برگزیده های پرشین تولز

ریزش و ضعیف شدن بیش از حد ریشه مو کمک :(

irantvshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
بنده یه 3 هفته پیش از دارک استفاده کردم و موهام نرم شد خیلی خوب بود ((قبل از این هم موهام خیلی پرپشت و محکم بود))
اما امروز رفتم حموم دیدم دست که میکشم مو با دستم راحت میاد
اگه 10 بار میکشیدم کچل میشدم :blink:
خیلی داغون شده
چه قرصی و دارویی واسه ریشه مو خوبه ؟
الان هم پوست سرم خیلی ضعیف شده شونه که میکشم پوست مو هم میاد ((همون شوره))
از ارایشگرم سوال کردم گفت قرص زینگ یا زییگ بخر از داروخونه واسه ریشه مو خوبه؟
واقعا خوبه؟
چیکار کنم :( :(

توصیه میکنم زیر نظر متخصص پوست و مو از قرص ترکیبی گیاهی VITAMIN FOR THE HAIR که حاوی تمامی موارد مورد نیاز برای باز سازی و رشد مجدد مو میباشد( نیاسین،ویتامین B12 ، اسید پانتوتنیک،آهن،زینک،منگنز و .. ) روزانه یک قرص استفاده نمائید
زینک تنها کافی نیست
VITAMIN FOR THE HAIR محصول NLI آمریکا و شرکت وارد کننده شرکت لیوار

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
این قرص زینک پلاس برای کبد مشکل ساز نیس؟
از یکی شنیدم گفت قبلش باید آزمایش بدی تا ببینی برای کبدت مشکل ساز هست یا نه

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
به جمع استرسی ها و کچل ها خوش اومدی

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام
بنده یه 3 هفته پیش از دارک استفاده کردم و موهام نرم شد خیلی خوب بود ((قبل از این هم موهام خیلی پرپشت و محکم بود))
اما امروز رفتم حموم دیدم دست که میکشم مو با دستم راحت میاد
اگه 10 بار میکشیدم کچل میشدم :blink:
خیلی داغون شده
چه قرصی و دارویی واسه ریشه مو خوبه ؟
الان هم پوست سرم خیلی ضعیف شده شونه که میکشم پوست مو هم میاد ((همون شوره))
از ارایشگرم سوال کردم گفت قرص زینگ یا زییگ بخر از داروخونه واسه ریشه مو خوبه؟
واقعا خوبه؟
چیکار کنم :( :(

شما اول بگو مونث هستی یا مذکر و چند سالتون هست و وضعیت مو در خانوادتون چطوره؟ پدر مادر برادر عموها و احیانا مادر بزرگ و پدر بزرگ تا زمینه ها رو با ویژگی های جسمیتون همزمان بررسی کنم.
این "دارک" که میگید چی هست؟

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
کسی جواب ما رو نمیده؟؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
کسی جواب ما رو نمیده؟؟

با وجود اینکه دکتر های زیادی این رو برای مراجعینشون تجویز می کنن و افراد زیادی هم خودشون اون رو از داروخانه تهیه و مصرف می کنن ولی من تا به حال همچین چیزی نشنیدم
در ضمن این یه داروی تقویتی عمومی هست که افراد زیادی مصرف می کنن و هیچ نیازی هم به نسخه و این چیزا نداره
بنا براین آزمایش دادن برای یه قرص تقویتی عجیب به نظر می رسه!
مگه اینکه کسی مشکل خاصی داشه باشه
سوالتون رو می تونید از دارخونه ها هم بپرسید
زینک المانی الان قیمتش چقد شده؟؟؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
آقا در کل شما میتونی مو بکاری .. 1000 تا گرفت میشه خدود 2 میلیون تومان ..

milla

Registered User
لایک‌ها
246
گفتم شاید بتونن جواب بدن؟

معده من به زینک ایرانی شدیدا واکنش نشون میده
دور از جون یک بار هم هر چی خورده بودم رو برگردوندم

ولی در مورد آلمانیش (که پلاس هم هست) شنیدم مکانیزم جذبش به علت ژله ای بودن کپسول فرق میکنه و تو روده موادش رو آزاد میکنه که دیگه باعث واکنش معده نمیشه
(البته میدونم جمله بالا خیلی ساده انگارانست ولی اطلاعات من بر پایه شنیده هام در همین حد هست).

البته گفتم که اینا رو فقط شنیدم و متاسفانه بعد از اون قضیه، هنوز جرات تست کردن رو پیدا نکردم که قطعی خدمتتون عرض کنم.:happy:

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
برادر 90% شامپوهای خارجی که تو ایران هستن تولید داخلن :دی

من 1 سال پیش شامپو Head And Shoulders میزدم نگو از این ایران هاست :دی کم مونده بود کچل بشم دقیقا مثل تو دستم رو میکشیدم سرم کلی مو میومد تو دستم .
بعدش رفتم بعد از کلی گشتن اورجینال گیر آوردم الان 1 دونه هم مو نمیریزه .

اونجاها که جنس قاچاق می فروشن برو از اونا بگیر ، اونایی که پشتش زده به سفارش شرکت ***** ایران :دی از اینا نگیر فیک هستن .
یا از اینا بگیر که برچسب شبنم دارن .

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
آقا در کل شما میتونی مو بکاری .. 1000 تا گرفت میشه خدود 2 میلیون تومان ..

این جور پیشنهاد های تهاجمی رو ندید به این بنده خدا !هنوز خیلی زوده براش

اون هزار تا هم به گرد پای موی طبیعی نمیرسه و باید به عنوان آخرین گزینه مطرح بشه
البته ظاهرا ما داریم سر قبری گریه می کنیم که ظاهرا توش مرده نیست!
چون ایشون یه سوال کرد و بعدش در رفت معلوم نیست کجاست! تا وقتی معلوم نشه چند سالشه (پست بالا) و غیره نمیشه کمکش کرد.

شامپو مامپو هم برای دل گرمی خوبه، آره داداش برو شامپو خداتومنی بگیر دلت خوش باشه

تقویت کننده ها هم مثل زینک یه چیز عمومی هستند و اینطور نیست که برای مو ساخته شده باشن،به این صورت که یه تاثیر عمومی توی کل بدن می ذارن که یه بخشش به مو و پوست مربوط میشه

تاثیر گذار ترین دارو روی مو فیناستراید هست که سها و یه شرکت دیگه ی ایرانی تولید می کنه با قیمت خیلی ارزون
و فین پشیا که ظاهرا هندی هست
این دو از یک خانواده هستند و مکانیزم عملشون هم یکی هست ولی بعضیا می کن انواع خارجی دارای تاثیر بیشتری هست که گمون نکنم خیلی محسوس باشه

البته داروهای دیگه ای هم هست که البته عوارضش از بالایی ها بیشتره ولی تاثیر خیلی خفنی داره...

موش كوچولو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اگه آقا باشي و سنت بالاي 20 سال باشه حتما دچاره طاسي و ريزش تيپ مردانه يا همون اندروژنيك شدي كه چاره اونهم چيزي نيست جز سركوب هورمون مردانه بوسيله قرصهايي مثله فين پشيا. سيپروترون . اسپيرونولاكتون. كه هر شب بايد يكي از اينها استفاده كني وسلام

موش كوچولو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این جور پیشنهاد های تهاجمی رو ندید به این بنده خدا !هنوز خیلی زوده براش

اون هزار تا هم به گرد پای موی طبیعی نمیرسه و باید به عنوان آخرین گزینه مطرح بشه
البته ظاهرا ما داریم سر قبری گریه می کنیم که ظاهرا توش مرده نیست!
چون ایشون یه سوال کرد و بعدش در رفت معلوم نیست کجاست! تا وقتی معلوم نشه چند سالشه (پست بالا) و غیره نمیشه کمکش کرد.

شامپو مامپو هم برای دل گرمی خوبه، آره داداش برو شامپو خداتومنی بگیر دلت خوش باشه

تقویت کننده ها هم مثل زینک یه چیز عمومی هستند و اینطور نیست که برای مو ساخته شده باشن،به این صورت که یه تاثیر عمومی توی کل بدن می ذارن که یه بخشش به مو و پوست مربوط میشه

تاثیر گذار ترین دارو روی مو فیناستراید هست که سها و یه شرکت دیگه ی ایرانی تولید می کنه با قیمت خیلی ارزون
و فین پشیا که ظاهرا هندی هست
این دو از یک خانواده هستند و مکانیزم عملشون هم یکی هست ولی بعضیا می کن انواع خارجی دارای تاثیر بیشتری هست که گمون نکنم خیلی محسوس باشه

البته داروهای دیگه ای هم هست که البته عوارضش از بالایی ها بیشتره ولی تاثیر خیلی خفنی داره...
قرصهايي مثله سيپروترون و اسپيرونولاكتون و امپول استراديول بسيار در ريزش مو آنروژنيك تاثير دارن ولي به شدت هورمون تستسترون يا همون هورمون مردانه رو سركوب ميكنن و به عبارتي طرف رو ازر مردانگي ميندازن ولي نه تنها باعث جلوگيري از ريزش موها ميشن بلكه موهايه ريخته شده رو هم باعث رويششون ميشن به هر حال يا بايد مرد بود و شاهد ريزش موها شد يا اينكه مردانگي رو سركوب كرد و موهارو حفظ كرد

بالا