برگزیده های پرشین تولز

زشت ترين Avatar؟

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از bahar13 :
عجيبه... پژمان هم كه اومد آواتارش همين جوري بود .. اونموقع بلكي هم دنبال يه همچين چيزي مي گشت و اصلا بحث زشت بودن اين مدل آواتارها يا بحث بي ادب بودن نيومد وسط ولي حالا نميدونم چرا همه عليه فول كش جبهه گرفتن؟

بچه تو اصلا به اين:
آواتار من چيكار داري؟ اين معصوميت من كجا اون آواتار خشن كجا؟!؟ :D :happy: تازه من از بچگي انگوشتم همين شلكي بود! ;) :lol:

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
كاكو بحثاي بيتربيتي باب نكن.
مگه همون سيبيل چش بود كه اين بي ناموسيا (به قول مش قاسم در سريال دايي جان ناپلئون) رو توي بوق و كرنا كردي.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن فول كش بچه باحاليه ها...گفته باشم.
الكي عليهش جريانسازي نكنين.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من با فول كش پدر كشتگي ندارم ! با آواتارش مشكل دارم ! اگر بي ادبي نيست ! اين كه تو امضامه براي فول كش !
اگر هست عوضش كنه منم برش ميدارم !
حسين جو سازي چيه ؟؟ در ضمن تو پسر عموي فول كشي ؟؟؟ بچه باحاليه !
من بحث بي تربيتي بابا نكردم . اون كرده احسان تائيد كرده منم ادامه دادم . :happy:
بي ناموس هم نيست ! ببين احسان بهش گفته راحت باش ! اگرم بي ناموس نيست همينه وضع آواتارها و امضاهامون !‌:)
تبقيض قائل ميشن ! ميگم نكنه اين بابا هاست خريده از احسانينا ؟؟؟ راحت باش ! يارو بيلاخ ميده بش ميگن راحت باش‌ ! دبيا ! بعدم ميان منو ميگيرن محاكمه ميكنن كه بي ناموسي بابا ميكني ! حسين دس خوش ! يوخده بخون بعد ..... !‌
:(

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
dumb! sorry

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
فول کش جان راحت باش.
یه خواهشی هم از دوستان که به هم بی احترامی نکنن.
راستی کاکو جان اینقدر سوت نزن. خراب میشه. اینجا همه باید به نسبت مساوی حق سوت زدن داشته باشن. نمیشه یه نفر همه سوتها رو بزنه.

راستی جناب فول کش یه سوال در مورد امضات...
یه برنده در اول کار چجوری اصلا برنده میشه که بعد حالا بتونه محصول خوب تولید کنه؟

-------------------------
در مورد مسئله ي اول ممنونم احسان جان :p ولي بعد از اين جمله تصميم به تغيير آواتار كردم و از همه مهمتر يوزرم هست .... و صد البته امضام وي قبلش لازم ديدم يه توضيحاتي در مورد امضا بدم :rolleyes:

ببين احسان جان؟
يه مثال واست ميزنم تا همه ي بچه ها روشن شن!
نمي خوام سياسي كنم ولي خب دقت كن!
كارخانه ي كاله مال كيه؟
من بهت ميگم!
مال حاج اقا ناطق نوري هستش!

شركت ايشون رو تخته كردن به خاطر برنامه ي گوش تهاي آلوده ( كه اين قضيه هم داستاني براي سوق دادن افكار مردم به طرف اين قضيه بود كه برن ..................... رو وارد ايران كنن! ) (اون نقطه رو اگه بگم چيه اين فروم فكر كنم تعطيل شه با عوامل نفوذي كه اينجا داريم ولي هر كي خواست بدونه بگه براش پيغام خصوصي بدم)

بعد شركت اين آقا 6 ماه بعد بهترين شركت توليد كننده ي مواد پروتيني ميشه!
اين يه مثال بارز بود!

ولي يه جوري كل كل هست در اصل ... من هم اولش برام اين جمله معني نداشت ولي كم كم جا افتاد !

شاد باشيد
محمد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ولی به قول احسان راحت باششششش

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كاكو جون تراست راه انداختي آ. اينجا رو كردي پاتوق - كاكو سيبيل .
بابا بيخيال اينهمه تو ماتحت ماها روز و شب ميكنن كسي صداش در نمياد(آخ نامرد اقلا يخورده يواش) حالا يه عكس و اينهمه سر و صدا بيخيال بابا . خجالت بكشيد .
بنظر من كل اين ماجرا يه بچه بازيه . خود دانيد. بدونيد با اين كارا مشكل واسه خودتون درست ميكنين. اهميت دادن به همه چيز خوبه اما ...
ولش كن بابا .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چقدر پستها و آواتار ها و امضاهاي اين صفحه باحالن !!!!كلي خنديدم ! اشكان انگشت نشون نميدي برو بيرون !
بچه بازي چيه ؟ بي ادبه ! احسان گفته نيست و اين حركت ايرادي نداره ! مام همه نشون ميديم ! خيلي هم خوبه ! ميگي نه از احسان بپرس ! خودش گفته راحت باش !

carte-46.jpg

carte-10.jpg

:eek:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كاكو جون راحت باش تو هم ، ولي فك ميكني بي ادبي چه معنيي ميده ؟ اصلا بي ادبي رو تعريف كن ببينم. مگه غير اينه كه يه قرارداد ميون من و شما بي ادبي رو تعريف ميكنه پس اين قرارداد ميتونه خيلي وقتا عوض شه يا شايد يكي نخواد از قاعده اي كه من تو با هم گذاشتيم پيروي كنه .(البته من ميدونم تو ، تو اين چيزا روشن تر از اين حرفايي احتمالا موضوع يه چيزيه كه ماها خبر نداريم؟؟؟؟) :eek:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا من به علامت فاك ميگم بي ادبي ! اينكه منكر همه چيز بشيم كه راش نيست ! همه ميدونن اون آواتار فول كش معنيش چيه ! حرف من اينه ! اگر بي ادبي نيست كه ! .....خوب اين امضاي من و مابقيش همش برا فول كشه !
اگرم بي ادبيه برش داره برش ميدارم ! قضيه اش هم چيز عجيبي نيست ! از اولش شروع كرد به كل كل كه من اينو ميزارم برا هر كس كه بجنبه ميجنبه ...نميدونم يه چيزي شبيه اين ! بعدم در اومد كه آقا بياين تو يه جامعه اي زندگي كنيم كه توش سانسور معني نداره و .... ! قضيه گودرزه و شقايق ! والا من اصلا روشن نيستم ! اين فول كشه همه اين چيزا ! روشن و .... !
در ضمن جامعه فعلي ما اصلا تاب قرارداد نداره اشكان جون . تويي كه حالا معلوم نيست چجوري همسن ما حرف ميزني ! وگرنه بيا به امثال شار و مابقي پيرمردها :)happy: ) بگو همش قرارداده ! بيچاره ميكنن آدمو ! منظورم عمو نيستا حالا ! همه شون ! اگر قرار داده پس احترام كوچيكتر بزرگتري و پدر و مادري و ....چي ميشه ؟‌ تجارب زياد و كارآمد اينا كه هيچي غير از تجارب شون برا عرضه ندارن چي ميشه ؟ اكثر پدر و مادرهاي ما اينطورين !
در هر صورت تا زماني كه عوض نكنه آواتارشو همه همينجور به هم انگشت نشون ميدن ! :happy:
مخلص اشكان . قصد ندارم نارحتت كنم والا ! نپيچ !

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من نوكرتم كاكو جون من اوچيكتم بابا.
منم سنم خيلي كوچيكتر از شار نيستش . واسه خودمون هم برو بيايي دريم . دآآش . ولي با همه اينها كوچيك همه بچه هاي ايروني هستم.
اگه منم مثل تو صحبت ميكنم شايدم گاهي وقتا يه نمه سي تند تر واسه اينه كه تا چشم رو واكردم تو اين مملكت تو سر كوچيكتر زدن رو ديدم به چشماي خودم.(نه اينكه منظورم اين باشه پدرم زد تو سرم نه ، كلي) تا يه جا كاري رو پيش ميبردي زير آبت رو ميزدن - ايده هاي نو رو ميدوزديدن - تحقير ميكردن تا با حقارت واسشون كار كني - وقتي دنبال اطلاعات ميرفتي همه ازت قايم ميكردن - تندي من شايد مال اين باشه كه من بيشتر و زودتر از تو اينها رو ديدم و اگه مثل تو حرف ميزنم چون هيچ وقتم واسم قابل قبول نبود اينكارا . من وقتي ميديدم توي يه شركت يه ادم كاري رو با چنان مهارتي خار و خفيفش ميكردن تا هم كار كنه هم برده اونها باشه ، كاري ميكردن نه راه پس داشته باشه نه راه پيش - خفت به حد اعلا درجه . نمونش يه پسره بود ديپلمه توي يه اتحاديه صنفي كار ميكرد . توي كامپيوتر استاد بود راستش رو بخوايي من شاگردشم نبودم و اونموقع كه من 29 ساله بودم اين بابا 21 ساله بود (اين جدي دارم ميگم) خداي فاكس پرو بود - من به اون شركت مشاوره ميدادم ، چندين بار من خواستم اين پسر رو به بازي بگيرم نزاشتن ، خيلي تلاش كردم نشد كه نشد ، اخرش فقط يه كلام بهم گفتن از اين بابا خوششون نمياد ولي اين تنها كسيه كه كارهاي كليدي شركت دستشه و نميخوان بيشتر از اين بهش متكي باشن. چرا نميخواستنش چون خا.. كسي رو نميماليد . به ت...مش نبود رييس مييس ، بيست بود بخدا تحقير از اين بالاترنبود كه به آبدارچي شركت 500 تومان وام دادن ولي به اون 50 تومن؟؟؟؟؟
راستش خيلي آقا بود اين پسر ، رييس اتحاديه حاجي بود - هيت مديره همه حاجي بودن توشون يه نفر آدم حسابي با كلاس بود و كراواتي بود اونم فقط بخاطر سابقه درخشانش توي اين صنف وارد بازي شده بود وگرنه در عمل خيلي وارد بازي نميشد. همه هيت مديره توي قسمتهاي دولتي كار ميكردن - يكيشون از افتخار فتح سنگر يك هتل توي شمال شهر ميگفت ك چطوري ريخته بودن و هتل رو اول انقلاب گرفته بودن و توش پرسشنامه پيدا كرده بودن كه از دخترهاي داوطلب ميپرسيد اگه مردي شمارو كشيد تو اطاق عكس العملتون چيه؟(مرتيكه بي شرف-نميگه حالا با كثافتهاي همون مرتيكه ناموس ايروني رو تو خارج به حراج گذاشتن)-بي شرف هميشه يه پاش توي آلمان و ايتاليا و .. بود - رييس اتحاديه خداي زبون بازي ديو... بازي بود با هزار كلك نيرنگ تونسته بود رياست اتحاديه رو قبضه كنه واسه خودش برو برو راه بندازه.
يا يكي ديگه كه كثافت انقدر از خا... مالي لذت ميبرد كه نگو ، من حالت تحو بهم ميداد . اين بابا رو كه ميديدم اونشب كفاره ميدادم. من بچش خودم ديدم چطور آدم هاي بي ارزش و كثيف ، باارزش شدن - سنم هم طوري بود كه اينطور چيزا واسه من قابل قبول نبود .
ميبيني من مشكلم اين نيست كه حكومت خرابه نه ، فرهنگ ما كثيفه - فرهنگ تحقير و حقارت ، فرهنگ لج و لجبازي - فرهنگ حفاظت اطلاعات و ندادن اون به هم ميهنت-فرهنگ خا... مالي - فرهنگ حق دادني نه حق گرفتني - همين فرهنگ جنگ سر يه قرارداد بي پايه - ...
نميدونم شاهنامه ميخوني يا نه ولي هر وقت من ميخونم احساس ميكنم خيلي بزرگتر از اونم كه بخوام واسه دو زار پول خودمو كوچيك كنم.
يا بخاطر هيچ با كسي درگير شم. زياد مزاحمت نميشم . كاكو جون من دوست دارم خيلي زياد حداقل احترام سيبيلت رو دارم .قربونتم داداش فهميدمم چرا ناراحتي ولي بيخيال بابا ديا دو روزه اونم روز به روزه.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چاكرتم اشكان . درك ميكنم و ميتونم بگم تو يه سريشم شريكم ! زياده زري نيست ! :lol: ( اينم ادبي حرف زدنمونه ! )

بقول اون عزيز سفر كرده :
خافظ !‌
فقط بدون برا من بزرگترايي كه ارزششون به تجربياتشون ( :lol: ) نباشه و چيزي بلد باشن خيلي ارزشمندن . شمام يكي از هومنايي ! نه ببخشيد همونايي !‌ (الان هومن مياد ميگه اسم منو آوردين ! )

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
من با فول كش پدر كشتگي ندارم ! با آواتارش مشكل دارم ! اگر بي ادبي نيست ! اين كه تو امضامه براي فول كش !
اگر هست عوضش كنه منم برش ميدارم !
حسين جو سازي چيه ؟؟ در ضمن تو پسر عموي فول كشي ؟؟؟ بچه باحاليه !
من بحث بي تربيتي بابا نكردم . اون كرده احسان تائيد كرده منم ادامه دادم . :happy:
بي ناموس هم نيست ! ببين احسان بهش گفته راحت باش ! اگرم بي ناموس نيست همينه وضع آواتارها و امضاهامون !‌:)
تبقيض قائل ميشن ! ميگم نكنه اين بابا هاست خريده از احسانينا ؟؟؟ راحت باش ! يارو بيلاخ ميده بش ميگن راحت باش‌ ! دبيا ! بعدم ميان منو ميگيرن محاكمه ميكنن كه بي ناموسي بابا ميكني ! حسين دس خوش ! يوخده بخون بعد ..... !‌
:(

ياسر چقدر باهات حال ميكنم.
به قول احسان: بيلاخ نشون بده...راحت باش :lol:

ولي موندم ما هم شونصد تا هاست خريديم ولي هيشكي بهمون نگفته راحت باش ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من مخلص رفیقم ! حسین که جای خود داره ! مام با شوما حالیدیم بسیار حسین با مرام !
اون متن مصائب مسیحت رو خوشم اومد پسر ! تو نویسنده هم هستی ها !

NorTh HaCkeR

Registered User
لایک‌ها
0
فولكش باز مي گردد با چهره اي تازه و ........................​
[/
SIZE]

:blink: :blink: :lol: :lol: :lol: :lol: :blink: :blink:​

.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام هكرشمالي !

راستي تو هنوزم اسمت يه جور ديگس اين پايين ؟ از چيزي هم كه تو آواتارت نوشته يه همچين چيزايي بر مياد .
؟

NorTh HaCkeR

Registered User
لایک‌ها
0
سلام كاكو جون!

اسم من چه جوريه؟
چي تو آواتارم نوشتم؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نگرفتم ..!!!!!!!!!

.

بالا