برگزیده های پرشین تولز

رفاقت با معتاد

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
شنیده بودم میگفتن با معتاد رفیق نشو فکر میکردم در حد خطر معتاد شدنه.. تا اینکه :

قبلا یبار با یکی تو کافه دوست شده بودم..یبار گرفتم کلی قسمم داد گفت خمارم بیا با ماشینت ببرم فلان جای شهر مواد بگیرم کرایه ت هم هرچی باشه بهت میدم.. با خودم گفتم اگه مامور گرفتمون بدبخت میشم و ماشین هم گیر میشه..قبول نکردم ازم ناراحت شد و دیگه از اون موقع به بعد باهام سرد شد..

چند روز پیش هم یکی دیگه از بچه ها که تریاک میزنه گفت میای بریم پارک.. منم گفتم باشه..یه پارک رفتن معمولیه دیگه... رفتیم .. رسیدیم..یهو گفت بریم اون قسمت تاریکش.. رفتیم جایی که فقط موش و گربه و سوسک و جیرجیرک بود.. و شروع کرد به مواد کشیدن... اون لحظه کمرم خورد شد که دوستم بخاطر مواد کشیدن آوردمون یه گوشه آشغال دونی پارک که اصلا در شان دو شهروند آبرومند نبود..
با خودم گفتم من اینجا چکار میکنم؟ دوستمو چرا باید تو این موقعیت و وضعیت ببینم؟
دیگه پشت دستمو داغ کردم از معتاد جماعت فاصله بگیرم..

دیده ها و تجربیات شما چیا بودن؟

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
چرا پست من پاک شد چه وضعیه :(

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
شنیده بودم میگفتن با معتاد رفیق نشو فکر میکردم در حد خطر معتاد شدنه.. تا اینکه :

قبلا یبار با یکی تو کافه دوست شده بودم..یبار گرفتم کلی قسمم داد گفت خمارم بیا با ماشینت ببرم فلان جای شهر مواد بگیرم کرایه ت هم هرچی باشه بهت میدم.. با خودم گفتم اگه مامور گرفتمون بدبخت میشم و ماشین هم گیر میشه..قبول نکردم ازم ناراحت شد و دیگه از اون موقع به بعد باهام سرد شد..

چند روز پیش هم یکی دیگه از بچه ها که تریاک میزنه گفت میای بریم پارک.. منم گفتم باشه..یه پارک رفتن معمولیه دیگه... رفتیم .. رسیدیم..یهو گفت بریم اون قسمت تاریکش.. رفتیم جایی که فقط موش و گربه و سوسک و جیرجیرک بود.. و شروع کرد به مواد کشیدن... اون لحظه کمرم خورد شد که دوستم بخاطر مواد کشیدن آوردمون یه گوشه آشغال دونی پارک که اصلا در شان دو شهروند آبرومند نبود..

چقدر دوست معتاد داری :دی
پدرم همیشه بهم میگفت سعی کن با کسی دوست بشی که باعث پیشرفت ـــت بشه نه پسرفت
از معتاد جماعت خیری بهت نمیرسه

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
معتاد بودن خرج داره . چپ پُر میخواد + بیتی با محیطی آرامبخش

همه ش این پولدارا خوب زندگی میکنن جنس خوب میکشن مابقی کلا از درداشون در میرن با کشیدن

اسم نبرم ولی معتاد ها خیلی هم گوگولی ن :p پزشک و مدرس شیمی داریم هم تولید کننده هم مصرف کننده . تصور مردم از معتاد یک سری عنسان فاکداپ است که اشتباه است

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097

اخه نوووکرتم رفیق سالم میدونی یعنی چی که به اینا میگی رفیق؟!

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
والا من 7 سالم بود میدونستم نباید با معتاد و لات و لوت و بیشخصیت جماعت همکلام بشم چه رسد به دوستی

واقعا نمیدونم بعضیا چه فازی دارن خودشون سالمن باب معتاد دوست میشن. شاید فکر میکنن با معتاد و خلافکار بگردن مرد میشن خخخ
من درک نمیکنم :)

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
حالا پوستت خراب نشد که رفتی کنار سطل آشغال؟ :eek: انتظار داشتی تو کافه یا پاساژ بیاد تریاک بکشه:دی

تریاکی ها زندگی میکنن خبر نداری. هرویینی ها که جای خود مصداق ش میشه سوسک داشتن بیزی البته هرویین کجا سوسک کجا :p

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
اخه نوووکرتم رفیق سالم میدونی یعنی چی که به اینا میگی رفیق؟!

والا من 7 سالم بود میدونستم نباید با معتاد و لات و لوت و بیشخصیت جماعت همکلام بشم چه رسد به دوستی

واقعا نمیدونم بعضیا چه فازی دارن خودشون سالمن باب معتاد دوست میشن. شاید فکر میکنن با معتاد و خلافکار بگردن مرد میشن خخخ
من درک نمیکنم :)
اون معتاد کافه ییه توی کافه باش آشنا و همکلام شدم و معتادی که باش رفتم پارک دوستم از دوران دبیرستانه که معتاد شده :(

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
این یارو چش شده ؟ چرا یهو عصبی شد هی رگباری در حمایت از معتادا و تریاکی ها پست میده و بهش برخورده ؟

عزیزم چی شده ؟ مگه چی مصرف میکنی که اینطور بهت برخورد :(

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اتفاقا معتادای پولدار تریاکی از بهترین دوستان هستند:) دست و دلباز بی شیله پیله خوش زبانو خوش مشرب
شما رفتی با گدا گدوله معتاد دوست شدی

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
معتادان متجاهر

Sent from my iPhone using Tapatalk

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
فعلا فقط بايد با رفقاى معتاد وقت بگذرونيم چون نمى گيرند :rolleyes:

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
اون لحظه کمرم خورد شد که دوستم بخاطر مواد کشیدن آوردمون یه گوشه آشغال دونی پارک که اصلا در شان دو شهروند آبرومند نبود..

کمر منم خرد شد با این تاوانی که واسه رفاقت دادی :D
مطمئن شو همه جا تعریف کنی شرف واسه یارو نذاری :p

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
این داستانت مال تهرانه یا اهواز ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
این داستانت مال تهرانه یا اهواز ؟
پ ن پ .. این همه مهاجرت کنم تهران که برم با معتاد وقت بگذرونم ؟ :|
اهوازم..
اجاره خونه تقریبا دو برابر شد..
دیگه اندازه پولم بخوام خونه پیدا کنم باید برم مناطق خیلی خیلی پایین..
مواد غذایی هم گرونتر شده..
تا قبلش همینطوری درآمدم و مخارج یر به یر بود..
الان دیگه واقعا نمیشه..
#مهاجرت_معکوس_از_تهران
#افتک_خوشحال_میشود

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
رفاقت با معتاد مثل رفاقت باافتکه
بامعتاد رفیق بشی باید براش پول و ابروتو بدی با افتک رفیق بشی ازت پول و ابرو ت رو میگیره

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
به معتاد جماعت اعتمادی نیست حتی اگه بهترین رفیقت باشه احتمال داره یه چیزی ازت بدزده واسه جور کردن پول موادش
کسی تا خودش نخاد معتاد نمیشه و هیچکس هم نمیتونه معتادش کنه

بالا