برگزیده های پرشین تولز

زائران کربلا چگونه خود را خنك مي‌كنند +تصاویر

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
پول داشت باش 3 ماه یه بارم برو یه سفر اروپایی.میگم بهترین کشور دنیاست چون کسایی که پولدار باشن تقریبا 90 درصد درآمدشون مال خودشون هست در حالی که توی کشورهای مرفه قسمت زیادی از پولت رو باید صرف مالیات و این جور چیزا کنی ضمن اینکه واقعا هزینه تفریح هم اونجا خیلی بالاستیکی از دوستان توی آمریکا میگفت بیشتر مراکز تفریحی اونقدر هزینه ورودیشون بالا هست که اصلا براش به صرفه نبوده تو سه چهار سالی که اونجا هست بخواد یه بار بره ببینه.البته بازم میگم برا کسی که پولدار باشه بهترین جا ایران هست چون اینقدر پارتی بازی و باند بازی زیاد هست که کسی که درامدی نداشته باشه روزگارش سیاه بشه هر کیم پول داشته باشه روز به روز پولدارتر.
در مورد اینکه اینجا واسه پولدرا خوب اصلا موافق نیستم اما بحثش طولانیه از حوصله من خارج!
اما اینکه دوستتون میگن هزینه‌ها گرونه شما توی فنلاند یه شهربازی ورودی میدی کارت میگیری ۴۰ تومن به پول ما هرچی‌ دوس داری بازی‌ میکنی‌
اینجا یه ارم داره ک خیلی‌ هیجان داره میندازت قطع نخاع می‌کنه
:general404:
ادم واسه تفریح کردن که نباید پاشه بار سفر ببنده ...باس همون نزدیکش باشه

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
در مورد اینکه اینجا واسه پولدرا خوب اصلا موافق نیستم اما بحثش طولانیه از حوصله من خارج!
اما اینکه دوستتون میگن هزینه‌ها گرونه شما توی فنلاند یه شهربازی ورودی میدی کارت میگیری ۴۰ تومن به پول ما هرچی‌ دوس داری بازی‌ میکنی‌
اینجا یه ارم داره ک خیلی‌ هیجان داره میندازت قطع نخاع می‌کنه
:general404:
ادم واسه تفریح کردن که نباید پاشه بار سفر ببنده ...باس همون نزدیکش باشه
ایرانم جاهایی واسه تفریح داره که کم نظیر هست تو دنیا مثل غار علی صدر همدان.ضمن اینکه کلا ایران کشور 4 فصلیه که اینم از نظر مسافرت رفتن کم نظیر هست.

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
من قط موندم با این گرمایی که اونورا هست قطر چطوری میخواد جام جهانی برگزار کنه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

بالا