برگزیده های پرشین تولز

رفتم ، مرا ببخش و مگو او وفا نداشت / راهي به جز گريز برايم نمانده بود

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من به اين نتيجه رسيدم كسي كه بخواد بره ميذاره و ميره بدون هيچ كلامي و تاپيك .منظورم اين دوستمون نيست جسارت نشود . منظورم كلي هست . تصميم گيري بايد قاطع باشه . اينطور تاپيك ها فقط تو تصميم سست ميكنند فرد رو . مطمئن باشيد كساني كه به يادشون هستيد به يادتون باشد

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
من به اين نتيجه رسيدم كسي كه بخواد بره ميذاره و ميره بدون هيچ كلامي و تاپيك .منظورم اين دوستمون نيست جسارت نشود . منظورم كلي هست . تصميم گيري بايد قاطع باشه . اينطور تاپيك ها فقط تو تصميم سست ميكنند فرد رو . مطمئن باشيد كساني كه به يادشون هستيد به يادتون باشد

خواسته خداحافظی کرده باشه بنده خدا..

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
نه آقا من که حرفی نزدم

آخه نفر قبلی یه همچین تاپیکی زد بعد هم خودش گفت پاک کن وگرنه من که کاری ندارم

در ضمن matrix یکی از دوستای خوب منه و توی کلوپ رئال با هم خاطره ها داریم اگر به خاطر کنکور نبود , از دستش بابت رفتن ناراحت می شدم .

به هر حال امیدوارم هرجا که هست موفق باشه

سلام بهروز جان

اگه می بیند هنوز نرفتم به علت اینکه یکم کارها تو بخش بازارچه طول کشیده باسه همین امروز هم
مزاحم تون هستم
و برای فردا خدانگهدار
هر کسی شیوه خودشه داره این دوستمان دوست داره تا همیشه این تایپک باز باشه برای خدا حافظی
اما بنده در تایپک خودم گفتم فقط دو روز بازه بعدش هم به وسیله یک مدیر منحدم می شه
که شد البته بنده به یکی دیگه پی ام زده بودم که ناغافل شما بستیتش بنابراین برای شما هم پی ام زدم.
راستی جدیداً من هر بار میگم این تایپک حذف کنید یه مدیر دیگه زودتر قفلش می کنه و مجبور باسه اون هم پس ام زنم
بنده هم رئالی تشریف دارم
سابقه هم دو سال نیست.
شعر هم بدک نبود

---------
من به اين نتيجه رسيدم كسي كه بخواد بره ميذاره و ميره بدون هيچ كلامي و تاپيك .منظورم اين دوستمون نيست جسارت نشود . منظورم كلي هست . تصميم گيري بايد قاطع باشه . اينطور تاپيك ها فقط تو تصميم سست ميكنند فرد رو
. مطمئن باشيد كساني كه به يادشون هستيد به يادتون باشد

مدیر محترم هر کی یه جور خداحافظی می کنه یکی اهسته می اید اهسته میره که گرگ شاخ اش نزنه
و یکی هم معرفت اش را داره که لااقل یه خداحفظی ساده بکنم یه بند و بساط بن کنید و نکنید راه نمی اندازه
اگه شایان خان بن نمی کنه می خواید درخواست بخش خداحفظی را مطرح کنم :p
در ضمن من هر وقت تصمیم می گیرم به ان عمل می کنم
تصمیم کبری را از روی بنده ساختن بعداش هم تمام کارکتر ها را عوض اش کردند
کپی رایت نداریم دیگه -------
امیدوارم کارم امروز تمام شود خدانگهدار
ار اون دوست مان هم خداحفظی می کنم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
منم همینا رو میگفتم ... آخر هم کامپیوتر رو جمع نکردم تا شد 1 ماه مونده به کنکور ... اون یه ماه رو خوندم ... البته 2 هفته رو 24 ساعته خوندم . الان هم دانشگاه کرمان دولتی قبول شدم . شما هم موفق باشی

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
شوكه شدم . اين همه كاربر و مدير درست و حسابي ، يه جا و كنار هم نديده بودم !

خداحافظي گرمي بود .

مرسي. شما هم همينطور

خداحافظ...ایشالا کنکور با رتبه بالا قبول بشی...!

ممنون و خدانگهدار حاجي . ايشالا نه ، حتما" ! :دي

دوست عزیز کار بسیار خوبی کردی که از اینترنت جدا میشی! تو ایران که اینترنت واسه فان و ... هست!

انشالله هر جا که هستی،موفق و شاد باشی و البته یاد بچه ها هم بکنی ;)

ممنونم وحيد جان . اميدوارم شما هم هميشه شاد و پيروز باشي .

من با اين اميد ميرم كه وقتي برگشتم بازم بتونم بچه ها رو ببينم .

نرو!تو هم مث من نمیتونی دووم بیاری نرو!

نتونستي دووم بياري ؟ من ميتونما ! (شما خانومي ، يه نمه ضعيفه هستي .... ) :دي

روح قلي شاد و يادش گرامي باد !

پ.ن : اميدوارم اين پست رو نخونه !! :دي

دلم برات تنگ میشه ، ایشالا که نفر اول کنکور بشی ...

همیشه موفق باشی

:(

افشين جان منم خيلي دلم واست تنگ ميشه ! تازه داشتم بات رفيق مي شدم ... !

ولي ايشالا واسه قهرماني آرسنال حتما" يه سر ميام اينجا و ميبينمت . ;)

نهضت حمايت از عشاق مظلوم رو سازمان دهي كه وقتي برگردم كلي كار داريم ! :دي

مد شده !!!؟

یه شعر مینویسن بعد میگن تاپیکم و پاک کن !!!؟

همونطوري كه اونور هم گفتم ، بر عكس پاك كردن ، من تو فكر استيكي كردن تاپيك هستم ! :دي :lol:

سروش جان با اینکه از رفتنت ناراحتم ولی در عین حال خوشحالم که این کارو برای نتیجه گرفتن در کنکور داری میکنی و باید بگم افرین..........بهترین تصمیم رو گرفتی
میخوای یه بازی خداحافظی برات بزاریم؟؟؟؟؟با رئال چطوره؟؟؟؟؟
21.gif
22.gif
22.gif

ایشااله بعد کنکور عکست رو تو روزنامه ببینبم:دی

خداحافظ

ممنونم /

رضا جان اين مدت خيلي خوش گذشت . شما رو هم ايشالا واسه قهرماني هاي پرسپوليس زيارت ميكنم .

در مورد بازي خداحافظي ، رئال كه خيلي ضعيفه ... ترجيح ميدم با فنر باغچه بازي كنم ! :دي

پ.ن : بهروز جان شما ناديده بگير ! :lol:

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اسمایلی معروف موزمار {گریه شدید}( 4عدد)
سروش جان ، تقریباً دو ساله که با هم آشنا شدیم و شما یکی از بهترین دوستان وصمیمی ترین دوست من در فروم های مختلف بودین.
راستش من هم صحبت های سهیل عزیز رو تایید میکنم ، و ازت خواهش میکنم به این زودی ها مار و ترک نکنی.
من خودم ، 3 ماه بیشتر که البته مفیدش 2.5 ماه ، واسه کنکور سرمایه گذاری نکردم ، حامد خان میدونن ، اوایل عضویتیم بود که 3 ماه موقتاً خداحافظی کردم و به نظرم بیشترش هم ارزش نداشت.
شما هم با یه برنامه ریزی صحیح ، میتونین ، هم به درس هات برسی هم به تفریح و سرگرمیت.
البته اراده ی قوی نیاز داره ، چون اینترنت ، مثه کرمی میمونه ، که روز به روز بزرگتر میشه.
اگه قرار 2 سال از بهترین روز های عمرتو واسه کنکور حروم کنی ، به طوریکه از کلیه ی فعالیت ها و تفریحاتت محروم بشی ، به عقیده ی من ازش نداره ، اصلاً 100 سال سیاه نمیخوام قبول شی.
ولی اگه فقط میخوای اینترنتو ترک کنی ، بسیار کار خوبی میکنی!!!
به هر حال من از اینکه بهترین دوستانم ، در بهترین دانشگاهها درس بخونن ، به خودم افتخار میکنم.
امیدوارم با این رویه که در پیش گرفتی ، به اون هدف نهایی و دلخواهت برسی.
و چون یک تیز هوش هستی ، مطمئن باش ، خواهی رسید.
دوست ندارم ترکمون کنی ، هرز از چند گاهی هم شده بهمون سر بزن البته ما که تلفنی با هم صحبت میکنیم ولی ممکنه دوستان دیگه دلشون برات تنگ بشه!!!
با آرزوی سلامتی و سربلندی برای شما دوست عزیز
آرزومند آرزوهاتم
85/7/5

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آقا سخت نگیر...بذار 1ذره باشه..بالاخره 2 سال داره میره..زمان کمی نیست :دی

:rolleyes::D

امیدوارم توی کنکور و زندگی موفق باشی و به خواسته هات برسی ... و بعد از کنکور بازم برگردی
onesmiley1.gif

خيلي متشكر دنيل عزيز . اگر اتفاق غير مترقبه اي نيفته ، حتما" . با كمال آرزو (ميل) بر مي گردم . ولي ايندفعه فارغ از كنكور ! :happy:

منم آروزی موفقیت میکنم براتون .

ممنونم . متقابلا" منم واسه شما آرزوي كاميابي مي كنم.

منم برات آرزوی موفقیت میکنم . هر جا هستی خوب و سلامت باشی

اما ترک پی تی خیلی سخته ها احتمالا باید ببندنت به تخت :D:D:D
قبلا چند نفری داشتیم

سلام بر بهمن عزيز . متشكرم.

در مورد ترك هم ، راستش منو ترك ميدن ... ! از 10 مهر كه ADSL قطع ميشه ، مودم دايل آپ رو هم در ميارم و ميدم به خدمت پدر ... ميمونه يه كافي نت رفتن كه اونم منتفيه ! چون من خيلي كم پيش مياد از خونه برم بيرون !! (جز براي مدرسه و كلاس رفتن)

موفق باشی سروش جان و رتبه خوبی بیاری.
ولی امیدوارم همه کارهاتو بخاطره کنکور کنار نذاری که واقعا ارزش نداره.
خواب و خوراکتم کنکور نکن.

ممنونم سهيل جان . بله حق با شماست . منتها من چون نميتونم اگر اينترنت باشه ، برم سراغ درس ، مجبور به ترك كامل اينترنت شدم . يعني اين مدت به من ثابت شده كه اينترنت همه ي معادلات و برنامه ريزي هاي درسي رو به هم ميزنه !

الان من الگوی خوبی برای کنکور هستم...هم دارم فروم میام و هم دارم درس میخونم :دی

تا الگو رو چي معني كنيم البته ! :دي

بله! شما هم همين راه رو برو راه رستگاريست .... !

اميدوارم رتبه بسيار خوبي بياري!
حتمآ درس بخون حالا كه نمياي!

متشكرم علي جان . اين دم آخري خوشحالم كه از حضور شما هم مستفيض شدم ! :)دي)

سروش عزیز ارادت داریم

امیدوارم موفق باشی هر جا هستی ... هر کاری که میکنی

حرف سهیل جان هم تایید میشه ... کنکور سرابی بیش نیست ... همون 1 سال قبل کنکورم بخونی ( واقعا بخونی ) کافیه

قربانت

به به . بابك جان ، رفيق قديمي .

خوبي استاد ؟

من مخلص شوما هستم . آق بابك اين اواخر باشگاه مهندسان سر نميزدي ؟ چرا ؟ (پلاكارد تبليغاتي!)

هميشه خوش و خرم باشي.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
نه آقا من که حرفی نزدم :D

آخه نفر قبلی یه همچین تاپیکی زد بعد هم خودش گفت پاک کن :D وگرنه من که کاری ندارم :p

در ضمن matrix یکی از دوستای خوب منه و توی کلوپ رئال با هم خاطره ها داریم :lol: اگر به خاطر کنکور نبود , از دستش بابت رفتن ناراحت می شدم .

به هر حال امیدوارم هرجا که هست موفق باشه :D:rolleyes::rolleyes:

سروش جان امیدوارم به عنوان یه تیزهوش موفق باشی ما هم متاسفانه خیلی سعادت دیدار شما رو نداشتیم والا من 2 ماه این جا بودم تجربه ای که من کسب کردم اینه که دنیای مجازی خوبه ولی غرق شدن توش یعنی دور شدن از حقیقت بنابراین رفتن و جداشدن خیلی هم نباید ناراحت کننده باشه ان شا الله که از سد کنکور هم به سلامت عبور می کنید

موفق باشید:)

با سلام .

درسته و حق با شماست . منتها وقتي پاي اجبار در ميونه ، تصميم از خود آدم نيست كه بخواد سست شه .

يعني من حتما" بايد برم . و در مورد قطعيتش هم شكي نيست .

به همين خاطر لازم بود يه خداحافظي از تك تك با بچه ها داشته باشم . كه من ترجيح دادم كه همه ي دوستان عزيز رو يك جا ازشون خداحافظي كنم . چون هم واسه من راحت تر بود و هم ... !

راستش اينكه آدم بدون هيچ اطلاعي بزاره بره يك جور بي احتراميه به بقيه . چون اونا وقتي يه چيزي مينويسند كه مربوط به منه ، اگه ندونن من رفتم ، منتظر اين هستند كه من بيام و جواب بدم ! يه انتظاري كه هرگز تموم نميشه . و از اون ور منم كه نيستم تا جواب بدم ، فكر ميكنند كه نخواستم جواب بدم يا هزار تا فكره ديگه.

خلاصه اينجوري شد كه تصميم گرفتم يه خداحافظي داشته باشم ، به اين صورت .

از حضور شما هم متشكرم . خيلي خوشحالم كردين .

موفق باشيد . يا حق !

بايد برم ... !

خواسته خداحافظی کرده باشه بنده خدا..

آره بنده خدا .... :( (ببينيد چقدر مظلومه!):D

سلام بهروز جان

اگه می بیند هنوز نرفتم به علت اینکه یکم کارها تو بخش بازارچه طول کشیده باسه همین امروز هم
مزاحم تون هستم
و برای فردا خدانگهدار
هر کسی شیوه خودشه داره این دوستمان دوست داره تا همیشه این تایپک باز باشه برای خدا حافظی
اما بنده در تایپک خودم گفتم فقط دو روز بازه بعدش هم به وسیله یک مدیر منحدم می شه
که شد البته بنده به یکی دیگه پی ام زده بودم که ناغافل شما بستیتش بنابراین برای شما هم پی ام زدم.
راستی جدیداً من هر بار میگم این تایپک حذف کنید یه مدیر دیگه زودتر قفلش می کنه و مجبور باسه اون هم پس ام زنم
بنده هم رئالی تشریف دارم
سابقه هم دو سال نیست.
شعر هم بدک نبود

---------

مدیر محترم هر کی یه جور خداحافظی می کنه یکی اهسته می اید اهسته میره که گرگ شاخ اش نزنه
و یکی هم معرفت اش را داره که لااقل یه خداحفظی ساده بکنم یه بند و بساط بن کنید و نکنید راه نمی اندازه
اگه شایان خان بن نمی کنه می خواید درخواست بخش خداحفظی را مطرح کنم :p
در ضمن من هر وقت تصمیم می گیرم به ان عمل می کنم
تصمیم کبری را از روی بنده ساختن بعداش هم تمام کارکتر ها را عوض اش کردند
کپی رایت نداریم دیگه -------
امیدوارم کارم امروز تمام شود خدانگهدار
ار اون دوست مان هم خداحفظی می کنم

سلام دوست عزيز .

اگه ممكنه اين تاپيك خداحافظي ما رو با ساير مسائل قاطي نكنيد . بزاريد به خير و خوشي تموم شه و بريم..

هرچي هست لطفا" تو پخ پيگيري كنيد .

---

در مورد كپي رايت هم من تاپيك شما رو نديده بودم . آخه مدتي هست كه ديگه گفتگو آزاد نميومدم .

ولي حالا كه شما ميگي ... چقدر تقديم كنم ؟ :D

خدانگهدار دوست من .

منم همینا رو میگفتم ... آخر هم کامپیوتر رو جمع نکردم تا شد 1 ماه مونده به کنکور ... اون یه ماه رو خوندم ... البته 2 هفته رو 24 ساعته خوندم . الان هم دانشگاه کرمان دولتی قبول شدم . شما هم موفق باشی

به اين خاطره كه من و شما ، اهدافمون ، روحياتمون و ... همه و همه متفاوته . پس مقايسه به اين سبك و سياق اصلا" درست نيست .

شاد و سربلند باشي .

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
دلم برات میتنگه برادر سروش

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
با سلام

نظر من رو هم داشته باش بد نیست

الان حرف از رفتن زدن و ترک کردن :lol: و این چیزها سادست ولی . . . .

توی کنکور خوندن به آدم فشار زیادی می آد و باعث می شه که آدم هی بخواد دوباره معتاد شه!!!!

پس اگر یواش یواش ترک کنی بهتره. مخصوصا الان که 2 سال وقت داری.

یک جوری برنامه ریزی کن که 1 سال مونده به کنکور همه چیز رو کنار گذاشته باشی نه الان !!!

اونجوری امکان بازگشتت کمتر:lol::lol: می شه.

خلاصه یهههههههه هویی کاری نکن که بعدا پشیمون می شی (حتی توی درس خوندن نگو از امروز 16 ساعت می خونم!!!!!)

یواش یواش !!

(در ضمن این فقط یک نظر بود ها 2 سال دیگه نیای فندوقمو بگیری بگی چون رتبه ام بد شد تقصیر تو بود ها :lol::lol:)

با تشکر!!!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پس MATIX جان شما هم به کنکور خوردید ...! :D

ولی مطمئن هستم دوباره تو سایت می بینمنت...! :lol: ما هم کنکور دادیم دیگه میدونیم وضعیت چه شکلی میشه ...
از الان خودتو زیاد خسته نکن.. درس خوندن برای کنکور مثل دو استقامت می مونده باید مند شروع کنی و سریع تموم کنی از همین الان تخته گاز نرو........:lol:

راستی قرار شد با هم FIFA 07 بازی کنیم ولی در رفتیا ..... :D

موفق باشی پرسپولیسی .......

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
رفتم ، مرا ببخش و مگو او وفا نداشت

راهي به جز گريز برايم نمانده بود

اين عشق آتشين پر از درد بي اميد

در وادي گناه و جنونم كشانده بود

رفتم كه داغ بوسه ي پر حسرت تو را

بر اشكهاي ديده ز لب شستشو دهم

رفتم كه نا تمام بمانم در اين سرود

رفتم كه با نگفته به خود آبرو دهم

رفتم ، مگو مگو كه چرا رفت ، ننگ بود

عشق من و نياز تو و سوز و ساز ما

از پرده ي خموشي و ظلمت ، چو نور صبح

بيرون فتاده بود به يك باره راز ما

رفتم كه گم شوم چو يكي قطره اشك گرم

در لا به لاي دامن شب رنگ زندگي

رفتم كه در سياهي يك گور بي نشان

فارغ شوم ز كشمكش و جنگ زندگي

من از دو چشم روشن و گريان فروختم

از خنده هاي وحشي طوفان گريختم

از بستر وصال به آغوش سرد هجر

آزرده از ملامت وجدان گريختم

اي سينه در حرارت سوزان خود بسوز

ديگر سراغ شعله ي آتش ز من مگير

مي خواستم كه شعله شوم سركشي كنم

مرغي شدم به كنج قفس بسته و اسير

فروغ فرخزاد
------------------------

با سلام.

من مدت زيادي بود كه تمام خورد و خوراك و احساس و ... همه و همه شدن بودند فقط و فقط اينترنت ! زندگي در يك دنياي مجازي ، دنيايي به دور از همه ي ماديات ، گريز از انسانهاي ظاهر بين و تنها قائل بودن ارزش براي يك طرز فكر خوب ! زندگي در يك همچين دنيايي جدا" لذت بخشه اما افسوس كه هرچقدر هم از زندگي مادي فاصله بگيريم ولي بازم يه زماني ميشه كه به اين دنياي پر از حيله و مكر و اين دنياي پتياره نيازمنديم . و اگر به اون نرسيم و كوچكترين فرصتي رو از دست بديم همه چيز رو از دست ميديم كه اولين چيز از دست رفته هم همين دنياي زيباي مجازيه !
بالاخره يه روزي هم بايد لحظه ي خداحافظي مي رسيد اما تنها افسوس من از اينه كه خيلي دير به جمع پي تي اضافه شدم ، وقتي كه زمزمه ي عدم حضور بهترين كاربر اينجا شروع شد ، وقتي كه طبق نظرات قديمي ها پي تي كلي از ارزش و اعتبار خودش رو از دست داده بود ، ولي اين پي تي باز هم دوست داشتني بود و مسلما" دل كندن ازش سخت !

من الآن در مقابل كنكور وايسادم ، سد چندان محكمي نيست و عبور ازش هم راحته منتها من ميخوام كه به بهترين نحو ازش عبور كنم و اين مستلزم تلاش بيشتره! تلاشي كه من از چندين ماهه قبل شروع كردم منتها به طور رسمي از الآن كه سوم رياضي هستم كليد مي خوره . و متاسفانه اين بايد مصادف باشه با خداحافظي از بهترين لحظات زندگي .

اين مدت با افراد زيادي آشنا شدم ولي افراد كمي منو ميشناسند . مركز فعاليتم هم بخش ورزش بوده .

در مورد زدن اين تاپيك هم ، راستش من خيلي دوست داشتم كه يه خداحافظي رسمي داشته باشم و اگه كسي رو آزردم همينجا بگه تا از دلش درارم و بي حساب از اينجا برم . ولي با اين همه ، فكر نمي كردم اين خواسته من ارزش زدن يك تاپيك رو داشته باشه . به همين خاطر يك شعر زيبا از فروغ رو ضميمه اش كردم تا كسي منو به خاطر زدن يك تاپيك بي محتوا بازخواست نكنه.

شاد و پيروز باشيد . سروش.

آقا جان شما می خوای کنکور بدی اونوخ تلاشش رو شانه منه؟؟؟!!!
واقعا که . دیگه این مونده بود که بریم جای یکی دیگه کنکور بدیم والا.:D

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
آقا جان شما می خوای کنکور بدی اونوخ تلاشش رو شانه منه؟؟؟!!!
واقعا که . دیگه این مونده بود که بریم جای یکی دیگه کنکور بدیم والا.:D

:lol::lol::lol::lol:

رفیق آواتار عوض کردی .. نشناختمت !

حالا اون رو هم با هم بعدا" حساب میکنیم ... :lol::lol:

خیلی مخلصیم . یا حق !

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
گفتم دم رفتنی با لب خندون ردت کنیم بری اونور آب . ان شاءالله که تو کنکور موفق باشی و تو رشته دلخواهت قبول بشی.

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
ایشالله در همه زندگیت موفق باشی کنکور که چیزی نیست منم امسال دادم ولی درس نخوندم آزاد قبول شدم

حالا میفهمم که چه اشتباهیی کردم اگر تهران بودم صبح راحت میرفتم حالا پردیس باید ساعت ۵ صبح برم بیرون خیلی سخته

درس بخون که ایشالله ۲ سال دیگه تو روزنامه ها ببینیمت

موفق باشی

SirMasoud

Registered User
لایک‌ها
239
دوست عزیز یک توصیه برادرانه بهت می‌کنم که اگه یک روزی یکی به من بگه تمام تجربیاتت رو وقتی مدرسه می‌رفتی تو یک جمله خلاصه کن اینه :
خواندن کتاب‌های درسی بهترین و مؤثرترین راه برای یادگیری و موفقیت در کنکور است.
خیلی از ما وقتی مدرسه می‌ریم فقط کتاب‌های درسی را برای حل تمرین‌ها باز می‌کنیم و به جزوه‌ای که معلم سر کلاس گفته بسنده می‌کنیم ولی هیچ وقت خود کتاب را باز نمی کنیم که ببینیم چه درسی داده و چه مسائلی را به طور نمونه حل کرده. خصوصا وقت کنکور همه‌ی فکر و ذهن آدم معطوف به کتاب تست و کلاس برای کنکور میشه و خیلی وقت‌‌ها در این موقع حساس جدایی ما از کتاب بیشتر و بیشتر میشه که ممکنه در آخر کار نتیجه مطلوب را به ما نده و موجب پشیمونی بشه. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که نویسندگان کتاب‌های درسی خود از معلمین بسیار با تجربه‌ای هستند و همواره سعی در بهتر کردن کتاب های درسی برای بهتر فهمیدن داشته‌اند. همچنین طراحان سؤالات کنکور تکیه‌ی زیادی بر مشابه بودن سوالات کنکور با مسائل و تمرینات و مثال‌های کتاب‌های درسی دارند. در تایید حرف‌های من قبولی افراد بسیار زیادی در کنکور با رتبه‌های بالا از روستاهای محروم و عقب افتاده‌ی کشور است که تنها فکر و ذهن خود را مشغول خوب فهمیدن کتاب‌های درسی کرده‌اند. در پایان من نمی‌گم که تست نزن یا کلاس کنکور نرو ولی سعی کن این‌ها اولویت اولت نباشه.
با آرزوی موفقیتت در کنکور

بالا