برگزیده های پرشین تولز

روزی 12 هزار تومان با روزانه 2 هزار بازدیدکننده (بازدید بیشتر = درآمد بیشتر)

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
من تو این سایت عضو بودم و با توجه به بازدید بالای سایتمون در طول چند روز رفتیم بالای 100 دلار .
از 15 هر ماه حساب ها رو قفل میکنند و کسانی که میزان درآمدشون به 100 رسیده باشه رو در لیست پرداختشون قرار میدن .
اما نکته ای که هست همون روز پرداخت نمیکنند و فقط اطلاع میده در پرداخت بعدی یعنی اول ماه این مبلغ به حساب شما واریز میشه .
این رو میتونید تو قسمت PAYMENTS مشاهده کنید که در پایین صفحه مبلغ رو میزنه .
مثلا برای من زده 143 دلار در پرداخت بعدی واریز میشه که قاعدتا باید اول ماه جدیدشون که چند روز دیگست پرداخت بشه .
اما در مورد هشدار استارتر عزیز باید اکیدا توصیه کنم که گوگل پنالتی میکنه .
سایت ما حدود یک هفته بنرهاشون رو گذاشته بود که از سمت گوگل در وبمستر پیامی اومد و کل ایندکس های ما از گوگل حذف شد .
در پیام گوگل اشاره شده بود که مشکلات امنیتی در سایت هست که امکان سرقت اطلاعات یا روانه کردن کاربران به دانلود نرم افزارهای مخرب در سایت ما وجود داره که به همین دلیل برای حمایت از کاربران که وارد سایت من میشن سایت ما رو از ایندکس هاش حذف کرد .
در پیامش آدرس زیر روز داده بود که با حدف کردن بنرهای ادزترا و همچنین تلاش یکی از سئوکاران عزیزمون پس از یکی دو ساعت درخواست چک دوباره توسط گوگل رو دادیم و گوگل پس از نزدیک به 12 ساعت ایندکس ها رو برگردوند و پیام داد که چک کرده و مشکلات امنیتی سایت حل شده و یه مقدار طول میکشه کل ایندکس ها برگرده .
https://support.google.com/webmasters/answer/6350487#example

اگر با گوشی موبایلتون روی بنرها کلیک کنید وارد صفحه ای میشید که حاوی عکس های همین مطلب هست یعنی ویروس و آپدیت نرم افزارها و ... .
البته با وای فای که بزنید سریع شروع به نصب نرم افزار میکنه اما من با اینترنت همراه اول تست کردم و یهو ارور گوگل اومد که گوشی شما ویروس داره و امکان خطر در این لینک وجود داره که سریعا بستم .
خلاصش اینکه دوستان در استفاده از این سایت حواستون رو خیلی جمع کنید یهو سایتتون به باد نره .

اگر هم از کد anti adblock استفاده کنید بازهم مشکل ساز میشه و گوگل سایت رو به عنوان ویروس شناسایی میکنه.

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
ولی توی این عکس هیچکدوم رو نباید تیک بزنید اینا تبلیغات ویروسی و +18 رو فعال می کنه.
]
چرا برعکس میگی عزیز؟
تو عکس نوشته هر کدوم از این تبلیغات رو که نمیخوای نمایش بدیم تیکت بزنید (+18، تبلیغ نرم افزارها، تبلیغات قمار، تبلیغات صوتی و ...)

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
]
چرا برعکس میگی عزیز؟
تو عکس نوشته هر کدوم از این تبلیغات رو که نمیخوای نمایش بدیم تیکت بزنید (+18، تبلیغ نرم افزارها، تبلیغات قمار، تبلیغات صوتی و ...)
من برعکس گفتم پایینش هم عذرخواهی کردم باز عذرخواهی می کنم.

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
از روزی که کد ادز ترا رو گذاشتم به شکل محسوسی الکسا ایران و جهان سایتم در حال افت کردن هست.

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
کسی از ادزترا برداشتی داشته؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کسی از ادزترا برداشتی داشته؟
این تصویر آخرین برداشتی در وبمانی.

Untitled-1.jpg

برای اطمینان می تونید اون آدرس وبمانی رو تیکت بزنید به ادزتررا بگید مال شما هستش یا نه. دی:

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
این به این معنی هست که کاربرای موبایل نمی تونن از سایت استفاده کنن؟ چون به محض ورود به یه ادرس دیگه هدایت میشن؟

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
این تصویر آخرین برداشتی در وبمانی.

مشاهده پیوست 1049406

برای اطمینان می تونید اون آدرس وبمانی رو تیکت بزنید به ادزتررا بگید مال شما هستش یا نه. دی:
تبلیغ بنری که بدون ریدایرکت قیمتش بسیار پایین هست بطوری که شاید بصرفه نباشه تبلیغ بنریش رو استفاده کرد.
پاپ آپشو تست نکردم.

mihanfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من هم امروز کدشو گزاشتم ببینم چطوره
البته طبق گفته ددوستان خطر پنالتی هم هستش
دوستان الان اون تبلیغاتی که غیر مجاز هست رو تیک بزنم تا نمیاش داده نشن یا ن؟؟؟
بهترین راه ب نظرم برای دوستانی که امار بالایی دارن مثه خودم اینه که از طریق لینک دادن لینک های کلیک خور منظورمه ب ی سایت دیگه از خودشون ک اماری از گوگل نداره بزارن و کد رو تو سایتی ک بهش امار میرسونن بزارن. فک کنم ایده خوبی باشه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
دوستان اصلا از این سایت استفاده نکنید.
من رو یه سایت خارجی استفاده کردم.
با این که به پستیبانی کله پوکش سه بار گفتن ریدایرکت رو برای من غیر فعال کرد.
بعد از گذشت دو ماه الان برای من این پیام از گوگل اومده:
Sneaky mobile redirects

و همه ایندکس های سایت پاک شده!!

خاک بر سر این روس ها و شبکه های تبلیغاتیشون...

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان اصلا از این سایت استفاده نکنید.
من رو یه سایت خارجی استفاده کردم.
با این که به پستیبانی کله پوکش سه بار گفتن ریدایرکت رو برای من غیر فعال کرد.
بعد از گذشت دو ماه الان برای من این پیام از گوگل اومده:
Sneaky mobile redirects

و همه ایندکس های سایت پاک شده!!

خاک بر سر این روس ها و شبکه های تبلیغاتیشون...

این هشدار قبلا در همین تاپیک داده شده بود عزیز.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
این هشدار قبلا در همین تاپیک داده شده بود عزیز.
استارتر گفت اگه به پشتیبانی بگید ریدایرکت رو غیر فعال کند اتفاقی نمی افته.
در حالی که من این کار رو کردم و از تبلیغات بنری استفاده می کردم.
کلا این سیستم تبلیغاتی ویروسی و آلوده کننده است.
برای مثال شما یک تبلیغات می بینید ولی با جاوا اسکریپت تا 1200 ریکوئست همچنان رد و بدل می شه در صفحه و به طوری که مثلا فقط یک برگه در مرورگر کروم تا 800 مگابایت رم رو اشغال می کنه.

و مثلا خیلی زرنگن وقتی روبات گوگل سر می زنه این عمل رو انجام نمی دن....

در صورتی که دارن با اعتبار و زحمات سایت وبمسترها بازی می کنن...

بازدید کننده های ما هم کلا خارجی بودن. پس این طور هم نیست که فقط برای ایرانی ها این کار رو انجام بدن.

به نظر من نیازه پست اول ویرایش بشه و اطلاع داده بشه به هیچ وجه از این سیستم استفاده نکنید.

بالا