برگزیده های پرشین تولز

روزی 12 هزار تومان با روزانه 2 هزار بازدیدکننده (بازدید بیشتر = درآمد بیشتر)

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
دیگه پ.خ و اینا ولش هر کسی خواست زیرمجموعه میشه نخواستم هیچی.
طبق توضیح قبل چیز عجیب یا جدیدی قرار نیست بگم چیزیه که همتون میدونین ولی شاید انجامش نمیدین.
در این روش شما روزانه با 2000 بازدیدکننده بالای 10.000 تومان یا همان تقریبا 12 هزارتومان کسب می کنید.
اول باید در سایت زیر با این لینک عضو بشید.
لینک: عضویت: کلیک کنید
بعد سایتتون رو ثبت می کنید و زیر قسمتی که دارید سایتتون رو ثبت می کنید تیک گزینه 300*250 رو میزنید.
بعد تایید شدن سایتتون که میتونید با در ارتباط بودن با منیجرتون سریع تر تایید کنین کد بنر 300*250 رو در کد زیر به جای sad قرار بدین.
3 روز کد رو در سایتتون قرار بدین روز سوم اگه cpm تون کمتر از 0.7 دلار بود به منیجرتون بگید که چرا کمتر از 0.7 دلاره براتون درستش میکنه.

کد:
<div style="position:fixed;left:2px;bottom:2px;z-index:1000; border:1px solid #D6D6D6;padding:1px;width:300px" id="br1"><div style="width:300px; padding:0px;margin:0;float:right; background:#e8e8e8;color:#007dc4;cursor:pointer;font-size:8pt;font-family:tahoma;text-align:right;direction:rtl;text-decoration:none;" onclick="document.getElementById('br1').style.display='none'"><span style="width:7px;height:12px;margin:0 0 2px 5px; font-size: 7pt;float: right;font-weight:bold; padding:2px 5px;background:#007dc4;color:#fff;-webkit-border-radius:3px;-moz-border-radius:3px;border-radius: 3px;">×</span> بستن تبلیغات</div><div style="float:right;width:300px">

sad

</div></div>

برای حل مشکل ریدایرکت شدن کاربران در نسخه موبایل وقتی بنر رو میزارید به اسکایپ منیجرتون یا حالا ایمیل یا هر چی داره پیام بدید که براتون غیرفعال کنه.
نکته اگه ریدایرکت رو غیرفعال کنید درآمدتون خیلی کم میشه چون تقریبا 90 درصد درآمدتون از ریدایرکت خواهد بود.

بروزرسانی
مدتی از ارسال این پست گذاشته گفتم یه چیزایی بهش اضافه کنم:
این تصویر ریت cpm امروز
http://www.axgig.com/images/69238290250133658142.jpg
تصویر تعدادی از برداشت های اخیر
http://www.axgig.com/images/65503148693309178953.jpg
تصویر بازدید امروز سایتی که کد رو گذاشتم توش
http://www.axgig.com/images/10214097850229578897.jpg
تصویر درآمد روزانه این هفته سایت با بازدید عکس بالا
http://www.axgig.com/images/19262414199328622972.jpg

دقت کنین که هر دلار الان بیشتر از 4100 تومانه و با فرض درآمد روزانه متوسط 3 دلار با 1000 و خورده ای بازدید من روزانه در حال کسب 12 هزار تومان از این سایت و در ماه 800 تومان هستl (روزانه رو ضربدر 30 نکنید که بشه 800 اون 800 برای اینه که بعضی روزها درآمد از 5 دلارم بیشتر میشه)

Last edited:

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
سلام لطفا همینجا بگید
ممنون

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
درود برای من ارسال کنید با سپاس

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
نگا تورو قرآن با کیا شدیم 80 میلیون ! استارتر میگه پ.خ رو بیخیال همینجا میگم باز ملت اومدن میگن برای منم ارسال کنید ! چیو ارسال کنه ؟! اصلا تاپیکو خوندید ؟!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
نگا تورو قرآن با کیا شدیم 80 میلیون ! استارتر میگه پ.خ رو بیخیال همینجا میگم باز ملت اومدن میگن برای منم ارسال کنید ! چیو ارسال کنه ؟! اصلا تاپیکو خوندید ؟!
من معذرت میخوام اشتباه از دوستان نیست اگه دقت کرده باشین پایین اسپویل ویرایش رو گذاشتم یعنی اول محتوای پست این بود که دوستان بگن برای من بفرست بعد تغییر دادم گفتم نمیخواد اصن همینجا میگم این دو نفر هم از همونان.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
چرا پنالتی؟ مگه یه بنر ساده نیست؟

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
سلام، استارتر عزیز دریافتی داشتید؟ و به چه صورت نقد میکنید ؟ حداقل پرداختی 100 دلار هستو چه قدر زمان میبره؟
ممنون

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
منم نفهمیدم مشکلش چیه
چرا کاربر اذیت میشه و پنالتی برای چی؟
مگه یه بنر نیست؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چرا پنالتی؟ مگه یه بنر ساده نیست؟

سلام
منم نفهمیدم مشکلش چیه
چرا کاربر اذیت میشه و پنالتی برای چی؟
مگه یه بنر نیست؟
وقتی این کد رو بزارید چند روز بعد از گوگل وبمستر اخطار دریافت می کنید و پنالتی میشید در موبایل فرندلی نباید چیزی بزرگتر از حد استاندارد جلوی محتوا باشه.
کاربر اذیت میشه چون توی موبایل تقریبا تمام صفحه رو میگیره این بنر.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام، استارتر عزیز دریافتی داشتید؟ و به چه صورت نقد میکنید ؟ حداقل پرداختی 100 دلار هستو چه قدر زمان میبره؟
ممنون
ادزتررا داداش پراپلر ادز هستش هر دوشون از معتبرهان بابت این کد هم مشکلی ندارن من با منیجر صحبت کردم.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
@l3est
@EmpireWorld
@Hamid2day
این پست چه ربطی به خدمات وبمستری داره چرا منتقل شده صرفا یه تاپیک برای ترفند های وبمستریه یعنی گفتگوی وبمستری و عمل کردن راجع به این گفتگو در باب وبمستریه!

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
وقتی این کد رو بزارید چند روز بعد از گوگل وبمستر اخطار دریافت می کنید و پنالتی میشید در موبایل فرندلی نباید چیزی بزرگتر از حد استاندارد جلوی محتوا باشه.
کاربر اذیت میشه چون توی موبایل تقریبا تمام صفحه رو میگیره این بنر.
یعنی فقط با موبایل مشکل داره؟
خوب اگه تعریف کنیم که مثلا برای موبایل اصلا نمایش داده نشه و یا سایزش را تغییر بدیم چی میشه؟سایتی که ازش تبلیغ گرفتیم بهمون گیر میده؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
یعنی فقط با موبایل مشکل داره؟
خوب اگه تعریف کنیم که مثلا برای موبایل اصلا نمایش داده نشه و یا سایزش را تغییر بدیم چی میشه؟سایتی که ازش تبلیغ گرفتیم بهمون گیر میده؟
کل مسئله اینه که بنر توی نسخه موبایل سایت نمایش داده بشه تو دسکتاپ بدرد نمیخوره!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
این همراه چن پست دیگه منتقل شده
این خدمات نیست ؟
@l3est
@EmpireWorld
@Hamid2day
این پست چه ربطی به خدمات وبمستری داره چرا منتقل شده صرفا یه تاپیک برای ترفند های وبمستریه یعنی گفتگوی وبمستری و عمل کردن راجع به این گفتگو در باب وبمستریه!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@l3est
@EmpireWorld
@Hamid2day

این همراه چن پست دیگه منتقل شده
این خدمات نیست ؟
این تاپیک باید توی بخش کسب درآمد ویژه وب مستر ها باشه
من الان برات منتقلش میکنم به اون بخش

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
یه سوال
نحوه واریزی یا برداشت چطوریاس؟
مین 100 دلار
بانک ها وبمانی، پاکسوم، پی زا، بیت کوین، وایر
زمان واریز اول هر ماه در صورت رسیدن به مین - نیازی به درخواست نیست اتومات واریز میشه
Available payment options: Bitcoin, ePayments, Paxum, PayPal, Payza, Webmoney, WireTransfer.
Brief info on systems and transfer fees:
PayPal — adsterra does not charge any fees but paypal might charge 3-5% fee for money load. More info here.
Bitcoin — adsterra applies 0.1% comission and please keep in mind that bitcoin rate is very unstable. More info here.
Webmoney — adsterra charges 0.8% of payout sum (max $50). More info here.
Paxum — adsterra charges fix fee of $1 for every transaction. More info here.
Epayments — adsterra does not charge any fees for money transfers. epayments does not charge any fees for money load. Unfortunately epayments does not accept users from some countries (India, Pakistan, Egypt, Ecuador, Nigeria, Vietnam, Myanmar). You can ask epayments support if your country is in the black list. More info here.
Payza — adsterra does not charge any fees but payza might charge 4% for money load. More info here.
Wire (bank transfer) — adsterra charges $50 for USD bank transfers and $0 for EUR bank transfers. You will need to provide a valid document in English (required by our bank).​

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
استارتر عزیز شما این سیستم رو پیشنهاد میدی یا پروپلرادز رو ؟

بالا