برگزیده های پرشین تولز

روش جديد وريفای کردن اکانت الرت پای که به تازگی مهيا شده

kamyar_p2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وارد اکانت الرت پای خود شويد و روی قسمت انوريفای اکانت کليک کنيد 2 قهسمت وجود دارس يکی از ت `ريق کريديت کارت ديگری از طريق موبايل قسمت موبايل را کليک کنيد سپس يکی از شماره موبايل هاييکه موقع ساخت اکانت داده ايد را انتخاب کنيد(بهتر است موقعساخت اکانت کشوری را انتخاب کنيد که يک اقوام در ان کشور داشته باشيد تا شماره موبايل او را بدهيد توجه شماره موبايل ايران و ديگر کشور های تحريم را نميتوانيد بدهيد بهترين کشور برای ما ايرانی ها امارات است قشمت بعد از انتخاب شماره موبايلی که ميخواهيد پينکده 3 رقمی که با ان ميتوانيد اکانت را وريفای کنيد روی ان بيايد را انتخاب کنيدو بعد نکست را ميزنيد پين کد که يک عدد 3 رقمی هست برای ان موبايل که شماره ان را انتخاب کرده بوديد به سرعت فرستاده خواهد شد و بعد صاحب موبايل بايد آنرا برای شما بخواند و شما انرا در قسمت ساب ميت يور هر وارد کنيد و کليد سابميت را فشار دهيد تبرک ميگم شما يک اکانت وريفای شده الرت پای داريد اين روش 1 ماه است که فعال شده است در يو تيو ب هم به صورت تصويری وجود دارد ميتوانيد ببينيد و در گوگل هم ميتوانيد سرچ کنيد
mobil verify alertpay:p:eek:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
وارد اکانت الرت پی خود شويد و روی قسمت وريفای شوید (became verified) کليک کنيد (تصویر زیر)

39152302948137519873.jpg

بعد از اون وارد قسمت ویرفای کردن حسابتون می شید روی گزینه ویرفای شوید (BECAME VERIRIED) کلیک کنید (در شکل زیر با دایره قرمز مشخص شده)

77340545396476875316.jpg

2 قسمت وجود داره (شکل زیر)

يکی از طريق کريديت کارت

ديگری از طريق موبايل که باید این گزینه را انتخاب و روی دکمه Next کلیک کنید

80782698729712207671.jpg

سپس يکی از شماره موبايل ها ای که موقع ساخت اکانت آلرت پی داده بودید رو انتخاب کنيد (بهتره موقع ساخت اکانت، کشوری رو انتخاب کنيد که يک قوم یا آشنایی در اون کشور داشته باشيد تا شماره موبايل اونو بديد)

توجه شماره موبايل ايران و ديگر کشور های تحريم را نميتونيد بديد

در صورتی که نیاز به این دارید که شماره ای رو که موقع ثبت نام دادین عوض کنید روی گزینه (click here) کلیک کنید و شماره جدید رو وارد کنید و دوباره مراحل بالا رو بیاید

01722712939969739237.jpg

(next) رو ميزنيد؛ پين کد که يک عدد 3 رقمی هست برای اون موبايلی که شمارش رو انتخاب کرده بوديد به سرعت فرستاده خواهد شد

بعد صاحب موبايل بايد اونو برای شما بخونه و شما اونو در قسمت ساب ميت يوزر وارد کنيد و کليد سابميت رو بزنید.

تبرک ميگم شما يک اکانت وريفای شده الرت پی داريد

اين روش 1 ماه است که فعال شده است در يوتيو ب هم به صورت تصويری وجود دارد ميتوانيد ببينيد و در گوگل هم ميتوانيد سرچ کنيد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
قابل توجه دوستان من با این روش ویرفای شدم
68927322588358007914.jpg

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
حرف شما متین
ما که موبایل خارج نداریم چی کنیم؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اونوقت بعد از اينكه از طريق شماره موبايل يكي خارج از كشور تونستي وريفاي كني ،‌ با اي پي ايراني وارد شي اكانتت مسدود نميشه ؟
ايا به طور كلي الرت پي براي پرداخت و دريافت از سايت هاي كسب درامد مثل نئوباكس توصيه ميشه ؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
پیپال بیشتر توصیه میشه
من خودم پیپال دارم
راضیم هستم
فقط هزینش زیاده(20 تومن + ***)
و خطر لیمیت شدن زیاد!
البته باید سیم کارت اینترنشنال هم بخرم که اگه یوقت لیمیت شد از لیمیت درش بیارم :)
ولی چون گرونه اول وا میستم درامدم زیاد تر بشه

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اونوقت بعد از اينكه از طريق شماره موبايل يكي خارج از كشور تونستي وريفاي كني ،‌ با اي پي ايراني وارد شي اكانتت مسدود نميشه ؟
ايا به طور كلي الرت پي براي پرداخت و دريافت از سايت هاي كسب درامد مثل نئوباكس توصيه ميشه ؟

باید از وی پی ... استفاده کنی بعدش

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
با یه کردیت کارته مجازی مشکل حل میشه
تو بازارچه می فروشن
یه 5 دلاری کارتونو راه می ندازه

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
از کجا باید تهیه کنم این کارت رو؟
با سیم کارت که راحتتره فکر کنم

raminsmaili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا از حساب وريفاي شده ميشه به يه حساب وريفاي نشده، دلار واريز و يا دريافت كرد

raminsmaili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا كار مزد انتقال دلار الرت پي از حساب وريفاي شده و حساب وريفاي نشده با هم تفاوت دارند
كار مزد هر كدام چقدر است؟

raminsmaili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا كار مزد انتقال دلار الرت پي از حساب وريفاي شده و حساب وريفاي نشده با هم تفاوت دارند
كار مزد هر كدام چقدر است؟

ham21300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آسانترین روش انتقال دلار بدون نیاز به حساب آلرت پی
به تازگی یک سایت کلیکی کاملا ایرانی راه اندازی شده که مشابه سایت نئوباکس هستش.

این سایت کاملا قانونی و از وزارت ارشاد مجوز داره.

شما میتونید با عضویت در این سایت از امکانات اون که یکیش انتقال دلار از سایت های کلیکی خارجی هست رو انجام بدین.

برای اطلاعات بیشتر اطلاعیه سایت رو پایین درج کردم

اخبار جدید:

بنا به تعداد ایمیل های بسیار زیادی که از طرف شما گرفتیم ، تصمیم بر این شد که سیستم نقد کردن دلار و همچنین قسمت درخواست فعالیت و یا عضویت درخواستی را برای اعضای رایگان نیز فراهم کنیم.
از این رو به تمامی اعضایی که در وب سایت های کلیکی خارجی فعال هستند و یا می خواهند فعالیت خود را شروع کنند این امکان داده می شود که درصورتیکه مقدار موجودی مانده حساب آنها در هر کدام از وب سایت های خارجی بالای 50 دلار است از روش زیر برای نقد کردن دلار به تومان در حساب درآمد توباکس خود که امکان برداشت به حساب بانکی را داراست استفاده کنند.

یک) در حال حاضر این امکان از طریق آلرت پی و پی پال فراهم می باشد.

دو) مطمئن شوید که مقدار دریافتی شما بعد از کسر هزینه های دستمزد وب سایت مربوطه بالای 50 دلار خواهد بود.

سه) از طریق صفحه تماس با ما ایمیلی با مضمون نقد کردن دلار برای گروه پشتیبانی بفرستید و در آن پیغام مبلغ دریافتی خود ، روش برداشت (پی پال و یا آلرت پی ) را ذکر کنید و همچنین آدرس ایمیل خودتان که پرداخت از طرف وب سایت خارجی به آن انجام خواهد شد را برای ما بفرستید ، ما ایمیل شما را به حساب خود اضافه می کنیم و برای شما پیغامی می فرستیم که ما آمادگی دریافت وجه را داریم بعد از فرستاده شدن ایمیل از ظرف ما شما 48 ساعت وقت دارید تا برداشت خود از وب سایت مربوطه را انجام دهید.( توضیح اینکه شما برای برداشت احتیاج به داشتن حساب پی پال و آلرت پی نمی باشید)

چهار) با برداشت شما پول شما به حساب ما واریز می گردد و ما نهایتا تا 24 ساعت بعد مبلغ برداشتی شما را به حساب توباکس شما اضافه خواهیم کرد.

قیمت نقد کردن دلار برای اعضای رایگان 920 تومان و برای اعضای ویژه 940 تومان می باشد که این قیمت در صورت تغییر روزانه در صفحه اجاره نفرات به روز رسانی خواهد شد.

ضمنا تمامی اعضا فعلا می توانند از امکان عضویت و یا فعالیت درخواستی ، برای درخواست از اعضا برای عضویت در وب سایت مورد نظر شما استفاده کنند.

شما برای نقد کردن دلار خود از طریق پی پال و آلرت پی از طریق ما احتیاجی به داشتن حساب و یا باز کردن حساب با پی پال و آلرت پی ندارید و تا زمانی که وب سایت پرداخت کننده گزینه پرداخت به آلرت پی و یا پی پال را داشته باشد کافیست.

در واقع ما ایمیل شما را به حساب آلرت پی و یا پی پال خود اضافه می کنیم و زمانی که شما درخواست برداشت می کنید چون ما از قبل ایمیل شما را اضافه کرده ایم پول برداشتی به حساب ما ریخته می شود و ما وجه تومان آنرا به حساب توباکس شما اضافه می کنیم.

لطفا از این لینک عضو بشید.
http://www.Teobux.com/?ref=ham21300

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
عزیزان من به هر دری زدم کسی گیرم نیمد.کسی نمیتونه مرام بزاره وریفای کنه؟هزینه اش هم پرداخت میکنم

آقا حمید اگه خواستی یکی از کار برای وبلاگم آلرت پی ویرفای شده میفروشه 24 تومن. به وبلاگم سر بزن

doom2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان اینجانب چند سال پیش یک حساب alertpay افتتاح نمودم و یک اسم علکی گذاشتم براش الآن که درسایتهای کلیکی عضو شدم به این محتاج این حساب شدم دوستان میگویند باید به اسمی که موقع ثبت نام درسایت الرت پای وارد نمودی درسایتهای کلیکی ثبت نام کنی الآن که اینجانب در بیش از 200 سایت کلیکی با نام دیگری عضو شدم آیا برای برداشت به مشکل بر میخورم اگر بخواهم حساب الرت پای رو حذف کنم آیا میشه با همون ایمیل به اسم دیگری حساب باز کنم یا نه ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند تشکر

بالا