برگزیده های پرشین تولز

روش کسب درآمد از سایت های freelancer بدونه داشتن معلومات!! 70-100 دلار در روز

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سایت های فری لنسری مثل freelancer.com , odesk... یه عده پروژه می دن ؛ یه عده هم بید می دن, اگر پروزه را بردن, آن را انجام می دن و پول می گیرن

این بیسه طرز کار این سایت ها بود, حالا کاری که شما باید بکنید این هست که پروژه را ببری و وقتی بردی با قیمت کمتر بدی یکی دیگه برات انجام بده!, بعد نتیجه کار را تحویل صاجب پروژه بده و این وسط شما سود می برید مثلا پروژه 200 دلاری را با 150 دلار بده یکی انجام بده و بعد تحویل طرف بده, بدونه هیچ کاری 50 اودلار سود کردی

البته بردن پروژه به این پشمی ها هم نیست, اینقد گدا گشنه هندی خوابیده پای هر پروژه که بیا و ببین

حالا سوده واقعی زمانی هست که شما در تعداد بالا بتونی اینکار رو انجام بدی, چون هر سایتی یه تعداد محدودی می زاره شما بید بدی, مثلا 100 تا بید اجازه می ده, شما باید 10 تا اکانت یا بیشتر تو اون سایت بسازی که پای هر پروژه 2-3 تا بید بتونی بدی...
حالا اگه پروژه از فریلنسر بردی برو تو odesk بزن پروژت انجام بشه...
این روش کمی زمان بر هست, هلو برو تو گلو نیستش, وقت می بره , ولی کسایی هستن که روزی 300-400 دلار هم از این روش پول در میارن (روال کارو اتومات کردن ), یه جور دلالی هست برا خودش ولی دستی می شه 70-100 اودلار در اورد

رواله کار تقریبا ساده هست, هر چه تعداد بید بیشتر باشه شانس بردن پروژه بالاتر می ره...
حالا اگر کسی علاقه نشون داد بحث رو کمی عمیق تر می کنم و چند تا فوته کوزه گری هم می ببندم بهش

اکثر سایت ها با پی پال هم پول رو می دن یا دبیت می دن که از atm نقدش کنی , چک و وایر هم همشون ساپورت می کنن...

لیست چندتا سایت فریلنسری
freelancer.com
odesk.com
guru.com

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
سایت فری لنسر رو تو گوگل یه سرچ بزن
رپیورت زیادی در مورد بستن اکانت بدون دلیل داره

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
مشکل اصلی این سایتها این هست که یه عالمه هندی و چینی هستن که قیمت های بینهایت پایین میدن و اصلا نمیشه باهاشون رقابت کرد. مثلا پروژه ای که طرف خودش زده 100$ اینا میان میگن یه روزه انجام میدیم با 20$ !!

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
کسی دیگه از دوستان نظری راجع به این روش نداره ؟ جالب به نظر میاد...

همونطور که یکی دو نفر از دوستان در بالا اشاره کردن ، علاوه بر ما ! ، گشنه در سایت های فریلنسر زیاد ریخته . کافیه شما قیمت غیرمعقول و پایینتری نسبت به بقیه پیشنهاد بدید ، 10 ها هندی با همکاری همدیگه یک حراج واقعی راه اندازی می کنن . ضمنا این نوع فکر و ایده قبلا و سالها پیش به ذهن خیلی های دیگه خطور کرده و الان جو باند بازی در فریلنسرها به طور وحشیانه ای برقراره .
به جای اینکه وقت خودتون رو با این روش هدر بدید ، تا اینکه بالاخره یک نفر پیدا بشه و کار رو به شما بسپاره ، در زمینه ای که واقعا حرفه ای هستید و فکر می کنید میون اون همه کار بلد حرفی برای گفتن دارید ، پروژه بردارید .
لازم به توضیحه تفاوت استاندارد کاری کشور های دیگه با کشور ما زمین تا آسمونه . فرضا یک طراح گرافیک بسیار حرفه ای که شاید در ایران جزء بهترین ها هم هست ، با طراحی یک لوگو برای فلان شرکت خارجی و با به نمایش در اومدن طرحش در سایتی مثل فریلنسر فقط خودش رو مسخره می کنه .
پس باید با استانداردها هم به خوبی آشنا باشید چون ممکنه بعد از 2 هفته زحمت کارتون رو قبول نکنن .

متاسفانه ما ایرانی ها در هر زمینه ای عقب هستیم و ایده هایی که سالها پیش رد و یا پذیرفته شده رو به عنوان ایده های نوین در کشورمون مطرح می کنیم که نمونه ش رو در پست آغازین این تاپیک مشاهده می کنید .

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
فری لنسر وبمانی رو واسه دیپوزیت قبول میکنه واسه برداشت پول هم داره؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
همونطور که یکی دو نفر از دوستان در بالا اشاره کردن ، علاوه بر ما ! ، گشنه در سایت های فریلنسر زیاد ریخته . کافیه شما قیمت غیرمعقول و پایینتری نسبت به بقیه پیشنهاد بدید ، 10 ها هندی با همکاری همدیگه یک حراج واقعی راه اندازی می کنن . ضمنا این نوع فکر و ایده قبلا و سالها پیش به ذهن خیلی های دیگه خطور کرده و الان جو باند بازی در فریلنسرها به طور وحشیانه ای برقراره .
به جای اینکه وقت خودتون رو با این روش هدر بدید ، تا اینکه بالاخره یک نفر پیدا بشه و کار رو به شما بسپاره ، در زمینه ای که واقعا حرفه ای هستید و فکر می کنید میون اون همه کار بلد حرفی برای گفتن دارید ، پروژه بردارید .
لازم به توضیحه تفاوت استاندارد کاری کشور های دیگه با کشور ما زمین تا آسمونه . فرضا یک طراح گرافیک بسیار حرفه ای که شاید در ایران جزء بهترین ها هم هست ، با طراحی یک لوگو برای فلان شرکت خارجی و با به نمایش در اومدن طرحش در سایتی مثل فریلنسر فقط خودش رو مسخره می کنه .
پس باید با استانداردها هم به خوبی آشنا باشید چون ممکنه بعد از 2 هفته زحمت کارتون رو قبول نکنن .

متاسفانه ما ایرانی ها در هر زمینه ای عقب هستیم و ایده هایی که سالها پیش رد و یا پذیرفته شده رو به عنوان ایده های نوین در کشورمون مطرح می کنیم که نمونه ش رو در پست آغازین این تاپیک مشاهده می کنید .
شما تجربه ای در زمینه Internet Marketing نداری, هیچ ایده ای کهنه نمی شه! همیشه ایده ها با Twist همراه هست

فیسبوک ایده myspace هست!
توییتر ایده وردپرس هست با کمی تغییر!
اینستاگرام ایده flickr هست برای موبایل ها!
pintrest ایده reddit هست فقط تصویریش!
stumbleupon کل ایدش رو از im feeling lucky گوگل کش رفته با کمی تغییرات!
و و و....

خوبه آدم راجب چیزی که اصلا اطلاع نداره اظهاره نظر نکنه, شما توی تمام عمرت تا حالا تو سایت فریلنسری عضو بودی که بخوای به کسی پروژه بدی یا پروژه بگیری که حالا جو شناس سایتها هم شدی

فری لنسر وبمانی رو واسه دیپوزیت قبول میکنه واسه برداشت پول هم داره؟
والا قدیم تر ها که من پروژه بهش می دادم , برای شازژ گزینه وب مانی هم داشت, ولی الان رو نمی دونم باید چک کنی, من همیشه از طریق پی پال پرداخت می کردم

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
من حامی هندوهای گاو پرست نیستم ، ولی همون افرادی که شما گدا گشنه خطابشون کردید ، سالها پیش این ایده به ذهنشون رسیده و الان شما این ایده رو به عنوان روشی نوین برای کسب درآمد که اسم دیگه اون دلالیست ، به افراد معرفی می کنید . پس هندوهای گاو پرست گدا و گشنه ، از شما خدا پرستِ بی نیاز کارآفرین که به نظر اطلاعات کافی در زمینه مارکتینگ دارید ، یک قدم جلوتر هستند .

دوست عزیز
شما هم مثل من یک ایرانی هستید و اجازه دارید عقب افتاده باقی بمونید و تا ابد دانش بالاتون رو به رخ این ُ اون بکشونید و از این بابت بسیار به خودتون افتخار کنید و دائما با من این جمله رو تکرار کنید »
زمین صاف و مسطح است !

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
من حامی هندوهای گاو پرست نیستم ، ولی همون افرادی که شما گدا گشنه خطابشون کردید ، سالها پیش این ایده به ذهنشون رسیده و الان شما این ایده رو به عنوان روشی نوین برای کسب درآمد که اسم دیگه اون دلالیست ، به افراد معرفی می کنید . پس هندوهای گاو پرست گدا و گشنه ، از شما خدا پرستِ بی نیاز کارآفرین که به نظر اطلاعات کافی در زمینه مارکتینگ دارید ، یک قدم جلوتر هستند .

دوست عزیز
شما هم مثل من یک ایرانی هستید و اجازه دارید عقب افتاده باقی بمونید و تا ابد دانش بالاتون رو به رخ این ُ اون بکشونید و از این بابت بسیار به خودتون افتخار کنید و دائما با من این جمله رو تکرار کنید »
زمین صاف و مسطح است !

i495891_35ivpz.jpg

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
والا قدیم تر ها که من پروژه بهش می دادم , برای شازژ گزینه وب مانی هم داشت, ولی الان رو نمی دونم باید چک کنی, من همیشه از طریق پی پال پرداخت می کردم

میگم واسه دیپوزیت وبمانی رو داره ولی نمیدونم واسه برداشت هم ساپورت میکنه یا نه

modernhosting.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود بر همه ی دوستان
بنده در نظر دارم یه جامعه ی سوشیال برای مشاوره ی کارآفرینی کسب و کارهای انلاین ایجاد کنم بهمراهی ذوستان خوبی چون خودتون
www.SARAYEKAFARINI.com
در حال حاضر اعضای اصلی تیممتون حدودا ده نفر میشیم
یه وبسایت ایجاد کردیم برای حمایت از هنرمندها و فعالیتهای هنری و مخصوصا عزیزان هنرمند سرپرست خانوار و فعالان صنایع دستی
www.HONARMANDHA.com
اما فقط به این جامعه فکر نمیکنیم و یک سری مجموعه های هدفمند رو داریم راه اندازی میکنیم
در زمینه ی فریلنسینگ خیلی از عزیزان هستن یا معلول یا اسیب دیده یا خانومهایی که خوششون نمیان یا خانواده هاشون نیاز به کمک مالی دارن یا برای تامین مخارج تحصیلیشون دارن پاره وقت توی خونه یا خوابگاه دارن فعالیت هایی رو انجام میدن!!!!!!!!!!!!!!!
خوب باید به همه ی این عزیزان توجه کرد و حمایتشون کرد!
بنده با کمک تیممون داریمک یه سریخدمات میدیم ولی خیل یدوست داریم یه وبسایت فریلنسینگ ایجاد کنیم
اگر هر نوع کمک یا همکاری یا تبادل نظر میتونین با ما داشته باشین با بنده شخصا در ارتباط باشین
09375212610

borna552

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان گرامی....من هم با سایت karito.ir که یک سایت فریلنسر ایرانی هست کار می کنم و از نحوه کار در سایت و سرویس دهی سایت کاملا راضی هستم ، هر چند این سایت هم مثل خیلی از سایت های دیگه نیاز به تقویت و به روز رسانی داره

siavash82ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان مطلب قدیمی هست
میخواستم بدونم کسی هنوز از این سرویس ها استفاده میکنه؟
در آمد دارید؟

من میخواهم پروژه های طراحی سایت بگیرم ازش

بالا