برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومى مجله ى بازى پرشين تولز

نظر شما راجب اولین شــــماره ی مجله ی بازی ایرانیان چیه ؟

• Total voters
    15
  • Poll closed .

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان:
لطفا يه سر به گروه بزنيد تا هر كس دنبال يه مطلبي كه ميره يه نفر ديگه هم همون رو پيدا نكنه!
و همين طور نام مورد نظرتون رو براي مجله بگيد تا يه نظر سنجي توي همين تاپيك انجام بديم.ممنون.

سلام داریوش خان گفتند آمدیدم...
خب من اینجام برای ترجمه هر چی بخواهید!!!:D

به ب به
سلام
خوش آمدی برادر
میگم من باید یه پورسانتی از پرشین تولز بگیرم این همه کاربر براش آوردم ها:D

اين يه طرح اوليه براي لوگوي مجله اس . دوستان نظرتون رو بگيد .

مرسی برادر
جالبه
ولی میگم اگر قرارا اسمه پرشین تولز روش باشه از همین لوگوی خوده انجمن استفاده کنیم
نیازی نیست چیزه پیچیده ای با حرکات موزون و غیر موزون باشه

من حالا درخواست دادم که اگه امکانش باشه همین لوگوی
vbulletin3_logo_white.gif

رو transparent اش رو بدن یه game magazine هم بزاریم بغلش والسلام
ساده و سبک

to rimember sb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
منم هستم البته با اجازتون:D
من تو تبدیل فایل ها به pdf و تا حدودی آپلود اونها می تون کمکتون کنم البته قول نمی دم دائم بتونم در خدمتتون باشم درسام سنگینه ولی تا جایی که بتونم در خدمتم اگر قابل بدونید خوشحال می شم کاری کنم !
موفق باشید :happy:

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
D

مرسی برادر
جالبه
ولی میگم اگر قرارا اسمه پرشین تولز روش باشه از همین لوگوی خوده انجمن استفاده کنیم
نیازی نیست چیزه پیچیده ای با حرکات موزون و غیر موزون باشه

ساده و سبک[/QUOTE]

باشه آقا . قبول . منم نگفتم اين لوگوي مجله باشه . چون گفته بوديد طرح بديد ، اين رو زدم . به هر حال تصميم اول و آخر رو جمع مي گيره . من هم مطيع جمعم . اگه فكر مي كنيد بايد از طرح خود پرشين تولز استفاده بشه ، مشكلي نيست . ;);)

A M I R 125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان گل من همون A M I R 1 1 0 هستم به دلیل گم کردن پسورد نام کاربری جدید ساختم البته میدونم خلافه ولی مجبور بودم....:(

چند تا سوال داشتم:
مجله کی شروع به کار میکنه؟؟؟
مطلبمونو به کی بدیم تا توی مجله بزاره؟؟؟؟
عکس برای توی مجله را خودمون میدیم یا شما میدید؟؟؟
کی من شروع به نوشتن مطلب کنم و کی تحویل بدم ؟؟؟؟
من توی همه ی بخش ها به جز گرافیک و پی دی اف اماده ی فعالیت و به نوعی تو این کار استادم:D

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
نیازها: دسترسی به اینترنت، شناخت سایت های مختلف اخبار و اطلاعات بازی های کامپیوتری

من میدونم اخبار Top انگلیسی یا Review یا امتیازو بدم اما ترجمه با شما چون تو کف ترجمه نیستم ، خوبه ؟ :دی

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام دوستان
منم هستم البته با اجازتون:D
من تو تبدیل فایل ها به pdf و تا حدودی آپلود اونها می تون کمکتون کنم البته قول نمی دم دائم بتونم در خدمتتون باشم درسام سنگینه ولی تا جایی که بتونم در خدمتم اگر قابل بدونید خوشحال می شم کاری کنم !
موفق باشید :happy:
خوش اومدي.قدمت روي چشم.
به ب به

ساده و سبک
من هم موافقم.
فقط بالاش Game Magazin هم اضافه ميكنيم.

سلام بر دوستان گل من همون A M I R 1 1 0 هستم به دلیل گم کردن پسورد نام کاربری جدید ساختم البته میدونم خلافه ولی مجبور بودم....:(

چند تا سوال داشتم:
مجله کی شروع به کار میکنه؟؟؟
مطلبمونو به کی بدیم تا توی مجله بزاره؟؟؟؟
عکس برای توی مجله را خودمون میدیم یا شما میدید؟؟؟
کی من شروع به نوشتن مطلب کنم و کی تحویل بدم ؟؟؟؟
من توی همه ی بخش ها به جز گرافیک و پی دی اف اماده ی فعالیت و به نوعی تو این کار استادم:D
سلام.
چرا شما درخواست رمز جديد نداديد؟
ارسال ميشد به ايميلتون.به هر حال...
ج1=الان يه هفته اي هست شروع به كار كرديم!منظورتون اينه كه كي منتشر ميشه؟در سال جديد منتشر ميشه.
ج2=شما مطالبتون رو به سردبير كه منم بديد،بعد از اصلاح يا تاييد مزاريمش توي مجله.
ج3=اگر عكس رو خودتون گذاشتيد كه بهتر اگر نه هم اشكالي نداره.فقط عكس ها خيلي كيفيت بالا يا پاييني نداشته باشند.متوسط باشن.
ج4=شما هر وقت دوست داري در گروه نام مطلب خودتون رو بگو تا ديگران هم، همون مطلب رو پيدانكنند،هر وقت هم دوست داشتي تحويل بده.

من میدونم اخبار Top انگلیسی یا Review یا امتیازو بدم اما ترجمه با شما چون تو کف ترجمه نیستم ، خوبه ؟ :دی
عاليه! :دي

A M I R 125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دنی جون ((زود خودمونی شدم)):D من الان در حال نوشتن نقد و بررسی هوی رین (باران سنگین)(Heavy Rain) هستم لطفا کسی این مطلبو ننویسه:rolleyes:همچنین در بخش فلش بکی که صحبتش شد میتونم فلش بک دیابلو 2(Diablo2) را بنویسم و بزارم همچنین تو بخش اخبار هم که توپ بلدم ولی تو ترجمه هیچی بلد نیستم((نه اینکه زبانم ضعیف باشه )) حوصله ی ترجمه ندارم...

در مورد پسورد هم دنی جون دو بار درخواست دادم ولی بی فایده بود.....:(

خلاصه تا دو روز دیگه نقد و برسی را هوی رین را بهتون میدم و تا 7 تا 8 روز دیگه هم فلش بک دیابلو 2 را میدم......

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دنی جون ((زود خودمونی شدم)):D من الان در حال نوشتن نقد و بررسی هوی رین (باران سنگین)(Heavy Rain) هستم لطفا کسی این مطلبو ننویسه:rolleyes:همچنین در بخش فلش بکی که صحبتش شد میتونم فلش بک دیابلو 2(Diablo2) را بنویسم و بزارم همچنین تو بخش اخبار هم که توپ بلدم ولی تو ترجمه هیچی بلد نیستم((نه اینکه زبانم ضعیف باشه )) حوصله ی ترجمه ندارم...

در مورد پسورد هم دنی جون دو بار درخواست دادم ولی بی فایده بود.....:(

خلاصه تا دو روز دیگه نقد و برسی را هوی رین را بهتون میدم و تا 7 تا 8 روز دیگه هم فلش بک دیابلو 2 را میدم......

اختيار داريد.من توي پست اول گروه گفتم هر چي دوست داريد صدام كنيد.
بازي خيلي توپيه.من خودم ميخواستم اين رو پيدا كنم ولي چون شما ميخوايد مانعي نداره.خيلي ممنون.
به اين يوزرتون رو هم دعوت نامه ي گروه ميفرستم.

درباره ي بخش فلش بك هم ممنون ميشم اين كارو بكني.

فداي سرت با همين يوزر فعاليت كن :دي

TNX

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
هممم
مسنکه خبری نمیشه در مورده لوگو
خودم باید دست به کار بشم گویا

فقط دوستانی که از خودشون نقد مینویسن در مرد بازی ای سعی کنن توش بی طرف باشن و جبه گیریه خاصی نداشته باشن

همین تو انجمن هم یه نسخه بزارن که به کار دوستان هم بیاد آرشیو هم بشه

مرسی

A M I R 125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داریوش جون من طرفدار 99999999999 اتیشه ی سونی هستم ولی جبه گیری تو مجله که نمیشه:D

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
فقط دوستانی که از خودشون نقد مینویسن در مرد بازی ای سعی کنن توش بی طرف باشن و جبه گیریه خاصی نداشته باشن
موافقم.
دوستان،به هيچ وجه نظر شخصيتون رو وارد نقد نكنيد!و حتما از يه سايتي چيزي به عنوان منبع استفاده كنيد
ممنون.

همین تو انجمن هم یه نسخه بزارن که به کار دوستان هم بیاد آرشیو هم بشه
اين چوري كه بعضي ها سؤ استفاده ميكنند.
ميرند داخل مجله ي خودشون مطلب مارو ميزارند!
من بعد از اصلاح يه نسخه ازشون توي گروه ميزارم

Last edited:

A M I R 125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برو بکس انگار خبر ندارید؟؟؟؟؟
کپی از سایت های خارجی هم خلافه همونطور که از سایت های ایرانی کپی نمیکنید نباید از سایت های خارجی هم کپی کنید ....:blink:
اگر اینجوری بود با ترجمه گرم ثانیه ای 2 نقد میفرستم
برای اینکه مجله خوب باشه باید تمامی مطالب توسط خودمون نوشته باشه نه از سایت هایی نظیر ای جی ان و گیم اسپات کپی شده باشه حالا اخبار عیبی نیست که از VG247 کپی بگیریم ولی مقالات و نقد و بررسی را که نمیشه کپی کرد واقعا حدود 90 در صد ارزش مجله میاد پایین:blink:

A M I R 125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موافقم.
دوستان،به هيچ وجه نظر شخصيتون رو وارد نقد نكنيد!و حتما از يه سايتي چيزي به عنوان منبع استفاده كنيد
ممنون.

وقتی یه نفر گیمر حرفه ای باشه ههمیشه نظر شخصیش بسیار دقیق و عالی در میاد ما بازی را انجام میدیم و نقدو مینویسم وگرنه از روی معده که نمینویسیم وقتی هم بازی را انجام بدیم یعنی حس بازی را درک کردیم و یه نقد توپ مینویسیم نه بریم از خارجی ها کپی بگیریم:(

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
وقتی یه نفر گیمر حرفه ای باشه ههمیشه نظر شخصیش بسیار دقیق و عالی در میاد ما بازی را انجام میدیم و نقدو مینویسم وگرنه از روی معده که نمینویسیم وقتی هم بازی را انجام بدیم یعنی حس بازی را درک کردیم و یه نقد توپ مینویسیم نه بریم از خارجی ها کپی بگیریم:(
منظور من براي نقد بازي هايي كه ازشون خيلي بدتون مياد و از روي تنفر نقدش مي كنيد بود.

برو بکس انگار خبر ندارید؟؟؟؟؟
کپی از سایت های خارجی هم خلافه همونطور که از سایت های ایرانی کپی نمیکنید نباید از سایت های خارجی هم کپی کنید ....
اگر اینجوری بود با ترجمه گرم ثانیه ای 2 نقد میفرستم
برای اینکه مجله خوب باشه باید تمامی مطالب توسط خودمون نوشته باشه نه از سایت هایی نظیر ای جی ان و گیم اسپات کپی شده باشه حالا اخبار عیبی نیست که از VG247 کپی بگیریم ولی مقالات و نقد و بررسی را که نمیشه کپی کرد واقعا حدود 90 در صد ارزش مجله میاد پایین

باشه نقد ها رو كپي نميكنيم.ولي اخبار رو كه نميشه از خودمون بگيم :دي
از سايت هاي معتبر ميگيريم.

Last edited:

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
برادر فرار نکن!!
126fs328122.gif
تازه اوله کاره و جا زیاد داریم
شما مشخص کن تو کدوم بخش ها میتونید فعالیت کنید

اگر هم موضوعات حجمش بیشتر از حجم مورد نیاز بود میمونه به صورته رزرو برای ماه های بعد

ما که هستیم! نگران نباش اگه من بیام تو یه کار بقیه هم برن من همچنان هستم :دی

ما همینقدر که جزو طرفدارام باشیم کلی خوش به حالمونه! :lol:

سلام.
شما هنوز هم ميتونيد توي اين مجله به ما كمك كنيد.
به سلامتي.هنوز منتشر نشده،چقدر طرفدار داره اين مجله! :دي

ولی حالا برسیم به کدوم بخشا هستم : تو قسمت خبر، نقد بازی ( به صورت ترجمه از سایتای بازی بهتر بشه فک کنم ) و هر چیزی که به بازی ربط داشته باشه!

و یه قسمتیم هست به نظرم بد نیست داشته باشیم، یه سایتی یه مطلبی میزاره با عنوان " یه ساعت با -عنوان بازی - "، نمیدونم همچین بخشی داریم یا نه، ولی بد نیست داشته باشیم، هم میشه ترجمه کرد هم میشه به صورتای دیگه باشه که یه پیشنهادایی در موردش دارم که اگه موافقت شد بعد پیشنهادارو مطرح میکنم.

خلاصه با این تفاصیر اگه اساتید قبول کنن ما هم درخدمتیم

Bersam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فکر کنم توی قسمت فلاش بک بتونم فعال باشم :دی ! البته اگه وقت بزاره !!!

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28

نه برادر زکاته علم نشرشه

هر کی هم خواست استفاده کنه
خوبیه این کار اینه که با نام خودشون ثبت میشه و بعد ها اگه مشکلی پیش اومد حداقل یه سند دارن

حالا اگه میخوایم لو نره بعد از انتشار هر ماه مجله تاپیک ها ایجاد شه خوبه؟

در مورد ترجمه و قانون کپی رایت کلا کسی که تو ایران رعایت نمیکنه ولی ما رعایت میکنیم! اکثره موضوعات اگه منبع ذکر بشه مشکلی پیش نمیاد
اگر هم ترجمه بشه که حق ترجمه با مولف و مترجم هست

فقط منابع رو همیشه ذکرکنید
آدرس کامل هم خیلی نمیخواد مثلا در همین حد کافیه: منبع: گیم اسپات یا ...
در هر صورت شما آرس کامل رو تو مقالاتتون بزارید موقعه انتشار توسط امیر جان و دیگر سردبیر در صورت لزوم ویرایش میشه

دوستان یه لوگو ی ساده زدم، البته لوگوی خوده پرشین تولز رو هم مجبور شدم دوباره طراحی کنم
3f8f92ff42bfd4a402a3ac5990bd6af1.gif

نظرتون چیه؟

راستی میخوایم زمینه ی صفحات مجله روشن باشه یا تیره؟
جلد جداست مشکلی نداره

AntiGame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون برای لوگو من یک چندتا طرح دارم بگم؟؟؟:eek:

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان یه لوگو ی ساده زدم، البته لوگوی خوده پرشین تولز رو هم مجبور شدم دوباره طراحی کنم

نظرتون چیه؟

جلد جداست مشکلی نداره

درباره ي لوگو بايد بگم خوبه . ساده و سنگين . بايد ببينيم رو جلد خودشو چه جوري نشون مي ده. :):)
صفحه ها هم به نظرم بايد يه جوري باشه كه خواننده از خوندنش خسته نشه . اگه زيادي تيره يا تند باشه ، ممكنه چشم رو خسته كنه و اگه زيادي ملايم و بي روح باشه و رنگ ها زيادي روشن باشه ، ممكنه خواننده رو اصلا جذب نكنه . بهتره تركيبي از اين دو تا باشه . :)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
ولی حالا برسیم به کدوم بخشا هستم : تو قسمت خبر، نقد بازی ( به صورت ترجمه از سایتای بازی بهتر بشه فک کنم ) و هر چیزی که به بازی ربط داشته باشه!

و یه قسمتیم هست به نظرم بد نیست داشته باشیم، یه سایتی یه مطلبی میزاره با عنوان " یه ساعت با -عنوان بازی - "، نمیدونم همچین بخشی داریم یا نه، ولی بد نیست داشته باشیم، هم میشه ترجمه کرد هم میشه به صورتای دیگه باشه که یه پیشنهادایی در موردش دارم که اگه موافقت شد بعد پیشنهادارو مطرح میکنم.

خلاصه با این تفاصیر اگه اساتید قبول کنن ما هم درخدمتیم
سلام.
حقيقتش من توي بخش اعلاميه ها زدم كه بخش تحريريه تكميل شد.شرمنده :blush:
بايد يه برنامه ريزي بكنيم تا همين همكاران رو هم بشه مديريت كرد.
نه برادر زکاته علم نشرشه
هر کی هم خواست استفاده کنه
داريوش جان،اگر ما بخوايم مطالبمون رو همين جوري در اختيار مردم قرار بديم كه همه توي مجله ي خودشون ميزارند!
به نظر من اگه مردم واقعا مشتاق به اين مطالب هستند،يك ماه صبركنند تا وقتي مجله منتشر شد.
اين طوري هر كس داخل مجلش مطلب ما رو بزاره چون ما زودتر منتشرش كرديم،واضح هست كه اونا كپي كردند.

ما مطالب رو انتشار ميدم ولي به موقعش.پس زكاتشو هم ميديم :دي

حالا اگه میخوایم لو نره بعد از انتشار هر ماه مجله تاپیک ها ایجاد شه خوبه؟
ما يك تاپيك مرجع ميسازيم كه فقط مجله ها داخلش باشه بعد هم مدير بخش قفلش ميكنه.
نيازي به چندتا تاپيك نيست.

در مورد ترجمه و قانون کپی رایت کلا کسی که تو ایران رعایت نمیکنه ولی ما رعایت میکنیم! اکثره موضوعات اگه منبع ذکر بشه مشکلی پیش نمیاد
اگر هم ترجمه بشه که حق ترجمه با مولف و مترجم هست

فقط منابع رو همیشه ذکرکنید
آدرس کامل هم خیلی نمیخواد مثلا در همین حد کافیه: منبع: گیم اسپات یا ...
كسي پيگيري نميكنه ولي بهتره فقط آدرس سايت رو هم مثل هميني كه گفتيد بديم.

نظرتون چیه؟

جلد جداست مشکلی نداره
لوگوي خوبيه.بقيه ي دوستان هم اگر نظرشون مثبته همين رو انتخاب ميكنيم.

صفحات هم به نظر من بايد عكس مربوط به اون مطلب پشتش باشه.ولي كادرش بهتره تيره باشه.

آقایون برای لوگو من یک چندتا طرح دارم بگم؟؟؟:eek:
بفرما... :دي

بالا