برگزیده های پرشین تولز

ریدایرکت شدن صفحه به daily-search.com

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

وقتی روی نتایج سرچ گوگل کلیک میکنم به جای اینکه برم تو سایت مربوطه ریدایرکت میشم به یه صفحه ای تو daily-search.com
کسی میدونه چیکار باید کنم؟ (با kaspersky و bitdefender و norton و nod32 اسکن کردم ولی فایده نداشت)

با تشکر

sadeghi85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از Internet Explorer استفاده می کنی؟ اگر جواب مثبته با Firefox امتحان کن. نتیجه رو بگو.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175

sadeghi85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1. سعی کن همیشه از Firefox استفاده کنی.
2. برو تو registry
regedit<-run<-start
برو رو My Computer (تو همون regedit
Ctrl+f رو بزن عبارت daily-search رو تو کادر جستجو بنویس. هر موردی از این عبارت که پیدا شد پاک کن.
3. Kaspersky رو update کن (اگه سریال نداری میتونی رو مد trial فعالش کنی بعد update کن). System Restore رو موقتا غیرفعال کن. computer رو restart کن برو تو safe mode همه drive'ای که ویندوز توشه رو با Kaspersky اسکن کن. امیدوارم مشکل حل بشه.
(این که میگی با Kaspersky اسکن کردی ولی فایده نداشت، احتمالا به این معنی یه که فقط registry دستکاری شده. ولی با Kaspersky'یه update شده دوباره اسکن کنی ضرر نداره)

(ببخشید پا تو کفش بزرگان کردیم. داشتم از اینجا رد میشدم، چون خودم قبلا به مشکلی شبیه این برخورده بودم گفتم جواب بدم.)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
Kaspersky و Bitdefender رو update کردم و full scan کردم ولی پیدا نکرد و حل نشد
الان هم panda internet security 2008 نصب کردم و update کردم ولی باز هم پیدا نکرد.

توی regedit هم دنبال daily-search گشتم، ولی بعد از چند ثانیه (درحال سرچ) صفحه آبی شد و کامپیوتر restart شد. (این اتفاق هر وقت که با adware 2007 قسمت registry رو اسکن میکنم می افته)
نمیدونم اون ویروسه (یا تروجانه یا هرچی که هست) این کار رو میکنه یا دلیل دیگه ای داره.

با تشکر

1. سعی کن همیشه از Firefox استفاده کنی.
2. برو تو registry
regedit<-run<-start
برو رو My Computer (تو همون regedit
Ctrl+f رو بزن عبارت daily-search رو تو کادر جستجو بنویس. هر موردی از این عبارت که پیدا شد پاک کن.
3. Kaspersky رو update کن (اگه سریال نداری میتونی رو مد trial فعالش کنی بعد update کن). System Restore رو موقتا غیرفعال کن. computer رو restart کن برو تو safe mode همه drive'ای که ویندوز توشه رو با Kaspersky اسکن کن. امیدوارم مشکل حل بشه.
(این که میگی با Kaspersky اسکن کردی ولی فایده نداشت، احتمالا به این معنی یه که فقط registry دستکاری شده. ولی با Kaspersky'یه update شده دوباره اسکن کنی ضرر نداره)

(ببخشید پا تو کفش بزرگان کردیم. داشتم از اینجا رد میشدم، چون خودم قبلا به مشکلی شبیه این برخورده بودم گفتم جواب بدم.)

sadeghi85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر میتونی درایو رو فرمت کن دوباره ویندوز بریز. و دیگه هیچوقت از IE استفاده نکن!

Microsloth Windoze sucks

بالا