برگزیده های پرشین تولز

روتر قابل حمل بی سیم تی‌پی-لینک مدل TL-MR3040(کاهش مجدد قیمت)

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
سلام خدمت دوستان
این روتر رو من داشتم کاملا سالم و بدون مشکل هست جعبه سیم شبکه آداپتور داره فقط متاسفانه باطریش خراب شد من انداختم دور باطری رو.به راحتی داخل بازار باطریش پیدا میشه من خودم با اداپتور استفاده میکردم.قیمت رو مناسب گذاشتم با توجه به اینکه باطری هم نداره اکبندش رو تو بازار پرسیدم 590 هزار هست لینک دیجی کالا هم میذارم.من قیمت گذاشتم 200 هزار تومان یک باطری هم از بازار بخرین کلی سود کردین این وسیله خیلی کار راه اندازی برای انتقال اینترنت همراه به کامپیوتر.در خدمتم.

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    49.5 KB · نمایش ها: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    60.7 KB · نمایش ها: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    59.9 KB · نمایش ها: 15
  • 4.jpg
    4.jpg
    58.5 KB · نمایش ها: 17
  • 5.jpg
    5.jpg
    59.1 KB · نمایش ها: 16
  • 6.jpg
    6.jpg
    75.5 KB · نمایش ها: 15
Last edited:

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
متاسفانه این مدل باتریش خیلی سخت گیر میاد
باتریش رو جایی سراغ داری بفروشه؟
سلام
دوست من بازار علاالدین کنارش بازار امجد در خیابان جمهوری هر رقم باطری بخواین دارن.منتها چون من دیگه استفاده نمیکنم نرفتم بخرم.اگر شما میخواین برم براتون باطری رو جداگانه بخرم.این خودش مستقیم با اداپتور هم کار میکنه.اگر روتر خواستین در پیغام خصوصی یک تلفن بذارین من بازار که رفتم باطری رو پیدا میکنم قیمت میکنم قبل خرید باطری به شما اس ام اس میدم اگر براتون صرف کرد باطری رو میخرم.البته دستگاه رو میبرم همون جا تست میکنم.بعد باطری و دستگاه رو با هم میفرستم براتون.

Last edited:

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
کاهش قیمت فقط و فقط 200هزار تومان اصلا اگر باطریشو هم نخرین مستقیم با آداپتور کار میکنه باطریش بازار هست من وقت نکردم برم تهیه کنم.

بالا