برگزیده های پرشین تولز

ریختن فایل جاوا در موبایل !

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
من وقتی می خوام یه برنامه توی گوشیم بریزم ، اگه فایل جار نباشه ، نمیشه .
مثلا این لینک:
http://pershiadl.ir/post/1328/online-view-Tv-on-java-phones-with-3G-TV-app-v60.html
وقتی اکسترکت که میکنی توش یه فایله که همه چی هست ولی جار نیست ، به جاطر همین نمیشه کاریش کرد .
میخواستم بپرسم نحوه استفاده از این جور نرم افزار ها چه طویه ؟
با تشکر فراوان

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
فایلی دانلود شده زیپ (Zip) هستش، اکسترکتش کنین، توش سه تا فایله: اونی که آبکونش عکس فنجون داغ هست، فایل برنامه با فرمت جاوا (JAR) هست. ;)

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
فایلی دانلود شده زیپ (Zip) هستش، اکسترکتش کنین، توش سه تا فایله: اونی که آبکونش عکس فنجون داغ هست، فایل برنامه با فرمت جاوا (JAR) هست. ;)
عزیز دل
فایل اول رو که اکسترکت میکنیم ، داخلش یک فایل زیپ هست :
http://s4.picofile.com/file/8166364284/2525.PNG
و داخل اونم فقط یه فولدر هست که داخلش فایل جار وجود نداره داداش . نمیدونم سه تا فایل رو از کجا میگی o_O:
upload_2015-1-26_15-41-33.png

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
2525.PNG

دوست من، طبق عکس بالا، فایل اول که بصورت فرمت PowerZip Archive نشون داده میشه و آیکونش سبز رنگه همون فایله JAR هستش و لازم نیست دوباره اونو اکسترکت کنین، چون یا احتمالاً روی سیستمتون جاوا ندارین یا تنظیمات فایلای JAR روی باز کردن با یه برنامه Zip هست...
شما همون فایل اول رو بدون دستکاری کپی کن توی گوشی، بعد با File manager گوشی باز و نصبش کن.
;)

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
2525.PNG

دوست من، طبق عکس بالا، فایل اول که بصورت فرمت PowerZip Archive نشون داده میشه و آیکونش سبز رنگه همون فایله JAR هستش و لازم نیست دوباره اونو اکسترکت کنین، چون یا احتمالاً روی سیستمتون جاوا ندارین یا تنظیمات فایلای JAR روی باز کردن با یه برنامه Zip هست...
شما همون فایل اول رو بدون دستکاری کپی کن توی گوشی، بعد با File manager گوشی باز و نصبش کن.
;)
دوست عزیز
اون کاری که گفتی رو فقط برای احترام به صحبتت ، امتحان کردم ، و همونطور که عقل هم حکم میکنه ، جواب نداد چون پسوند زیپ با پسوند جار یکی نیست ! و اصولا فایل زیپ در جاوا نشون داده نمیشه و میگه فولدر خالی هست !!!

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
والا من اگه از چیزی اطلاع نداشته باشم به خودم اجازه دخالت و راهنمایی نمی‌دم! پس از اینکه فایلای جاوا تو یه سری از سیستم‌ها به صورت زیپ نشون داده میشن مطمئنم.
ولی اینکه شما می‌فرمایید ریختین و کار نکرده، احتمالاً مشکل از خود فایل بوده...
چون همون‌طور که می‌بینین تو سیستم من همون فایلی که برای شما زیپ نشون داده میشه، واسه من جار هستش.

ef5fihsilj17jybiq0w7.png

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
والا من اگه از چیزی اطلاع نداشته باشم به خودم اجازه دخالت و راهنمایی نمی‌دم! پس از اینکه فایلای جاوا تو یه سری از سیستم‌ها به صورت زیپ نشون داده میشن مطمئنم.
ولی اینکه شما می‌فرمایید ریختین و کار نکرده، احتمالاً مشکل از خود فایل بوده...
چون همون‌طور که می‌بینین تو سیستم من همون فایلی که برای شما زیپ نشون داده میشه، واسه من جار هستش.

ef5fihsilj17jybiq0w7.png
جل الخالق !!!
o_O
وینوز من 7 هست . برا شما چیه مگه؟
لطف می کنید همون فایل جار رو عینا آپلود کنین و لینکش رو بدید امتحان کنم ؟
بالا