برگزیده های پرشین تولز

رضا زاده ترکوند !!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از tintin :
آقا جان مثال بود !
چه ربطی داره و در تمامی جاها رسم به پرچمه و نه عکس و شخص
اینها تک هستند تو این کار

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

meli

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دفی جون
روشن سازی کن
دوزاری نیفتاد!؟

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از tintin :
بنطرم بهش فحش ندیم بهتره
بالاخره اینم **** مملکت ماست اگر مثلا الآن زمان شاه بود و شما هم فرض مثال طرفدار شاه اگر اون این کار رو میکرد
1000 برابر ازش خوشت میومد و اگر مخالف شاه بودی دقیقا همین حرکت الآن رو انجام می دادی
ولی کلا نباید با سیاست قاطی میشد

آره حق با تو هست من نباید فحش بدم ... ولی خیلی از این حرکت زشتش شاکی شدم ... همون قدر که وقتی رسول خادم آلوده سیاست شد... :(

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام تبریک :p ولی چرایه هوئی از250کیلو رفت سراغ263..!!!!مابین این رقمارو میزد ..واینکه چرا حرکت سومش رو نزد؟؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mehdiney navaz :
سلام تبریک :p ولی چرایه هوئی از250کیلو رفت سراغ263..!!!!مابین این رقمارو میزد ..واینکه چرا حرکت سومش رو نزد؟؟
چون ميخواست رکورد بزنه !
بعدم اول بود ! مهمم نبود که نتونه !

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
رضازاده داره افت ميکنه ، موافقيد؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
نه! هدفش 500 هست! اينجا رو كامل بخونين! http://khabars.net/Detail.aspx?cid=54146

فکر نمى‌کردم‌ "اوگني" 211 کيلوگرم‌ بزند رضازاده: بنويسيد خاک‌ پاى‌ ملت‌ هستم‌

باز هم‌ فرياد لياقت‌ خود را به‌ گوش‌ جهانيان‌ رساند، باز هم‌ حاج‌ حسين‌ رضازاده‌ اين‌ پهلوان‌ دوست‌داشتنى‌ پرچم‌ سه‌رنگ‌ را به‌ رقص‌ در آورد تا ايران‌ با او متبرک‌ترين‌ نام‌ در جهان‌ شود قوى‌ترين‌ مرد جهان‌ مثل‌ هميشه‌ فولاد سرد را با بازوانش‌ آب‌ کرد تا پرنده‌ خوشبختى‌ روى‌ شانه‌هاى‌ سترگش‌ بنشيند، مردى‌ که‌ در قطر به‌ رئيس‌ فدراسيون‌ ژرمن‌ها جواب‌ نه‌ داد عکس‌ **** معظم‌ انقلاب‌ را بالا برد و ثابت‌ کرد که‌ چقدر عاشق‌ سرزمين‌ مادرى‌اش‌ مى‌باشد.
حسين‌ رضازاده‌ در يک‌ ضرب‌ موفق‌ عمل‌ نکرد.
خب‌ اين‌ هم‌ جزيى‌ از ورزش‌ است!
اما انتظار ما ايرانيان‌ از تو بيش‌ از اينها بود.
اوگنى‌ در حرکت‌ يک‌ ضرب‌ خوب‌ کار مى‌کند و من‌ مى‌دانستم‌ که‌ در دو ضرب‌ به‌ هيچ‌ عنوان‌ حريفم‌ نخواهد شد. البته‌ من‌ در سومين‌ حرکت‌ وزنه‌ 210 کيلوگرم‌ را انتخاب‌ نمودم. تصور نمى‌کردم‌ وزنه‌بردار روس‌ بتواند 211 کيلوگرم‌ را بزند. البته‌ اين‌ نکته‌ را هم‌ بايد بگويم‌ که‌ امسال‌ نسبت‌ به‌ سال‌هاى‌ گذشته‌ تغييراتى‌ ايجاد شده‌ بود و آن‌ اينکه‌ وزنه‌ برداران‌ در انتخاب‌ وزنه‌هاى‌ خود آزاد بودند و محدوديت‌هاى‌ قبل‌ را نداشتند. اگر يک‌ درصد هم‌ احتمال‌ اين‌ موضوع‌ را مى‌دادم‌ بيشتر بالاى‌ سر مى‌بردم.
از اينکه‌ در مجموع‌ قهرمان‌ شدى‌ و مدال‌ طلا را براى‌ سومين‌ بار متوالى‌ در مسابقات‌ جهانى‌ برگردن‌ آويختى‌ چه‌ احساسى‌ داشتي؟
به‌ خاطر شادى‌ مردم‌ خوشحال‌ بودم‌ و از اينکه‌ توانسته‌ بودم‌ يک‌ بار ديگر براى‌ کشورم‌ افتخارآفرينى‌ کنم‌ احساس‌ غرور مى‌کردم.
جابر سالم‌ وزنه‌بردار قطرى‌ که‌ در مصاحبه‌هاى‌ قبل‌ از مسابقات‌ اعلام‌ کرده‌ بود در ميدان‌ مسابقه‌ حرف‌ خواهم‌ زد و اول‌ مى‌شوم، سوم‌ شد نظرت‌ چيست؟
من‌ جابر را در رقابت‌هاى‌ آسيايى‌ دبى‌ که‌ ماه‌ گذشته‌ در کشور امارات‌ برگزار شده‌ بود با اختلاف‌ بسيارى‌ شکست‌ داده‌ بودم‌ و مى‌دانستم‌ حرف‌هاى‌ او براى‌ جنگ‌ روانى‌ است‌ و نمى‌تواند اول‌ شود.
در هنگام‌ بالا رفتن‌ از سکوى‌ قهرمانى‌ پرچم‌ سه‌رنگ‌ و عکس‌ مقام‌ معظم‌ رهبرى‌ را بالاى‌ سر بردي، احساس‌ دلنشينى‌ بود.
پرچم‌ سه‌ رنگ‌ هويت‌ ملى‌ ماست‌ و آن‌ قاب‌ نيز عکسى‌ بود که‌ چندى‌ قبل‌ به‌ ديدار مقام‌ معظم‌ رهبرى‌ حضرت‌ آيت‌ا... *****‌اى‌ رفته‌ بوديم، آن‌ روز ايشان‌ به‌ من‌ فرمودند: قهرمان‌ کشورمان‌ به‌ پيشنهادات‌ سنگين‌ کشورهاى‌ خارجى‌ جواب‌ نه‌ مى‌گويد براى‌ من‌ اين‌ از صد مدال‌ با ارزش‌تر است. ايشان‌ هميشه‌ به‌ من‌ لطف‌ دارند و شب‌ مسابقه‌ نيز که‌ قهرمان‌ شدم‌ با من‌ تماس‌ گرفتند و تبريک‌ گفتند. من‌ به‌ **** معظم‌ انقلاب‌ علاقه‌ خاصى‌ دارم.
آلمانى‌ها چندى‌ قبل‌ خواسته‌ بودند در المپيک‌ بعدى‌ براى‌ اين‌ کشور وزنه‌ بزني. آيا در قطر در اين‌ رابطه‌ با تو صحبتى‌ نداشتند؟
چرا با رئيس‌ وزنه‌بردارى‌ آلمان‌ در اين‌ باره‌ صحبت‌ کردم‌ و به‌ او گفتم‌ من‌ يک‌ ايرانى‌ ميهن‌ پرست‌ هستم‌ و به‌ آن‌ افتخار مى‌کنم‌ و حاضر نيستم‌ ايرانى‌ بودنم‌ را با تمام‌ دنيا عوض‌ نمايم.
تا کى‌ قصد دارى‌ استراحت‌ کني؟
قهرمانى‌ جهان‌ در قطر براى‌ من‌ تمام‌ شده‌ است‌ و آن‌ را فراموش‌ کرده‌ام. چند روزى‌ به‌ استراحت‌ خواهم‌ پرداخت‌ و بعد از آن‌ تمرينات‌ خودم‌ را شروع‌ مى‌کنم‌ تا در مسابقات‌ سال‌ آينده‌ باز هم‌ موفق‌ باشم.
چه‌ زمانى‌ رکورد جهان‌ خودت‌ را خواهى‌ زد؟
هدف‌ من‌ فقط‌ رسيدن‌ به‌ رکوردى‌ که‌ از قبل‌ گفته‌ بودم‌ يعنى‌ پانصد کيلوگرم‌ مى‌باشد و مطمئن‌ باشيد روزى‌ آن‌ را خواهم‌ زد.
راستى‌ چرا وقتى‌ در بالا بردن‌ وزنه‌ ناموفق‌ بودى‌ براى‌ سومين‌ بار آن‌ را امتحان‌ نکردي؟
چون‌ مدال‌ طلاى‌ من‌ تثبيت‌ شده‌ بود نمى‌خواستم‌ به‌ خودم‌ فشار بياورم.
حرفى‌ ديگر؟
مردم‌ نسبت‌ به‌ من‌ خيلى‌ لطف‌ دارند، از قول‌ من‌ بنويس، خاک‌ پايتان‌ هستم...

meli

Registered User
لایک‌ها
23
یکی نبود ازش بپرسه این حرکت آخرت مال چی بود؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از meli :
در هنگام‌ بالا رفتن‌ از سکوى‌ قهرمانى‌ پرچم‌ سه‌رنگ‌ و عکس‌ مقام‌ معظم‌ رهبرى‌ را بالاى‌ سر بردي، احساس‌ دلنشينى‌ بود.
پرچم‌ سه‌ رنگ‌ هويت‌ ملى‌ ماست‌ و آن‌ قاب‌ نيز عکسى‌ بود که‌ چندى‌ قبل‌ به‌ ديدار مقام‌ معظم‌ رهبرى‌ حضرت‌ آيت‌ا... *****‌اى‌ رفته‌ بوديم، آن‌ روز ايشان‌ به‌ من‌ فرمودند: قهرمان‌ کشورمان‌ به‌ پيشنهادات‌ سنگين‌ کشورهاى‌ خارجى‌ جواب‌ نه‌ مى‌گويد براى‌ من‌ اين‌ از صد مدال‌ با ارزش‌تر است. ايشان‌ هميشه‌ به‌ من‌ لطف‌ دارند و شب‌ مسابقه‌ نيز که‌ قهرمان‌ شدم‌ با من‌ تماس‌ گرفتند و تبريک‌ گفتند. من‌ به‌ **** معظم‌ انقلاب‌ علاقه‌ خاصى‌ دارم.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از meli :

خب هرکی به یه چیزی علاقه داره !! و اگه کسی رو به خاطره علاقش محاکمه کرد میشه دیکتاتوری:wacko:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از daftarekhaterat :
من نميدونم تبليغات سياسي و مذهبي در مسابقات ورزشي مشكلي ايجاد ميكنه يا نميكنه؟
میشه ورزشکارای دوران هیتلر.
البته از این هیکل بیشتر از این انتظار نمیرفت . مخش یه ذره هستش.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
رضا زاده ديگه نه قهرمان ِ نه ورزشكار

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
افسوس...که چشمانمان را بسته ایم...
افسوس که تنفر وجودمان را گرفته...
افسوس که حتی دوستانمان را دشمن می پنداریم فقط به جرم علاقه به آنچه که ما دوست نمی داریم...
افسوس که با سرعت تمام از بیابان های عشق پا به فرار گذاشته ایم ...
افسوس که بیابان های حیوانی را مقصد خود گزیده ایم...
افسوس که ازخدا گریزانیم در حالی که خدا با تمام محبت ما را فرا میخواند...

آه ،،کی می رسد زمان عشق ورزیدن...

meli

Registered User
لایک‌ها
23
فکر کنم اشتب اومدی!!!!
48.gif

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
با من بودی....
68.gif
68.gif

مگه اینجا خیابان پی تی، کوچه گفتگوی آزاد ،منزل "رضازاده ترکوند" نیست)
73.gif

منظورم در پست قبل این بود مته به خشخاش نگذارید...

meli

Registered User
لایک‌ها
23
خو اینی که الان وگفتی خو این یعنی چه؟

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
حیف که یه رگم ترکه!!!!!!
آبرو میبرن بعضی ترکا!
همونطور که میگن: شعور و فهم به تحصیلات نیست میشه گفت: پهلوانی هم به *رزوری نیست!
تو کل تاریخ ورزش ایران فکر نکنم هیچ قهرمان ورزشی همچین گافی داده باشه...
از چشم خیلی ها افتاد.
احتمالا چند سال دیگه مثل خادم میشه نماینده مجلس!

بالا