برگزیده های پرشین تولز

ريو امد

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همه حتما تلويزيون نگاه ميكنيد حتما ديديد كه تو تبليغاي سايپا يه خودروي تازه وارد وجود داره كه اسمش ريو هست و ساخت كارخونه kia امريكا هست من ميخواستم اين ماشينو تو قسمت sports cars در موردش صحبت كنم ولي ديدم كه اخه نميشه اين ماشينو يه ماشين اسپورت شمرد .
من هم يه سر به سايت سايپا زدم تا اطلاعاتي در مورد اين خودرو بدست بيارم هم تو خوده سايت kia رفتم اولا ريو دو مدل داره يكي مدل سادشه يكي مدل rio cinco كه البته مدل سادش تو كشور ما به فروش ميرسه و ما در مورد همون فقط حرف ميزنيم اولا اين ماشين ارزونترين ماشين kia هست با قيمت حدود 10000$ كه البته با مدل داخل كشور كمي متفاوت است اول اينكه انگار يكمي موتوراشون باهم متفاوته البته يكمي يعني موتور ريو در سايت kia حدود 1600cc مشخص شده(ريو 2005) در صورتي كه ريو سايپا 1500cc است (كه ممكنه ريو سالهاي قبل باشه) و ضعيفتره دوم اينكه خب يكسري چيزها مثل ايربگ برفپاكن عقب (سفارشي) در ريو سايپا نيست و يك چيز ديگه اينكه حالا من نميدونم شايد اشتباه كردن فرمان هيدروليك در ريو ساپيا سفارشي است ؟؟!!هر اطلاعات بيشتر ميخواد ميتونه بره تو سايت kia .
چنتا از عكساهي ريو رو اينجا ميزارم
show.jpg

304095Kia_Rio_1_2004_02.jpg

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
از لحاظ قیمت گمونم یه 3 تا 4 میلیونی گرونتر از L90 در بیاد و همین ممکنه باعث بشه قشر آسیب ÷ذیر کمتر سراغش برن. در واقع ریو یه ماشینی همرده 405 به نظر میرسه.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اره منم همين فكر رو ميكنم احتمالا وقتي بياد قيمتي حدود 12- 13بايد تو بازار داشته باشه البته تا نياد نميشه گفت قيمتش واقعا چقدره ممكنه بيشتر هم باشه ولي بعيد ميدونم كمتر از اين حرفا باشه ولي به مرور قيمت اين ماشين هم كاهش پيدا ميكنه. ولي خب برتري كه نسبت به 405 ويا پرشيا يا حتي سمند داره اينه كه با تكنولوژي روز ساخته شده البته اگه سايپا به دلخواه خودش كاراي نكنه و تغييراتي روش نده مثلا بياد از بعضي از قطعات پرايد توش استفاده كنه كه خيلي هم بعيد نيست چون تا مدتي ديگه خط توليد پرايد متوقف ميشه و ممكنه براي بعضي از قطعات از همون خط توليد استفاده كنه ولي خب همه اينها در حد حرف هست و ممكنه هيچكدوم از اينها هم اتفاق نيفته .
به نقل از daftarekhaterat :
از لحاظ قیمت گمونم یه 3 تا 4 میلیونی گرونتر از L90 در بیاد و همین ممکنه باعث بشه قشر آسیب ÷ذیر کمتر سراغش برن. در واقع ریو یه ماشینی همرده 405 به نظر میرسه.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يه چيز ديگه هم بگم اينكه مشخصات خودروي لوگان يا همون پروژه L90 از طرف ايرانخودرو و سايپا اعلام شده و ميگن قرار هم قيمت پرايد باشه البته نگفتن كدوم مدلش با كدوم موتور كه ميشه يه مطلب هم اينجا در موردش نوشت

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
حالا کی ميياد

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از saeid_2001 :
يه چيز ديگه هم بگم اينكه مشخصات خودروي لوگان يا همون پروژه L90 از طرف ايرانخودرو و سايپا اعلام شده و ميگن قرار هم قيمت پرايد باشه البته نگفتن كدوم مدلش با كدوم موتور كه ميشه يه مطلب هم اينجا در موردش نوشت

مدل camery موتورمدل 1998 .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دنبال نظر سنجی سال 2004 میگشتم پیداش نکردم . اگه پیدا کنم میذارم اینجا
ریو بدترین ماشین دنیا در سال 2004 بود.

پروژه لوگان ال 90 هنوز بلاتکلیفه.

ایران خودرو سالن هم زده ولی ...
پارس خودرو هم اماده کار شده ولی...

فعلا نتیجه 60- 60 هستش.

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بچه ها من از نمايندگي سايپا كه مال دوستم بود و داده بودن بهشون(ريو) پرسيدم گفت قيمتش 11.5 ميليون هست راس مي گه؟

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از sina_judgment :
بچه ها من از نمايندگي سايپا كه مال دوستم بود و داده بودن بهشون(ريو) پرسيدم گفت قيمتش 11.5 ميليون هست راس مي گه؟
دروغ است با اين وضعيت زير 13 نمياد بازار ... مگه اين از سمند و پروتون كمتره؟؟؟؟؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از nonherat :
دروغ است با اين وضعيت زير 13 نمياد بازار ... مگه اين از سمند و پروتون كمتره؟؟؟؟؟

اره . هم از سمند و هم از پروتون كم تره.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
ریو دیده شد
خیلی وقت قبل از این تاپیک دیده شد
قیمت هم یازده و نیم

یک سوال : چرا میگین با 405 برابری می کنه ؟ این همه اختلاف موتور ؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
قدرت موتورش تقربا 100 اسب بخاره كه از 405 بيشتره چون 16 سوپاپه
به نقل از tintin :
ریو دیده شد
خیلی وقت قبل از این تاپیک دیده شد
قیمت هم یازده و نیم

یک سوال : چرا میگین با 405 برابری می کنه ؟ این همه اختلاف موتور ؟

tadbiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما ريو داريم قيمت اون 11450000 تومنه و اون يه ماشين كاملا ساده هست

tadbiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن فوق الاده بهتر از 405 هست

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه کمی مجله ماشين بخونين خوبه ! ماهی 500 تومان بيشتر خرج نداره ها ! باور کنين.
;)

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
اين ريو همينيه كه تو سريال شبكه 2 بازي ميكنه؟؟؟ خيلي خوشكله هااا !!!‌من تا چند روز پيش تو كف اين بودم ببينم اين چيه !!!!
39.gif

بالا