برگزیده های پرشین تولز

روبوپارس؛ روبوت جدید یاهو مسنجر

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
این روبوت جدید یاهو مسنجر، روبو پارس هستش! که احسان محسن پوریان تازه اونو به دنیا اورده!!
cake.gif

فعلاً فقط سلام احوالپرسی میکنه، اما این تازه اولشه! بعداً قراره کارای مهمتر هم انجام بده! آی دی‌ این مخلوق جدید هم اینه : robopars

macosx.gif

اين هم سايتش <a href='http://ehsan.iranbaztab.com/Default2.ASP' target='_blank'>http://ehsan.iranbaztab.com/Default2.ASP</a>
تا الان 3 تا روبت داريم
idea.gif

راستي از علما كسي مي داند كه چه طور مي شود يك روبت ساخت مثل همين ها اگر مي دانيد بياد يكدونه براي همين فروم بسازيم كه حالت سوال جواب باشه
وقتي چيزي ازش سوال مي كني از ديتا بيس اينجا كمك بگيره و جواب رو ان لاين بده
ميشه ها بياين اين كار رو بكنيم خيلي توپ مي شه نظر شما چيه رفقا

قابل توجه اينكه اگه احسان هستيد اسمتون رو بگيد تا وبلاگتون و اسمتون رو در احسانستان1 بنويسه خدا همه رو شفا بده
29.GIF

منبع خبر هم <a href='http://rena.persianblog.com/?date=13811127#273465' target='_blank'>http://rena.persianblog.com/?date=13811127#273465</a>

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
سلام
من از اين چيزا بلد نيستم. اسمم هم احسان نيست. ولي اين عكس ياهو مسنجر را كه ديدم به نظرم آمد كه بپرسم كه "چه ياهو مسنجر قشنگي! چه طوري مي شه ياهو مسنجر را اين شكلي كرد؟ theme ش را از كجا بايد گير آورد؟
ضمنا دو تا روبات ديگه چيَن كه اين سوميه؟
البته من هر چی به این روبات پیام می دم جواب نمی ده. منو تحویل نمی گیره. آخه همه که احسان و وبلاگر نیستن که آدمو تحویل بگیرن که!
«بعدا»: آقا جواب منو داد. البته یه کم خنگه. گفته باشم!
من برم. به اميد ظهور. فعلا خدا حافظ.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اون تم فكر ميكنم مال ويندوزه و مخصوص مسنجر نيست. همه ويندوهات اينجوري ميشه. اينجا از اونا زياده:
<a href='http://www.deskmod.com' target='_blank'>http://www.deskmod.com</a>
<a href='http://www.wincustomize.com' target='_blank'>http://www.wincustomize.com</a>

در مورد سوال دوم هم دوتاي ديگه اينا هستن:
farsidic + farsijoke

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بسم الغفار البار
سلام
نه احسان جان. theme ویندوز که توی خود Y ! msngr تاثیر نداره. فقط در Title bar میتونه موثر باشه. اگر نگاه کنی, دکمه های یاهو مسنجر( چه قدر بدم میاد کلمه های انگلیسی را فارسی تایپ کنم= عکس پینگلیش(که از اون هم بدم میاد)) هم عوض شدن. هم دگمه های زیر هم دگمه های بالاش. مگه نه؟
ضمنا بگم امروز رفتم bulk در Y ! mail م را خالی کنم دیدم نصف نامه های notify را توی bulk میندازه( خیلی ها بدون نگاه خالیش می کنند.)(البته من زدم this is not bulk و دیگه توی اونجا نمی بره ولی واسه بقیه می گم) می دونی که بر چه اساسی نامه ها رو می فرستند توی bulk ؟ یه روش پیچیده داره. سعی کن نوشته های نامه ی notify را طوری عوض کنی که توی bulk نره. بلدی که؟
اللهم عجل فرج مولانا صاحب الزمان
در پناه حق
(می گم اگر توجه کرده باشی من هر دفعه نامه ام را با نام خدا شروع و تمتم می کنم و آخرش از مهدی (ع) یاد می کنم. نظرت چیه؟ خوبه؟ زیادیش موجب "زدگی" نمی شه؟)

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
علی سراج عزيز
در مورد خط آخر مطلبت:

(می گم اگر توجه کرده باشی من هر دفعه نامه ام را با نام خدا شروع و تمتم می کنم و آخرش از مهدی (ع) یاد می کنم. نظرت چیه؟ خوبه؟ زیادیش موجب "زدگی" نمی شه؟)

بايد بگم دقيقا همينجوره. تعادل در هرچيز و هرکاری خوبه. نبايد کاری کرد که موضوعی که اهميت داره، دستمايه بازی و شوخی و خنده بشه.

البته اين صرفا عقيده شخصی منه . . .

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خداو سلام

(می گم اگر توجه کرده باشی من هر دفعه نامه ام را با نام خدا شروع و تمام می کنم و آخرش از مهدی (ع) یاد می کنم. نظرت چیه؟ خوبه؟ زیادیش موجب "زدگی" نمی شه؟)
بايد بگم دقيقا همينجوره. تعادل در هرچيز و هرکاری خوبه. نبايد کاری کرد که موضوعی که اهميت داره، دستمايه بازی و شوخی و خنده بشه.
ببين كوروش جان به نظر من اين خروج از تعادل نيست. حداقل اگر يه نفر در جمع اين طور باشه -به نظر من- زياد بد نيست. براي من اگر يك نفر يك بار با ديدن اين ها ياد خدا و امام عصرش و وظايفش بيفته كافيه. حتي اگر اون يه نفر هم نباشه هم همين كه خودم به ياد خدا بيفتم بسه.
ضمنا كي اون را "دستمايه ي شوخي و خنده" كرده؟
ضمنا يادم رفت بگم متشكر كه جواب دادي. کمک ها که نباید همیشه علمی باشه. بالاخره این ها هم کمکه. فکر نکنم احسان زیاد مخالف باشه.
به اميد ظهور و خدا حافظ( فعلا مي نويسم تا به نتيجه برسيم!)

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
شايد تو هرگز متوجه خنده ها و شوخی هاييکه افراد مختلف با ديدن اين مطالب ميکنن نشی.
شايد هيچوقت تو يه جمع ديگه که از نظر اعتقادی باهات هم عقيده نيستن قرار نگرفتی . . .
ولی من يکسال تموم در همچين جمعی زندگی کردم و به اين نتيجه رسيدم که هرسخن جايی و هر نکته مکانی دارد.
بهر حال قصد اثبات نظرم رو ندارم. فقط چيزی رو که به ذهنم رسيد گفتم. اين موضوع هم اونقدر شخصيه که من حق ندارم در موردش نظری بدم.

خوش باشی و پيروز . . .

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بسم رب الحسین
سلام آقا كوروش
برات پيغام خصوصي مي زنم
فقط بگم كه من در اين موقعيت ها هم بوده ام. ولي اگر حرفم را حق بدانم ازآن دست نخواهم كشيد. حتي اگر مورد تمسخر ديگران واقع شود. هميشه مسخره كننده وجود داره. به خاطر آن ها نبايد من از كار خودم شرم كنم. من به خاطر باطل از حق صرف نظر نمي كنم. هرگز! باطل باید شرم کند از خدای خود. که در آن دنیا « این مومنانند که به کفار میخندند»(به نقل از قرآن)
. به من هم خندیده اند ولی از من «اگر حرفم را حق بدانم هرگز از حرف حق خویش -اگر حق بودنش را مطمئن باشم- پایین نمی آیم. بقیه اش را به خودت می نویسم.
ضمنا فکر کنم بدانی که من الان کانادا هستم. البته قبلا ایران بوده ام. ممکن است این نکته هم کمک کند.
اللهم عجل بظهور الحجة. یا علی

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
raised_eyebrow.gif

آقا اينجا روبو پارس بود ها باز زديد در خاكي كه......

كوروش جان از احسان پرسيد ديدي كه نظر اون مهم است الان براي علي سراج چون حرف خودش رو مي زنه هر چي هم بگي بهش

راستش اگه يه امضا بگذاري به نظرم بهتر مياد من هم گذاشته ام تگراري هم باشه ايراد نداره (كه البته گذاشتي)

مي دوني شخصيه ديگه ولي كسايي كه بخوان با اين چيز ها به ياد چيزي بيفتند رو زياد حال نمي كنم با هاشون اصلا آقا بگذريم هر طور حال مي كني باش

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بسم الله الرحمن الرحيم. سلام وبلاگر جان.
اول يه چيزي بگم كه به بحث ربطي نداره:
شما باعث شديد كه من به اين سايت علاقمند بشم.
من اول ديدم توي قسمت رفع اشكال يه قسمت داره براي نظر در مورد وبلاگ ها. من هم براي اين كه ببينم وبلاگم اشكالش چيه ثبت نام كردم و يه Post اون جا گذاشتم. فکر می کردم مثلا 2-3 روز بعد یکی جواب بده. دیدم 2-3 ساعت( یا شاید هم کمتر) بعد شما جواب دادی. اول فکر کردم شانسی بوده ولی بعدش دیدم کلا این جا این طوریه. خلاصه از این جا خوشم اومده.
این از این! حالا بعدش:
این نامه ات خیلی گنگه. اصلا من نفهمیدم این را خطاب به من نوشتی یا کوروش. جمله ها یه کم نا مفهومه.
كوروش جان از احسان پرسيد ديدي كه نظر اون مهم است الان براي علي سراج چون حرف خودش رو مي زنه هر چي هم بگي بهش
یه بار دیگه این رو بنویس. البته با گذاشتن کاما. تا بفهمم چی گفتی.
راستش اگه يه امضا بگذاري به نظرم بهتر مياد من هم گذاشته ام تگراري هم باشه ايراد نداره (كه البته گذاشتي)
با من بودی؟
مي دوني شخصيه ديگه ولي كسايي كه بخوان با اين چيز ها به ياد چيزي بيفتند رو زياد حال نمي كنم با هاشون اصلا آقا بگذريم هر طور حال مي كني باش[/quote
ببین من خیلی دوست ندارم روی نظرم بافشاری بکنم. به خاطر همین هم از بقیه نظرشون را در این باره پرسیدم.
ولی با "حال نمی کنم " و این چیزا درست نمی شه. اگر دلیل بیاری ممنون می شم.
ولی یه چیزی: انسان همیشه در حال نسیان و فراموشی ه. قبول داری که ما خوبه که یاد خدا باشیم و این طوری از خیلی اشتباه ها جلوگیری میشه؟ یکی از دلایل اومدن دین هم همینه. در قرآن می گه "ان هی الا ذکر للعالمین" یعنی قران هم برای تذکر و یادآوری ه. حالا هر کسی به یه روش باید چیزا یادش بیاد. یه نفر هم می بینی این طوری در ذهنش می مونه. "یکی" از دلایل نماز هم همینه. البته این ها را برای کسی می گم که اسلام را قبول داره و یا حد اقل خدا را. اگر این طور نیست بگو تا یه طور دیگه بگم.
موفق باشی.
محرم هم داره میاد انگار. ولی من هنوز براش آماده نشدم.
خدا نگهدارت باشه.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام اينجا يك ايرادي پيدا كرده به من ايميل نمي رسه اين رو هم شانسي پيدا كردم )نامه را دوباره مي فرستم اينجا مخصوص روبات هاست )

اين هم يك خبر جديد

این آخرین ربات از ربات های یاهو مسنجر گروه ما خواهد بود.
جزییات بیشتر بماند برای بعد از ارایه فارسی بار.

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب لابد وقتي واست email ش اومده، اشتباها link دوم را به جای اولی زده ای. حالا با همین جواب دادنت، فکر کنم دوباره اینجا را Watch می کنی.
فکر کنم می دونی ولی برای بقیه می گم:
هر وقت خواستید یک موضوع(topic) را Watch کنید؛ یعنی وقتی برای آن یادداشت کسی نوشت، با email به شما اطلاع دهد، آن link ی که بالای آن موضوع است به نام watch this topicرا کلیک می کنید. هر گاه هم به دلیل گذاشتن یادداشت و یا کلیک بر link مزبور موضوعی را Watch کند، با کلیک بر link ی بخ نام Stop watching this topic می توانید از این کار جلوگیری کنید.

barbod_Shams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ٍخوب ! چه عالی شد که دوستمون سراج دست از این تکرار برداشت. و یک قدم عقب نشینی کرد.هر چند که می دونم خودش قبول نداره :) والبته جاش اینجانیست که چرا؟
حق بادوستامون بود.نام خدا در ابتدای مطلب عرفیست ستودنی ولی محلی در این جایگاه ندارد حتی به نظر من سلام کردن نیز . چون اگر به هدف این مکان بیاندیشیم : " طرح خلاصه سوال به جهت رفع اشکال آن هم در مقوله ای تخصصی"پس دلیلی نمی بینیم.همچنین تکرار هرباره دعای فرج در پایان اولا به دلیل نداشتن ربط به موضوع ثانیا والا بودن و به خصوص مقدس بودن این مطلب وصرفا منحصر بودن آن به قشر خاصی از یکی از شاخه های یکی از مذاهب اسلام از دیدی اومانیستی تحمیل وتبلیغ اندیشه است که به جهت هدف این سایت حق اعترض برآن وارد می باشد"چنانچه فرد مورد نظر می تواند با ایجاد سایتی دیگر تا به سر حد مقصود بپردازد. لازم به توضیح است که کسی معارض با این اندیشه شما نیست بلکه معترض به ابرام شما در ابراز آن در این مکان به این سبک است.ثالثا دوستانه عرض کنم اگر بی غرض بیاندیشیم آیا واقعا آوردن نام یکی از پیشوایان "البته بدین کیفیت" باور مذهبی چه کسی را حداقل در این سایت تغییر داده ؟ به جراعت می توان گفت هیچکس بنده از سبک نوشتار شما پی به سن پائین شما می برم و یقین دارم پیرو شخص یا هم فکران خاصی قصد پاکی دارید ولی حتی اگر این عمل خود را با آنان نیز در میان بگذارید از مطرح شدن بی حساب این موضوع مقدس به جهت تبدیل شدنش به موضوعی متاسفانه مبتذل(به معنای کلمه)راضی نخواهند بود پس اگر منصف باشی حق می دهی که هر گروهی با هر عقیدهای در تریبون مشخص خود حق ابراز اندیشه دارد اگر روزی همه ما معتقد به آزادی اندیشه شویم آنگاه قبل از اظهار نظر رعایت حقوق دیگران را مد نظر خواهیم داشت.
هر چند این مکان مناسب نبود باید ببخشید

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام كردگار
سلام بر حسين و دوستدارانش
جناب barbod_Shams از دلسوزي شما متشكرم. متشكر از اظهار دوستي تان.
ولي وقتي به كسي حق ابراز عقايدش را ندهيد چگونه با رفتار ديگران در عدم آزادي بيان مخالفت مي كنيد؟
همه كار را بايد با نام خدا شروع كرد. ربطي به تخصصي بودن اين جا ندارد.
من در <a href='http://citn.persianblog.com' target='_blank'>وبلاگ خودم كه تخصصي هم هست(اخبار رايانه، اینترنت و فناوری)</a>، همیشه این مورد را رعایت کرده ام، که دوستان بسیاری آن را تایید کرده اند. حتی گاهی در معرفی وبلاگم، این مورد را هم نقطه ی قوتی به شمار آورده اند.
اين تحميل عقيده نيست. اين ابراز عقيده است. ديدگاه "ما" هم اومانيستي نبايد باشد. درسته؟
آیا واقعا آوردن نام یکی از پیشوایان "البته بدین کیفیت" باور مذهبی چه کسی را حداقل در این سایت تغییر داده ؟
من در پي تغيير باور مذهبي كسي نيستم. دليل اين كار را هم در يادداشت هاي گذشته گفته ام. مي توانيد سري به "مرامنامه" در قسمت متفرقه بزنيد.
بنده از سبک نوشتار شما پی به سن پائین شما می برم و یقین دارم پیرو شخص یا هم فکران خاصی قصد پاکی دارید
سنم هم 19 سال است. اصلا هم از اين مورد خجالت نمي كشم. مگر شما سي و خورده اي سالتونه؟
ضمنا: مگر شما پيرو كسي نيستيد و همفكر خاصي نداريد؟ من نمي دانم كه آيا اين مطلب كه من در ايران نيستم كمي در تصحيح فكر شما نسبت به من تاثير دارد يا نه.
دليل اين كه در بعضي از نوشته ها اين "سنت" را رعايت نمي كنم كوتاهي آن نوشته و تكرار ظان در جاهاي ديگر است.
منتظر اظهار نظر های بعدی شما و دیگر دوستان هستم. واقعا به این مسایل نیازمندم.
به اميد ظهور منتقم حسين(ع) و ديگر مظلومان تاريخ
خدا نگهدار

barbod_Shams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.دلیلم از آوردن سن پاک بودن و عدم غرض ورزی بود نه صغر سن جهت خجالت.
2.کسی نگفت جلوگیری از ابراز عقیده بلکه بیان نظر در تریبون خاص خود . تعمیم اینکه دوستام در سایتم که علمی از این حرفها خوششون میاد دلیل نیست که کار شما اینجا درست باشه؟
3.برادر! کسی نگفت بی یاد خدا بلکه مختصر مفید فقط طرح سوال بدون حواشی.(اصلا اگر جمع بکنن این همه چاق سلامتی و دعا وبسم ا... شما رو از روز اول چه حجمی از کل سایت رو میگیره در دراز مدت چه فایده ای داره ؟ عین این میمونه با تلگراف تمام یک پیام را با حواشی بیان کنی عاقلانه است؟
4.باید ها و نبایدها؟؟؟؟ "دیدگاه ما اومانیستی نباید باشد؟" چه کسی این را تعیین کرده؟ چه کسی می گوید باید؟
5.دیدیم نوشته اید حتی اگر یک نفر هم با دیدن این اسامی و دعای فرج یاد... بیافتد و از این صحبتها؟ مگر هدف شما غیر از این است . آقا ما نمی خواهیم. (اگر اصرار داری همه پرسی کنیم چند نفر موافق شما هستند؟) پس با این حساب با یک هدف کاملا شخصی این مطالب را هر دفعه تکرار می کنی.
6.پیرو هر کس که باشم لا اقل وقتی آمدم به محفلی که محل طرح سوال درباره وبلاگ است دیگر داد سخن از دغدغه های دیگرم نمی زنم.
7. نمی دانم شاید شما در وسط عروسی مردم را وادار به خواندن الهم کن لولیک الحجه بن الحسن می کنی؟ نمی دانم شاید شما مثل همین مولودی بگیر های این مملکت با نوحه جانسوز دست می زنی؟
8. نمی دانم شاید شما این خط اول وخط آخرتان بیان گر یکی از عادی ترین چیزها باشد درست عین استفاده از SUBMITدر پایان مطالبتان؟
ولی به یاد داشته باشید : عمل شما خارج از عرف است و تضعیع حقوق بقیه است و بی شوخی باغث افت ارزش این مطلبی هست که بیان می کنید.
برای من مهم نیست چه می گویید من مشکلی با مطلب شما ندارم که فکر کنید با کافر طرفید.بلکه در یک کلام برایت بگویم علی(ع) تا روز مرگش هیچ یتیمی نمی دانست مردی که شبها غذا می آورد و به دردشان مرسد کیست؟ چرا؟ چون سیرت علی با شیپور و بوق نیست
چون شیعه علی با چفیه ایثارگر نمی شود با بیان یک اظهارنظر ترور نمی کند غلیظ حرف نمی زند به چشم نمی آید اهل سر و صدا نیست حجتیه ای نیست که با قتل و کشتار مقدمات ظهور فراهم کند. در سلامش در کلامش ودر خداحافظیش از لفظ های کلیشه ای " التماس دع ا داریم." " دعا بفرمایید" به چشم نمی خورد . ریشش مایه مباحاتش نیست . گمنامیش مایه مباهاتش است. سعی نمی کند مردم را با شلاق به راهی فکر میکند سعادت است رهنمون کند..... بگذریم ....

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
اي بابا اي با با
اينجا رو هم كه .........
يه كاري نكنيد كه آدم از اينجا بودن حاتلش بد بشه بابا يه تاپيك درست كن تو مسايا متفرقه همون جا با هم بحث كنيد !!!!!!
اينكه نشد كار هر موضوعي رو منحرف مي كنيد يك مقدار رعايت كنيد ديگه
همين چيزاست كه آدم رو مايوس مي كنه

اينجا با اين پيش فرض اومد جلو كه آدمهاش مي دونند كه هر چيزي رو كجا بگند اين وظيفه منم نيست كه تذكر بدهم خود احسان بايد يه فكري بكنه همون مرامنامه هم كه موضوعش منحرف شد براي اينه كه هر كي حال كرد هر جي كه دلش مي خواهد ننويسد
حتما بايد يكي بال سر باشه خودمون نمي تمونيم يعني انقدر رعايت كنيم
angry.gif

اينجا هم جواب من رو بديد هر كدومتون مطمين باشيد جواب نمي دهم مگر اينكه ي ه تاپيك باز بشه تو مسايل متفرغه غير كامپيوتري

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
سلام
به درخواست وبلاگر جان( كه انصافا درست هم ميگه) در مسايل متفرقه جواب مي دهم.
به خاطر نظر دوستان هم يك نظر خواهي در آن موضوع مي گذارم در همين موضوعي كه مطرح شد در مورد شروع و پايان نوشته هاي من.
نشاني: <a href='http://persian.ehsanix.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=564' target='_blank'>http://persian.ehsanix.com/modules.php?nam...viewtopic&t=564</a>
به اميد ظهور و خدا نگهدار

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>[/size]<span style='color:blue'>[/color]سلام

من در حال تراحی یک ربوت هستم اگر پیشنهادی هست لطفن به من بگید در ضمن من یک برنامه تبدیل فینگیلیش به فارسی هم نوشتم میتونید از لینکه پایین صفحه استفاده کنید من همین الان دارم با همین برنامه مینویسم

This is the Weblog</span></span>

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزيز لطفا در مورد روبت و كاري كه قرار هستش بكنه
ونحوه انجام اين كار
توضيح بده كه بتونيم نضري اگر داشتيم بدهيم سال نو هم مبارك

بالا