برگزیده های پرشین تولز

روزانه 1 دلار بدون زیر مجموعه درآمد کسب کنبد.سایت خارجی واقعا عالی

rasoul60

Registered User
لایک‌ها
32
شما با روزی 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت میتوانید 165000 تومان درآمد کسب کنید.

این سایت بیشتر از 200 آگهی 01. دلاری داره.آگهی های 005. دلاری را بیخیال بشید.

شما فقط با مشاهده 100 آگهی 01. دلاری روزانه 1 دلار و ماهانه 30 دلار که برابر است با 110000 تومان.این مقدار پول را فقط از طریق کلیک های خودتان کسب کنید.

هیچ سند پرداختی ندارم چون خودم تازه عضو شدم

banner1.gif

پرداخت به لیبرتی
حداقل برداشت 2 دلار

سایتش معرکه اس دارای روشهای کسب درآمد متنوعی هست

حال فرض کنید 10 زیر مجموعه داشته باشید:
سهمی که از معرفی هر زیرمجموعه به شما میرسد حدود 50 درصد از کلیک هایی هستش که زیرمجموعه ات انجام میدهد.
حال اگر هر یک از زیرمجموعه های شما روزی 1 دلار درآمد داشته باشند،سهم شما میشود 5. دلار و ماهانه میشود 15 دلار که برابر است با (54000) تومان و از 10 زیرمجموعه برابر با(540000) تومان میشود.
حال اگر 100 زیرمجموعه بگیرید ماهانه برابر (5400000) تومان میشود.

Last edited:

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
شما با روزی 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت میتوانید 165000 تومان درآمد کسب کنید.

این سایت بیشتر از 200 آگهی 01. دلاری داره.آگهی های 005. دلاری را بیخیال بشید.

شما فقط با مشاهده 100 آگهی 01. دلاری روزانه 1 دلار و ماهانه 30 دلار که برابر است با 110000 تومان.این مقدار پول را فقط از طریق کلیک های خودتان کسب کنید.

هیچ سند پرداختی ندارم چون خودم تازه عضو شدم

مشاهده پیوست 356044

پرداخت به لیبرتی
حداقل برداشت 2 دلار

سایتش معرکه اس دارای روشهای کسب درآمد متنوعی هست

حال فرض کنید 10 زیر مجموعه داشته باشید:
سهمی که از معرفی هر زیرمجموعه به شما میرسد حدود 50 درصد از کلیک هایی هستش که زیرمجموعه ات انجام میدهد.
حال اگر هر یک از زیرمجموعه های شما روزی 1 دلار درآمد داشته باشند،سهم شما میشود 5. دلار و ماهانه میشود 15 دلار که برابر است با (54000) تومان و از 10 زیرمجموعه برابر با(540000) تومان میشود.
حال اگر 100 زیرمجموعه بگیرید ماهانه برابر (5400000) تومان میشود.

این سایت هم تقریبا اسکم یا کلاهبرداره. یه سرچی بزنید می بینید اکثر نظر دهندگان از این سایت انتقاد می کنند و اونو توصیه نمی کنند.

MondialMoney (mondialmoney.net) - Is it a Scam or Legit? | Not Recommended

در این سایت هم سرچ شد سایت رو اسکم شده نشون میده Scamadviser.com | check a website for risk | check if dodgey | check is a website s |check website is fake or a scam

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
به حرف این مانیتورینگها اعتباری نیست . هرکذوم یه چیزی میگن
سایت پروباکس رو میگن اسکمه اما منت خودم ازش دریافتی دارم
ProBux (probux.com) - Is it a Scam or Legit? | Not Recommended

بله. اما کامنت های بازدیدکنندگان رو بخونید در مورد پروباکس کسی گلایه نداشته اما در مورد سایتی که شما گفتید اکثر نظرات منفیه. من خودم برای پروباکس اول تو این سایت که خوندم ترسیدم که سرمایه گذاری کنم اما وقتی برداشت کردم ازش اعتمادم بیشتر شد حتی می خوام عضویت طلایی هم بخرم. به هر حال امیدوارم سایتی که معرفی کردی سایت موفقی از آب در بیاد شما هم اگر برداشتی از این سایت داشتی حتما سندشو تو این سایت بذار. من خودم زیر مجموعه ات میشم..
موفق باشی

baranaval

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اره اگه تونستین برداشتین داشته باشین خبر بدین ما هم بیایم زیرمجموعت بشیم
به قول خودتون حداقل برداشتیش 2 دلاره پس بعد از دو روز میتونین درخواست بدین حالا ببینیم چند سال باید منتظر باشین تا به حسابتون بیاد:D

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اگه انور هست چرا اینهمه مردم توی دنیا دارن کار میکنند و چرا اینقدر بیکار و گرسنه هست ؟ بیان همه این سایتها فعالیت کنند و زیر مجموعه همدیگه بشن و میلیارد میلیارد درامد کسب کنند . اگر دو روز کلیک کنید باید پولتون رو بده . پس عکسی از پولی که گرفتید بذارید .

afpakro

Registered User
لایک‌ها
25
استارتر وظیفش معرفی سایت بوده شما دیگه خرابش نکنید

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
اگه انور هست چرا اینهمه مردم توی دنیا دارن کار میکنند و چرا اینقدر بیکار و گرسنه هست ؟ بیان همه این سایتها فعالیت کنند و زیر مجموعه همدیگه بشن و میلیارد میلیارد درامد کسب کنند . اگر دو روز کلیک کنید باید پولتون رو بده . پس عکسی از پولی که گرفتید بذارید .

به به جناب کارشناس حقوقی :دی

داداش حرفت خیلی بی منطق بود (کاری به این سایت ندارم کلی گفتم ) اگه اینطوریه پس مردم همه با هم متحد شن برن گوگل ادسنس های همو کلیک کنن بعد همگی پولدار بشن. :|

rasoul60

Registered User
لایک‌ها
32
اصلا چه کاریه؟ بهتره مردم بیان حسابای بانکیشونو خالی کنن و پولاشونو بین همدیگه تقسیم کنن .مغازه دار ها هم جنس مجانی بدن.اینجوری همه چیز به خوبی و خوشی پیش میره :D

محض خنده بود
در مورد سند درآمد متاسفانه بعلت کاهش زیاد سرعت اینترنت در شهر ما نمیتونم روی آگهی ها کلیک کنم.شما دعا کنین سرعت اینترنت درست بشه اصلا نمیخواد زیر مجموعه من بشید

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
به به جناب کارشناس حقوقی :دی

داداش حرفت خیلی بی منطق بود (کاری به این سایت ندارم کلی گفتم ) اگه اینطوریه پس مردم همه با هم متحد شن برن گوگل ادسنس های همو کلیک کنن بعد همگی پولدار بشن. :|

شما همچین میگی انگار من گفتم سایت درست نیست و اسکمه و اگر درست بود ادم فقیر پیدا نمیشد !! من گفتم فقط اگر همچین سایتایی هستند چرا مردم باز بیکار و فقیرن @( یکی نیست به من بگه به تو چه اخه ؟ فضول مردمی ؟ :دی )

حالا این سایتم که اینقدر پورسانت میده داره از cloudflare رایگان استفاده میکنه و نداره 20 دلار بده !! الان کلودم سایتشو آف کرده . خلاصه اسکم بودنش به قانونی بودنش سنگینی میکنه .

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
شما همچین میگی انگار من گفتم سایت درست نیست و اسکمه و اگر درست بود ادم فقیر پیدا نمیشد !! من گفتم فقط اگر همچین سایتایی هستند چرا مردم باز بیکار و فقیرن @( یکی نیست به من بگه به تو چه اخه ؟ فضول مردمی ؟ :دی )

حالا این سایتم که اینقدر پورسانت میده داره از cloudflare رایگان استفاده میکنه و نداره 20 دلار بده !! الان کلودم سایتشو آف کرده . خلاصه اسکم بودنش به قانونی بودنش سنگینی میکنه .

حرف من کلی بود ربطی به این سایت نداشت . این سایتم تابلوئه اسکمه . فرومش که باز نمیشه . درآمد روزانه شم که فضاییه ... (دیگه بیننده باید عاقل باشه )

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
من تو این سایت عضو شدم و پس از کلیک و کسب 2 دلار درخواست برداشت دادم ولی الان پس از گذشت 2 روز هنوز واریز نکردن
به پشتیبانی تیکت زدم ببینم چه جوابی میدن

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
جواب تیکت را دادن و گفتن که در بدترین حالت تا 45 روز طول میکشه تا واریز کنن و بنده را در لیست واریز قرار دادن
--------------------
We paid daily, and we add a proof everyday! our timeframe is up to 45 days, any members have wait 45 days. We are in our timeframe.

All problem on our platform will be solve when we will change our server.

Thanks for your time.
---------------------------------

papoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بنده هم با یکی از دریافت کنندگان پیام دادم و ایشون هم جواب داد و می گفت براش پول ریختن حالا درست یا غلط بودنشو نمی دونم. ولی فکرنکنم اسکم باشه
برای زیرمجموعه هم سوال پرسیدم و گفتن که دارن سایت رو به یک سرور دیگه منتقل می کنن و درست خواهد شد.

nassim20

Registered User
لایک‌ها
8
اینم یه سایته عالیه برای درامد
چند روش درامدی داره
1- کلیک
2- ارسال بازدید کننده که به ازای هر 200 نفر یه دلار میده
3- خرید و فروش سهم
به نظرمن خیلی بصرفس کافیه لینکتو تو سایتت بزاری یا جاهای مختلف تبلیغ کنی بدون هیچ زحمتی درامد خواهی داشت
من خودم سه روز عضوم یک و نیم دلار داشتم
Best Affiliate Program

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
الان که لایبرتی رزرو بسته شده دیگه کار با این سایتهای خارجی فایده نداره
و ما هم درخواست واریز به لایبرتی داده بودیم که اونم میپره هر چند گفتن واریز تا 45 روز طول میکشه
در کل سایت جالبی نبود

بالا