برگزیده های پرشین تولز

رفتم گزینش سوتی دادم ! حالا چی میشه ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اگه هم شغله برات مهمه دفعه دیگه می تونی بگی مسلمون نیستم. !lol! البته احتمالا بعدش به جرم ارتداد پخ پخ!

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
تورج جان معلومه نفست از جای گرم درمیاد
برادر من مگه تو ایران زندگی نمیکنی ؟ کار پیدا نمیشه که ، اونم با لیسانس مدیریت و بدون تجربه .

اتفاقا نفس منم از جای سرد که چه عرض کنم! از جای یخ در میاد! تو تمومه عمرم کسی یک قرون به خدا به من کمک نکرده! دانشجو هم که بودم(دانشگاه آزاد) همش پول شهریه میدادم و آه در بساط نداشتم! الانم تو یه اداره کار میکنم حقوق معمولی میگیرم! ولی راست میگن تو این اداره ها آدم فسیل میشه!...بهترین کار اینه که کار آزاد خوب و مطمین داشته باشی! اگه سرمایه و امکانش رو نداشته باشی که دیگه مجبوری بری همون کار دولتی رو انجام بدی و با آب باریکه بسازی!

phoenix

زیاد هم ناراحت نباش آش دهن سوزی نیست شاید صلاح همین بوده. آدم تو این وزارت خونه ها و سازمان های دولتی فسیل میشه. اگر بخوای شرافتمندانه کار کنی که باید با یه آب باریکه بسازی و شرمنده خانواده باشی، اگر هم خدای نکرده بخوای کارای جانبی کنی! به نظر من نمی ارزه.

کاملا تایید میشه!

دوستم چند سالی تو یکی از این سازمانهای دولتی مشغول بود، چند وقت پیش ول کرد رفت شد مدیر یکی از رستوران های معروف تهران! 5 روز در هفته از 10 صبح تا 2 نصف شب کار میکنه ولی خیلی خوشحال تر و راضی تره. اگر پتانسیلش رو داری که یه کار غیر دولتی پیدا کنی هم از نظر مالی هم معنوی! بهتره. آدم اگر بخواید خیلی محافظ کارانه رفتار کنه و دنبال آب باریکه باشه احتمالش کمه که موفق و راضی بشه. روزی دست خداست

رستوران داری که سهله ! پول خوب بدن تا آدم زندگیش راحت بچرخه و ماشین و خونشو بخره من حاضرم سوپور بشم!
مشکل خرج و دخل و مشکل مسکن خیلی فشار میاره! مشکل بنزین هم روش که باید بنزین آزاد بخری! من که دارم فکر میکنم چجوری میتونم از این مملکت فرار کنم!
اینقد تا حالا فشار بی پولی و در نتیجه فشار و تحقیر دیگران به دلیل بی پولی روم بوده که غمباد گرفتم(یعنی از فرط ناراحتی چاق شدم) خدا رو شکر الان مدتیه وضعم بهتر شده!

Last edited:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
باورم نمیشه دنیا سال 2009 اه ما 600 سال عقبیم

Romty

Registered User
لایک‌ها
14
من امروز رفتم واسه مصاحبه یه اداره دولتی چند تا سوال در مورد نماز رو بلد نبودم یا غلط جواب دادم حالا چی میشه ؟

اتفاق خواصي نميفته فقط از همين الان خودتو رد شده بدون ! من از اين تجربيات زياد دارم :D

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
حالا تو سوتیت خوب بوده!!

یکی از دوستان رفته بود گزینش گفته بودن، نماز که می خونی!؟ گفته بود نه! :D

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
اینا رو جدی گفتی یا داری شوخی میکنی ؟!!
کجا رفته بودی ؟

undocumented

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من امروز رفتم واسه مصاحبه یه اداره دولتی چند تا سوال در مورد نماز رو بلد نبودم یا غلط جواب دادم حالا چی میشه ؟

اين موردي كه ميگيد به اون اداره و سياستهاش هم مربوط ميشه، ممكنه هفته ديگه براي بار دوم هم براي مصاحبه دعوت بشي ولي اين دفعه در مورد شوراي نگهبان و مجمع تشخيص و اين چيزها هم ميپرسن خلاصه بايد خيلي بيشتر از قبل بلد باشي

البته حرف دوستمون هم قبول داره كه گفته بود اگه اهلش نيستي كه بيخيال شو چون آخر و عاقبتي برات نداره بالاخره ميفهمن و كار دستت ميدن (تو اين مملكت آدم فروش و اطلاعاتي شغل خوبي شده)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
جای تاسف داره که از این سوالات میپرسن. اصلا نباید در مورد مسایل دینی سوال بشه، این یه چیز شخصی هست. یه همچین کارمندایی رو گزینش میکنن و مردم رو توی ادارات سرگردون میکنن!!!

سال ها پیش دانشگاه امام صادق با رتبه خیلی خوب قبول شدم و دعوت شدم برای مصاحبه! ولی چون علاقه ای نداشتم و مهندسی عمران هم قبول شده بودم تصمیم گرفتم اصلا ادا در نیارم. نمیدونید چه خبر بود. معلوم بود بچه ها چند هفته ای هست که اصلاح نکردن!، همه شلوار های پارچه ای پوشیده بودن و پیرهن های سفید و چروکشون رو هم انداخته بودن رو شلوار (خودم چندتاشون رو از زمان دبیرستان میشناختم! اصلا تیپشون یه جور دیگه بود و داشتن فیلم بازی میکردن!!!). خلاصه مثل همیشه یه تی شرت آستین کوتاه با شلوار کتونی پوشیدم صورتم رو هم یه اصلاح حسابی کردم و یه ادکلن حسابی هم زدم و رفتم! شده بودم گاو پیشونی سفید :lol: عقده ای ها همچین چپ چپ نگاه میکردن که انگار مال باباشون رو خوردم! خلاصه جاتون خالی نمیدونید چه تئاتری بود به من که خیلی خوش گذشت.

در کل پیشنهاد میکنم این جور جاها که میرید حتما ریش داشته باشید، خیلی مرتب و تمیز لباس نپوشید (همون طور که بالا توضیح دادم)، احکام ساده نماز و نماز جمعه (بخصوص اینکه یکی دو هفته پیش امام جمعه کی بود) و روزه و اسامی سران کشور رو بدونید، در ضمن خیلی وقت ها به شناسنامتون هم نگاه میکنن تا ببینن تو انتخابات شرکت کردید یا نه. در ضمن اگر قراره بیان تو محل هم تحقیق کنن، برید ببینید امام جماعت مسجد محلتون اسمش چیه. کلا اگر پارتی ندارید از این اطلاعات هرچی بیشتر داشته باشید بهتره!

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اديتد .

Last edited:

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين كه چيزي نيس!!
يكي فاميلا ما به خاطر اينكه شلوار لي پوشيده بود تو گزينش رد شد!!
دقيقا هم بهش گفته بودن!!

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
اين كه چيزي نيس!!
يكي فاميلا ما به خاطر اينكه شلوار لي پوشيده بود تو گزينش رد شد!!
دقيقا هم بهش گفته بودن!!

به ، اين كه هيچي نيست . يكي از رفيقاي من فقط به خاطر اينكه دكمه آخر پيرهنشو نبسته بود از كارش اخراج شد .

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مملكت ما اينه!!اونوقت كانديداهاي رياست جمهوري تو مناظره ميشينن چيا ميگن!!

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
حالا کدوم اداره دولتی میخواستی مستخدم بشین؟
--
دیروز سیب درختی کیلویی 1800 بود امروز شده 2500....اگه گفتین چرا؟ چون امروز و فردا تعطیله میدون بار هم تعطیله پس باید گرون بدن!!!

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
به ، اين كه هيچي نيست . يكي از رفيقاي من فقط به خاطر اينكه دكمه آخر پيرهنشو نبسته بود از كارش اخراج شد .

این که چیزی نیست رفیق من به خاطر اینکه من یه پست الکی تو این فروم بزنم از کارش اخراج شد.;)

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
این که چیزی نیست رفیق من به خاطر اینکه من یه پست الکی تو این فروم بزنم از کارش اخراج شد.;)

اين كه هيچي نيست ، الان همه رفيقاي من به خاطر اينكه من يه بار جلوي يه بسيجي اسمه احمدي نژاد رو احم...ي نژاد تلفظ كردم توي زندانهاي سياسي هستن . تازه همه هم اتاقي هاي دانشگاهمم سه ستاره دار شدن ;)

پ.ن : به جاي سه نقطه در متن بالا ميتوانيد يكي از حروف ق ، ب ، ق ، س و ق را به دلخواه بگذاريد .

بالا