برگزیده های پرشین تولز

روز معلم مبارک

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هم دوروبرم معلم زیاد هست، هم بچه مدرسه ای...

دارم میبینم چجوری با بچه راهنمایی درس کار می کنن! معلم سر کلاس جوک تعریف می کنه بعد ساعتی x تومن می گیره میاد خونه همون ریاضی که باید سر کلاس درس می داده رو درس میده! ولی وقتی من راهنمایی ریاضی می خوندم، معلم ما هر جلسه یه امتحان 5 نمره ای می گرفت از درس همون روز... تا راهنمایی معلم هام خوب بودن اما از دبیرستان دیگه همه چیز درام شد... هم وضع درس دادن، هم بی اهمیتی معلم ها و دبیرها، هم بحث کلاس های خصوصی که تو خود مدارس برگذار میشه...

کلا الان اگه معلم دلسوز دیدی واقعا جا داره دستشو ببوسی!

قبول دارم معلم ها هم خیلی این روزها علاقه مند هستند که بیان خونه و یک درسی بدن....و پولی بگیرن اما اون موقع خوب کمتر اینجوری بود ولی خوب وواقعا حقوقشون کفاف زندگیشون رو نمیده بنده های خدا مگه یک معلم چقدر میگیره اونموقع هم چیزی نمیگرفت ولی خوب هزینه ها و قدرت خرید و ...................رو هم حساب کنید تازه انگیزه رو هم ببینید الان بچه ها خودشون هم دنبال درس نیستن و طرز برخوردها خیلی تغییر کرده.............

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
دوست عزیز شریعتی که کلا افکار سالمی نداشت
حیف جوونای ما که برن دنبال کتابای شخصی مثل شریعتی
او اگر بود الان حتما مخالف این **** بود
افکار و عقایدش هم به درد خودش میخوره که بیشترش از روی نادانی هست و رد میشه از طرف عقلا
کلا ارزش وقت گذاشتن نداره چون فقط باعث گمراهی میشه
فقط کشته شدنش باعث معروفیتش شد
روز معلم فقط شایسته استاد معلم مرتضی مطهری هست

خوب آخوند هم میتونه معلم باشه نمی تونه؟
خب وقتی شما موافق **** باشید باید هم با یکی که مخالف نظریه ********** بوده مشکل داشته باشید!
به خاطر حسین جواب شما رو که با یوزر اصلی خودت پست ندادی نمیدم!

جون عمه هاتون سیاسیش نکنید بابا...حالم دیگه بهم میخوره از این که میام تو یه تایپیکی ، هر چی میشه کل کل شروع میشه....

یه تایپیک آوردیم بالا برای اینکه اون دنیا به معلمامون بگیم آقایون یا خانما ما نامرد نبودیم یادمون بره....

حالا بحث شریعتی و مطهری شد.....

بس دیگه.............
شرمنده حسین جان.
خدایی من نمیخواستم سیاسی کنم.
فقط معتقدم باید روز معلم رو در روز مناسبش اعلام کرد!

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
تبریک عرض می کنم

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
شرمنده دیر رسیدم ! منم به این خطه زحمتکش تبریک میگم :happy:

1240

Registered User
لایک‌ها
28
معلم هم معلم های قدیم
تا یاد نمی گرفتی نمیزاشتن از کلاس بیای بیرون
همه با وجدان و درس می دادن و مایه می زاشتن
اما الان چی؟
ماشالله حقوق و مزایاشون خوب شده و بهشون میرسن
اما بدتر دیگه به بچه های مردم نمی رسن

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
ماشالله حقوق و مزایاشون خوب شده و بهشون میرسن
اما بدتر دیگه به بچه های مردم نمی رسن

ایران زندگی نمیکنی دیگه نه؟
اومدی حتما یه سر بزن اوین معلم هایی که فقط برای حقوق صنفی بازداشت هستند ببین.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
ایران زندگی نمیکنی دیگه نه؟
اومدی حتما یه سر بزن اوین معلم هایی که فقط برای حقوق صنفی بازداشت هستند ببین.

اون ور قضیه رو نبین
برو تو مدارس بچرخ
یارو میگه یاد نگرفت که نگرفت به درک
اون معلم هایی که به من و شما درس می دادن همشون بازنشسته شدن
الان یک سری جدید اومدن
فکر و ذکرشون پوله
میگه یاد نگرفت درک آخر ترم کلاس خصوصی و عشقه

سه ماه تابستون تعطیله
یک ماه تعطیلی رسمی
یک ماه هم با جمعه و عید ها

شب هم خونه خودشون میخوابن و همیشه هم پیش فامیل هاشون و زن و بچه اش هست.

الان اموزش و پروش یکی از بهترین وزارت خو نه ها شده
کارش نه سختی داره نه خطرناکه

بعد مثلا وزارت خونه نفت که اسمش در رفته برو بیین
یارو اگر تازه شانس بیاره کارش 20 روز کار باشه
2/3 سال پیش خونه و زن و بچه اش نیست
گرما 50-60 درجه کار میکنن
کارشون هم شب و روز نمی شناسه
بچه پدرش رو هر وقت احتیاج داره نمی بنیه
زن خونه هم سریع پیر میشه به خاطر نگهداری خانه و بچه به تنهایی
یک مشت مریضی و حساسیت هم میگیرن
این فقط چند تا نکته اش بود.

حالا ماشین و خونه زندگی این معلم ها و حساب بانکی هاشون ببنید بعد.

Last edited:

maradona1986

Registered User
لایک‌ها
0
اون ور قضیه رو نبین
برو تو مدارس بچرخ
یارو میگه یاد نگرفت که نگرفت به درک
اون معلم هایی که به من و شما درس می دادن همشون بازنشسته شدن
الان یک سری جدید اومدن
فکر و ذکرشون پوله
میگه یاد نگرفت درک آخر ترم کلاس خصوصی و عشقه

سه ماه تابستون تعطیله
یک ماه تعطیلی رسمی
یک ماه هم با جمعه و عید ها

شب هم خونه خودشون میخوابن و همیشه هم پیش فامیل هاشون و زن و بچه اش هست.

الان اموزش و پروش یکی از بهترین وزارت خو نه ها شده
کارش نه سختی داره نه خطرناکه

بعد مثلا وزارت خونه نفت که اسمش در رفته برو بیین
یارو اگر تازه شانس بیاره کارش 20 روز کار باشه
2/3 سال پیش خونه و زن و بچه اش نیست
گرما 50-60 درجه کار میکنن
کارشون هم شب و روز نمی شناسه
بچه پدرش رو هر وقت احتیاج داره نمی بنیه
زن خونه هم سریع پیر میشه به خاطر نگهداری خانه و بچه به تنهایی
یک مشت مریضی و حساسیت هم میگیرن
این فقط چند تا نکته اش بود.

حالا ماشین و خونه زندگی این معلم ها و حساب بانکی هاشون ببنید بعد.
سلام دوست عزیز
یکم آرومتر با هم بریم. من هم مثل خیلیای دیگه معلمم و نه حساب بانکی جالبی دارم و نه خبری از ماشین و ... هست. قبول دارم که معلم ها دیگه مثل معلمای قدیم نیستن اما یه سوال ازت می پرسم خدا وکیلی راستش رو بگو، آدمای کدوم شغل مثل آدمای قدیم با صفا و با معرفت باقی موندن که معلمها باقی بمونن؟ من توی خوزستان تدریس میکنم و هر روز باید دو کورس سوار شم و مسیری تقریبا 20 کیلومتری رو توی این گرمای وحشتناک برم (همون گرمای 50 60 درجه ای که خودتون فرمودید) تا برسم سر کار. کرایه ای که هر ماه باید پرداخت کنم تا برسم به مدرسه به طور میانگین 40 تومن میشه و اونوقت دریافتی بنده 600 تومن. به نظر شما دوست عزیز این پول زیادیه ؟ اینجا خبری از کلاس خصوصی نیست چون کسی وسعش نمی رسه برای همچین چیزایی پول بده و حتی اگر هم کلاس خصوصی باشه من نوعی نمی رم چون توی کلاس انقدر خسته میشم که دیگه رمقی برای کلاس خصوصی و این جور چیزا برام باقی نمی مونه. حالا این همه حرف رو زدم که یه نکته رو به شما دوست گرامی بگم : خوشحالی من معلم موقعیه که یکی از شاگردای سابقم رو می بینم که به جایی رسیده و برای خودش کسی شده یا یکی از شاگردام رو می بینم که با روی باز به طرفم میاد و با هم در مورد همکلاسی هاش حرف می زنیم نه اینکه یکی بهم بگه روزت مبارک باشه یا ... .اما شما دوست عزیز با این حرفهایی که می زنی باعث میشی تا خستگی کار توی تن آدم باقی بمونه. راستی برای تنوع هم که شده یه هفته (نه بیشتر) به جای یه معلم برو سر کلاس و تدریس کن تا باهام هم عقیده بشی که معلمی اگر سخت ترین شغل دنیا نباشه لااقل یکی از سخت ترین شغل هاست.
یا علی

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
سلام دوست عزیز
یکم آرومتر با هم بریم. من هم مثل خیلیای دیگه معلمم و نه حساب بانکی جالبی دارم و نه خبری از ماشین و ... هست. قبول دارم که معلم ها دیگه مثل معلمای قدیم نیستن اما یه سوال ازت می پرسم خدا وکیلی راستش رو بگو، آدمای کدوم شغل مثل آدمای قدیم با صفا و با معرفت باقی موندن که معلمها باقی بمونن؟ من توی خوزستان تدریس میکنم و هر روز باید دو کورس سوار شم و مسیری تقریبا 20 کیلومتری رو توی این گرمای وحشتناک برم (همون گرمای 50 60 درجه ای که خودتون فرمودید) تا برسم سر کار. کرایه ای که هر ماه باید پرداخت کنم تا برسم به مدرسه به طور میانگین 40 تومن میشه و اونوقت دریافتی بنده 600 تومن. به نظر شما دوست عزیز این پول زیادیه ؟ اینجا خبری از کلاس خصوصی نیست چون کسی وسعش نمی رسه برای همچین چیزایی پول بده و حتی اگر هم کلاس خصوصی باشه من نوعی نمی رم چون توی کلاس انقدر خسته میشم که دیگه رمقی برای کلاس خصوصی و این جور چیزا برام باقی نمی مونه. حالا این همه حرف رو زدم که یه نکته رو به شما دوست گرامی بگم : خوشحالی من معلم موقعیه که یکی از شاگردای سابقم رو می بینم که به جایی رسیده و برای خودش کسی شده یا یکی از شاگردام رو می بینم که با روی باز به طرفم میاد و با هم در مورد همکلاسی هاش حرف می زنیم نه اینکه یکی بهم بگه روزت مبارک باشه یا ... .اما شما دوست عزیز با این حرفهایی که می زنی باعث میشی تا خستگی کار توی تن آدم باقی بمونه. راستی برای تنوع هم که شده یه هفته (نه بیشتر) به جای یه معلم برو سر کلاس و تدریس کن تا باهام هم عقیده بشی که معلمی اگر سخت ترین شغل دنیا نباشه لااقل یکی از سخت ترین شغل هاست.
یا علی

کارمند جماعت از هر قشری بیچاره واقع شده است :blush:
البته تو کشور ما همه به نوعی بیچاره واقع شدن

من خودمم کارمندم الان بعد چند سال میدونم چرا دیگه هیچی مثه سابق نیست
حالا ورای درامد که برخلاف دوستان من فک می کنم درامد نسبت به مثلا 10 سال پیش به یک سوم کاهش پیدا کرده که خودش خیلی موثره
اما اصلی ترین و بزرگترین دلیل بی فرهنگی و بی هنجاری جامعه امروز از بین رفتن بزرگترین اصلی که دنیا بر اساس ان بنا شده بدون این اصل سنگ روی سنگ بند نمیشه و چند سال بعد خواهیم دید ...

اون اصل هم **** جزا وپاداشه
من الان بیش از 5 ساله کارمندم تو این چند سال هرچی پدر سوخته و ک و ن گشاد ارتقا پیدا کردن اونایی هم که کاردان بودن و کاربلد منزوی شدن
باور کنید حتی برای مثال یک نفر هم ندیدم که بر اساس شایستگیش پیشرفت کرده باشه

من نمیگم که قبلا این مسایل نبوده و همه چیز بر اساس شایسته سالازی بوده اما بالاخره یه عده قاچاقی رد میشدن و جور تن پروری دیگران را می کشیدن
اما الان قول میدم حتی یک نفر هم نتونه با شایستگی به جایی برسیم

چند وقت پیش سر کلاس زبان بودیم که استاده مثلا برای تعریف هوش برای خوذش تز میداد که هوش یعنی توانایی سازگاری شخص با محیط و اونایی که نمی تونن با محیط و شرایط کنار بیان کند ذهنن
اگه اینطوریه خب انتخاب و انسانیت چی میشه دنیا پر میشه از ادمه نون به نرخ روز خور

نزدیک بود باهاش دعوامون شه دیگه وقتی کسی که خودش قربانی سیستم ناکارامده اینطوری ازش دفاع کنه کار خاصی نمیشه کرد

شک نکنید یه چنگیز خان دیگه پیدا میشه کل ایرانو به گ ا ه میده و بعد نسلای بعد از ما میان از قصاوت و جنایاتش میگن و ....
این داستان ادامه دارد

بالا