برگزیده های پرشین تولز

رمز گمشده اینترنت مخابرات

rishsefid

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان
یکی از دوستانم اینترنت مخابرات داره و هم نام کاربری و هم رمز عبورشان گم شده چیکار باید بکنه؟؟

hajoo

Registered User
لایک‌ها
5
با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید. بخش اینترنت پرسرعت بعد پشتیبانی‌. با تلفن ثابت همون شماره ای که اینترنت گرفتید بزنگید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

rishsefid

Registered User
لایک‌ها
31
دوست من دستت درد نکنه زنگ زد 2020 بهش دادند

ParsianWeb

Registered User
لایک‌ها
53
چجوری یوزر رو عوض کرده؟!

rishsefid

Registered User
لایک‌ها
31
سلام.. معلوم دیگه عزیز.. شما عابر بانکتون گم میشه میای تاپیک میزنی چی کار کنم ؟

اعصاب نداریا :)
من گفتم شاید بک راه سریعتر بجز رفتن به مخابرات منطقه باشه و منظورم همین 2020 این دوستمون بود که خودم یادم نبود

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
دوستان گفتن دیگه 2020 :)

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
آقا شرمنده خیلی اوچیکیم.. :دی

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام دوستان
یکی از دوستانم اینترنت مخابرات داره و هم نام کاربری و هم رمز عبورشان گم شده چیکار باید بکنه؟؟

2020 تلفن گویا داره و راهنماییتون میکنه که چطور رمز جدید بگیرید .
فقط یادتون باشه که با همون خطی که اشتراک اینترنت گرفتید تماس بگیرید .

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
ساده ترین راه اینه که زنگ بزنی قالیشویی شربت اوغلی
عجب!!!!!!!!!!
تاپیک اسپم ندیده بودیم که اون هم دیدیم.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ساده ترین راه اینه که زنگ بزنی قالیشویی شربت اوغلی
عجب!!!!!!!!!!
تاپیک اسپم ندیده بودیم که اون هم دیدیم.

شما خیلی رو داری
اصن تاپیک اسپم
یه ماه از تاپیک گذشته نبش قبر میکنی که چی شه ؟

nassim20

Registered User
لایک‌ها
8
شما از 2020 راضی هستید؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
خوب به پشتیبانی اطلاع بده

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
شما خیلی رو داری
اصن تاپیک اسپم
یه ماه از تاپیک گذشته نبش قبر میکنی که چی شه ؟

تقویم سایت شمسی نیست من از کجا بدونم تاپیک ماله کی هست؟ (توی صفحه اول هم بود) انجمن اشکال زیاد داره مثلا نصب یک ماژول تقویم چقدر طول میکشه؟
سوالش اصلا سوال نبود لامصب بمب اعصاب بود
من اگه خیلی رو زیاد دارم شما ماشالا عوضش اصلا ادب و نزاکت نداری..

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
مخابرات خوب نیست
اینجا ک سرعتش کمه
تو حجم هم دستکاری میکنن زیادتر محاسبه میکنه

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
مخابرات خوب نیست
اینجا ک سرعتش کمه
تو حجم هم دستکاری میکنن زیادتر محاسبه میکنه

اتفاقا اینترنت مخابرات از شرکتها خیلی بهتره.چون مخابران دله دزدی توی کارش نیست ولی در مورد این شرکتها بخوای حرف بزنی باید در مورد کثافت کاریهاشون یک کتاب بنویسی اونم توی یک جلد بعید میدونم جابشه.
در مورد مخابرات: من الان 256 نامحدود مخابرات تهران مرکز پیروزی دارم(ماهی 12500ت) خودشون گفتن 25 کیلوبایت سرعت دانلودته ولی خدایی همیشه بین 30 تا 32 هست. اگه سرور دانلود درست باشه از 30 پایینتر نیومده تا حالا. توی این مدت یک سال و خورده ایی یک بار هم با 2020 تماس نگرفتم چون مشکلی برای سرویسم پیش نیومده. (جهت اطلاع مقدار دانلودش میشه ساعتی حدود 100 مگابایت یا به عبارتی اگر روزی 8 ساعت سیستم رو رو دانلود بزاری میشه 24 گیگ ماهیانه)یعنی یک دهم قیمت... حالا اگه ادم لارجی باشی و بخوای 24 ساعته دانلود کنی میشه ماهی 72 گیگ که قیمت هر گیگ دانلود در میاد 173تومن.
و اما برگردیم به زمانی که از این شرکتها سرویس داشتم.
1: بیشتر وقتها شبانه یا وصل نمیشد..یا دیر وصل میشد و زود قطع میشد یا بدون اطلاع حذف میشد و بی خبر از شارژ روزانه کم میشد! یا در طول شب 10 بار به عمد قطع و وصل میشد. اون موقع ها نرم افزارهای دانلود مثل الان پیشرفته نبود که ادامه دانلود رو از سر بگیره.
2: پاسخگویی اپراتورها به این صورت بود که بعد از یک ساعت الافی پشت خط آخر سر هم جواب درست و حسابی به ادم نمی دادند.تقریبا در طول ماه 10-15 تومن هم پول تلفنمون با پشتیبانی میشد.
3:قیمت 3 گیگ ماهیانه میشد 20 هزار تومن + 5000 تومن اضافه بابت هر گیگ اضافه.که معمولا میخواستی کل ماه رو استفاده کنی بالای 50 هزار تومن باید هزینه میکردی.
4: زمانهایی که از سرویس استفاده نمیکردم و هیچ صفحه ایی هم مرور نمیکردم ساعتی 15 تا 25 مگابایت از حجم مصرف میشد!
5:همیشه بابت گیگ اضافه یک پام دم باجه خودپرداز بود یک پام خونه پای تلفن که بهشون بگم پرداخت کردم وصلش کنید لامصبو. اما در حال حاضر هزینه میاد روی قبض و با 1818 راحت پرداخت میشه.
6:خیلی وقتها وسط یک کار مهم سرویس قطع میشد و در پاسخ به دروغ میگفتن قطعی سراسری هست. در حالی که کافی نت سر کوچه وصل بود.
7:چند بار هم پیش اومد شب خوابیدیم صبح بیدار شدیم دیدیم از سیستم خاموش کل اعتبار صفر شده زنگ زدیم گفتن ببخشید اشکال از نرم افزار سایت هست و بجای کل اعتبار یک گیگ میدادن که اونم بطرز مشکوکی یکی دو ساعته تموم میشد.
8:از اونجایی که ما هر یک روز در میون پای دستگاه خودپرداز در حال شارز سرویس مربوطه بودیم و باید تلفنی به اطلاع اپراتور میرسوندیم تا وصل کنه. همیشه توی تعطیلات ما بی اینترنت میموندیم.
باورکنید خیلی از موارد رو یادم رفته.اما برای اینکه تبلیغات منفی نشه اسم شرکت رو نمیارم.ولی در کل طی 4-5 سال از 6 تا شرکت مختلف هم اشتراک گرفتم اما یکی از یکی بدتر.. در مورد 2020 هم هیچ تجربه ایی ندارم.چون تا حالا قسمت نشده.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
اینترنت هر منطقه با منطقه دیگه فرق داره، بحث در موردش بیفایده است، مخصوصا اینکه سلیقه اقایون هم بر ضابطه بیشتر میچربه.

hajoo

Registered User
لایک‌ها
5
یعنی اینترنت مخابراتو بردی در حد at&t امریکا. حالا یه 256 داده به جای 25 سرعتش 32ه خیلی ذوق میکنی.اولا 256 کیلوبیت میشه 32 کیلوبایت. دوما اپراتورای دیگه سرعت 256شون خیلی بالاتره. برا من همش قطع میشه.سرعت نوسان داره.پینگ میره بالا. اصن یه وعضی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

بالا