• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

روش های پیدا کردن سرمایه گذار برای استارتاپ

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان

من یه ایده خیلی خوب اقتصادی دارم در حوزه آی تی، نرم افزار اندروید و سایتش هم آماده لانچ هست. فقط نیاز به سرمایه اولیه برای استارت کار دارم (هزینه استخدام کارمند، مکان و سایر هزینه هایی که توی بیزینس هست). یه مقداری از هزینه ها رو خودم می تونم کاور کنم ولی هزینه شروع اولیه که فقط نیست، نیاز به تبلیغات هم هست که هزینه اصلی یه بیزینس می شه.

این ایده در سطح جهانی خیلی خوب جواب داده، حتی توی ایران هم چند سالی هست اجرا شده و موفق بوده. طرح کسب و کار رو هم آماده کردم و قابل ارائه هست به سرمایه گذار. هزینه ای که لازم دارم برای شروع کار بیشتر از 300 ملیون برای یک سال اول هست که طی چند مرحله باید گرفته بشه از سرمایه گذار. البته می شه از چند سرمایه گذار استفاده کرد که این هزینه رو کاور کنن.

ولی دسترسی به سرمایه گذار ها چطوری هست ؟ دو تا ایده دارم، یکی آگهی روزنامه و نیازمندی ها و یکی دیگه شرکت های شتاب دهنده که مبلغی در حدود 50 ملیون می تونن ارائه بدن نهایتا برای 15% از سهام.

کسی در این مورد تجربه ای داره ؟ تا الان سرمایه گذار خطر پذیر برای کارتون پیدا کردید ؟ از چه راهی ؟

بالا