برگزیده های پرشین تولز

ریزش مو پیدا کردم

hessam_110709

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نان شب واجب تر

شوخی کردم ... میدونم بابا .... بدبختی هیچ چاره ایی هم نداره جز عمل که اونم خیلی گرون میشه .... این دارو ها هم همش مسکن هست و دائمی نیست تازه خیلی هم زور بزنه میتونه ریزش مو رو کند یا متوقف کنه اما مو ها رو بر نمیگردونه تازه قطع هم که بشه برمیگرده .... آدم وقتی داره کچل میشه احساس پیری میکنه ... هر چی هم میخوای تریپ بی خیالی بر داری نمیشه لا مصب ... دو نخ مویی هم که میمونه چون مثل پنبه میشه تا یه باد میخوره یا عرق میکنه اونقدر ضایع میشه که میگی کاش اینا هم ریخته بود راحت میشدم !!!! ......

بچه ها کسی پیوند موی طبیعی انجام نداده ؟؟؟؟؟

Last edited:

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
پرسش یکی از دوستان که ممکنه پرسش دیگران هم باشه

با درود.

بنده از طرف پدری ریزش موی کامل داشتم. دایی بنده هم نه به صورت کامل ولی به صورت نیمه ریزش مو داشته (البته در سن بالا). موهای من در سن 25 سالگی همچنان پرپشت هستند و هنوز جایی از موها خالی نشده ولی به خاطر نگرانی چندی پیش به پزشک متخصص رجوع کردم و ایشون برام آزمایش هورمونی نوشت. مقدار تستسترون 5.64 و دیهیدروتستسترون 815 بود. ایشون برای من قرص فینستراید و کپسول سولفات روی نوشتن و من شش ماه این قرص ها رو خوردم. پس از این مدت ریزش موی من که به صورت عادی در حمام آشکار می شه تغییری نکرد. این بار به سراغ پزشک دیگری رفتم و ایشون گفت هورمون شما طبیعی هست! و نباید فینستراید بخورید و خوردن تنها زینک پلاس باعث می شه موهای کنونی شما باقی بمونه. بنده واقعا موندم باید چه کار کنم. با سپاس

dawn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی از دوستان می دونه شامو t gel رو کجا تو تهران می تونم پیدا کنم؟

مرسی

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
بزرگترین اشتباه خیلی ها که موجب ریزش موهاشون میشه اینه که شامپو رو بیشتر از 20 ثانیه میزارن رو موهاشون بمونه فکر می کنن بهتر تمیز میشه درحالی که بیشتر از این مدت به موها آسیب می رسونه.

بالا