برگزیده های پرشین تولز

زمان ازدواج سلطنتی شاهزاده ویلیام و کاترین میدلتون

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,373
جدا عزیز توهم زدیا !
دیگه مثل سابق نیست که بیاند کشوری رو بگیرند ، الانش هم زیر دست آمریکا و انگلیس و چین و روسیه و هزار تا سگ دیگه هستیم ! فقط امثال شما کور هستند نمی بینند
گاز رو به مردم متر مکعب 70 تومان می فروشند بعد به ترکیه 20 تومان می فروشند ، اگه این چیزی دیگه غیر از استعمار هست به ما هم بگید آشنا بشیم ! :D
صنعت کشور به دست چین نابود شده بعد امثال شما حرف از عزت جهانی و ... می زنند ! :D

چرا وقتی ایرانیها نمیتونن بحث کنن شروع میکنن به توهین یا ...؟

من که حرف بدی نزدم. حرف های شما رو کاملا قبول دارم. بسیجی هم نیستم.

مثل خیلی ها هم نیستم که وقتی باد معده شون رو نمیتونن بدن بیرون (یا به اصطلاح باد معده شون گیر میکنه), به دولت فحش و ناسزا میدن. کج بودن کره زمین و درست شدن سیاه چاله در فلان نقطه از فضا رو به دولت ربط میدن.

طرف خودش زورش میاد جلوی دهنش رو بگیره و فحش نده, میاد میگه: نه تقصیره دولته. دولت باید فرهنگ سازی کنه. مثل این هست که طرف هیچی از فوتبال حالیش نیست میاد میگه: زمین کجه. اگر زمین راست بود گل میزدم.

جلو بچه هاشون تا میتونن فحش و .... میدن بعد به دولت لعنت میفرستن که چرا فرهنگ سازی نمیکنه؟

خیلی زود قضاوت کردی. تا یکی رو میبینی که حرف منطقی میزنه سریع میگی یا بسیحیه, یا دولتیه, یا سپاهیه, یا کارمنده, یا سیاسیه, یا...

من پست های شما رو دیدم. مسلمان هم هستی اما از نحوه اجرای اون تو ایران راضی نیستی. ما نیز همچنین. اما این رو هم باید قبول کرد که کشورهای ذکر شده, همچنان دشمن ایران خواهند بود چه این حکومت باشه چه حکومت دیگه ای شکل بگیره.

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون بچه دار شدند

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که پرنس ویلیام و کیت میدلتون که فقط چندین روز از مراسم عروسی شان می گذرد، تصمیم گرفته اند یک حیوان را به فرزندی قبول کنند!

در شرایطی که تنها مدت کمی از برگزاری مراسم پر هزینه سلطنتی در انگلیس گذشته است، این زوج سلطنتی از هر فرصتی برای گسترش خانواده خود استفاده می کنند.

ویلیام و کیت در نظر دارند خود را به پذیرش یک پنگوئن به عنوان فرزند خود، مفتخر کنند!

این دو که خانه خود را در جزیره آنجلسی در شمال غربی ولز بنا کرده اند، این حیوان را به فرزندی پذیرفته و نام آکورن را برای آن انتخاب کرده اند.

این پنگوئن که به عنوان یک هدیه عروسی به این زوج سلطنتی اهدا شده است، همچنان در کنار هم نوعان خود در باغ وحش خواهد ماند و والدین (!) او به زودی برای دیدن وی خواهند آمد.

این پنگوئن خوش شانس از میان 400 پنگوئن برای هدیه دادن به پرنس ویلیام و همسرش انتخاب شده است.

001.jpg

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
پس گوسفند ما چی شد؟

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون بچه دار شدند

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که پرنس ویلیام و کیت میدلتون که فقط چندین روز از مراسم عروسی شان می گذرد، تصمیم گرفته اند یک حیوان را به فرزندی قبول کنند!

در شرایطی که تنها مدت کمی از برگزاری مراسم پر هزینه سلطنتی در انگلیس گذشته است، این زوج سلطنتی از هر فرصتی برای گسترش خانواده خود استفاده می کنند.

ویلیام و کیت در نظر دارند خود را به پذیرش یک پنگوئن به عنوان فرزند خود، مفتخر کنند!

این دو که خانه خود را در جزیره آنجلسی در شمال غربی ولز بنا کرده اند، این حیوان را به فرزندی پذیرفته و نام آکورن را برای آن انتخاب کرده اند.

این پنگوئن که به عنوان یک هدیه عروسی به این زوج سلطنتی اهدا شده است، همچنان در کنار هم نوعان خود در باغ وحش خواهد ماند و والدین (!) او به زودی برای دیدن وی خواهند آمد.

این پنگوئن خوش شانس از میان 400 پنگوئن برای هدیه دادن به پرنس ویلیام و همسرش انتخاب شده است.

001.jpg

جالب بود! :D البته عنوان پستتون رو كه خوندم، فكر كردم واقعا منظور بچه انسانه و گفتم حتما اينها هم يكي رو به فرزند خواندگي قبول كردند كه با خوندن مطلب متوجه شدم موضوع چيه! :D

پ ن. در ضمن در مورد اون جمله تو امضاتون هم چشم! گرچه خيلي سخته ولي سعي مي كنيم نگرانتون نشيم! :blush:

پس گوسفند ما چی شد؟

:D خيلي جالب بود! :D اگه خدا بخواد بهتر از اينها نصيبش ميشه!

بالا