برگزیده های پرشین تولز

رفتيم براي فكر كردن

noshin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام
اول از همه بايد بگم به چند نكته جالب رسيدم كه
اولا نود و هشت درصد مردم به نوشتن با فونت بزرگ حساسيت دارن
دوما من هميشه فكر ميكردم فقط داروهاي شيميايي عوارض دارن نگو درمان بيماريهاي رواني هم عوارض داره پيرو فرمايشات دوستان عزيز براي معتاد نشدن به تاپيك زدن و حضرات محترم سايت، تصميم گرفتم عامل اصلي اعتياد كه صفحه كليد باشه بندازم بيرون بعدش اعتياد خود بخود حل ميشه
سوما فكر كنم يه كم بگي نگي افكارمون با هم فرق ميكنه اما چون نظر اكثريت مهمه من بايد يه فكري به حال خودم بكنم
راستش من هيچ كاري رو بدون هدف انجام نميدم اگه اومدم اينجا و هي بقول شما دارم تاپيك جديد مينويسم ( اي بابا يكي نيست بگه خانوم مگه اينجا سالن مونتاژه؟ مگه قراره راندمان بدن كه هر نيم ثانيه يه قطعه بزني ؟ حالا مديران محترم لطف كردن اجازه دادن ماهي سالي يه بار بيايي عرض سلامي بكني و بري ديگه چرا سوء استفاده ميكني؟ امان از دست سوء استفاده گرا) واسه اينه كه ميخوام يكم خالي بشم ميخوام يكم از دست اون چيزايي كه عين خوره داره وجودمو ميخوره راحت بشم كي ميدونه تو قلب اون يكي چيه ؟ حرفامو به هزار شكل و قيافه در ميارم شايد يكي از لابلاشون بتونه درد واقعيمو بفهمه .وقتي دنبال يه فكر ميكردي كه پا به پاي فكرت پرواز كنه و تو رو از دست مجهولات ذهنت خلاص كنه . وقتي دنبال يه دوست ميگردي كه دردتو درمون كنه و تو واقعيت پيداش نميكني مجبوري بري تو عالم مجاز و دنبال يه ساحر بگردي كه با نوك چوب جادوئيش از نو بسازدت يا مجبور ميشي به قول كاكوي عزيز واقعيتهاي تلخو درسته قورت بدي ( كه بعضي وقتا تو گلوي ادم گير ميكنه و نزديكه كه ادمو خفه كنه )
از اين حرفا بگذريم اقا به قول شيرازيا {شرمنده} از اينكه خستتون كردم ( اول معرفيم گفتم خسته كننده هستم يادتونه؟)
(ميگم خوبه اين سيستما ناطق نيستن وگرنه سيستم من همه ي قدرت سي پي يوشو ميزاش واسه غر زدن اخه طفلكي بيستو چهار ساعته رو ورده البته بعضي وقتا هم براي تنوع دو سه تا كار ميكسم انجام ميده ها)
اوه ببين چقدر نوشتم حالا هي به ما ميگن خانوم بسه اينقدر ننويس بشين يه كم فكر كن . كو گوش شنوا اقا فكر كنم بنده مشكل شنوايي هم داشته باشم ( البته حضرات واقفند كه بالفور درمان ميشه)
طبق سفارش اكثريت قريب به اتفاق دوستان گرامي بنده يه چند مدتي ميرم سر شغل قبليم يعني فكر كردن نميدونم از اين همه فكرچي نصيبم ميشه فقط ميدونم لااقل ميتونم بفهمم علت اين تنهايي چيه؟
اهورامزدا نگهدار همه ي قلباي عاشق باشه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نمونه ي شما زياد هست ... مثل خيلي از اين بلاگ نويسها و افرادي كه براي خالي شدن و خيلي مسائل ديگه, مينويسند. حال ,هر كس به يه سبك و هدفي خاص خودش!!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نيمه تاريك روشن ، نوشين خانوم زياد جدي نگير زندگي اينطوري هم كه فك ميكني مهم نيست كه هي غم بخوري ولي اينقدر مهم هست كه زندگي كني.
اهورامزدا هميشه نشانه زندگي و شادي بوده و غم نشانه آهرمن.

noshin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از iranvig :
نيمه تاريك روشن ، نوشين خانوم زياد جدي نگير زندگي اينطوري هم كه فك ميكني مهم نيست كه هي غم بخوري ولي اينقدر مهم هست كه زندگي كني.
اهورامزدا هميشه نشانه زندگي و شادي بوده و غم نشانه آهرمن.
اره زندگي ارزش هيچي رو نداره حتي ارزش نداره دو سه بار اسمشو تايپ كني ولي وقتي زنده اي و به زور داري نفس ميكشي بايد يه جوري باهاش كنار بيايي
ولي من فكر كنم برعكسه اهريمن هميشه ادمارو اميدوار ميكنه وعده هاي فريبنده ميده و دوستي باساطان اول خوش اخر ناخوش داره اما اهورامزدا وعده هاي درست ميده فقط يه عاشق درست حسابي ميخوادكه اهورامزدا بهش نگاه كنه عاشق واقعي شدنم خيلي سخته.............

بالا