برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومی بخش شبکه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
آقا یه پیشنهاد دیگه ....

عرض کنم چون بخش شبکه کاملا تخصصی است و به صورت فنی و حرفه ای ( کلا مهندسی ) دنبال می شود . پس باید بازارچه مربوط به خودش رو داشته باشه . تا توی اون کالاهای شبکه به صورت تخصصی فروخته بشه .

به عبارتی بخش شبکه و تجهیزات آن باید از چیپس و پفک و اینا جدا بشه و برای خودش یک بخش بازارچه داشته باشه .

نظر بقیه چیه !؟

خوب من میخواستم با توجه به تحولات مثبت اخیر در بخش شبکه این پیشنهاد رو بدم که دیدم قبلا" داده شده - این هست که به یادآوری بسنده میکنم.

البته اگر بخواد زیرمجموعه بخش بازارچه بشه همون بهتر که اصلا" ایجاد نشه!

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
نه اگر قرار باشه بشه .. همینجا تو بخش شبکه و اینترنت ایجاد میشه .

نظرت چیه !؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
نظرم رو که گفتم - بازارچه برای بخش شبکه ضروری هست. یعنی این بخش بدون بازارچه ناقص محسوب میشه. درست همونجور که بدون آموزش ناقص هست.

همچنین یک تاپیک مرجع برای معرفی و آشنایی با نرم افزارهای مربوط هم جاش خالی هست (نداریم که؟)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
نظرم رو که گفتم - بازارچه برای بخش شبکه ضروری هست. یعنی این بخش بدون بازارچه ناقص محسوب میشه. درست همونجور که بدون آموزش ناقص هست.

همچنین یک تاپیک مرجع برای معرفی و آشنایی با نرم افزارهای مربوط هم جاش خالی هست (نداریم که؟)

که توی این تاپیک چه اتفاقی بیفته !؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نظر من نام بازارچه مناسب نیست شاید زیر بخش مشاوره برای انتخاب قطعات مورد نیاز بهتر باشه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
حالا شاید اسم بازارچه نباشه .. اما اینکه اینجوری بخوایم باز برای هرچیزی یه بخش جدا کنیم . نه فکر نمی کنم جالب باشه .

میشه عنوان های : فروشگاه -- بازاچه یا از این جور چیزا استفاده کرد .

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب در مورد ... بازارچه بحث زیاده .

اما در مورد قوانین , نه شبیه هم نیستند . بعد هم باید به صورت جدا مشخص باشند .
درسته که مثلا ماده 6 این قانون هیچوقت اتفاق نمی افتد . . ولی به این فکر کنیم که یک کاربر از راه رسید و به اعضای این بخش توهین کرد .. خوب ما باید بدونیم که با ایشون چگونه باید برخورد کرد .

بالاخره باید آینده نگری کرد :D ( از اینکه قوانین را خواندید و اشکالاتش رو گرفتید ممنونم . )

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
اما خوب , بازارچه به این معنا نیست که حتما یک جنسی رو بفروشیم , این می تونه شامل این موارد بشه :

1: مثلا کسی نیاز به یک تجهیزات خاص داره ( چندوقت پیش یکی بود کارت شبکه می خواست )
2: کسی یک تجهیزات رو می فروشه ( مثل خودم )
3: کسی خدماتی رو برای انجام دادن داره ( این بخش توی شبکه کم نیست )
4: کسی خدماتی رو نیاز داره

چیزای دیگش هم یادم نیاد ...

خوب حالا نظرتون چیه !!؟

( در مورد غلط املایی هم صمیمانه سپاسگذارم )

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
همونطور که گفتم من از اول با بازارچه موافق نبودم اما به شدت با بخش یا تاپیک مشاوره و داشتن تعامل با بازارچه موافقم
پیشنهاد میکنم با هماهنگی بین مدیرا بخش بازارچه اینجا برگرده به بخش بازارچه و یه زیر بخش بشه، بعد اونجا یه تاپیک مهم یا اعلامیه ای چیزی زده بشه که هر کی میاد قبل از خرید میتونه برای مشورت و انتخاب نوع قطعه بیاد به این تاپیک یا بخش مشاوره سر بزنه. شاید برای چیزای معمولی مثل کابل و کارت شبکه لازم به نظر نرسه ولی اگه فرد بخواد مثلا یه دو تاساختمان چند طبقه رو که با هم فاصله دارن شبکه کنه قبل از خرید حتما باید بررسی بشه بدونه چه تجهیزاتی باید بگیره
در نتیجه روند اینطوری میشه که فرد میاد تو بخش یا تاپیک مشاوره و بر حسب نیازش قطعه لازمه براش رو پیدا میکنه بعد معرفی میشه به بخش بازارچه و تاپیک های مرتبطش
اول کار شاید هماهنگ شدنش یه کم مشکل باشه ولی فکر میکنم به مرور زمان این امر به یک روند ودکار و مثبت تبدیل بشه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب الان بخش وایرلس کمی اینکار و انجام میده .. یعنی مشاوره برای تجهیزات و ...

اما می تونه طرح خوبی باشه ... ممنونم

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اون یارو چی داشت می گفت ؟

هیچی هادی خان ...

داشتند انتقاد سازنده می کردند :D:D

بیا دیگه اقا بهروز تحویل بگیر وقتی پست مارو پاک میکنی این افراد متشخص پیداشون میشه (از کجا فرار میکنن معلوم نیست) باید همون قوانین مسخره و میزاشتی اون بالا بساط هر هر ملت به راه میشد
150fs805943.gif
edit هم نمیکردی

واقعا حیف وقت گذاشتن برای همچین جماعتی
251.gif

اگه تا الان اینجا قوانین و مدیر نداشته! اگه همه رفتن پرشین نتورک دلیلش همین افرادیه که برای کار دیگه اینجان
fool_mini.gif
خدا قوت
190.gif

شب بخیر

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
همونطور که گفتم من از اول با بازارچه موافق نبودم اما به شدت با بخش یا تاپیک مشاوره و داشتن تعامل با بازارچه موافقم
پیشنهاد میکنم با هماهنگی بین مدیرا بخش بازارچه اینجا برگرده به بخش بازارچه و یه زیر بخش بشه، بعد اونجا یه تاپیک مهم یا اعلامیه ای چیزی زده بشه که هر کی میاد قبل از خرید میتونه برای مشورت و انتخاب نوع قطعه بیاد به این تاپیک یا بخش مشاوره سر بزنه. شاید برای چیزای معمولی مثل کابل و کارت شبکه لازم به نظر نرسه ولی اگه فرد بخواد مثلا یه دو تاساختمان چند طبقه رو که با هم فاصله دارن شبکه کنه قبل از خرید حتما باید بررسی بشه بدونه چه تجهیزاتی باید بگیره
در نتیجه روند اینطوری میشه که فرد میاد تو بخش یا تاپیک مشاوره و بر حسب نیازش قطعه لازمه براش رو پیدا میکنه بعد معرفی میشه به بخش بازارچه و تاپیک های مرتبطش
اول کار شاید هماهنگ شدنش یه کم مشکل باشه ولی فکر میکنم به مرور زمان این امر به یک روند ودکار و مثبت تبدیل بشه

خوب فکر کنم کم کم دارم به نتیجه می رسیم ( من و مدیران بخش های اینترنت و شبکه ) تا بازارچه رو تبدیل کنیم به مرکز مشاوزه خرید ...

کسی پیشنهادی نداره !؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب پیرو مرتب سازی بخش ADSL , من چند تا پیشنهاد دارم که به نظرات کاربران احتیاج هست :

موضوع اول , تاپیک بررسی مشکلات ADSL : ( تاپیک )

به نظر من این تاپیک با سابقه ای که داشت , خیلی شلوغ شده و کارایی خودش را از دست داده . خوب دوتا کار می شه کرد . اول اینکه این تاپیک رو قفل کنیم و به آرشیو بسپاریمش و یک تاپیک نو بزنیم .

دوم اینکه پست های اضافی و نا مربوط همین تاپیک حذف بشند .

با اینکه شما نظر بهتری دارید !؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اخه یه چیزی جلب توجهم کرد ؟

اولین تاپیک بخش شبکه درست چهارسال همین برج 6 سال میلادی زده شده مبارکه .
آیا از اون کسایی که در اون دوران بودن خبری هست ؟ پیداشون میشه کرد کجان ؟ کسی خبری داره یا نه ؟
اگه بشه ازشون خبری گرفت خوب هستش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا