برگزیده های پرشین تولز

رفع مشکل عدم اجرای بازی دوتا 2 (dota2)

kamalm

Registered User
لایک‌ها
14
راستش چند روز بود که وقتی استیم رو باز میکردم و روی پلی کلیک میکردم هیچ اتفاقی نمیفتاد و بازی باز نمیشد!
تا اینکه امشب مشکل رو فهمیدم
مشکل من به خاطر پاک شدن فایل datacache.dll از مسیر Steam\steamapps\common\dota 2 beta\bin
بود که توسط آنتی ویروسم انجام میشد!
اما را حل:
1 - آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید
2- طبق عکس ها به قسمت VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE و روش کلیک کنید و صبر کنید تا کارش تموم بشه
3- حالا اسیم رو ببندید و دوباره باز کنید
4 - استیم به محض باز شدن فایل های از دست رفته رو دانلود میکنه
5 - حالا این فایل ها ی از دست رفته ی دانلود شده رو باید به قسمت استثنائات آنتی ویروستون اضافه کنید تا دوباره پاکشون نکنه
6 - حالا آنتی ویروس رو فعال کنید
7 - از بازی لذت ببرید !

اگر مشکلی بود من در خدمتم.

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    68.5 KB · نمایش ها: 288
  • 2.jpg
    2.jpg
    33.5 KB · نمایش ها: 285

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
سلام دوست عزیز
منم در مورد استیم و بازی دوتا سوالی داشتم...
من دوتا رو از داخل استیم دانلود میکنم اما این کار طول میکشه برای همین روی پاوس میزنم و برای مدتی دانلود قطع میشه اما وقتی میخوام دوباره دانلود رو شروع کنم این کار از اول انجام میشه یعنی باید همشو از اول دوباره دان کنم دو سه بار هم امتحان کردم اما همین مشکل هست میشه راهنمایی کنی؟؟؟؟

kamalm

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
پیشنهاد میکنم بازی رو از دوستی کسی بگیرید دردسرش کمتره

behrooz1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقا من اینکارم کردم نشد

SubaSa_OzaRa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دمت گرم...یعنی درسته این اسپم محسوب میشه ولی نتونستم به یه تشکر اکتفا کنم...لایک داری داداش...

ehsandm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. من هم مثل شما همین مشکل رو دارم که موقع پلی کردن بازی با این عبارت رو به رو میشم updating dota 2/ preparing to launch dota 2 ...
و در ضمن کادر زیریش هم اگه مربط به دانلود باشه تکمیل نمیشه و در آخر سر این عبارت میاد:steam-error/an error occurred while updating dota 2 (content servers unreachable)/ see the steam support site for more infomation من همچنین از مسیری که در بالای صفحه طکر کردید هم رفتم اما مشکلم برطرف نشد لطفا راهنماییم کنید. مچکرم

shahin_bh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من وقتی از استیم میزنم رو دوتا 2 بدون اینکه اپدیت کنه میره تو بازی بعد تو بازی میگه اپدیت لازمه لطفا دوتا 2 را ببندید و سیستم خود را ریستارت کنید هر کاری کردم نشد تو رو خدا کمکم کنید

hamid655

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه مشکلی دارم بازی اجرا میشه صداش میاد ولی بازی میره بالای صفحه سمت چپ فقط یه تیکه مشکی میمونه و به هیچ وجه دسترسی به بازی ندارم شاید اگه بتونم ضریب بازیو عوض کنم مشکل حل بشه . یا exclusive full screen
اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه لطفا

DGTALBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من وقتی از استیم میزنم رو دوتا 2 بدون اینکه اپدیت کنه میره تو بازی بعد تو بازی میگه اپدیت لازمه لطفا دوتا 2 را ببندید و سیستم خود را ریستارت کنید هر کاری کردم نشد تو رو خدا کمکم کنید
داداش منم همین مشکل را دارم مشکلت اگه حل شده بی زحمت بگو چجوری

DGTALBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بالا