برگزیده های پرشین تولز

روزی چندصد هزار تومان واریز به حساب بانکی را از دست ندهید. سایتی با قدمت 9 ساله

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
سلام. خلاصه و مفید و مختصر
پیش بینی نتایج فوتبالی با سایتی با قدمت 9 سال که 5 سال خودم عضوش هستم. از بانک اختلاس می بینید از این سایت دریغ از یک ریال تخلف.
حسابتون رو در کمتر از چند ساعت شارژ می کنه و البته پرداخت آنلاین داره. وقتی برنده بشید پول کمتر از 24 ساعت توی حسابتونه (واسه من بارها زیر 8ساعت واریز شده)
نفرات برنده در طول 24ساعت زیاد هستند و نفرات اول از چند صدهزار تومان تا چند میلیون برنده میشن.
آدرس سایت اصلی اینه :
کارشناسی فوتبال�

آدرس وبلاگم که توضیحات کامل گذاشتم و پل ارتباطی من با کاربران هست هم اینه :
پول ایرانی

بعد از ثبت نام برید توی قسمت گفتگوی کاربران در مورد عملکرد درست سایت سوال کنید. همه مسخرتون می کنن بس که این سایت درستکاره.
حالا دیگه خود دانید.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام. خلاصه و مفید و مختصر
پیش بینی نتایج فوتبالی با سایتی با قدمت 9 سال که 5 سال خودم عضوش هستم. از بانک اختلاس می بینید از این سایت دریغ از یک ریال تخلف.
حسابتون رو در کمتر از چند ساعت شارژ می کنه و البته پرداخت آنلاین داره. وقتی برنده بشید پول کمتر از 24 ساعت توی حسابتونه (واسه من بارها زیر 8ساعت واریز شده)
نفرات برنده در طول 24ساعت زیاد هستند و نفرات اول از چند صدهزار تومان تا چند میلیون برنده میشن.
آدرس سایت اصلی اینه :
کارشناسی فوتبال�

آدرس وبلاگم که توضیحات کامل گذاشتم و پل ارتباطی من با کاربران هست هم اینه :
پول ایرانی

بعد از ثبت نام برید توی قسمت گفتگوی کاربران در مورد عملکرد درست سایت سوال کنید. همه مسخرتون می کنن بس که این سایت درستکاره.
حالا دیگه خود دانید.

دوست عزیز عکس های واریز و تسویه حسابت رو بزار

بالا