برگزیده های پرشین تولز

رفتارها و نارضایتی های جدید دیجی کالا

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
چند روزه اپلیکیشن داغون دیجی کالا رو اپ استور اپل نیستش و پاک شده،انقدر کرش میکرد و برای سفارشها گیر داشت مثل اینکه برداشتن اصلاح کنن و دوباره اپلود کنن

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
منم 7 8 تا خرید داشتم از دیجیکالا . تبلت و گوشی و ماشین اصلاحم توشون بوده . بدون ذره ای مشکل .

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
من یه زود پز برقی از پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا خریدم اشغال دراومد دیگه از اون زود پزها نیست تفلون قابلمه اش زود خراب شد و جایی نیست که قابلمه اش رو تعویض کنم بعبارتی باید زودپز رو بندازم دور

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
من یه زود پز برقی از پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا خریدم اشغال دراومد دیگه از اون زود پزها نیست تفلون قابلمه اش زود خراب شد و جایی نیست که قابلمه اش رو تعویض کنم بعبارتی باید زودپز رو بندازم دور
گارانتی ؟

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
سه چهار بار خرید داشتم تا الان مشکلی ندیدم

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
کلا این تخفیفای ویژش جنسای بنجوله . نظرات کاربراش رو بخونید راجع به اون محصول متوجه میشید

cpt walker

Registered User
لایک‌ها
41
متاسفانه منم چند وقته از دیجی ناامید شدم، که اینو بگم قیمتاش بالاست ! توی بازار من خودم مقایسه کردم قیمتش خیلی بهتر بود، در کل به قول سازنده تاپیک پولکی شدن، این شگفت انگیز کردن و تخفیفات ویژه هم همش کشکه ! من خیلی دقت کردم یک سری اجناس رو که قیمتشون در حالت عادی همونیه که تو شگفت انگیز زدن !! فقط میان یه خط رو یه قیمت دیگه میکشن که بگن تخفیف خورده !!فقط واسه فروش جنسایی اه که نمیخوان رو دستشون بمونه !!

mostafa2

Registered User
لایک‌ها
1
باید بگیم گیجی کالا ، هر بار که سفارش می دم با تاخیر 10 - 15 روزه سفارش میارن بعدش هر موقع تماس می گیری، پشتیبانی میگه تحویل مرکز ارسال شده و امروز و نهایتا فردا میارن. یه سفارش پارسال داشتم ، موعد تحویل ش شب چهارشنبه سوری بود، نیاوردن من ساده فکر کردم بخاطر شرایط چهارشنبه سوری هست. پی گیری کردم پشتیبانی گفت تحویل مرکز ارسال شده و قبل سال تحویل میارن براتون. بعد چند بار پیگیری و شکایت توی سایت نماد، 10 و 12 فروردین توی چند تا پارت سفارش برام آوردن!!! به خودم قول دادم دیگه از گیجی کالا خرید نکنم اما یه مدت بعد چند تا چیز می خواستم گفتم بزار سفارش بدم میارن دیگه. اما بازم همون اتفاق تکرار شد!!!
دیجی کالا دیگه برای مشتری ارزش قائل نیست و چون رقیبی نداره هرجوری که بخواد با مشتری رفتار می کنه...

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
جدیدا برای اینکه کالا رو زودتر بیاره باید اکانت بخری !!!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
هیچ رقیبی نمیتونست اینجوری که خود دی جی در جهت نابودی گام برمیداره بهش ضربه بزنه مشاهده پیوست 1236487
دیکتاتوریه دیگه وقتی مردم مشکلی ندارن با این وضعیت و ازش خرید میکنن حتی بیشتر از قبل چرا باید به مشتری احترام بزاره ؟ احترام از ترس از دست رفتن مشتری میاد .

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
دیکتاتوریه دیگه وقتی مردم مشکلی ندارن با این وضعیت و ازش خرید میکنن حتی بیشتر از قبل چرا باید به مشتری احترام بزاره ؟ احترام از ترس از دست رفتن مشتری میاد .

کرونا بی تاثیر نبوده وگرنه با این روند ریزش مشتری زیادی داشته
خودم چندین مورد نیاز داشتم ولی دیدم 10 روز دیگه جنس میرسه و خرید نکردم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کرونا بی تاثیر نبوده وگرنه با این روند ریزش مشتری زیادی داشته
خودم چندین مورد نیاز داشتم ولی دیدم 10 روز دیگه جنس میرسه و خرید نکردم
من از فروشگاه های دیگه خریدمیکنم جدیدا و خیلی هم راضی هستم 10 روز کیه منتظر بمونه برای یه چیزی تو این زمان

بالا