برگزیده های پرشین تولز

روش صحیح مرتب بودن ابرو در آقایان !!

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
تو پیتی جو راه بیفته دیگه خود طرف هم ابرو برداشته باشه میاد میگه هر کی ابرو برداره عقده ایه !

حتما همه باید قیافشون پشمالو باشه تا شماها خوشتون بیاد ؟
اصلا چرا یه نفر باید قیافش رو یه جوری درست کنه که شما حال کنید ؟
هر کس یه سلیقه ای داره ! اصلا شاید یکی حال نکنه ابرو داشته باشه بخواد از ته بتراشه ! به بقیه چه مربوطه ؟ ...

همین جوی که برای ابرو راه افتاده ، تا همین 10 سال پیش برای سیبیل بود ! هر کی سیبیلش رو میزد میگفتن مردونگیش رو از دست داده ..

دوره جوگیری هم تموم میشه ....
4628.gif

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
تو پیتی جو راه بیفته دیگه خود طرف هم ابرو برداشته باشه میاد میگه هر کی ابرو برداره عقده ایه !

حتما همه باید قیافشون پشمالو باشه تا شماها خوشتون بیاد ؟
اصلا چرا یه نفر باید قیافش رو یه جوری درست کنه که شما حال کنید ؟
هر کس یه سلیقه ای داره ! اصلا شاید یکی حال نکنه ابرو داشته باشه بخواد از ته بتراشه ! به بقیه چه مربوطه ؟ ...

همین جوی که برای ابرو راه افتاده ، تا همین 10 سال پیش برای سیبیل بود ! هر کی سیبیلش رو میزد میگفتن مردونگیش رو از دست داده ..

دوره جوگیری هم تموم میشه ....
4628.gif

من کاملآ با همجنس گرایی موافقم و باید این اختلال ژنتیکی را پذیرفت
نقطه

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
پسر نصف شبی چرا چیز میکنی
عجب گوشتی:rolleyes:

حمید تو هم آره؟!!!

هست عزیز دلم یکی که 25 سالشه یه بار هم رابطه نداشته با جنس مخالف ***** شده دیگه!
Vishenka_17.gif

کی رو میگی منظورت خودتی؟ریخته تو خیابون بیا کرج،شبای جمعه ته 45 متری گلشهر،*س بازاره،همینجوری وایسادن منتظر مشتری!

انگار زن گرفتن به راحتی پفک خریدنه.

و البته این مرضی که شما میگی به هیچ عنوان در خانم های محترم ایرانی وجود نداره.چون خانمها کلا خطا نمی کنن.(شریک جنسی مرد دیوار که نیست بالاخره.همیشه پای یک زن در میان است)

حالا یه سوال ازت دارم شما کجای ایران زندگی میکنی؟ اصلا تو ایران هستی یا نه؟

زنده باد حرف حساب.

میخواستم چیزی بگم
ولی فعلاً نمیگم !
4628.gif

بگو! عقده میشه ها!

این شبی حساب میکنه؟ یا ساعتی؟

دقیقه ایه،توش شک نکن داش علی.

جووووون
دم اون کسی که اینو گذاشت گرم الان یه کف دستی میرم و تا صبح تخت میخوابم
الهی قربونش برم بوووووووووووووس

:lol::lol::lol::lol:

bigstar

Registered User
لایک‌ها
0
من تا به امروز سیبیلم رو هم تیغ نزدم چه برسه به ابرو

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
من کاملآ با همجنس گرایی موافقم و باید این اختلال ژنتیکی را پذیرفت
نقطه

متاسفانه این یه رسمه تو جامعه ما
که کاری که خودمون به هر دلیلی نمیتونیم انجام بدیم ( فرهنگ جامعه ، ترس از عکس العمل دیگران به خصوص خانواده ،زیبا تر نشدن با این کار یا هر دلیل دیگه ) برامون یه عقده میشه و دیگران که اون کارو انجام میدن رو مسخره میکنیم .

حالا شاید خیلی هم آزاد باشیم ولی با ابرو برداشتن زیبا تر نشیم ، یا اگه ابرو برداریم خودمون به خاطر جوی که توش بزرگ شدیم احساس راحتی نکنیم .

مثلا کسایی که نمیتونن ماشین 200 ملیونی سوار بشن تا یه نفر رو میبینن که سوار ماشین 200 ملیونیه یا میگن یارو دزده ، یا میگن ک%*$*ش عجب ماشینی سواره ، یا میگن خدا پولو به چه اسکلایی داده یا جملاتی شبیه به این ...

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
الهی من قربون همتون برم که اینقدر خوبید
من از اولشم میدونستم این پسرایی که با آرایش زنونه صبح تا شب توی خیابونا ولن همشون پی سی ورلدی اند

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حمید تو هم آره؟!!!

کی رو میگی منظورت خودتی؟ریخته تو خیابون بیا کرج،شبای جمعه ته 45 متری گلشهر،*س بازاره،همینجوری وایسادن منتظر مشتری!

زنده باد حرف حساب.

بگو! عقده میشه ها!

دقیقه ایه،توش شک نکن داش علی.

:lol::lol::lol::lol:
بگم ؟ بگم ؟! :D
میخواستم بگم اینقدر جوگیر نباشین اینا شاید برای فیلمی چیزی مراسمی گریم شدن یا به هرحال هرچیز دیگه که به خودشون ربط داره اینکه یه بدبختو عکسشو بگذاریدو آبروشو ببرید کار درستی نیست
شاید خودتونم روزی یه تیپی داشتید که خیلیا ازش برداشت دیگه بکنن اما درسته اینجوری عکسشو بگذاریمو آبروشو جایی که همه دنیا میتونه ببینه ببریم ؟

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
بگم ؟ بگم ؟! :D
میخواستم بگم اینقدر جوگیر نباشین اینا شاید برای فیلمی چیزی مراسمی گریم شدن یا به هرحال هرچیز دیگه که به خودشون ربط داره اینکه یه بدبختو عکسشو بگذاریدو آبروشو ببرید کار درستی نیست
شاید خودتونم روزی یه تیپی داشتید که خیلیا ازش برداشت دیگه بکنن اما درسته اینجوری عکسشو بگذاریمو آبروشو جایی که همه دنیا میتونه ببینه ببریم ؟

کاملا قابل تامل.:(

JafarActive

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه این یه رسمه تو جامعه ما
که کاری که خودمون به هر دلیلی نمیتونیم انجام بدیم ( فرهنگ جامعه ، ترس از عکس العمل دیگران به خصوص خانواده ،زیبا تر نشدن با این کار یا هر دلیل دیگه ) برامون یه عقده میشه و دیگران که اون کارو انجام میدن رو مسخره میکنیم .

حالا شاید خیلی هم آزاد باشیم ولی با ابرو برداشتن زیبا تر نشیم ، یا اگه ابرو برداریم خودمون به خاطر جوی که توش بزرگ شدیم احساس راحتی نکنیم .

مثلا کسایی که نمیتونن ماشین 200 ملیونی سوار بشن تا یه نفر رو میبینن که سوار ماشین 200 ملیونیه یا میگن یارو دزده ، یا میگن ک%*$*ش عجب ماشینی سواره ، یا میگن خدا پولو به چه اسکلایی داده یا جملاتی شبیه به این ...

با این حرفت شدیدا موافقم چون منم زیاد دیدم همچین کسایی رو

همنطوری که من هر طور خوشم بیاد لباس میپوشم و ....
پس به منم ربط نداره فلانی چطوری لباس میپوشه و یا .....

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کاملا قابل تامل.:(
متأسفانه ما ایرانیها آدمای چنان جوگیر هستیم که اگر دیدیم یه جمعی حرفای غیراخلاقی میزنه اونم در این حد (بچه بازی) و کسی کاریشون نداره ما هم قاطیشون میشیم و میزنیم به سیم آخر و تمام ارزشهایی که همیشه ایرانی بودنومو با اونها معنی میکنیم یادمون میره تا یه دقو دلی خالی کنیم ! ای کاش یه کم به جای تظاهر به بافرهنگی و روشنفکری اول درونمونو درست میکردیم و اینقدر قیافه آدمای بافرهنگ و باسواد به خودمون نمیگرفتیم ......

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در ضمن به نظرم موضوع تاپیک چیز دیگه ای بوده و با اون عکس منحرف شده
به نظرم مطلب آموزنده ایه آرایش ابرو هیچ چیز بدی نیست چون الان تبدیل به عرف شده ابرو هم یکی از مظاهر زیبایی بوده و هست و اشکالی نداره یه سری فن آرایش ابرو هم بلد باشیم شاید بعضیا که ابروشون خیلی پرپشته واقعاً به این آموزشها نیاز داشته باشن و زیباتر شدن چهره کمکشون کنه

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
خوب برای اینکه به موضوع اصلی تاپیک برگردیم من یه سوال مطرح میکنم:

ابروی پاچه بزی رو چطوری میشه درست کرد؟
البته مال من خیلی اینجوری نیست ولی میخام راه حل از دخترائی که ابروهای این مدلی دارن (و مسلما دیگه ندارن) بپرسم.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
ولموووو کن.........

در شان یه پسر هست که خودشو شبیه دخترا کنه....:D.........

ممد آدرس این پسره که عکسش رو گذاشتی داری؟ :D

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
ببین کارمون به جایی رسیده که یه ضعیفه باید بگه روش صحیح اصلاح ابرو در آقایون چی هست

اصلا میدونی فلسفه وجودی مرد چیه ؟ چرا چوب لای چرخ آرمان های ارزشمند مردان میکنی

چرا نمیذاری ما مردان به هدف والای خودمون برسیم

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
ببین کارمون به جایی رسیده که یه ضعیفه باید بگه روش صحیح اصلاح ابرو در آقایون چی هست

اصلا میدونی فلسفه وجودی مرد چیه ؟ چرا چوب لای چرخ آرمان های ارزشمند مردان میکنی

چرا نمیذاری ما مردان به هدف والای خودمون برسیم

25r30wi.gif

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
Last edited:
بالا