برگزیده های پرشین تولز

روشي براي ريستارت كردن گوشي ديگران توسط بلوتوث

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
خوب گفتم امروز بيام و اين روش رو از اول توضيح بدم.ابتدا شما اين فايل رو كه گذاشتم دونلود كنيد سپس از حالت زيپ در آورده و اونو به گوشيتون منتقل كنيد.بعد در گوشي خود اين فايل رو باز كنيد.از منوي option روي گزينه send رفته و در پنجره اي كه باز ميشود گزينه اول يعني via Text Message را انتخاب كنيد.سپس دكمه قلم را پايين نگه داشته و متن را آبي كنيد و copy را انتخاب كنيد.بعد از اين كار به قسمت نام بلوتوث خود رفته نام قبلي را پاك كرده و دوباره دكمه قلم را نگه داشته paste را انتخاب كنيد.
از اين به بعد اگر بلوتوث شما روشن باشه تا حدود 20 متري شما هيچ كس نميتونه بلوتوث سرچ كنه چون كه گوشيش ريستارت ميشه.

لينك دونلود فايل : http://www.p30mobile.com/forums/download.php?id=96

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
روی جاوا جواب نمیده؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از starsoheil :
خوب گفتم امروز بيام و اين روش رو از اول توضيح بدم.ابتدا شما اين فايل رو كه گذاشتم دونلود كنيد سپس از حالت زيپ در آورده و اونو به گوشيتون منتقل كنيد.بعد در گوشي خود اين فايل رو باز كنيد.از منوي option روي گزينه send رفته و در پنجره اي كه باز ميشود گزينه اول يعني via Text Message را انتخاب كنيد.سپس دكمه قلم را پايين نگه داشته و متن را آبي كنيد و copy را انتخاب كنيد.بعد از اين كار به قسمت نام بلوتوث خود رفته نام قبلي را پاك كرده و دوباره دكمه قلم را نگه داشته paste را انتخاب كنيد.
از اين به بعد اگر بلوتوث شما روشن باشه تا حدود 20 متري شما هيچ كس نميتونه بلوتوث سرچ كنه چون كه گوشيش ريستارت ميشه.

لينك دونلود فايل : http://www.p30mobile.com/forums/download.php?id=96
کسی امتحان کرد اینو؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از Shahedr :
کسی امتحان کرد اینو؟

امكانش هست به اين قسمت زير توجه كن :
ابتدا توسط کامپیوتر برنامه WordPad را اجرا کن . در خط اول این چنین تایپ کن :
blu (TAB) too (TAB) th يا s(TAB)i(TAB)s(TAB)c(TAB)e(TAB)n(TAB)t(TAB)e(TAB)r يا هر اسم ديگه ...
منظور از (TAB) همان دکمه TAB کیبورد (سمت چپ کیبورد چهارمین دکمه از پایین) هستش . یعنی هر کلمه ای که میخواهید تایپ کنید بین حروف این کلمه دو یا چند TAB بکارببرید

بعد فايل رو به يه نامي سيو كن اون رو به گوشيت بفرست اونجا با برانامه Notes كه مال خود گوشي هست بازش كن و دكمه پن رو نگه دار و روشون رو آبي كن و كپيش كن . بعد ببر بگذار جاي اسم بلوتوثت ! هركي تورو سرچ كنه دستگاش ريست ميشه !

ذكر اين نكته هم ضروريست كه دستگاتون فقط بايد نوكيا باشه ...

hellbound

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا بیخیال این چیز ها بشین ، مثلا اگه یکی بیاد یه برنامه بنوسیه بزنه سیم کارتت رو با بلوتوس بسوزونه حال می کنین؟

انقدر که تو ایران به هک کردن فکر می کنن اگر ده درصدش به امن کردن فکر می کردن این وضع سیستم بانکی ما نبود.

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از hellbound :
بابا بیخیال این چیز ها بشین ، مثلا اگه یکی بیاد یه برنامه بنوسیه بزنه سیم کارتت رو با بلوتوس بسوزونه حال می کنین؟

انقدر که تو ایران به هک کردن فکر می کنن اگر ده درصدش به امن کردن فکر می کردن این وضع سیستم بانکی ما نبود.

دوست عزيزاين هك نيست اين به باگ هست كه در گوشي هاي نوكيا وجود داره و اصلا آسيبي به گوشي نميرسونه .

hellbound

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sayrex :
دوست عزيزاين هك نيست اين به باگ هست كه در گوشي هاي نوكيا وجود داره و اصلا آسيبي به گوشي نميرسونه .

این تو تعریف هک از دیدگاه شما بگنجه یا نگنجه قطعا وارد شدن به حریم شخصی افراده و مسلما شما هم حال نمی کنی وقتی مثلا داری با دوست دخترت حرف میزنی یهو گوشیت بوت بشه

تازه کلا منظور من به این نبود که این چیه، من دارم میگم چرا ما باید به قسمت های منفی قضیه فکر کنیم؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از hellbound :
این تو تعریف هک از دیدگاه شما بگنجه یا نگنجه قطعا وارد شدن به حریم شخصی افراده و مسلما شما هم حال نمی کنی وقتی مثلا داری با دوست دخترت حرف میزنی یهو گوشیت بوت بشه

تازه کلا منظور من به این نبود که این چیه، من دارم میگم چرا ما باید به قسمت های منفی قضیه فکر کنیم؟

اولا كه بايد خدمتتون عرض كنم كه اين ورود به حريم شخصي افراد نيست بلكه اين عمل روي گوشي خودتون صورت ميگيره ... پيس هركي دلش نميخواد ريست بشه ميتونه سرچ نكنه ....

دوما هر وسيله . جسم . زندگي و تمام چيزهاي مادي و معنوي اطرافتون 2 جنبه داره كه يكي خوب هست يكي هم بد ! اين 2 مكمل همديگر هستند اگر خوب نباشه بد به وجود نمياد اگر هم بد نباشه خوب به وجود نمياد . پس اين نيست تا به يه موضوع بد برخورد كرديم شاكي بشيم .... همين خوب و بد هاي زندگي كه زندگي رو قابل تحمل و جذابش ميكنه وگرنه اگر همش خوب بود كه ميشد يك نواخت يا اگر خوب بود فقط هم همين ميشد ...

اهي اوقات آدم به قسمت منفي قضيه هم فكر ميكنه براي اينكه بتونه راه كاري براي سد اين موضوع منفي پيدا كنه و هزاران دليل ديگه كه انسان ها به بد قضيه هم تفكر ميكنند .

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از KASHANWEB :
سيستم عامل منظورم بود :hmm:

بازم بلوتوث ربطي به سيستم عامل نداره ! بلوتوث يه فاكتور جدا از سيستم عامله .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
منظورش اینه که این برنامه تحت سیمبینه یا جاوا که فکر کنم سیمبین باشه نه؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
میدونی من فکر میکنم این کلک به درد چی میخوره؟ اینکه دبیرا یا استادا اینکارو بکنن تا ملت نتونن توی دبیرستان یا دانشگاه سرچ و مرچ کنن!

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از Sony Ericsson!! :
منظورش اینه که این برنامه تحت سیمبینه یا جاوا که فکر کنم سیمبین باشه نه؟

اين اصلا فايل نيست يه متن Text هست كه شما روي كامپيوتر ايجادش ميكني و ميبري روي موبايل بازش ميكني و جاي اسم بلوتوثتون قرار ميدي ... باز هم ميگم اين برنامه نيست بلكه يك باگي هست كه با استفاده از Tab كامپيوتر كه در اسم بلوتوث استفاده ميشه به وجود مياد و باعث از كار افتادن دستگاه سرچ كننده ( فقط نوكيا ) ميشه و

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اهان خب حالا یه سوال اگه گوشی سرچ کننده نوکیا باشه ریستارت می شه یا گوشی که باید روش این کار انجام بشه باید نوکیا باشه؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از Sony Ericsson!! :
اهان خب حالا یه سوال اگه گوشی سرچ کننده نوکیا باشه ریستارت می شه یا گوشی که باید روش این کار انجام بشه باید نوکیا باشه؟

فكر ميكنم فقط گوشي كه سرچ ميكنه !

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
سلام عزيز:
چه بلايي به سر سايتت اومد اونجا كه جواب ما رو ندادي حداقل اينجا جواب بده.
آقا جون من نميتونم با 6230i فايل تكست رو باز ميكنم. ميگه فرمت نا شناخته است. به نظر شما چي كار كنم؟ :blink:

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از mo_toori :
سلام عزيز:
چه بلايي به سر سايتت اومد اونجا كه جواب ما رو ندادي حداقل اينجا جواب بده.
آقا جون من نميتونم با 6230i فايل تكست رو باز ميكنم. ميگه فرمت نا شناخته است. به نظر شما چي كار كنم؟ :blink:

شما فايل رو تيجاد كردي روي كامپيوتر و بعد انتقال دادي به موبايل گفت نميتونه باز كنه ؟؟؟ ميتوني هم بگي يكي با SMS برات ارسال كنه البته مطمٍن نيستم كه بشه .

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
سلام آقا:
كنار اين فايل تكست علامت سوال داره بدش كه روش ميزنم ميگه فايل رو نميتونه باز كنه!!.
در ضمن اگه ميشه يه سايت برنامه براي موبايل هاي جاوا معرفي كنيد ممنون ميشم.

بالا