آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

رياست محترم پرشين تولز

شروع موضوع توسط I.H.Maleki ‏23 مارس 2004 در انجمن شبکه

1. I.H.Maleki

I.H.Maleki کاربر تازه وارد

رياست محترم پرشين تولز. جناب آقاي حكيمي

بدين وسيله از جنابعالي خواهشمند است ترتيبي دهيد تا يك نسخه كش اكسپرس با كرك و در صورت امكان سريال ويندوز 2003 سرور در اختيار بنده قرار گيرد ، باشد كه تا شما آماري تكميل نموده و هم بنده از بلاتكليفي نجات يابم.و در صورت عدم امكان آقايان ديگري زحمت را متحمل شوند يا حد اقل بفرمايند ما كي رو باس ببينيم داااش؟

نوكر همتون:خودم
    [email protected]

2. aryagohar

aryagohar کاربر تازه وارد

اي بابا . اين كوروش كه بنده خدا اينجا رييس نيست
    خودمون كوروش جون رييسي بهت خيلي مياد :)
    ولي آقاي مالكي شما هم صبر داشته باش.
    اينكه حالا اين آقا داره يه لطفي مي كنه ديگه اين منت ها چيه كه شما مي گذارين. اصلان فرض كن اين آقا اين نرم افزاره نداره. يا داره دلش نمي خواد بفرسته.
    نمي دونم چرا ما مردم اينجوري هستيم هميشه خودمون را حق دار مي دونيم. والا شما يه تماس بگير شركت ذره قيمت اين نرم افزار و شرايط فروش رو بپرس. تا بدوني وضع به چه صورتي هست

3. koorosh

koorosh Registered User

دوست عزيز، جناب آقای مالکی،
    من بارها نوشته ام که برای دريافت اين نرم افزار کافيست ايميل بزنيد، برايتان ارسال خواهم کرد.
    امروز صبح ايميل شما را دريافت کردم و در اولين فرصت برايتان ارسال خواهم کرد.
    بعد هم همونطور که رضا گفت من رئيس پرشين تولز نيستم! حالا باز ميگفتی قسمت شبکه يه چيزی!!!

4. I.H.Maleki

I.H.Maleki کاربر تازه وارد

ببخشيد آقارضا.ديدم همه تو فروم هواشو دارن و از طرف ايشون دفاع ميكنند گفتم شايد رييسه ;) تازه ميتونين همه اينارو بزارين بحساب بي سواتي بنده يكي هم اين كه منت چي رو بزارم نوكرتم منت سوادمو كه ندارم :D در هرحال ببخشيد.

و خدمت آقاي حكيمي: از اين احتمالا ناراحت شدين شرمنده ام قصدي نداشتم جز اينكه تاپيك جلب توجه كند من زود تر جواب بگيرم.در هر حال خودتان را اذيت نكنيد واگه شما يا آقا رضا يا آقايان ديگه آدرسي لينكي تو بازار يا همين بازارچه خودمون دارن برام كافيه و شما را بيش از اين زحمت نميدم.

باز هم از هر دو شما معذرت ميخام ....... ...ديگه نمي خام بيش از اين فروم از مسير منحرف بشه. :)

بخندين تا دنيا برويتان بخندد.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی