برگزیده های پرشین تولز

روز ملی عدالت

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
باسلام به اعضای محترم پرشن تولز و حومه..

امروز 26 July سالروز حرکت سترگ و ارزشمندي است که کمتر عضو پرشن تولز است که آن را نشناسد يا از آن بی خبر باشد.. در سال 2003 در چنين روزی تاپيک شار متهم و گناهکار است زده شد و جمعي از دلدادگان پرشن تولز با دست خالی سنگ بنای عدالت بر ديوار نو افراشته پرشن تولز گماشتند و بار دیگر درکنار هم جمع شدند تا يکی از مهمترين ارزش های انسانی که در طول تاريخی بشري جوامع و آدمیان به خود ديده اند را زنده گردانند..

عدالت حاصل تلاش جمعي نخبگان جوامع و هزينه رنج هزاران انسان ستمديده است .. شکل گيری و جاري شدن مفهوم عدل به حق محصول مسلم انعکاس و بازتابش فرياد هاي ساکت شده و فروخفته انسان هاست در ادوار مختلف...

ما این روز عزيز را گرامي مي داريم و از دوستان دعوت ميکنيم در زمينه هاي:

عدالت و چالش هاي پيش رو
عدالت و پرشن تولز
عدالت و منطق فازی !!!!

مقالات خود را از این تاريخ تا هر تاريخي که خواستند به آدرس [email protected] ارسال بدارند تا به قيد قرعه به برندگان جوايزی اهدا گردد.. ضمنا جشنواره اي هم برگذار خواهد شد و تعدادي سيمرغ و مرغ و حتا خروس به دوستان تقديم خواهيم کرد..

در اينجا ياد میکنم از لندنی عزيز، آرش، کامي و عزيزان هيات منصفه، بهار گرامي که مسئول پوشش خبري و صوتي تصويری دادگاه بود و بعدا فيلم مستندی تحت نام شار 9/11 را ساخت که داستان مستند دادگاه بود.. همينطور از آقامون احسان و محمدرضا به جهت فراهم کردن بستر برگذاري جلسات دادگاه همين طور از حلزون و ميلاد و وکلاي مدافع متهم و ..کليه عزيزاني که در برگذار جلسات و ساخت و جمع آوري اواتار به ما کمک کردند و همين طور کمال تشکر را از شرکت ترانه شار به جهت اسپانسرشیپ دادگاه!!!!!!!!! و همين طور از خود جناب زاهد به جهت تامين مقادیر معتنابهي علامت تعجب داريم..

از ساير عوامل برنامه نيز تشکر میکنيم.. و از دوستاني که اسمشون در اينجا آورده نشده نيز کمال تشکر را داريم، باشد که روزي بتوانيم جبران کنيم..

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ای دادبيداد .. ديگه پير شدم چشمام سو نداره! اين رو به جاي اينکه توي گفتگوی آزاد بزنم توي متفرقه کامپيوتری زدم.. لطفا يکي از مديران به گفتگوي آزاد منتقل کنه.. ممنون :)

آبر ریش سفید!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از bahar13 :
آنلاين پارتي تا صبح!! هر كي پايه اس قيام كنه! :)

من دوست دارم ولی خيلی کار دارم.. اگر دقت کني خود تاپيک در 12:58 خورده و دو دقیقه ديگه اگر میزدم تاريخ تاپيک میفتاد برای 27 july و خراب میشد! خلاصه برای همين تاپيک هم خودم رو به ضرب و زور رسوندم.. حالا این هيچي خودم هنوز توي کف اون فيلم شار 9/11 هستم.. راستي یکی بیاد تاپيک رو ببره توی گفتگوی ازاد.. :D

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از aaber_piade :
من دوست دارم ولی خيلی کار دارم.. اگر دقت کني خود تاپيک در 12:58 خورده و دو دقیقه ديگه اگر میزدم تاريخ تاپيک میفتاد برای 27 july و خراب میشد! خلاصه برای همين تاپيک هم خودم رو به ضرب و زور رسوندم.. حالا این هيچي خودم هنوز توي کف اون فيلم شار 9/11 هستم.. راستي یکی بیاد تاپيک رو ببره توی گفتگوی ازاد.. :D

تصحیح میشود.. در 11:58 :rolleyes:

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
بالا