nexpay

روی این هاست های لینوکستون میشه سرویس وبلاگ راه انداخت؟

شروع موضوع توسط AccessDenied ‏24 سپتامبر 2005 در انجمن میزبانی وب

1. AccessDenied

AccessDenied کاربر تازه وارد

اول سلام به پرشیــــــــــــــــــــــن تولز.
    دوم اینکه ما که میخواستیم از انرجیزر هاست با کردیت کارت هاست بگیریم که نشد. حالا مجبوریم بگردیم دنبال یه هاست نه چندان گرون و بسی چندان مطمئن و به درد بخور.

من اینجا
    http://www.forum.persiantools.com/t27130.html
    توسط دوستان ارشاد شدم ولی خوب قرار نیست یه سرویس مثل پرشین بلاگ بشه. هر چند سیستمی که نوشتیم پرشین بلاگ رو میخوره و خلاصه دهنشو میگاد. ولی نمیخوام اونقدر عضو بگیره که زور بهش بیاد و اینجوری بخواد ۱۰۰ هزار تا هزارتا وبلاگ های مردم رو حذف کنه. پس نمیخوام برم هاستی بخرم که ماهی ۲۰۰ تومن بدم. بابا سایت وبمسترز دات کام همه اینا رو که نوشتی میده سالی فقط ۱۱۰ دلار آخه من به کی بگم بابا؟ ساپورتشم حرف نداره فقط یه کم انگلیسی بلد باشی حله

خوب من یه سرویس وبلاگ نوشتم با PHP که میخوام ببرمش روی یه هاست مطمئن. البته اینو بگم قرار نیست باهاش الان صدهزار تا کاربر بگیرم نه اینجوری نیست. من فقط میخوام تا جایی که به سرورش فشار نیاد عضو بگیرم چون نه میخوام باهاش تبلیغات بگیریم ( هر چند بخوایم هم نمیدن ) و نه کار دیگه.
    فقط قراره بگیم ما هم بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله. نه حقیقتش میخوام فقط سرعت و قدرتشو نشون بدم.

خوب حالا اینا هیچی میخوام ببینم میشه روی پلان های مختلف پرشین تولز سرویس وبلاگ راه انداخت؟ کامپیوتر سرورتون نسوزه؟ کجا بود؟ دپلانت؟ راستی تحریم نمیشه این؟ بگن ایران بمب اتمی ساخته دیگه شما حق ندارید سایت بزنیدو سرورتون رو ببرید اصفهان ها ها ها!!!!!!!

مثلا میشه با پلان B یا C شروع کرد؟ و اگه دیدم عضو داره میگیره و مردم خوششون اومده که بره روی پلان بالاتری
    آره میشه؟ اینم این سرویسه هیچ چیز عجیب غریبی توش نیست ها که بخواد فشاری بیاره یا چیزای دیگه. از استاندارد هم استاندارد تر تهیه شده و همه اصول و قوانین راهنمایی رانندگی رو رعایت کردم وقتی نوشتمش
    راستی یه چند تا ماژول اضافی هم میخواد ها؟ البته یکی دیگه از سایت هام که شما میزبانی میکنید یه بار یه ماژول میخواست که زحمتشو کشیدید اینجا هم بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله؟

خوب این از سرویس وبلاگه که بره پی کارش

سوال دوم در مورد موتور جستجوم هست. خوب من کرالر نوشتم که ماله خودمه و چند روز دیگه هم یه نسخه مجانیشو میذارم توی هات اسکریپت مردم حال کننن. خوب من میخوام این موتور جستجومو که واسه خودم هست رو بیارم روی سرور ولی اونم نمیدونم دیتاباسش مشکل ایجاد نمیکنه؟ چون خود اسکرپت ۱۰۰ کیلو بایت نمیشه ولی وقتی شروع میکنه و درو کردن سایت ها دیتاباسش تصاعدی میره بالا و به گیگ میرسه و بیشتر این چطور میشه؟ اگه اینم مثلا بیاد روی پلان آخری یا یکی مونده به آخری شما دتیاباسش اینجوری بره بالا مشکلی پیش نمیاد؟ راستی واسه این موتور جستجو بک آپ گیریش از خود هاستش واجتره این چجوری میشه؟ یادمه یه بار سایت فسقلیه هات اسکریپت دیتاباسش پاک شد و سایتش خالی شد. بعدش یک سایت بعد از طرف هاستش که راک اسپیس بود دوباره به حالت اولش برگشت که من خیلی حال کردم.
    آهان سرور هاتون کجان؟ دپلانت؟ تحریم نشیم؟ این پرونده هسته آلبالوی ایران اینا رو عصبانی نکنه؟

سوال سوم که بادم رفت اینه که پهنای باندتون چقدر کمه؟ خودم میدم هیچی مثل این دهنه سرور رو نمیگاد ولی خوب نمیتونید کم و زیادش کنید؟ دست خودتونه این که ها؟ خسیس بازی؟؟؟؟

دستتون درد نکنه پس اگه میشه بگید که ما بلاگ سرورمون رو جمع کنیم بیاریم اینجا

اینو یادم رفت بگم. حالا اگه نمیشه روی هاست شما از این کارها کرد و شاید ماژول هاشو ندارید یا....
    میتونید برام از انرجیزر هاست بگیرید؟ چون من کردیت کارت ندارم؟ آهان؟ آخه نفر قبلی قبلی که جای من اینجا هاست داشت گفت اینکارو میکنید! همونی که من اومدم جاش . شنیدم دلاری 1000 میگیرید اینکارو میکنید؟

2. AccessDenied

آهان که اینطور. عنی همون انرجیزر خوبه هان. تنکیو وری ماچ پرشین تولززززززززززززززززززززز :happy:

3. AccessDenied

جاتون خالی الان از کله پاچه ای برگرشتم و یه جورایی گیجم........
    خوب یه هویز گرفتم ببینم این شا غلام کجا میزبانی شده http://whois.sc/caspianblog.com

این سرویس بلاگ کاسپین بلاگ که الان ترکیده رو هم که شما میزبانی کردید. عجب آدم زرنگی بوده ها طرف الان بدش میاد ولی با MT سرویس بلاگ زده بود الان که فهمیدم ترکیده خیلی حال کردم. کجایی اینجا نباشی ها؟ چون میدونم حالت گرفته هست. شوخی کردم بابا

خوب پرشین تولز چقدر جواب میدید شما ها! این کاسپین بلاگ رو کدوم پلانتون بود؟ سرور اختصاصی؟؟؟؟ چه مدل هاستی گرفته بود ازتون؟؟؟؟

4. AccessDenied

دوباره سلام علیک . ای بابا شما ها چرا جواب نمیدید؟ آقا من سرور واسه وبلاگم پیدا کردم. حالا میمونه موتور جستجو. بابا مثل پارسیک هست. فقط دیتاباسش خیلی گنده میشه ها اون چی مشکل نداره؟

5. AccessDenied

6. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

سلام
    ماشالاه انقدر تند تند می پرسی که آدم نمی رسه جواب بده.
    در هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد.
    راستی Caspianblog فقط دامینش از ما بوده و هاستش رو از جای دیگه گرفته بود.

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal