برگزیده های پرشین تولز

ریکاوری درایو c بعد از نصب ویندوز ؟؟؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
با سلام

درایو c اطلاعات داشتم و ویندوز عوض کردم ک کل اطلاعات پاک شد :(

ایا راهی هست ک بشه درایو سی ک فرمت کرد برگرداند - اطلاعات داخلش برام مهمه ؟

از هر نرمی ک استفاده کردم جواب نداد

ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
فرمت كردي فقط يا اطلاعات هم توش كپي كردي ؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
دوست عزیز هر بلایی سر هارد دیسک آورده باشید (بجز زیرو فرمت) از نصب ویندوز گرفته تا تغییر پارتیشن و .... با برنامه زیر میتونید فایلهایی که خیلی قبلتر هم روزی بروی هارد شما بوده بازیابی کنید، البته در این بازیابی برخی فایلها صحیح بازیابی نمیشوند که روال عادی همه برنامه ها هست ولی اکثریت قریب به اتفاق فایلهای شما برگردانده خواهند شد. برنامه های زیادی تست کردم و این برنامه برای من قویترین بوده.
مثلا یک فلش 2 گیگ با این برنامه اسکن کنید امکان داره 6 گیگ فایل ریکاوری به شما معرفی کنه به دلیل اینکه سراغ فایلهای گذشته که بروی فلش کپی شده هم میره ....
لینک سایت سازنده: R-Studio
نسخه فول ورژن از سایتهای مربوطه دانلود کنید!
http://www.r-studio.com/

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
ممنون از هلپ جو این برنامه شما تست کنم، شاید درست شد

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
دوست عزیز هر بلایی سر هارد دیسک آورده باشید (بجز زیرو فرمت) از نصب ویندوز گرفته تا تغییر پارتیشن و .... با برنامه زیر میتونید فایلهایی که خیلی قبلتر هم روزی بروی هارد شما بوده بازیابی کنید، البته در این بازیابی برخی فایلها صحیح بازیابی نمیشوند که روال عادی همه برنامه ها هست ولی اکثریت قریب به اتفاق فایلهای شما برگردانده خواهند شد. برنامه های زیادی تست کردم و این برنامه برای من قویترین بوده.
مثلا یک فلش 2 گیگ با این برنامه اسکن کنید امکان داره 6 گیگ فایل ریکاوری به شما معرفی کنه به دلیل اینکه سراغ فایلهای گذشته که بروی فلش کپی شده هم میره ....
لینک سایت سازنده: R-Studio
نسخه فول ورژن از سایتهای مربوطه دانلود کنید!
نرم افزار برای ویندوز زده ک باید خرید
جای دیگه برای ویندوز 7 - 32 گیر میاد مجانی

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
نرم افزار برای ویندوز زده ک باید خرید
جای دیگه برای ویندوز 7 - 32 گیر میاد مجانی
اجازه بدید نسخه ورژن 5 شو لینک جدید پیدا کردم، دانلود کنم تست کنم فول ورژن بودنش صحیح بود لینک قرار میدم

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
اجازه بدید نسخه ورژن 5 شو لینک جدید پیدا کردم، دانلود کنم تست کنم فول ورژن بودنش صحیح بود لینک قرار میدم
ممنون

شدیدا ب یک برنامه خوب نیاز دارم

سرچ کردم - 2 گیگ حجمش بود !!!

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
ممنون

شدیدا ب یک برنامه خوب نیاز دارم

سرچ کردم - 2 گیگ حجمش بود !!!
اون فایلی که شما پیدا کردید اشتباه هست. از جای مطمئن و سالم درحال دانلود هستم. انجمن warez-bb.org ... نیم ساعت صبر کنید لینک تست شده در اینجا قرار میدم
حجم زیر 50 مگ هست.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
بعد از نصب و اولین اجرا از داخل فایل تکست سریال نامبر که عبارت طولانی هست در قسمت رجیستر کپی/پیست کنید و نام و نام کمپانی هرچه دلتان خواست وارد کنید، مهم سریال نامبر بصورت کامل هست که وارد بشه.
لطفا در مورد نحوه استفاده از این برنامه و ریکاوری ابتدا مطالعه بفرمایید منوهای برنامه بظاهر ساده هستند ولی نحوه کارکرد باید فراگرفت.
لینک دانلود نسخه فقط 32 بیت: R-STUDIO
حجم 20 مگابایت
لینک دانلود نسخه 32 و 64 بیت : R-STUDIO
حجم: 45 مگابایت

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
بعد از نصب و اولین اجرا از داخل فایل تکست سریال نامبر که عبارت طولانی هست در قسمت رجیستر کپی/پیست کنید و نام و نام کمپانی هرچه دلتان خواست وارد کنید، مهم سریال نامبر بصورت کامل هست که وارد بشه.
لطفا در مورد نحوه استفاده از این برنامه و ریکاوری ابتدا مطالعه بفرمایید منوهای برنامه بظاهر ساده هستند ولی نحوه کارکرد باید فراگرفت.
لینک دانلود نسخه فقط 32 بیت: R-STUDIO
حجم 20 مگابایت
لینک دانلود نسخه 32 و 64 بیت : R-STUDIO
حجم: 45 مگابایت

ممنون دان کردم - برای ریکاوری گزینه scan بزنیم کافیه و ریکاوری انجاکم میده ؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
بله، بعد از وارد کردن کد سریال نامبر و فول رجیستر شدن برنامه گزینه اسکن بزنید. ولی در انتخاب درایو دقت کنید و زمان اسکن هم طول خواهد کشید. روی گزینه details بزارید ... بعد براتون لیست فایلهای پیدا شده میاره که از بین اونها فایلهایی که میدونید مورد نظرتون هست انتخاب میکنید و ریکاور میکنید.
نتیجه را لطفا اینجا هم اعلام کنید.

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
jrir1yl9gk70ymign4hw.jpg

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
رجیستر کردم و گزینه اسکن زدم - گزینه دیتیلز هم انتخاب شده

کدام از این ردیف ها باید ریکاوری کرد ؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
در این تصویر شما درایو C اصلی باید انتخاب کنید یعنی یک خط بالاتر از خط آبی رنگ ( همون که زده استارت از 101 مگ تا 97.78 گیگ ).

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
در این تصویر شما درایو C اصلی باید انتخاب کنید یعنی یک خط بالاتر از خط آبی رنگ ( همون که زده استارت از 101 مگ تا 97.78 گیگ ).

relend8m5tmepilaw0o.jpg

گزینه های پیش فرض انتخاب شده باشند ؟
نیازی ب تیک زدن هست ؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
p3yirjafz0w7g0nvka8g.jpg

تب ادونس !

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
Main:
skip files with bad sectors تیکشو بزنید
Advanced:
file already exists بزارید روی rename که هربار ازتون نپرسه و وقت تلف نشه.
Broken file name بزارید روی rename and change با همون تنظیم دیفالت که خودش اسم فایل/فولدر که بهم خورده با این مشخصه تصحیح کنه و از بقه متمایز بشه
Hidden Attribute مربوط میشه به مشخصات درونی فایلها مثلا read only بوده یا نه و ... که بزارید روی keep باشه
-----------------------------------------------------------------
از همه مهمتر بالا سر اینها output folder هست، خودتون برید درایوی که از همه بیشتر جای خالی داره داخلش یه new folder درست کنید و آدرس به اون بدید . مثلا الان زده درایو d:\re شما ببینید کدوم درایوتون فضای خالی بیشنر داره داخل اون درایو داخل یک new folder که خودتون درست کردید این مسیر تغییر بدید.

* ریکاوری های زیادی پیدا خواهد شد که 90% بیشترش بدردتون نمیخوره با حوصله می بایست ما بین اونها فایلهای مدنظرتون بگردید و پیدا کنید . زمان اسکن هم خیلی زیاد هست مگر اینکه سی پی یو و رم قوی داشته باشید.

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
با سلام
تنظیمات انجام دادم -
ولی ریکاوری زیاد طول میکشه ک بیخیال شدم
17 ساعت ریکاوری کرد 1 درصد هم نشد:confused:
- اینجوری باشه 1 ماه طول میکشه
روند طبیعیع ؟
ممنون

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
داخل کنترل پنل در بخش system لطفا برید و مشخصات کامپیوتر ( سرعت cpu و میزان RAM ) اعلام کنید، زمان اسکن برای شما بنظر غیرعادی هست. این را جدی نگیرید راه حل در ادامه گفته شد که البته باید زودتر به ذهنم میرسید ...:oops:
خب برای اینکه زمان بیاریم پایین بیاییم اینکار انجام بدیم:
اول از گزینه اسکن استفاده میکنیم ولی با تنظیماتی که خودمون اعمال میکنیم و بهینه میکنیم که مستقیم سراغ فایلهایی بره که ما میخواهیم، بعد از پایان اسکن فایلهایی که پیدا کرده از بینشون مواردی که مدنظر ما هست انتخاب میکنیم و ریکاور میکنیم.
ابتدا درایو C انتخاب کنید بعد گزینه اسکن بزنید و مطابق شکل تنظیمات تغییر بدید.
در قسمتی که میتونید فرمت فایلهایی که فقط باید مدنظر گرفته بشوند انتخاب کنید همه تیکها را بردارید الا تیک قسمت/قسمتهایی که میخواهید ریکاوری بشه مثلا عکس هست فقط تیک بخش GRAPHIC FILES بزنید و ...
یک گزینه هم هست در پنجره اسکن که کجا سیو بشوند که تیکشو بزنید و آدرس دزایو که فضای کافی داره بهش معرفی کنید ....

بالا