برگزیده های پرشین تولز

روزه سكوت

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ممممممممم
.....
ممم
..
م

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
داش ياسر چي شدي ببم جان؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اوكل ولي گود

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
attachment.php
attachment.php
:( :( :(

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بابا اون چسبو از رو دهنش بكنين بزارين بنده خدا حرفشو بزنه.
-نه نميشه نه نميشه.
چرا نميشه؟
-من زن ملا نميشم!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mammad :
بابا اون چسبو از رو دهنش بكنين بزارين بنده خدا حرفشو بزنه.
-نه نميشه نه نميشه.
چرا نميشه؟
-من زن ملا نميشم!!!
ممد تو هم شهر قصه گوش كني ؟
آخ يادم نبود روزه ام.....بزار ببينم اينجا كه تاپيك روزه نيست ؟ ها ؟ آآآآخ ! هست ! آبروم رفت !

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
مممهممممههه

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا من روزه ام شكسته شد........بزار يكم حرف بزنيم . سلام من خودمم ...من كاكو ام...ميدونيد كه ...مهمون هميشگي پي تي ! مقيم پي تي ! رختخواب پهن كرده در پي تي ! در پي تي ! آقا از شما چه پنهون ما با خوندن يكي از تاپيك هاي پي تي رفتيم اين كتاب " دلتنگيهاي نقاش خيابان چهل و هشتم " رو گرفتيم و شروع كرديم به خوندن ......(يكي از مشوقينم هم همين بهار بود ) ...هنوزم تموم نشده ولي چند وقتيه كه قاط زدم . بقول يكي مخم ×وزيده‌ ! كتاب عجيبيه ! واقعا عجيبه ! اين آقاي سالينجر مخصوصا زندگينامه اش كه هيچ جا آثارش رو نداده و از همون چند كتاب اولش ارتزاق ميكنه و داستانش رو نداده به فيلمسازاي هاليوود چون گفته يكي از شخصيتهاي كتابش خوشش نمياد ! آدم عجيبيه . من چند وقته تو كفم ! مخصوصا بسمت بودا رفتنش كار جالبيه . خيلي جالب .

اينم از ما ! گفتن نداره ولي حالا گفتيم ديگه ! شما ميتونستين نخونين ! :D
خدمت دوستان عزيزم عارضم ( آقاي قاضي هنوز حرف من منعقد نشده ..... - كرباسچي !‌) كه ما اينيم ديگه ! ديگه هم روزه نيستيم و تو پي تي به روده درازي ميپردازيم . شما م ميتوني نخوني و نبيني و ......

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
ببين كاكو اين ترجمه احمد گلشيريه؟ اگه مال احمد گلشيريه همين الان بندازش تو جوب!.... ترجمه ديگه كسي سراغ نداره؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آره بهار فکر کنم گلشیری ملشیری یه همچی چیزیه ؟ یعنی اینقد بده ؟ من که فکر کردم..بابا گلشیری مگه همون که استاد ادبیات و ..... این مزخرفات بود نیست ؟ در ضمن ترجمه خیلی بدی هم نیست. من بنظرم رسید که بخاطر عجیب بودن متن اصلیه که اینم یکم فهمش سخته.
یعنی اینقد وضعش بد و خرابه ؟ ترجمه کیو بگیرم بهاریی ؟ یادمه یه جا بحث میکردین سر ترجمشو ..... تو تاپیک کتابخونها بود ؟ یادم نیست. شما درباره این کتاب بود میگفتین که ترجمه خوبش غیر مجازه و ...... . اگه اینطوره یکی بده من بخونم. دیگه حال و حوصله جونی که میرفتیم انقلاب و همه دست دوم فروشی ها از دستمون شکار بودن رو نداریم. یه زمانی راستی اینطور بود. خیلی حال میداد. اون موقع ها حتی بوی کتاب یه جور دیگه بود.......بوی مجله دانستنیها.......بوی مغازه های دست دوم فروشی........

ببین بهار این ترجمه کی خوبه برا این کتاب. متن اصلیش ( انگلیسیش) رو میشه گیر آورد. من گشتم نبود:(
کتاب قابل توجه دیگری غیر از «9کتاب» از سالینجر میشناسی؟
سایت درست و درمونی هم دربارش پیدا نکردم....

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از bahar13 :
ببين كاكو اين ترجمه احمد گلشيريه؟ اگه مال احمد گلشيريه همين الان بندازش تو جوب!.... ترجمه ديگه كسي سراغ نداره؟

در کل ترجمه‌های خوبی از کتاب‌های سالینجر نشده، من نسخه اصلی
The Catcher in the Rye
Franny and Zooey
و یه چند تا دیگه را دارم

+ فکر کنم چند تا e-book (که چون از کسی گرفتمشون هنوز درست نمی‌دونم چی هستن!)

خیلی دوست دارم نسخه اصلی دلتنگی‌ها را هم بتونم بخونم.

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
احمد گلشیری، هوشنگ گلشیری نیست!!!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از kafkamedia :
الاهي بميرم كاكو ديوونه شد
آدمي كه عمرش رو ميزاره تو در پي تي بايدم ... (ولش چون خودمم در پي تيم)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
Hooman Or Homandar Or Hooderman
آقا دستم به سه پست پشت همت برس بدادم خرابتم،بلينك ثواب آخرت رو بنامت ميزنم ، ايشالا در ركاب امام عصر باشي.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
هومن جان این کتاب جزء همونایی بود که میخواستی بفروشی؟ مابقی هم تو همین مایه هان ؟ من طالبم داااش !
خبری نشد قرار بود لیست بدی !
کافکای عزیز از اظهار لطفت ممنونم. :happy: والا ما دیوانه بودیم. بقول استاد از روز اول ! ولی به کسی نمی گفتیم. تا دیروز که دیگه همه فهمیدن ! :D
اشکان مگه خودت مقیم کجایی که به من عیب میکنی آخه ؟ آها آخرش نوشتی...ندیده بودم شرمنده !
هومن جان درباره مسخره بازیها هم من بهت حق میدم الان بگی مسخره بازی......یادت باشه یه زمانی فروم خیلی بدتر از این بود اوضاعش ! ها ؟ نترس. با این چیزا نه جایی خراب میشه و نه درست. هیچی نمیشه !
خبر کتابا رو بده داش هومن . قربوقت !

بالا