برگزیده های پرشین تولز

ركورد انتقال اطلاعات شكسته شد!!!

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

بالاخره ركورد انتقال اطلاعات رو با خطوط ديال آپ شكستم.طي 6 شب يك فيلم به حجم 593 مگابايت رو دانلود كردم و در همان بين قسمت اول يك فيلم دو قسمتي اون هم به حجم 120 مگابايت رو دانلود كردم.در مجموع در هفته تقريبا گذشته هفته ژركاري داشتم كه بالغ بر 700 مگابايت را دانلوديدم.

مهدي

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اااااااا هنر کردی
من هر شب 2 تا آلبوم music میگیرم حدود 150 mg هفته ای میشه چقد؟
1050 mg
6 روز هم میشه 900 :))

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الانم که دارم میخوابم منتظرم dl تموم شه :)

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
بابا یه تشویقی کفی سوتی چیزی.....اه...زدی تو برجکمون حسابی!!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Maxton :
بابا یه تشویقی کفی سوتی چیزی.....اه...زدی تو برجکمون حسابی!!!
خب ببين خداييش هنر نكردي ديگه! ديال آپ حداكثر سرعتش به طور ميانگين 7 كيلوبايت در ثانيه هست. (اون كه موقع دانلود لحظه اي مينويسه 10 كيلوبايت در ثانيه رو حساب نكنين) خب يك ساعت ميشه حدودا 25 مگابايت و يك روز ميشه 590 مگابايت! دانلود 700 مگابايت تو 7 روز هنر نيست! لازم به ذكره كه من خودم با ديال آپ تجربه دانلود 163 مگابايت رو تو 10 ساعت داشتم! و ميشناسم اونهايي رو كه دو روز تموم نشستن فيلم دانلود كردن!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Maxton :
سلام
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

بالاخره ركورد انتقال اطلاعات رو با خطوط ديال آپ شكستم.طي 6 شب يك فيلم به حجم 593 مگابايت رو دانلود كردم و در همان بين قسمت اول يك فيلم دو قسمتي اون هم به حجم 120 مگابايت رو دانلود كردم.در مجموع در هفته تقريبا گذشته هفته ژركاري داشتم كه بالغ بر 700 مگابايت را دانلوديدم.

مهدي

دمت گرم
بیا تو این تاپیک ببینیم سرعت کارتت چجوریاست

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mahdi206 :
خب ببين خداييش هنر نكردي ديگه! ديال آپ حداكثر سرعتش به طور ميانگين 7 كيلوبايت در ثانيه هست. (اون كه موقع دانلود لحظه اي مينويسه 10 كيلوبايت در ثانيه رو حساب نكنين) خب يك ساعت ميشه حدودا 25 مگابايت و يك روز ميشه 590 مگابايت! دانلود 700 مگابايت تو 7 روز هنر نيست! لازم به ذكره كه من خودم با ديال آپ تجربه دانلود 163 مگابايت رو تو 10 ساعت داشتم! و ميشناسم اونهايي رو كه دو روز تموم نشستن فيلم دانلود كردن!
درسته که از لحاظ تئوریک امکان پذری هست، ولی همیشه از لحاظ عملی هم نمیشه. مثلا در بهترین اوقات که dc هم نمیشوید. باز ممکنه که برق بره!!!!!!!!!!!! پس باز برای خودش رکورد جالبیه!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از vmf :
درسته که از لحاظ تئوریک امکان پذری هست، ولی همیشه از لحاظ عملی هم نمیشه. مثلا در بهترین اوقات که dc هم نمیشوید. باز ممکنه که برق بره!!!!!!!!!!!! پس باز برای خودش رکورد جالبیه!!
خب دانلود منجر رو براي همين گذاشتن! اگه با خود IE اين 700 مگابايت رو دانلود كرده باشه اون وقت براي خودش ركورد محسوب ميشه!

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
:lol: از نظر تئوريك احتمال تا اين درجه xxخل بودن هست ولي در عمل راستش من نديده بودم ... :lol:

اي ول به شما... به قول ارباب احسان خيلي روحيه دارين بابا ... :blink:

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ReD3ath++ :
:lol: از نظر تئوريك احتمال تا اين درجه xxخل بودن هست ولي در عمل راستش من نديده بودم ... :lol:

اي ول به شما... به قول ارباب احسان خيلي روحيه دارين بابا ... :blink:
به نظر من پشت کارشون قابل تحسینه !

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزان من ادب را رعایت فرمایید.
در ضمن من خودمو جر بدم در پر سرعت ترین زمان ممکن در روز و با بهترین دانلود منیجر هر 2 ساهت 30 مگابایت می گیرم نه 160 مگابایت.سرعت من خیلی مزخرفه!!!

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
سر عت دانلود من با بهترین دانلود منیجر 4 کیلوبایت در ثانیه هست !!!
اگرم با دپ دانلود کنم زیر 1 کیلو بایته!!!
ولی خوشم اومد در کل خوب روحیه می دید

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
175.gif
خوب کافی نت رو برای همین کارا ساختن!
شما 37-40 ساعت بگیریم ساعتی 300 تومن یعنی 12 تومن افتادید بدون حساب قبض تلفن. میتونستید در نهایتش با رایت سی دی و 2 ساعت دانلود تو یه کافی نت پرسرعت با 2 تومن سروتهش و هم بیارید!
ولی خوب خودش یه رکورده میتونید تو کتاب گینس ثبتش کنید، درحالی که توی ینگه دنیا 3-4 GB رو جابجا میکنن، در اینجا با آخرین فناوریها! اونهم از نوع فناوری اطلاعات! و ارتباطات! 500 MB رو تونستید دانلود کنید! عجب رکوردی :)

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از Maxton :
عزیزان من ادب را رعایت فرمایید.
در ضمن من خودمو جر بدم در پر سرعت ترین زمان ممکن در روز و با بهترین دانلود منیجر هر 2 ساهت 30 مگابایت می گیرم نه 160 مگابایت.سرعت من خیلی مزخرفه!!!

رفيق شوخي كردم باهات ... اگرچه كمي پشت وانتي بود ... به دل نگير ... ;)

بالا