(برفرضم که از این سایت نگرفته باشی و ده سال قبل گرفته باشی! بازم از یه سایت دیگه گرفتی..زیاد فرقی نداره!)
نظرت خیلی کمونیستیه ،

ببین شما این فایل رو از کی گرفتی ؟ مثلا من ! حالا این من میشه مالکش و حق داره شرایط بذاره براش ، در غیر اینصورت بود شما هنوز این ویدئو رو نمی دیدی (و این برتری **** سرمایه داریه، که تولید چیزهای جدید می کنه)

این که من از منابعی و چطور چیزهایی که می خوام رو بدست میارم موضوع انحرافیه ، منظور از بحثی که سر این جریان کردم من نوعی بود،

و گرنه من که خودم از این مدل روحیه ها توی نت خوب آشنام و فایلهایی که نباید منتشر بشه رو از همون اول به کسی نمی دم و جایی نمی ذارم

با تشکر ( گفتم فایلهایی که نباید منتشر بشه وگرنه منم به قول خودت مدیون یه نفریم که این فایل یا فایلهای عمومی زیاد دیگه ای رو میذاره همه استفاده کنن)

راستی اون عکسی که اسکارلی جهانسون از آینه خونش از خودش گرفته رو دیدی ؟ حالا به نظرت اون رو قبل از اینکه منتشر شه اونایی که داشتن چطور داشتن ؟ (از ریکاوری ذخیره ساز گوشیش !!!)

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
راستی اینم بگم ....

این بحثایی هم که شد همش شوخی بود و برای جذاب تر شدن ویدئو:D

;)

Last edited:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
راستی اینم بگم ....

این بحثایی هم که شد همش شوخی بود و برای جذاب تر شدن ویدئو:D

این پسره هم همونطور که اون دوستمون گفتن جاستین نیست ;)
طرف هر چی میخواد باشه صحنه باحال بود:دی

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
ببین شما این فایل رو از کی گرفتی ؟ مثلا من ! حالا این من میشه مالکش و حق داره شرایط بذاره براش ، در غیر اینصورت بود شما هنوز این ویدئو رو نمی دیدی (و این برتری **** سرمایه داریه، که تولید چیزهای جدید می کنه)

:lol:

راستی اون عکسی که اسکارلی جهانسون از آینه خونش از خودش گرفته رو دیدی ؟ حالا به نظرت اون رو قبل از اینکه منتشر شه اونایی که داشتن چطور داشتن ؟ (از ریکاوری ذخیره ساز گوشیش !!!)

باشه ..اونایی که داشتن..ایرانی نیستن..

شما مالک هیچی نیستی چون شما ایرانی هستی و هر چی داری از نت گرفتی! نه از گوشی کسی یا از نگهبان شیفت شب فلان پمپ بنزین توی آمریکا یا از مسئول نگهبان رستورانی که کسی توش لب گرفته و کتک خورده!:D

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
آقا یکی جلوی این روح ولگردو بگیره چشمش دونباله همست از ترس این دیگه نمیشه اومد فروم

قربونت برم بیا یه خوبی کن جلومو بگیر همه بچه ها راحت بشن :دی

hamidreza1993

Registered User
لایک‌ها
0
قربونت برم بیا یه خوبی کن جلومو بگیر همه بچه ها راحت بشن :دی
داداش قضيت با بهنام چي شد؟
من اگه بهنامو داشتم جاستين كه سهله به 200 تا آنجلينا جولي و جنيفر لوپز تف هم نمينداختم :D
عشق هست بهنام :D:D

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
داداش قضيت با بهنام چي شد؟
من اگه بهنامو داشتم جاستين كه سهله به 200 تا آنجلينا جولي و جنيفر لوپز تف هم نمينداختم :D
عشق هست بهنام :D:D

برای وقتایی که دستم بهش نمی رسه چه کنم؟ :D

hamidreza1993

Registered User
لایک‌ها
0
رسوايي بهنام بع بعي . آيا روح سگ ولگرد از او جدا مي شود؟

بهنام كه جديدا معشوقه روح سگ ولگرد شده است طي چند روز گذشته با رتباط با چند تن از بچه هاي فروم رسوايي هاي زيادي به بار آورده
بهنام تمام اين صحبت ها را رد مي كند و ميگويد من 24 ساعت در آغل كنار گوسفندان و در حال اس ام اس بازي با روح سگ ولگرد بوده ام
روح سگ ولگرد اعلام كرده اگر جرم بهنام ثابت شود از او جدا خواهد شد
آيا پايان ماجرا خوب تمام مي شود؟ :D
بايد منتظر ماند و ديد

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
رسوايي بهنام بع بعي . آيا روح سگ ولگرد از او جدا مي شود؟

بهنام كه جديدا معشوقه روح سگ ولگرد شده است طي چند روز گذشته با رتباط با چند تن از بچه هاي فروم رسوايي هاي زيادي به بار آورده
بهنام تمام اين صحبت ها را رد مي كند و ميگويد من 24 ساعت در آغل كنار گوسفندان و در حال اس ام اس بازي با روح سگ ولگرد بوده ام
روح سگ ولگرد اعلام كرده اگر جرم بهنام ثابت شود از او جدا خواهد شد
آيا پايان ماجرا خوب تمام مي شود؟ :D
بايد منتظر ماند و ديد

این یه دعوای خونوادگی من اجازه نمی دم به رسانه ها به کانون خانواده ی من دست درازی کنن :lol:

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
عجب کتکی خورد!خب میذاشتی کارشو بکنه طفلک!

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
همتون دارین به قیافه جاستین حسودی میکنین:D
آره! حقیقت تلخه
:)

همه میدونین که اگه قیافه جاستین رو داشتین
دختری روی کره زمین رو امون نمیدادید و دخل همه رو میاوردید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها