برگزیده های پرشین تولز

روش افزايش ويزيتورهاي وبلاگ!!

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
احسان جون چطوري (البته با اون سر دري كه واسش گذاشتم الان همه توشن :D ) ؟
دادا ما مي خوايم يكمي جا بي افتيم تو وبلاگها اما نمي دونم چطو ميشه مشتري جمع كرد ؟ اگه 2 . 3 تا راهنمايي تاپ داري بكن
قربونت بره

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خانم ها روسريشون رو شرشون كنن كه يه نامحرم غير احسان اومده تو !!!!!
اينو بخون :
<a href='http://www.freewebz.com/alphaweblog/html/increase_readers.htm' target='_blank'>http://www.freewebz.com/alphaweblog/html/i...ase_readers.htm</a>

البته طنزه ها ولي شايد بعضي هاش به درد بخوره . درسته كه علمي نيست ولي همش حقيقت داره !!

[/url]

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام 0 آقا ما گفتيم احسان فقط بياد به 3 دقيقه نكشد 5 تا بازديد كننده داشت . آلفا جون دمت گرم بازش كردم ببينم به درد مي خوره يا نه .
موفق باشيد

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يا الله.... سر لخت نباشه !

آقا اينا كه آلفا نوشته درسته... يه قانون ديگه هم هست. اونم اينكه لينك بدين تا به شما لينك بدن.
هودر هم يه مدل ديگه گفت: به ملت لينك بدهيد تا خدا به شما لينك بدهد!

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يا ا...
سيما لخت نباشن يه وقت !!!!!!!!

آقا احسان شما كه محرم هستين . مي خواستم بگم . شما يا ا.. هم نگين مي شه !!!!!!!
در ضمن تاييد مي كنم .

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا سلام . احسان به ما سر زدي؟ يكي از لينك ها به خودت :D حالا خدا به ما لينك بده . دستتم مي بوسه . منتظرم

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا احسان داشتيم چرا سردر رو عوض كردي ؟!!!!!! باحال بود ها!!!!!!!! آقا به ما لينكيدي؟ يا نه؟ چاكريم آقا چاكريم

Eagles

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

بهترين راه پيشنهادي براي افزايش بازديد كننده (البته اگر دنبال اسم هستيد) اين هستش:
۸روش برای بالا بردن تعداد بازديد کنندگان وبلاگ

الف) ۴ راه خفن برای بالا بردن بازدیدکنندگان وبلاگ
۱-ثبت نام در ليست های عمومی مانند بلاگ نما
۲-شرکت در گروه Farsiblogging و نوشتن توضيح کوتاهی در مورد وبلاگتان به همرا لينک آن
۳-تماس با بلاگر های ديگر به منظور اضافه کردن لينک وبلاگ های همديگر در وبلاگ هایتان
۴-گردش در وبلاگ ها و گذاشتن پيام و لينک وبلاگتان در صفحه های نظر خواهی در انتهای نوشته ها.

ب) ۴ راه مخوفبرای بالا بردن بازدیدکنندگان وبلاگ
۱- نوشتن از سکس خصوصاْ داستان های جنسی به هر نوع و شکل چه در رد يا تاييد آن. داستان های دوست پسر دوست دختری هم موثر می باشند اما کارکرد سکس را ندارند.
۲- نوشتن از دين به هر نوع و شکل چه بد و بيراه گفتن به مظاهر دينی و شخصيت های مذهبی وچه تائيد زياد بر آنها. هر دو موثر می باشند.
۳- فحش دادن به شخصيت های مشهور ( در اين مورد خاص عکس قضييه يعنی تعريف و تمجيد از اين شخصيت ها بازدهی بالايی ندارد.)
۴- اعلام اينکه مرده ايد يا خودکشی کرده ايد.(اين مورد آخر تاثير و بازدهی بسيار بالايی دارد و کاملا امتحانش را پس داده:))
راه های ديگری به ذهنتان نمی رسد . چه خفن چه مخوف

(نوشته شده از وبلاگ دنياي انترنيت)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
اگه کسی احمقه و به دنبال نام غیر از اونایی که گفتی ( و همه شون را اکثر مردم می دونن که بده ولی متاسفانه انجام میدن) چند راه دیگه مکمل راه آخر هست:
اعلام این که گرفتنتون و الان در زندان یا بازپرسی و .. به سر می برید(حالا از اون جا چطور دارید وبلاگ می نویسید بماند. البته راحت تر از وقتیه که خودکشی کرده اید یا مرده اید!).
اعلام این که توسط انصار حزب الشیطان(اینا که حزب خدا نیستن که بشون میگید حزب الله) ضرب و شتم و یا حتی ترور شده اید. حد اقل بگید که بهتون فحش داده اند!
همین!

Eagles

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

آلان بهترين راه براي افزايش تعداد بازديد كننده اينه كه وبلاگ خودت رو هك كني يا به كسي هم بگي تو را هك كنه بعد بري چندجا بنويسي من هم هك شدم. پس از دو روز هم دوباره شروع كني به نوشتن و در اولين پست با تيتر بزرگ بنويس " من هم هك شدم" و ادامه اش بنويس" هكر جون كور خوندي! فكر كردي به همين سادگي مي توني منو هك كني؟"

اين كاري كه جديدا توي وبلاگها مد شده.

موفق باشي

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راس مي گي. اين را اصلا من در نظر نگرفته بودم. اصلا به اين فكر نكرده بودم كه اين Hack ها هم مصلحتی اند!

maziar852

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من روسري حاليم نميشه خانمها زود چادرها رو سر كنن!
راستش اين كه خودم هم دنبال راه حل اين مشكل هستم و البته به نظرم اين راهي كه احسان گفت خيلي جالب نيست.
شايد من بخواهم به چند نفر لينك بدهم ولي اون ها نخواهند همچين كاري بكنن!
مثلا احسان اگه من تو وبلاگم به تو لينك داده باشم و ازت بخواهم تو هم به من لينك بدي, اين كار رو مي كني؟ فكر نكنم.
مخصوصا اين بدبختي ها براي تازه كارهايي مثل خودم فراوونه. :(

maziar852

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من روسري حاليم نميشه خانمها زود چادرها رو سر كنن!
راستش اين كه خودم هم دنبال راه حل اين مشكل هستم و البته به نظرم اين راهي كه احسان گفت خيلي جالب نيست.
شايد من بخواهم به چند نفر لينك بدهم ولي اون ها نخواهند همچين كاري بكنن!
مثلا احسان اگه من تو وبلاگم به تو لينك داده باشم و ازت بخواهم تو هم به من لينك بدي, اين كار رو مي كني؟ فكر نكنم.
مخصوصا اين بدبختي ها براي تازه كارهايي مثل خودم فراوونه. :(

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان

آلان بهترين راه براي افزايش تعداد بازديد كننده اينه كه وبلاگ خودت رو هك كني يا به كسي هم بگي تو را هك كنه بعد بري چندجا بنويسي من هم هك شدم. پس از دو روز هم دوباره شروع كني به نوشتن و در اولين پست با تيتر بزرگ بنويس " من هم هك شدم" و ادامه اش بنويس" هكر جون كور خوندي! فكر كردي به همين سادگي مي توني منو هك كني؟"

موفق باشي

من قبول دارم حرف شما رو ولي خيلي هاشم واقعيه .. يه توصيه به همه: كارتون كه تموم مي شه حتما sign out رو بزنيد و گرنه معلوم نيست چه اتفاقي ميفته!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان

موفق باشي

من قبول دارم حرف شما رو ولي خيلي هاشم واقعيه .. يه توصيه به همه: كارتون كه تموم مي شه حتما sign out رو بزنيد و گرنه معلوم نيست چه اتفاقي ميفته!!

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خدا را شكر
راضي هستم
روزي 1000 تا ويزيتور
الحمدالله

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
امم شما 34 روز هست كه بلاگتون رو راه انداختين؟ ;) براي 34 روز خيلي پيشرفت خوبي داشتي و زود معروف شدي.. بابا اينكاره.. ;)

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
وبلاگي كه مسائل كامپيوتري رو برسي كنه همينه ديگه ! ما هم خدا رو شكر سالي 1 نفر كه اونم خودمم و كامنت چك مي كنم !

بالا